Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανη Μωροεπανασταση 2009 παπουτσι Νο23


Recommended Posts

Γειααααα!!!!

Γεωργια περαστικα στον Παυλο..αυτα με λιωνουν οταν τον αφηνω πολλες ωρες..βεβαια σε ολους μπορει να συμβει...παναγια μου!!!!

Μαριαζζζ περαστικα και στο ματακι σας!!!

α ρε Φροσω δε σου λειπει το τρεξμο που τραβας, η κλεψια σε μαρανε....

ολα τα μαλακισμενα που δε σεβονται το σπιτι που μπαινουν...μα τω θεω θα την ειχα ισοπεδωσει...!!!!

Σωσω καλα εκανες με ωρυλα..για να δουμε τι θα πει..εχει ταλαιπωρηθεί πολυ η μικρη!!!

Σοφη μεγεια τα καινουρια σας!!!!!

και εμενα με εχει πιασει καταναλωτικη μανια...παρηγγειλα και για μενα και γα αντρα stan smith και για παιδι puma απο site internet καλες τιμες!!!!

και....πειναω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia και απο μας!

Φροσω τι λες παιδι μου? ΚΑλα η αθεοφοβη σε αστυνομικου σπιτι πως τολμησε? Τουλαχιστον βγαζετε ακρη ή εξαφανιστηκε και μετα την πηρατε ειδηση? Τι να πω κοπελα μου..... Ειμαι μεγαλο μανικι να βαζεις ξενο ανθρωπο στο σπιτι σου αλλα τι να κανεις... Αντε να μεγαλωσουνε λιγο να πανε παιδικο.

Αληθεια ο παιδικος δεν ειναι καλυτερα? ΓΙα το κοστος εννοω. Εκανε και η δουλειες στο σπιτι η λεγαμενη?

Α ρε μαρκατ περαστικα! Το πουλακι μου! Η ψυχη μου! Να του δωσεις ενα γλυκο φιλι!

ΖΖζζζζζζζ εμεις φασολαδα τρομερη σημερα!

Μωρε ετσι θα λεει στις κοπελιες? Παμε να σου δειξω το νταν νταν? χαχα

Εμενα που λεει ολη την ωρα τακα τακα τακα τακα τακα! Του λεω πως κανει η αγελαδα τακα τακα μου λεει! χαχα Ευτχως που δε λεει τικι τακα! χαχα

Εχετε το σιλβερ αλερτ στη τιβι για τα παππουδακια που χανονται? Εχει κανει εναν ηχο και καλα αλερτ. Αναμεσα στον ηχο κανει τακα τακα ο δικος μου :lol: Του λεω αγαπη μου χαθηκανε τα παππουδακια και τα ψαχνουνε δε γελαμε.... τακα τακα και δωστου γελια! χαχαχαχαχαχαα

Σωσω αν ηξερα οτι μαζι με τον αντρα μου θα παντρευομουνα και αλλους... Ασε γιατι τα εχω παρει κρανιο. Τι να σας λεω... Οχι τρομερα πραγματα μη φανταστειτε. Αλλα κουραζομαι αφανταστα απο μαλακιες.

Φροσω ετσι ειχα κανει και γω στους γονεις μικρη οταν με πηγανε οφθαλμιατρο... Και τα "γατονια" με βγαλανε στραβουλιακα! χαχαχαα

Με ειχανε παει στο παιδων. Μου βγαλανε 3 βαθμους ενω ειχα ο,75 και 1. χαχαχαα

Με πηγανε μετα σε ιδιωτη γιατι ελεγε και ξαναλεγε ο πατερας μου αποκλειεται δεν εχει κανενας προβλημα στο σοι μας με τα ματια του! χαχαχαχα Το ειχε παρει κατακαρδα!

Αυτο οταν ημουνα δευτερα δημοτικου. Γενικα ως μοναχοπαιδι τους επαιζα πολυ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σώκω με έχει τρελάνει λέμε!!! Αφήστε που συνεχώς τσιρίζει και ουρλιάζει!!! Δεν ξέρω τι θα κάνω...κοντεύω να τρελαθω....αχ αγορομάνες πως σας νιώθω ...ενα και δεν το αντέχω πόσο μάλλον περισσότερα!!!

Αααα σήμερα πήραμε και ποδηλατάκι του άρεσε για λίγο και μετά ήθελε να το τσουλάει μόνος του και να γυρνάει με τα χέρια τα πετάλια :o:o πιο πολύ του αρέσει να κάθεται στην θέση του οδηγού στο αμάξι και να τα πειράζει όλα...ειδικότερα την κόρνα!!!!

