Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανη Μωροεπανασταση 2009 παπουτσι Νο23


Recommended Posts

ΚΑλημερα!

Μπραβο Χρυσουλα! Τελεια!!!! Δεν υπαρχει καλυτερο ωραριο!!!!!!!

Για τη καμερα Τζουλ θα συμφωνησω. Αστη τωρα. Ξερω συνηθισες αλλα τωρα πια μεγαλωσε! Σε λιγο θα φοραει αξ στις μασχαλες! Αφου ζηταει και κακολια το παιδι!

Εγω εδωσα γαλα πρωινο και ευελπιστω να κοιμηθει λιγο ακομη......

Τα λεμε μεταααααααααα!

Ααααααα Φροσω ανοιξε το εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhμερα και απο μενα...δουλεια..εχει δεν μπορω να πω..θυμαστε τον εγκαυματια που σας ελεγα;;πεθανε ο ανθρωπος..

20 λεπτα λεει καιγοταν στο στυλο..απιστευτο..

μπραβο χρυσουλα..για τον υπνο του γιου σου..και σες απο υψος δε πατε πισω..

καλε ας ανοιξει καποιος το αλλο..

οχι απλα εγω δεν την κυνηγαω..γι αυτο μαλλον μου φαινεται ησυχη..δεν εχω δει πολλα παιδια..απλα εγω δε κουραζομαι με τη μικρη..την αφηνω..

εχω και αλλες δουλεις;.. :lol::lol::lol:

περιμενω περιοδο..λεω απο το νεο μηνα να ξεκινησω μπανια..

αλλα τριχακαγκελο..

τα δικα μας ονοματα..αλεξανδρα,γεωργια,μαρθα(θουλη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

εχθες κοιμηθηκανε 10:15-10:30 ξυπνησανε για γαλα στις 4 και κοιμηθηκαν μεχρι τις 8:30 :o:D

οαλλα δεν τρωνε τιποτα για πρωινο ρε γμτ μου

τα φρουτα τα φτυνουν και πιτσα δεν θελουν μονο φραουλες δωστους και ειναι ικανοι να ζουν ολη μερα με αυτες

τους παμε μια βολτα τωρα μετα την 2η γενικη που εβαλα :x

εμενα παλι το αλεξανδρα δεν με τρελενει

προτειμω του τυπου - Ιολη - Ιριδα - Νεφελη - Μυτρο -

σωσω ναι μονο αυτα τα υλικα

μονο που για μενα πρεπει λιγο το λικερ μαστιχας να το αραιωσεις ελαχιστα με νερακι για να μη πικριζει

κριμα σωσω να παιθενεις τοσο ταλαιπωρημενος - ουτε στον εχθρο μου

τζουλια ειναι οντως οκ το σαιτ λεω να παραγγειλω σημερα

σου στελνουν απαντηντικο ποσο θα κοστησουν και αν θες τα παιρνεις;

μπραβο Χρυσουλα για τον υπνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελιες..

ειχα μονο 10 σελιδες να διαβασω!!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας..

καναμε τελικ γνεθλια κ ειχα κ κοσμο..

την παρασκευη μαζευα το ρημαδιο.

κ χτες πηγαμε αττικο παρκο παλι ..

τα μεσημερια διαβαζω με την αδερφη μου μαθηματικα οποτε δεν προλαβα να τα πουμε καθολου!!!

χρονια πολλα σε λυδιακι,ιολη κ αντρα της μαρκερ.

εγω ειχα τις 2 αδερφες μου,γιαγια κ κουμπαρο.

χτες βραδυ ηρθε κ ενας φιλος του αντρα μου κ κατσαμε μπαλκονι.

η μικρη εκανε κηπουρικη..

εκοψε ολα τα τριανταφυλλα,μαδησε τη γαρδενια,εβγαλε εξω τα χωματα με ενα πασσαλακι,εβαλε τα χερια στο σιφονι..... :shock::shock::shock:

οποτε καταλαβαινετε...

μαρκερ εγω σε καταλαβαινω!!!!!

σωσω εγω θα κανω προσπαθεια για να βγαλω πανα μολις φυγουν τα χαλια.

