Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 9! Για πιο δυνατές κλωτσιές!!!


Recommended Posts

Koριτσια επανηλθα αν και η δουλεια μου δεν τελιωσε.....αυτες οι στοιβες δεν θα τελιωσουν ποτε..... :?:?

σημερα ελεγα στους συναδελφους οτι θα λειπω ολο το καλοκαιρι αφου 31 Μαιου τελιωνω απο τη δουλεια και επαθαν ενα σοκ πως θα τα βγαλουν περα. Απλα τους επισημανα να μην με παιρνουν τηλ για μλκ γιατι θα το φανε το μπινελικι τους :lol::lol::lol: Καθε φορα που παιρνω αδεια αυτο τους λεω γιατι τους εχω ικανους να με παρουν για να με ρωτησουν που εχω τα στυλο.....

Χρυσταλλενη αστα με τα ονειρα. Κι εγω τοση φαντασια δεν ηξερα οτι διαθετω....

Σημερα εχω γιατρο επιτελους!!!!!! Ανυπομωνω να παω και ελπιζω να ειναι ολα ενταξει...

Λοιπον σας ξανααφηνω γιατι δεν με βλεπω να τελιωνω ουτε του χρονου και θελω σημερα να σχολασω νωριτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσταλλένη μου τετοια ονειρα βλέπουμε όλες!! Ειναι από το άγχος!!

Ελις λογικό να κουράζεσαι πιο εύκολα τώρα...

Μιχαέλα μου καλό μεσημέρι!!

Μάχη μου με το καλό ο γιατρός....ολα καλά θα είναι..θα περιμένουμε νέα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα και εγω και ειμαι πτωμα!Πηρα ομως κατι πραγματακια που ηθελα για το σπιτι.Επισης ψωνισα το πρωτο ρουχαλακι της μπεμπας μου και παπουτσακια ροζ!Ειναι φορμακι που ειναι σαν φορεματακι απο πανω και απο κατω κουμπωνει.Ασπρο με ροζ με ενα αρκουδακι!Πολυ γλυκουλι! :D

Μαχη καλο γιατρο!

Σοφακι υπομονη,λιγος καιρος σου εμεινε.

Κρυσταλλενη και εγω βλεπω εφιαλτες συνεχεια!Ειναι απο την ανησυχια μας. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τη συμπεθέρα!!! Με γεια τα ρουχαλάκια σας...τρελλαινομαι για τα ρουχα που έχει για κοριτσάκια...ειναι τόσο χαριτωμένα...Αφου οτι εβρισκα παλια και μου άρεσε τα έπαιρνα για τις βαφτηστηρες μου και τις ανηψιες μου!!

Εγώ κοιμήθηκα, ξύπνησα έφαγα και το παγωτάκι μου...πολύ ησυχία σήμερα... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας αφησα το πρωι αλλα δεν αντεχα,ξαπλωσα κ κοιμηθηκα.Ξυπνησα για να φαω,ξανακοιμηθηκα κ τωρα σηκωθηκα!!!Φοβερη ατονια σημερα..

Νικη μεγεια τα ρουχαλακια!Τι ωραιες που ειναι οι αγορες για τα μικρα μας!!!Εγω τα πηρα ολα αρκετα νωρις αλλα τελικα καλα εκανα γιατι αν τα επαιρνα τωρα δε θα μπορουσα με τιποτα!!

Μαρακι πως εισαι σημερα??

Χρυσα μου ημερομηνια ακριβη δε μου εδωσε ο γιατρος,θα προσπαθησουμε λεει να φτασουμε μεχρι 37 αλλα οπως κ να εχει μεχρι 5 Ιουνιου το αργοτερο.Απο προχειρους υπολογισμους ή 31 Μαιου ή 2Ιουνιου θα με βαλει.Δευτερα που θα παω θα το ξανασυζητησουμε.Α!Σημερα πηρα κι εγω για τα βλαστοκυτταρα κ μεσα στην εβδομαδα θα μου στειλουν τον εξοπλισμο.Μια μια να φευγουν οι υποχρεωσεις.Επισης θελω να ψαξω για παιδιατρο πριν γεννησω κ να εχω μια πρωτη επαφη μαζι του.Μηπως ειμαι υπερβολικη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου εγω ειμαι μια χαρα..απλα δεν το κουναω απο το κρεβατι μόνο για τουαλέτα και φαγητο..