Ωχ Φρόσω το είχα χάσει το επεισόδιο με την νταντά ..... τι λες ρε παιδί μου!!!! Τι να πω πάντως είναι ρίσκο μεγάλο !!!

Σοφη εμείς έχουμε ρούχα του μικρού απο πέρυσι....μη γελάτε .... τα πήραμε πολύ μεγάλα (36 μ. ) γιατί ήταν μεγαλόσωμος χι χι χι χι και για να τα έχουμε και φέτος....που λεφτά!!!! :oops::oops::oops:

Χρυσούλα μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Ελπίζω να περάσει σύντομα!!! Οσο για καταναλωτική μανία εμείς αναγκαστικά περιοριζόμαστε!!!

Μαράκι φασολάδα ε? Ταίριαζε το όσπριο αλλά πολύ ζέστη για αυτά τα φαγητά!!!! Απο αύριο κανένα γεμιστό πρέπει να κάνω αλλά δεν ξέρω αν θα προλάβω!!! χα χα χαχ α πολύ γέλασα με το τάκα τάκα!!! χα χα χα τελικά κάθε ένας τα δικά του ε? Απλά ζήλεψα τους διαλόγους που έχουνε η Τζούλια με το γιο της και ποια άλλη η Σόφη? Τι να κάνω κι εγώ η μάνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο ντούντος και ο τάκας τάκας!!!

χαχαχα!!!

μάρκερ πού είσαι;

τι λες βρε φρόσω... πολύ θράσος!!!

προλάβατε να την καταγγείλετε;

αλήθεια, πώς αντέδρασες όταν την είδες να κλέβει;

μαρκάτ, αυτό θα είναι η γοητεία του!

απλά, πόνεσε η ψυχούλα μου...

ερώτηση... πώς πήγατε στο νοσοκομείο;

όλοι μαζί;

σόφη, εγώ θέλω να κάνω καθαρισμό, αλλά σκέφτηκα γιατί να δώσω το 50άρι αφού σε 1,5 μήνα θα πάω Ελλάδα και θα μου το κάνει η θεία τζάμπα...

ρε ζζζ μην κομπλάρεις με τις προτάσεις του Θανούλη...

είπαμε... αυτόν θα τον στείλουμε στη Νάσα... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχουμε απίστευτη σκόνη!!!

να σκεφτείτε ότι το πρωί μπήκα στο αυτοκίνητο και τα τζάμια ήταν τόσο βρώμικα που δεν έβλεπα έξω.

την κυριακή έχουμε βουλευτικές εκλογές.

μας έχουν τρελάνει...

είμαι κομμάτια!

νομίζω ότι δε θα αντέξω να δω τη ζωή της άλλης.

αφού δεν ετοίμασα τίποτα για αύριο το πρωί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα...πηγαμε μ τη μικρη σουπερ και μετα γειτονια ποδηλατο..

τι κανετε;;

γιατι τοσο σκονη νανα;;

καλα καλε πηρατε πεδιλακια;;εγω ακομα δεν εχω κατεβασε καλοκαιρινα..ουτε καν εχω βγαλει χαλια..απο πουθενα..αλεκα 234 κανενα νεο απ οτο παιδι;;

τζου που εισια;;

χαδρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re zzz μην αγχωνεσαι , εμενα επειδη δεν εχει υψος το ριξε στο λεγειν λέμε μπας ψαρεψει κανενα γκομενακι ...

μαρκατ περαστικα σας ρε ... πω πω τρομαρα που αρπαξες ...

ειμαι στα προ8υρα ημικρανιας , μολις αδια8ετησα... την τυχη μου...

καλυψω apo hnm περνω t shirt , αλλα με τα 90 που εσκασες ΚΟΥΤΑ 8Α ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ απο τα μαδερ αγγλιας ρε κοπελιά ...

παω να παρω ντεπον μπας καταφερω καμια ταινια... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις δεν εχουμε ειτσ εν εμ.μαλκ..εχει τελεια ρουα..του στυλ μου!

με γεια σας χρυσουλα και καλυψω για τα ρουχα παπουτσια..