τουλαχιστον για τα κακα.

εμενα μου λεει ναι η οχι οποτε οκ.

κριμα για τον ανθρωπο..

φροσω πωπω τρελη κατασταση στο σπιτι σας..

καλα για το υψος δεν θα σχολιασω!!!παιδαροι!!!

τζουλ κ χαρα αυτη τη βδομαδα θα σας ερθουμε!!!

αλεκα κ εμενα η αγγελικη ειναι πολυ σεξουλιαρα με τους αντρες..

ολο καμακι κανει....

λες να το χει το ονομα?

σορυ μαρακι η νυφη σου ειναι λιγο πουτανος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωστε ετσι ε?

Αααααααα πρεπει να ερθω συντομα Αθηνα! Πρεπει να βαλω τα πραγματα στη θεση τους! χαχαχαα

Αυτο παντως με το σιφωνι το κανει και ο δικος μου γμτ! Παει και χωνει συνεχεια τα δαχτυλα του εκει. Αν ξεφυγει δηλαδη.... Δεν το αφηνω να μπαινει. Αλλα απο την αλλη πρεπει να αρχισει να εξοικιωνεται με το απαγορευμενο κοκκινο δωματιο( το μπανιο μας) χαχα. Ολο μη και μη! Θα φοβαται μετα να μπει.... Θα φοβαται και τη λεκανη... χαχχαα Θα του φαει το πουλι και τετοια! αχχχαχα

Σωσω αυτος που εχασε τη χωη του ηταν αυτος που ελεγαν στις ειδησεις? Απο το ηρακλειο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αυτος ητανε...

οκ μαρακι..να σαι καλα...

που εισαι ρε καλυψω;;και μενα μου το ειπανε οτι πεθανε,..

το απογ ερχεται 1 θεια μου τη νυχτα οποτε αμμλον δε θα χρειαστουμε κοπελα..της ειπα θα παρει αυτη το μεροκαματο..μπιφτεκια σημερα..η μικρη ψαρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κι από μας!

συμφωνώ με Σωσώ.

ακούω μερικούς γονείς να παραπονιούνται ότι έχουν πολύ ζωηρά παιδιά!!!

όταν τα βλέπω (τα περισσότερα)... είναι αγγελούδια μπροστά στον δικό μου...

αλλά ούτε κι εγώ τον θεωρώ ζωηρό τον δικό μου...

Χρυσούλα, ανάλογα με το φαΐ που κάνω, καλά κρατιέμαι...

ο ανδρούλης δεν τρώει γλυκά...

ξενέρωτός... χαχαχα!!!

Χρυσούλα, μπράβο για το ύπνο!!!

αλλά δε θα συμφωνήσω με το μαράκι..

υπάρχει καλύτερος ύπνος!!!

ο 8- 7!!!

χαχαχα!!!

ρε Σωσώ... είναι τέλεια σου λέω!

τα έφτιαξα για το μνημόσυνο και τρελαθήκανε όλοι!!!

ο μικρός καταχάρηκε στο χωριό.

είδαμε κοτούλες, πήγαμε στο χωράφι με τις ελιές, φάγαμε μούσμουλα πάνω από το δέντρο...

γεννημένος χωριάτης!!!

χαχαχα!!!

το πρωί πήγε ο Πέτρος για να ψηφίσει και έφερε μαζί του την ανιψιά του!

δεν μπορώ να σας πειγράψω τι χαρά έκανε όταν την είδε!!!

ξυπνάει με το όνομα της στα χείλη του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω!

Δεν πιστευω να ανοιξατε αλλο και να γραφω στον βροντο!

Μαρακι δεν γεννησα ακομα! :D

Που να σας προλαβω να σας διαβασω!!!

Σωσω μην ξεχασω απο καιρο ηθελα να σου πω να μου δωσεις αυτη τη συνταγη με παγωτο κανελα που ειχες κανει....αχ ωραιο φαινεται...!!!

Α!Και το παπουτσι που απεχει 1 δαχτυλο το ποδι της, νομιζω ειναι το ιδανικο να απεχει τοσο.