Εσυ νιώθεις καλύτερα τώρα που ξαπλωσες? καλά κανεις για τον παιδιατρο..εγω οταν ημουν στην κλινικη φωναξα ενα γνωστο μου γιατι φοβηθηκαμε μηπως γινει κατι...

Και για τα ρούχα καλά εκανες...κι εγώ μετανιώνω που δεν πήγα την προηγουμενη βδομάδα που ήθελα γιατι κοίτα τώρα δεν μπορώ να πάω και σκάω!! Μες στην βδομάδα θα έρθει η μαμά μου να μου ετοιμάσει την βαλίτσα με όσα έχω και να την στείλω να πάρει και εκεινα που μου λείπουν...απλά ήθελα πολύ να το ζήσω αυτο με τις πρώτες αγορές του μωρού μου...τεσπα...μεγαλύτερη σημασία έχει να είναι καλά το γλυκό μου...να δουμε κι αυριο τι γινεται...

Νομίζω θα μας κάνεις την αρχή με τα γεννητούρια Σοφακι μου....αντε με το καλό κορίτσι μου,..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia!!

eimai nea sthn parea..gia thn akriveia hmoun sto forum sthn arxh ths egkumosunhs mou alla meta logw metakomisewn-gamou klp to afhsa teleiws!sto dia tayta...

eimai sthn 31h vdomada ths egkumosunhs mou k tis teleutaies meres exw megalo provlhma me th gynaikologo mou.se genikes grammes eixa mia egkumosunh teleia...oles mou oi exetaseis super,eimai k mikrh se hlikia den xerw an paizei to rolo tou,genika ola polu omala...

ola ayta mexri na kanw thn exetash doppler...o giatros ekei sto maieythrio vrhke ton plakounta mou arketa gerasmeno k kontepse na me trelanei,milhse k me th giatro mou thn opoia episkeythka to idio apogeuma k mou milhse gia epanalhptikes exetaseis doppler 2 fores th vdomada sto maieythrio k alla tetoia perierga mexri na gennhsw,pragma pou ekrine pws 8a er8ei polu prowra k malista me kaisarikh!!!perasa mia vdomada mayrh...na skeftomai oti ka8e mera mporei na einai i mera mou...apofashsa loipon to epomeno doppler mou na to kanw se enan polu kalo giatro me eidikothta sthn exetash doppler pou mou proteine mia xaderfh mou,ola ayta erhmhn ths giatrou mou.ontws phga ekana xana thn exetash k o allos giatros mou eipe pws ola phgainoun teleia...to mwraki mou trefetai mia xara k o plakountas mou trofodotei to mwro mou mia xara..opws katalavainete ta synais8hmata mou den uphrxan.otan thlefwnisa sth giatro mou na ths ta pw dusanasxethse pou phga allou gia thn exetash k enw eixame rantevou na ths paw thn exetash mou proteine na ths th steilw me fax kalutera,enw eimaste 2 vhmata!!!

edw k duo meres exw mpei sth diadikasia fysika na allaxw giatro...alla epeidh einai polu arga den xerw ti na kanw...eimai se diarkh anhsuxia k sto perivallon mou olh exoun mia apopsh...8elw th voh8eia sas...an ginetai 8elw na mou sustisete eseis kapoion-a kalo maieythra(eidika an xerete kapoion se dhmosio nosokomeio)giati i giatros mou htan mono se idiwtiko....

please help!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Μαρμαρ μου καλωσόρισες, τραβάς μεγάλο ζόρι απ ότι κατάλαβα. Τα άλλα κορίτσια θα σου προτείνουν σίγουρα πολύ καλούς γιατρούς΄, εγώ είμαι από Κύπρο άρα δεν μπορώ να βοηθήσω. Φαίνεται ότι το μωράκι σου είναι μια χαρά, ηρέμησε και θα βρεις και τον κατάλληλο γιατρό.