σε λγο σιδερο..φακ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alo

τωρα καταφερα να μπω για τα καλα

κοιμηθηκαμε μια χαρα σημερα ευτυχως

αλλα δεν νυσταζαν ιδιαιτερα

τους εβγαλα βολτα με το καροτσακι μας

ακατσα για καφε

ηπιαμε χυμουλη

φαγανε τα περιστερια το τοστ που παρηγγειλα

μια χαρα

λιγο στο μπανιο τα πηρα γιατι ο στελιος κλασικα κανει οτι βλακεια του ερθει

ενω εκανα μπανιο το νικο

ανεβηκε πανω στο σκουπιδοντενεκε και επιασε την κουβαδοσκατιερα (βουρτσακι χεστρας και το εχυσε ολο πανω στη λεκανη και στο πατωμα)

εκγεφαλικα - τα επιανε κιολας

δεν ηξερα τι να κανω

του φωναζα και ταυτχρονα κραταγα το νικο και απολυμενα το στελιο :o:lol:

δεν διαβασα πολλα

ρε τζουλ στειλε πμ απο που αγοραζεις - κρυφο ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alo

τωρα καταφερα να μπω για τα καλα

κοιμηθηκαμε μια χαρα σημερα ευτυχως

αλλα δεν νυσταζαν ιδιαιτερα

τους εβγαλα βολτα με το καροτσακι μας

ακατσα για καφε

ηπιαμε χυμουλη

φαγανε τα περιστερια το τοστ που παρηγγειλα

μια χαρα

λιγο στο μπανιο τα πηρα γιατι ο στελιος κλασικα κανει οτι βλακεια του ερθει

ενω εκανα μπανιο το νικο

ανεβηκε πανω στο σκουπιδοντενεκε και επιασε την κουβαδοσκατιερα (βουρτσακι χεστρας και το εχυσε ολο πανω στη λεκανη και στο πατωμα)

εκγεφαλικα - τα επιανε κιολας

δεν ηξερα τι να κανω

του φωναζα και ταυτχρονα κραταγα το νικο και απολυμενα το στελιο :o:lol:

δεν διαβασα πολλα

ρε τζουλ στειλε πμ απο που αγοραζεις - κρυφο ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia soy μαρκερ...μηπως να κρυβαμε τις βουρτσες και στο χεσιμο να μη σκουπιζαμε με αυτο;χαχαχα..

σας εχω πει οτο τα elc τα λεω easy learning school....

δε ξεω πως μου εχει καθησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

ο καιρος φθινοπωρινος.....!!!!

εμεις καλοκοιμισμενοι!!!!

10-7 σερι!!!!

καθισα μεχρι 12 σιδερωσα τα απειρα, εβαλα και ενα πλυντ εκεινη την ωρα :lol::lol:

ευτυχως σημερα δεν εχω καθολου μαθημα!!!

Μαρια εχουν ηρεμησει τα παιδια παντως..παραδεξου το!!!!

Σωσω ουτε εγω εχω σηκωσει κανενα χαλι και θα το κανω σημερα το μεσημερι!!!δεν παει αλλο..εχω τηλ να ερθουν να τα παρουν για καθαρισμα και φυλαξη!!

Νανα σημερα να δεις τι συννεφα θα εχει η Ελλαδα...τι ειδους σκονη????

εδω δεν εχει τιποτα απο μαγαζια παιδικων, μονο 2 με allouette, majoral που αξιζουν και τα αλλα χαλια :(:( Λαμία εχει zara kid το οποιο τιμω δεοντως γιατι δε λεει να κυλιεται στις παιδικες με άλλα :D

Τζουλια απο Αγγλια φοβαμαι μην κανω λαθος νο γμτ!~!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera!!!!

Μπραβο για τον υπνακο σας χρυσουλα! Φτου φτου!

Και σε σας συμπεθερα! Διαβασα εχετε προοδο!

Αντε να ξεκουραστητε και σεις λιγο!

Χρυσουλα κατεβαινοντας απο καρδιτσα περασαμε απο τα μερη σου! Αχ του λεω του αντρα μου εδω ειναι η διαδικτυακη φιλεναδα μου η Χρυσουλα! χεχεχε

Και στη καρδιτσα εχει χαρα κιντ και τα ξεσηκωσα ολα. Εμεις ζαρα φοραμε η&μ και μπενετον φουλ. Αυτη τη φορα πηρα και εσωρουχακια ζαρα.