Φροσω ελπιζω σε αυτα που πηρατε πισω να ηταν και οι σταυροι των παιδιων ή εστω καποια κοσμηματα οικογενειακα κειμηλια.

Και θυμαμαι ποσο συμπαθητικη φαινοταν απο τις περιγραφες σου και προθυμη με τα παιδια, το μαγειρεμα κλπ. αλλα αν οι απατεωνες φαινονταν δε θα υπηρχαν...

Ντερεκια το καρουμπαλο της επιτυχιας!Μα νομιζω κι ο αντρας σου ψηλος δεν ειναι;Κι εσυ το ιδιο;

Η ξεκουτιανα και δε θυμαμαι;

Χρυσουλα 92 κι εσεις;;;Ενταξει! Εμεις με τα 84,5 πού παμε ορε;;;Εδω ο πουτανος ειναι 87!!!

Λοιπον Νανουκα, Μαρακι τον μηνα που θα θελετε να γκαστρωθειτε θα το ανοιξει η Μαρκερ που οπως ειπε εκεινη το ειχε ανοιξει οταν γκαστρωθηκα εγω.

Γεια σου Μαρκερ αχτυπητη!Αφου δεν κυοφορω διδυμα αγορια παλι καλα...

:lol::lol:

Μπορει να κανετε κι εσεις αγορακια παλι...

Μην ξεχνιομαστε.... :lol::lol:

Μαρκατ κι ο αντρας μου εχει σημαδι στο φρυδι...θα ειναι η γοητεια του που ειπε και το Μαρακι...

Ο αντρας μου εχει καταγωγη απο Αρτα.Ο πεθερος μου ειναι απο τη Μεγαλοχαρη.Και μια κολλητη μου απο Κομποτι.Εχω παει στο Κομποτι κιολας.

Ειστε λιγο ξεροκεφαλοι...η αληθεια ειναι... :roll:

Χρονια Πολλα στην Καλυψω, στη Λυδια, στον Κωστα της Μαρκερ, στην Ιολη σε ολους τους εορταζοντες δικους σας....

Που λετε ο δευτεροτοκος ειναι 2800 περιπου, ειναι λιγο πιο αδυνατουλης, 41η εκατοστιαια θεση/ευτυχως τα παιδια δεν παιρνουν τον μεταβολισμο μου :lol: / και θα παω την Πεμπτη Ιασω να με δει η μαια μου απο κατω αν εχω διαστολη/θυμαμαι τον πονο οταν ψαχουλευει απο κατω γαμωτο/κι αναλογως θα παω την Παρασκευη, ισως και πολυ πρωι για να μου βαλουν κολπικο υποθετο κλπ κλπ.

Πρωτη φορα θα τα κανω αυτα αφου στο Βασιλη με επιασαν οι πονοι απο μονη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια επειδη καποιες μου ζητατε τα στοιχεια μου, δεν πιστευω να θελετε να στειλετε κανα δωρο;

Γιατι θα νιωθω ασχημα...εχετε τα τραβηγματα σας, μην κανετε τετοια πραγματα γιατι ντρεπομαι.

Αληθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker μου , ναι , σε ενημερωνει αναλυτικα για τις αποριες κ το κποστος κ αν 8ες να τα αγορασεις σου στελνουν διαφορες τραπεζες κ πας οπου βολευεσαι.

Αντε ρε καλυψω το αποφασισες ??? μας γκαστρωσες !

σωσω κλπ δικιο εχετε ρε ... αλλα οντως καλο μα8α , του εβαζα κ την μουσικη του , εβλεπα ποτε κοιμαται κ φωναζα παρεα για ταινια , εβλεπα πότε ξυπναγε (ξυπναει κ δεν μιλαει , κα8εται κ περιμενει το τραμ!!!)δεν ξερω 8α δω ...

ΓΕΛΆΩ ΜΕ ΜΑΡΚΕΡ !!! ΕΙΠΕ ''προτειμω του τυπου - Ιολη - Ιριδα - Νεφελη - Μυτρο - ''

ΚΑΙ σκεφτομαι το Μυτρο απο το ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ ??? :lol::lol::lol:

ΜΟΝΟ Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ Ο ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ !!! :lol::lol::lol::lol: σε καλο μου!