Σοφίτσα μου ελπίζω να σαι καλύτερα. Δεν είσαι καθόλου υπερβολική με το θέμα του παιδιάτρου, είναι πολύ σημαντική η επιλογή και εγώ το σκέφτομαι. Μου σύστησαν κάποια αλλά θέλω να ναι κάπου κοντά στην περιοχή μου. Είναι σημαντικό να ναι κάποιος που θα χουμε το θάρρος να τον παίρνουμε τελ ακόμα και ακατάλληλες ώρες αν είναι επείγον, να μας εμπνέει εμπιστοσύνη να καταλαβαίνει και τις κάποτε υπερβολές μας ειδικά όσες είμαστε καινούργιες μητέρες. :lol::lol::lol:

Ελπίζω να στε καλά.

Μαράκι μου τι πάγωτο έφαγες;;;; Πήγα και αγόρασα δύο κουτιά σήμερα για να χει απόθεμα το ψυγείο.Όσο αυξάνεται η όρεξη η δική μου στο φαγητό τόσο έχει πέσει του άνδρα μου. Τον τρέχω από πίσω για να φάει, του λέω αν το μωράκι πάρει από σένα, μαύρο φίδι που σε φαγε...

:lol::lol::lol:

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia k sugxwreste me gia thn apousia mou opmws oi douleies k oi upoxrewseis den mafhnoun..hrtha na sas pw pws eimaste kala phgame xtes ston giatro ola kala mas eipe alla den mporesame na doume ton mpempi mas giati ebaze ta xeria mprosta sta moutrakia tou..katatalla ola kala oi diametros ths plagias koilias htan fusiologikh auth thn fora k oxi sta anwtera fusiologika opws ston b epipedou....

auta apo mas filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello φιλεναδες....

beboulino..χαχα θρεφταρακι η μικρη...το πινει οοολο το αιμα το βαμπιρακι σου εεε??Ολα οσα σου ειπε ο γιατρος για τις συσπασεις ετσι ειχε πει και σε εμενα ειναι οι ψευδοσυσπασεις..απλα ανησυχεις αμα δεν σταματανε και γινονται πιο συντομα κλπ..

maximammy το θυμαμαιτο περιστατικο με το γιατρο σου και το ειπες παλι και ξανασυνγχιστικα ελεος με τον βλακα...και παει εκει ο κοσμος...

Μιχαελααα μου και εμεις θελουμε να βαψουμε αλλα περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με ενα τζακι που λεμε να βαλουμε,ενεργειακο,αμα το βαλουμε μιας και θα μπει γυψοσανιδα λεμε να κλεισουμε ενα μερος στο σαλονι να γινει δωματιο του Χριστοφορου και το καλοκαιρι για την πεθερα μου που θα μενει κανα5-6 μηνες εδω αμα γινει τοτε το δωματιο το παιδικο θα το κανω ροζ φουξια με ριγες...εχω τον ιδιο τοιχο στο μαγαζι και οποιος τον βλεπει παθαινει πλακα...εχω φωτο αλλα ειναι στον αλλο υπολογιστη αλλα μολις μπορεσω θα σας βαλω..αμα τελικα δεν το κανουμε το αλλο δωματιο θα κανω τοτε το παιδικο ασπρο με ενα τοιχο λαχανι μιας και ταιριαζει και για τα 2 παιδια...αλλα μακαρι να κανουμε το 2ο παιδικο πολυ το θελω..

Χρυσα μου και εγω γεμισα τα πανω ραφια της ντουλαπας με μεγαλες μαυρες σακουλες με ρουχα του Χριστοφορου αλλα μολις σιγουρευτικαμε για το κοριτσι τα εδωσα στην κολλητη μου και κρατησα μονο κατι φορμακια ασπρα η πορτοκαλι πολυ λιγα..τα θελω ολα ροζ φουξια...οποτε γιατι να πανε χαμενα τοοσα ρουχα...μερικα τα ειχε βαλει δεν τα ειχε βαλει κανα 2 φορες...απιστευτο..

marmar μου καλως ηρθες...που μενεις??Μηπως εγραψες και δεν καταλαβα με τοσα που διαβαζουμε ,,εγω Πατρα θα γεννησω οποτε αμα εισαι Αθηνα δεν ξερω να σου πω αλλα εδω πολλες κοπελες ξερουν...προφανος για τα οικονομικα το εκανε..ετσι λεει εμενα το μυαλο μου..μα χαζομαρα ρε γαμωτοο πως να εμπιστευτεις ξανα..και ειναι δυσκολο σε τοσο προχωρημενη εγκυμοσυνη ελεος ποια οοολα για τα λευτα..ελεος...