Απο παπουτσια πεδιλακια τι θα τους βαλετε? Εγω ελεγα κανενα γκεοξ. Για παραλια ομως? Να παρω χαβαγιανας ή αλλου θα παταει και αλλου θα βρισκεται? ¨η να παρω κανενα απο αυτα τα αθλητικα της ναικ τα παδιλακια με τα σκρατς? ΓΙα πειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχιζω..

Εδω χθες εβρεξε τελικα το βραδακυ. Ειχαμε παει για φαγητο κατα τις 8 με ενα ζευγαρι που εχουνε παιδακι και αυτοι στην ηλικια του Διονυση σχεδον. Ο Διονυσης δε ξερω γιατι χαλασε τον κοσμο. Ξυπνησε στραβα. Δεν εφαγε τιποτα για απογευματινο. Πηρα και γω γαλα μαζι μου αλλα ουτε αυτο ηθελε. Νηστικος και ολο νευρα! χαχα Ωραια λεω. Εκανε καπως το στοματακι του και κοιταξα και μαλλον βγαινει ο τελευτταιος τραπεζιτης και τελευταιο δοντι γενικως. Ειναι πρησμενο φουλ. Τον ειχα τσιμπησει και κουνουπια. Τα εξυνε.. χαλια.

Μας επιασε και βροχη γιναμε σκατα. Γυρισαμε σπιτι ηπιε μισο γαλα ποιος ο Διονυσης και κοιμηθηκε ευτυχως σα πουλακι...

Σημερα λιακαδα αλλα εχει μια σχετικη ψυχρα. Ο Διονυσης ευδιαθετος.

Ζζζζζζζζ τον δικο σου τσιμπησε κουνουπι καλα θυμαμαι? Τι ιδιο παθαμε και μεις επανω στη καρδιτσα και εγινε το ματι τουμπανο. Εκλεισε εντελως. Και μαλιστα η κουνουπια ητανε διπλα στο ματι. Πηρα τον γιατο πανικοβλητη. ΜΟυ λεει εχει τσιμπλα? Οχι του λεω. Μονο αν κανει τσιμπλα βαζουμε κατι γιατι αυτο σημαινει οτι εχει μολυνθει. Δε βαζεις τιποτα και σε 2 24ωρα θα εχει εξαφανιστει. Οντως και ετσι εγινε. Α μου ειπε οτι μετα τον υπνο θα ειναι πιο εντονο.

Γενικα απαγορευει να μπαινει κατι πανω στα τσιμπηματα δια ροπαλου. Εγω ομως βαζχω καμια φορα φενιστιλ. Μαλακια μου μαλλον.

Προληπτικα ομως μου εχει πει για κριλεν πανω στο ρουχαλακι η στη κουνια ή για πατς σιτρονελας.

Χθες λοιπον ενω δεν τον τσιμπησε τιποτα στον υπνο πανω στο παιχνιδι τον κανανε σουρωτηρι τον κακομοιρη παλι. Στελνω τον Α να μου φερει πατς. Λεει η φαρμακοποιος ηρθε ο κορρες και τα απεσυρε. Λεει θα σας ειδοποιησουμε για νεοτερα. Ετσι πηραμε τα cer'8 (τσερότο) τα οποια ομωςε βρωμανε και δε ξερω καθε φορα που επερνα αγκαλια τον Διονυση ετσουζαν τα ματια μου. Το ειχα βαλει πανω στο μπλουζακι του στη πλατη.

ΠΑω για σιδερο(νεα φουρνια) μαγειρεμα και μετα σουπερ.

Τα λεμε το μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

τα κουνούπια προτιμάνε τα γλυκοαίματά μας!!!

χαχαχα!!!

εδώ δεν έχει πολλά κουνούπια.

η σκόνη έρχεται από τις γειτονικές χώρες που έχουν ερήμους...

πάντα υπάρχει αυτό το πρόβλημα.

γι’ αυτό και τα περιστατικά με άσθμα είναι συχνά...

κι εμένα μ’ αρέσουν πολύ τα ζάρα...

αλλά για να είμαι ειλικρινής δε δίνω πολλά λεφτά σε ρούχα.

του αγοράζω στις εκπτώσεις για την επόμενη σεζόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

έλα βρε Φρόσω τι πάθατε;

δεν πρόλαβα να σε διαβάσω χθες έφευγα..

καλά βρε την αθεόφοβη, δεν ντράπηκε..

πόσα χρόνια την είχατε;

τι θα κάνετε τώρα;

δεν μπορείτε να τη βρείτε;

απίστευτο..