ντομ εισαι νουμερακι μεγάλο κ αγαπησιαρικο ;)

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ ! Ε, ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ PLAYMOBILE ΤΙ 8ΕΛΕΤΕ ??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλια μολις ειδα το πλειμομπιλακι σου!

Δεν παιζεται ο Βεγγος!

Και γελαω και γω με το λαθος της Μαρκερ, κι εμενα Μητρο μου θυμισε!

Μετα το Ιολη ενα ονομα Μητρος ταιριαζει!

Θυμηθηκα και την αλλη φορα που εγραφε στη Ρία την καινουργια κοπελα

΄΄εχω διδυμακια, την Στελαρα και τον Νικο΄΄ και λεω εβγαλε το παιδι Στελα! :shock:

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A!

Νανουκα μια πρωην φιλη συναδελφος που ειχε φυγει για κανα χρονο στην Κυπρο με μεταθεση μου ελεγε οτι εχει πολλη σκονη στην Κυπρο οπως λες εσυ λογω της ερημου, και μαλιστα για το λογο αυτο δεν εχουν πολλα μπαλκονια ή καθολου μπαλκονια, δε θυμαμαι...

Δεν το πιστευα...δεν το ειχα ξανακουσει παρα τωρα απο σενα.

ελεγα οτι ειναι λοξη με την καθαριοτητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ωραια δε γεννησες! χαχαχαχα

Με το καλο!!!!!!!!!!!!!

Ε τοτε κανε καμια δουλιτσα τωρα μπας και σε πιασουνε απο μονοι τους. Θεση εχει παρει?

Βρε! Κοριτσια δεν ειπαμε θα κανουμε εγω και η Νανα? χαχααχαχα

Χαχα! Και γω με το μυτρο ειχα γελασει πολυ!

Παω να παρω μια κρεπα και ξαναγυρναω! χεχεχχεε

Τωρα γυρισαμε ημασταν εξω απο τις 12!

Επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πάλι, μυρτώ το είχα διαβάσει... χαχαχα!!!

μώρη ντομ... έχεις λυσσάξει!!!

κόρες θα κάνουμε κι εσύ θα φας λυσσακά σου!!!

και θα είναι και κουκλάρες!!!

χαχαχα!!!

ντομ ,τι σχέση έχει ο στρος με το επώνυμό σου;

ναι, είναι τεράστιο πρόβλημα η σκόνη!!!

υπάρχουν μπαλκόνια στις πολυκατοικίες...

να τώρα, καλή ώωρα, ένας καινούριος γείτονας παίζει μπουζούκι στο μπαλκόνι του... :twisted::twisted::twisted:

ελπίζω να μην το καθιερώσει...

έφτιαξα αυγόφετες!!!

είχα πάρα πολύ καιρό να φτιάξω!!!

πάω να χτυπήσω μία με τυρί (φέτα για τις Αθηναίες) και μία με μέλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμμ αυγοφετες! Με κανελιτσα και ζαχαριτσα τις τρωμε εμεις!

Νανά! ΝΤΟΜΙΝΙΚ στρος καν. ΓΙα το ντομινικ λεει! χαχαχαχα

Πεστα πεστα! Εμεις θα κανουμε κοτσιδακια! χαχαχαα! Και τουτου φουστιτσες και ροζακια και μωβακια! χαχαα

Πλακα σε κανουμε Ντομ!

ΓΙατι εγω ετσι και αλλιως κατα βαθος ξερω! Αγορομανα θα ειμαι!

Αλλα αληθεια δε με πειραζει! Δε λεω τα κοριτσακια ειναι μουρλια αλλα και τα αγορακια....

Ο αντρουλης μου! Ανεβαινει στη πλατη μου στον καναπε και με χαιδευει απο πισω και κανει ααααι ααιιιι χεχχεε! Τι με νοιαζει το φυλο?