Κοριστια εγω και κανα 2 μερες καθε μεσημερι με πιανει μια ταχυκαρδια...λογω του οτι τρωω και δουλευει και η καρδια πιο πολυ λογω εγκυμοσυνης...αλλα δεν με αφηνει να κοιμηθω και αισθανομαι κουραση..τωρα εβαλα και ενα πλυντηριο και καθομαι στον καναπε...χαλαραααααααααααααααααα....θελω να φαω και ενα πατατακι αλλα αισθανομαι ενα βαρος στην κοιλια μου..περιμενω να φυγει για να το ριμαξω..αχαχαχχα φιλακιααα

Γεια σου Μαρακι παλι ντροπες κανει ο μικρος???Ελεος τα σκατοπαιδα μια φορα παμε να τα δουμε και δεν αφηνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες!!

Απο το πρωί τώρα έκατσα...και είπα να δώ τι κάνετε...

Απόσο διαβάζω όλες είστε μια χαρά! Πολύ χαίρομαι...

Νίκη μου μια χαρά η Β επιπέδου! Μπράβο! Καλά ψώνια τώρα!!!

Μαράκι μου πώς είσαι? Όλα καλά? Για τα ψώνια μην ανησυχείς, πάρε τώρα όσα χρειάζεσαι για τις πρώτες μέρες και μόλις γεννήσεις και νιώθεις καλά θα κάνεις ένα ντού στην αγορά και θα τα πάρεις όλα! ;)

Συμπεθέρα κουράγιο και ξεκούραση! Μπήκες στην τελική ευθεία, λογικό είναι να κουράζεσαι και να νιώθεις ατονία...

Δεν θυμάμαι άλλα να σχολιάσω :oops::oops::oops::oops: Μόλις τελειώσω αυτά που έχω να κάνω θα είμαι συνέχεια εδώ και θα σχολιάζω τα πάντα!! :lol::lol::lol::lol: Τώρα είμαστε λίγο στο τρέξιμο και δεν σας προλαβαίνω!

Πήρα και τα αποτελέσματα των εξετάσεων σήμερα, ο μικροβιολόγος μου είπε ότι η καμπύλη είναι μια χαρά... αύριο θα το δεί και ο γιατρός του νοσοκομείου και στις 10/05 θα τα δεί και ο ιδιώτης γιατρός... Ο αιματοκρίτης μου έχει πέσει 0,3 αυτή τη φορά... μια χαρά...

Πήγαμε και πήραμε όσα χρειάζεται το μωρό για το νοσκομείο...κουβερούλες σελτεδάκια πάνες αγκαλιάς φορμάκια καλτσάκια, το Σ/Κ θα τα πλύνω και θα τα βάλω στη τσάντα. Επίσης πήγαμε και ΣΜ πήρα και σερβιέτες της ΤΕΝΑ, πήραμε και απορρυπαντικό για τα ρούχα του μωρού... Τώρα το μόνο που μου λείπει ένα ένα ζευγάρι ακόμα πυτζάμες και μία ρόμπα και είμαι έτοιμη!

Αυτάααα σας φιλώ όλες! Θα τα πούμε αύριο μόλις γυρίσουμε απο Αλεξ/πολη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα...τελος για σημερα οι δουλειες κ ωρα για χαλαρωση.γιεληζ καλο δρομο αυριο!!!μια χαρα η καμπυλη...ε τοση διατροφη αυτο ελειπε ;);) ετοιμαζεσαι κ εσυ σιγα σιγα.

το θεμα του παιδιατρου παντως δεν ειναι νωρις κ πολυ κανετε κ το ψαχνετε.ποτε δεν ξερουμε ποτε θα ερθει η ωρα κ καλο ειναι να εχουμε μια γνωμη απο πριν για τον γιατρο.