Νανούκα η πεθερά μου μένει δίπλα μας και η μητέρα μου 5 λεπτά μακριά με το αυτοκίνητο

τις πήραμε τηλ και ήρθαν και οι δύο να κάτσουν με τα υπόλοιπα παιδιά

Χρυσούλα καλή ξεκούραση σήμερα!

θα χαρείς το αντράκι σου!

ούτε μπένετον δεν έχετε;

και μεις έχουμε αλουέτ, μπένετον και ενα με επώνυμα, πάλι καλά γιατί κατα τα άλλα σκέτη μιζέρια..

εγώ για τα κουνούπια χρησιμοποιώ υγρο εντομοαπωθητικό άοσμο και μια χαρά

καλοκαιρινά πεδιλάκια αγόρασα για τα κορίτσια, για αγόρια σκέφτομαι αυτά που λέει το Μαράκι το αθλητικό με το σκρατς

εχω τη μαμά μου τώρα εδω μου σκουπάει τις σκάλες

έβαλα και πλυντήριο, να δω που θα απλώσω γιατί εδώ σήμερα έχουμε χειμώνα, στα κορίτσια έβαλα τα παλτουδάκια το πρωί

έκανα και κοτόπουλο με πατάτες

κοπιάστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα τι έγινε με το παιδάκι;

πως είναι στην υγεία του;

Μαρκερ αυτό που περιγράφεις ούτε στο χειρότερο εφιάλτη μου..

εγκεφαλικό θα είχα πάθει..

γιατί δεν το έβαζες στην κούνια;

εγω έτσι κάνω ή στην κούνια ή στο πάρκο

πως το ξεβρόμισες μετά; πωπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο ιωαννενα ειναι η μαρκατ. Νομιζω δηλαδη... χεχεχεχε :oops::oops::oops::oops::oops:

Καλα μονο αυτα εχετε στα γιαννενα? Απο ρουχαλακια εννοω.

Εφτιαξα μια φρουτοκρεμα στον Νιονιο αλλο πραμα! ΜΠανανα-λιγο πορτοκαλι-φράουλες-αχλάδι-πεπόνι. Μιλαμε θεικη!

Το απογευμα θα του χτυπησω φράουλες με γιαουρτι... γιαμ γιαμ!

Για μεσημερι ψαρακι.

σας αφηνω μεενοχλει το σκατουλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia kai apo mena...πηγαμε ωρλ...δε μας ειπε τιποτα καινουργιο..ειπε αν συνεχισιει κα ιτον αλλο χειμωνα ετσι,θα χρειαστουν να μπουν σωληνακια αφου θα το παρακολουθουν και απο εκει...

δε ξερω ρε παιδια..τεραστιο το διλλημα του ομοιοπαθητικου.ειλικρινα ειμαι ακριβως στη μεση...

ρε παιδια τα μπενετον ακριβα δεν ειναι;;

εμεις εχουμε 1 μπενετον αλλα αγανακτω να της παρω κατι.πολυ λιγα σχεδια και αθλια..σε σχεση με τησ θεσ νικης που γινεται της κακομοιρας..

εγω παλι δεν τησ παιρνω πολλα ρουχα..οσοα φοραει..

10 μπλουχζες και 5 παντελονια που λεει ο λογος..

συγγνωμη αλλα για τη θαλασσα και αλλα για εξω;;απαππα!!εγω δε πηρα τιποτα ακομα..

αληθεια δε κανει να βαζεις τιποτα πανω σο κουνουπι;;

εγω πηρα κορε αντικουνουπικο και αροξολ υγρο αντικουνουπικο για το βραδυ..σιγα να μη σκασω..

μαρακι σταματησες να αλεθεις;;

παω απογ στη δουλεια..

αυριο φορολογ δηλωσεις και οδοντιατρο και ταχυδρομειο..

θα ερθει η κοπελα να πρεοσεξει τη μικρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στη καλυψω..εχει γενεθλια..κλεινει τα 31..ολα να τα ξερασω η ρουφιαναν..παω δουλεια@@

πολυχρονη φιλεναδα με ....ησυχο πουτανο..τι θα κανετε σημερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανήλικο αγοράκι έπεσε από σκάλα 6 μέτρων

Πρώτη καταχώρηση: Πέμπτη, 19 Μαΐου 2011, 05:06

Αναστάτωση προκλήθηκε το μεσημέρι της Τρίτης στο Δημαρχείο Αλοννήσου, όταν ένα 5χρονο αγοράκι που ξέφυγε της προσοχής του πατέρα του έπεσε από σκάλα έξι μέτρων με αποτέλεσμα να χτυπήσει στο κεφάλι.