Και ξερω..... Οταν γινω πουρειτζερ θα μου φερνει κανα τσαγακι... Οπως τα μεγαλωσεις ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Μαράκι... με μπέρδεψες...

ποιος άντρας σου ανεβαίνει στην πλάτη σου και σου κάνει αιαι αιαι χεχεχε;

εγώ πάλι είμαι τόσο σίγουρη ότι θα κάνω κόρη...

χαχαχα!!!

ααα, δεν το ήξερα ότι τον λένε και ντομινίκ...

άντε, πού είστε οι υπόλοιπες;

νύσταξα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑι μωρε τον πορνογερο! Ντομινικ τον λενε!

Ο αντρουλης ο μικρος!

Αν το θες πολυ θα γινει και το ευχομαι! Πραγματικα!

Ακουστε να γελασετε!

Οταν ημουν 2 μηνων μου λεει μια... Κοριτσι θα κανεις γιατι εισαι καλος ανθρωπος! Ντοοοοινγκ! Η μοναδικη που ελεγε για κοριτσι εν τω μεταξυ! Τωρα μαλλον οι υπολοιποι που λεγανε για αγορι πιστευαν οτι ειμαι κακια! χαχα

Φροσω ανοιξε το επομενο!!!!!!!!!!!! ΦΡΟΣΩ ΦΡΟΣΩ!

Εμενα δε ταιριαζει ο τιτλος τωρα! Ειναι για μετα!

Μαλακιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό κι αυτό...

χαχαχα!!!

ναι ναι!!!

να το ανοίξει η Φρόσω γιατί ποιος ακούσει τη Σωσώ πάλι... χαχαχα!!!

να ανοίξει το επόμενο το Μαράκι και το μεθεπόμενο....................... η Μάρκερ ίσως;

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε σεις κοροιδεύεται άυπνη γυναίκα :lol::lol::lol:

καλα δεν το ειχα παρει καν χαμπαρι :lol::lol::lol:

ξεχαστε το για κοριτσι

οσες κανανε κανανε εδω μεσα

αγοροφορουμ ειμαστε

εχω συναδελφο που εχει συνταγη για κοριτσι

οσες ενδιαφερεστε ζηταω πληροφοριες

σε λιγο βγαινουν οι φακες και την πεφτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

mpa συνταγη ακουω ... όταν τα λεγα εγώ με δουλευατε ... :roll:

παω μπας δω καμια ταινία πάλι ... (χριστε μου , τρελλη ζωη κάνω !!! έχω να βάλω κρασί στο στόμα μου πάνω απο μήνα !!! :lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρ ριξε συνταγουλα! χαχαχααχαα!

Μη μαθει η Ντομ ομως! Θα σε φαει ζωντανη που δε της την ειπες νωριτερα! χαχαα

Τζουλ τι θα δεις?

Εγω ντανσινγκ βλεπω.

Και γω ειμαι κομματια γιατι σημερα ξεσαλωσαμε και δε μου κολλαει υπνος. Εχω υπερενταση. Ηπια και ενα φρεντο.... Τι το θελα. Αφου δε πινω καφεδες κοθολου..... Ειμαι μιλαμε ντουρασελ αλλα ταυτοχρονα κομματια... Ενα περιεργο πραγμα...

Λοιπον τη κανω! Τα λεμε αυριο αγαπες!

Καληνυχτααααααααααααααααααααααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti gracate paliqqqρεπ αιδιαανοιξτε το αλλο...ελεος..οποιος και αν ειναι..φροσωακους;;αφου δε κολαει ο τιτλος απο το μαρακι..

εμειςκαλα..πηγαμε κουνιες..εγω δουλεςια..βαριεμαι καιπ ειναω..

ντομ πρεπει να εχεις κανελαδα για αν κανεις αυτο το παγωτο..

σιροπι κανελαςπου το πουλανε εδω πολυ επιλεγμενα..

και μεις εχουμε νανα τη σκονη της αφρικηε..γι αυτο εχω να κανω το μπαλκονι απο ..περσυ..1κ και λη το καλοκαιρι!!

λεω να βγαλω χαλια αλλα βαριεμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...