μαρμαρ καλως ηρθες στην παρεα μας.στην φαση που εισαι τωρα το τελευταιο που σου χρειαζοταν ηταν αυτο.να κοντευεις να γεννησεις κ να ψαχνεσαι για γιατρο.γιατι ομως να σε τρομαξει τοσο ο πρωτος γιατρος?τοσο πια?τι να πω!!!υπομονη κ μην αγχωνεσαι.

βαζω φωτο απο το δωματιο της μικρης μου για την χριστινα που μιλουσαμε το πρωι.φυσικα κ οι υπολοιπες...για ιδεες ;);) .αυτο με τις πεταλουδες κ τα λουλουδακια ειναι το παλιο,οταν γεννηθηκε η μικρη μου κ ηταν σε εκεινο το δωματιο.τωρα θα το αλλαξουμε για την μπεμπα μας.αυτο με τον τουιτι ειναι το καινουργιο της μικρης μου,που κοιμαται τωρα.

post-13071-13873936934126_thumb.jpg

post-13071-13873936935672_thumb.jpg

post-13071-1387393693721_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγεια τα πραγματακια συμπεθερα!!!!Μαζι θα κανουμε βαλιτσα το ΣΚ.Κι εμενα το μονο που μου εμεινε ειναι σερβιετες της Τενα κ λεω να παρω κ εσωρουχα μιας χρησης γιατι εδω στο νοσοκομειο δε δινουν τιποτα.Κ Σαββατοκυριακο θα τα μαζεψω σιγα σιγα.Επισης κοριτσακια μου θελω να προμηθευτω και παμπερς διοτι μια φιλη μου που γεννησε προσφατα μου ειπε οτι επισης δε δινουν τιποτα.

Μαρακι μου χαιρομαι που εισαι καλα.Εγω κ το απογευμα στον καναπε το περασα....Οσο για τα ρουχαλακια κ λοιπα πραγματακια που λες,στειλε τους δικους σου για τα απαραιτητα κ μολις με το καλο γεννησεις βγες για ψωνια να ξεσαλωσεις ;);) !!!!!!!!!!!!!!!!!

Μιχαελα πολυ ωραια τα σχεδια,τελικα μια μπορντουρα στη μεση μπορει να κανει τη διαφορα ακομη κ σε εναν εντελως λευκο τοιχο!!

Μαρμαρ καλως μας ηρθες κ με το καλο το μωρακι σου!Μην αγχωνεσαι,ειναι οντως δυσκολο τωρα στο τελος να αλλαζεις γιατρο αλλα οπως κ να εχει προεχει να εισαι ηρεμη κ χαλαρη για σενα κ για το μπεμπακι σου.Δυστυχως δε μπορω ουτε εγω να σε βοηθησω γιατι δεν ειμαι απο Αθηνα :(:( Ευχομαι να σου πανε ολα καλα!

Καλο βραδυ να εχουμε ολες φιλεναδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια! Τι κανετε? Εγω ειμαι ενα κινουμενο πτωμα σημερα. Χτες 12 η ωρα καθισα.

Σχολασα και με το τρεξιμο πηγαμε στο γιατρο μετα για κατι ψωνια, και οταν επιστρεψαμε ειχα 3 πλυντηρια για σιδερο, 1 για πλυσιμο-απλωμα, να μαγειρεψω και 12 η ωρα τελιωσα. Τωρα ποναω και λιγο την κοιλια μου...

Τα νεα μας απο το γιατρο. Ο μπεμπης ειναι 1850γρ., εχει πολυ καλη αναπτυξη και αν συνεχισει ετσι θα γεννηθει γυρω στα 3500γρ. Το αμνιακο μας υγρο ειναι πολυ καλο και ο πλακουντας προσθιος πυθμενικος που παλι ειναι πολύ καλο. :D:D

Εγω ειμαι +13 κιλα. Ο γιατρος με "ξεχεσε" και μου ειπε οτι αν συνεχισω ετσι θα βαλω για πλακα αλλα 10 κιλα και να προσεχω τη διατροφη απο δω και περα :oops::(

Τωρα ειμαι στη δουλεια και βαριεμαι πολύ, νιωθω πολυ κουρασμενη :roll::roll: Θα πιω λιγο καφε και θα ξεκινησω σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη μου καλημέρα! Κουρασμένη ε? Ελπίζω να καταφέρεις να ξεκουραστείς σήμερα.