Όλοι οι υπάλληλοι και ο Δήμαρχος έσπευσαν στο σημείο και βρήκαν το παιδί αιμόφυρτο.

Αμέσως το μετέφεραν στο Περιφερειακό Ιατρείο όπου η αγροτική ιατρός το εξέτασε, όμως έκρινε αναγκαία την μεταφορά του στο Νοσοκομείο του Βόλου.

Ο 5χρονος είναι εκτός κινδύνου, ενώ παραμένει στο νοσοκομείο για προληπτικούς λόγους.

Τελευταία ενημέρωση: Πέμπτη, 19 Μαΐου 2011, 05:19

οπως καταλαβατε ολα μια χαρα!!!

σημερα θα βγουνε απο το νοσοκομειο κ αυριο θα ερθουνε στο νησι ...σε λιγες μερες εχει γενεθλια κ του ετοιμαζουμε πολυ μεγαλη γιορτη

:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα μπραβο!!κ σε ειχα εννοια αληθεια!!!

ευχαριστω φιλεναδα!!

ναι λοιπον,ειμαι 31!!!!

ΧΑΧΑ θα ερθουν το βραδυ η μαμα μου με τις αδερφες μου κ οποιος αλλος θελει.

πηρα παγωτακι θεικο!!!

κ αν μου φερει κανενας τουρτα δεν ξερω...

θα δουμε!!!

μαρκερ θα ειχα παθει εγκεφαλικο!!!

εμεις ευτυχως εχουμε διπλα στη λεκανη τη μπανιερα κ χρησιμοποιουμε το ντουζ.

το πιγκαλ ειναι αθικτο κ χωρις νερο.

αλλα γενικα το μπανιο απαγορευεται στην αγγελικη..

μαρκατ μου περαστικα...

απο τετοια αλλο τπτ γμτ..κ εμενα ολο ζημιες κανει.

αλλα ακομα δεν εχουμε κανει μεγαλη ζημια..

αν παρει βεβαια απο μενα που ολο εσπαγα το κεφαλι μου..την κατσαμε!!!!

ζζζζζζζ κ εμενα η μικρη εχει αρχιζει τα ουρλιαχτα.

κ γενικα αν δεν γινει αυτο που θελει πεφτει κατω κ χτυπιεται.

η παιδιατρος μου ειπε οτι ετσι ειναι αυτη η ηλικια.

χτυπανε,φωναζουν,χτυπιουνται κατω!!!!!

οσο για την ομιλια.....γενικα ακομα δεν λενε πολλα τα παιδια..

εμεις πεσαμε στην περιπτωση!!!

ε να το παινευτω κ εγω λιγο!!!!!!

συνεχιζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ειχε στο ζουγκλα.gr

κ κατι ακομα ,μαζι με το μπαμπα του ηταν !!! απλα πηγε στην ακρη ο μικρος κ εκει ειχε χαλασμενο καγκελο η σκαλα κ εγινε το κακο!

δλδ κ διπλα σου να ειναι αμα ειναι να γινει το κακο ρε παιδι μου ,θα γινει!

τελικα τα πιο πολλα ατυχηματα μπροστα στα ματια μας γινοντε νομιζω....

αλλο θεμα τωρα!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΥΨΩ!!!!!!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟΥς ΥΠΝΟΥς!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ξυπνησαμε απο τις 8 παρα κ δεν ξανακοιμηθηκε...

κ αυτος ο αντρας μου κανει πολλη φασαρια γμτ οταν σηκωνεται!!!!

αλλα χτες κοιμηθηκε 10.30 οποτε παω πασο..

το πρωι 9.30 πηγαμε για εμβολιο.

επαναληπτικο του τριπλου...

η μικρη πηρε σε 2 μηνες 4 ποντους!!!!κ 750γρ...ειναι 87εκ κ 11750γρ.πουτανος βαρβατος!!!

ειναι ψηλη κ αδυνατη!!!! :P

κατα τα αλλα μια χαρα ειναι.

εχουμε ακομα 2 εμβολια που θα κανουμε ιουνιο κ ιουλιο....

μου ειπε οτι δεν πειραζει που δεν τρωει τυρια κ αυγα.

αφου τρωει κρεας ειναι οκ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...