Μια χαρούλα ο μπεμπάκος σας, μπράβο. Σχετικά με το βάρος, ε δεν νομίζω ότι στο υπολοιπο (5-9 εβδ.) είναι εφικτό να βάλεις 10 κιλά :o . Άλλωστε τις τελευταίες εβδ. περιορίζεται ο χώρος του στομάχου, οπότε δεν μπορούμε να φάμε όπως τρώγαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...Τι κάνετε?? Εγώ ξύπνησα με χαμόγελο σήμερα γιατι έβλεπα το πιο γλυκό όνειρο..Εβλεπα τον μικρό μου...οτι γεννηθηκε και τον κρατούσα και τον έκανα μπάνιο το οποιο μάλιστα του άρεσε και χαμογελούσε..Ηταν κουκλί...με μαύρα πυκνά μαλλιά (αυτο από εμένα το πήρε :lol: ) και ειχε μαγουλάκια..Δεν ηθελα να ξυπνήσω μην χασω την εικόνα του... :?:lol: Να σας πω την αληθεια πρωτη φορά βλέπω το γιο μου ονειρο...τις προηγουμενες φορές πάντα έβλεπα κοριτσάκι, προφανως αυτο που έχασα!

Σήμερα έχουμε γιατρο το απόγευμα!!

Μαρμαρ καλως ήρθες στην παρέα μας και με το καλό το μωράκι σου..δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω με το θέμα του γιατρού. Σε άγχωσε άδικα πάντως...ευχομαι να πάνε όλα καλά κοπέλα μου...

Νίκη μου χιλια συγνώμη που δεν σου απάντησα χθες...δεν ημουν στον υπολογιστή και μετά μου έκλεισαν το ρευμα γιατι ήρθε ο ηλεκτρολογος να φτιάξει τις πριζες...σχεδον τις αλλαξαμε όλες γιατι δεν ήταν καλες σε ποιοτητα και αμέσως μετά αρχίζουμε επιτέλους βαψιμο!!!

Γιελιζ μου αρχισες τις αγορες ε? Αντε να ετοιμάζεσαι κι εσύ σιγά σιγα...

Μάχη μου μια χαρά το μωράκι σας...μεγαλωσε!! Για τα κιλά ειναι υπερβολικός ο γιατρός...εγώ είμαι στα +9

Ελις μου ξεκουράσου τώρα που δεν πας δουλειά...

Μιχαέλα μου πολύ ωραίο το δωματιακι σας...οπως και να έχει το κοριτσίστικο έχει άλλη χάρη :lol::lol:

Οι αλλες τι κάνετε?? Να σας ρωτήσω ποιο απορρυπαντικό παίρνετε για τα ρουχα του μωρου? Εστειλα τη μαμα μου να πάρει και δεν ξέρω τι πήρε κι αν κάνει...πειτε εσεις που ξέρετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιααααααααααα!τι κανετε;λιγες ειμαστε πρωινες ε;

ολα καλα;

μαχηηηηηηηηηηηηηηηηηη ειμαι ηδη +14 σου λεει κατι;οι γιατροι παντα γκρινιαζουν αλλα τι να κανουμε!δεν υπαρχει περιπτωση να βαλεις τοσα κιλα.

οι υπολοιπες τι κανετε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

φιλια πολλααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Πρωινη και σημερα,δεν καταφερα να κοιμηθω μετα τις 8 που σηκωθηκα για τουαλετα και ψιλονυσταζω...

Μαρακι μην ζητας συγγνωμη κοπελα μου,το καταλαβα πως δεν ησουν στον υπολογιστη.Απλα σε ειδα μεσα και ειπα να πω μια καλησπερα. ;)

Να σας ρωτησω,πανες αγκαλιας απο που αγορασατε;Και ποσες;Τα Μαδερκερ εχουν;Ετσι γραφουν απ'εξω ή κατι αλλο;Κουγερτα πχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...