Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανη Μωροεπανασταση 2009 παπουτσι Νο23


Recommended Posts

Δεν το πιστεύω έγραφα και με πέταξε.

Καλυψώ οι βεράντες είναι και μένα μόνιμο άγχος, όπως και οι σεισμοί (Σόφη....). Να χτυπήσω ξύλο αλλά αν σκάσει τίποτα τέτοιο ποιον θα πρωτοαρπάξω;

Μαράκι καλωσήλθες!

Τζουλ μην ασχολήσαι με την πεθερά....θα σε τρελάνει.

Σωσώ πώς μένει σε αυτό το σπίτι η φίλη σου; :shock:

Χρυσούλα μπράβο στους μαθητές σου, μπράβο και στη δασκάλα τους.

Η νιουμάμα τί να κάνει; Βγήκε ο μικρός από τη θερμοκοιτίδα;

Σωσώ μη σου φαίνεται αστείο αλλά είμαι γυμνάστρια.

Μέχρι που παντρεύτηκα με αυτό ασχολήθηκα. 5 ώρες τη μέρα αερόμπικ υπήρξα και με κοιλιακούς φέτες. Τώρα έχω κοιλιακούς πλισέ....

Όμως έχω διοριστεί με το 3ο μου πτυχίο και διδάσκω οικονομικά στη δευτεροβάθμια εκπαίδ.

Φέτος επειδή τέλειωσε το 9μηνο Δεκέμβριο δεν υπήρχαν κενά στα σχολεία και ξέμεινα στο γραφείο. Μόνο για φέτος. Από του χρόνου σχολείο κανονικά.

Βλέπαμε με τηλεόραση και ήταν ένα γάιδαρος που τον έλεγαν Αλέξανδρο και μου λέει ο δον, κοίτα μαμά και αυτόν το γάιδαρο Αλέξ. τον λένε :lol: .

Έβλεπε στον ύπνο του όνειρο και φώναζε, φύγε λαγέ με τα καρότα, φύγε λαγέ, φύγεεεεε, να φωνάξει κάποιος τον μπάτμαν, μπάτμαννννν. Ξύπνα του λέω ονειράκι είδες και ξύπνησες κάπως έτσι :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

άντε ρε Σωσώ...

μου κάνανε ένα κοπλιμέντο μετά από χρόνια!!!

να μην το μυραστώ με όλο τον κόσμο;

χαχαχα!!!

τα 3 χρησιμοποιούμε.

το 4ο είναι διακοσμητικό.

λύθηκε

είδες τύχη το γωγουλίνι;

χαχαχα!!!

ρε τον δον...

μέχρι και όνειρα του τρελά είναι!!!

χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορες καλημέρα

Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω!!! Μόνο Τζουλ απολαυστικό διάλογο κι εξαιρετικός βραδυνός ύπνος για Καλυψώ!!! Νάνα συγχαρητήρια !!!!! Φρόσω γέλασα πολύ με το όνειρο!!!

Φιλιά σε όλες τις υπολοιπες και απο τώρα ξεκινώ να σας διαβάζω εντατικά επιτέλους!!!!

Πολύ κούρασηηηηηηηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!

Η Λυδια η που θα κοιμαται 12 το βραδυ ή που αν μας κανει την τιμη να κοιμηθει νωρις το βραδυ θα ξυπνησει στις 6 το πρωι!Αχ θεε μ ου ποτε θα κοιμηθω λιγακι?????Σερνομαι λεμε!

Απολαυστικοτατοι οι διαλογοι με τα παιδια σας ομολογω!Μπραβο!Η δικια μου πλεον παπαγαλιζει οτι λεξη ακουει,χορευει ολη μερα ,σκαρφαλωνει πανω σε καναπεδες,τραπεζια ,καρεκλες,κρεβατια και χοροπηδαει και φοβαμαι μην πεσει κατω!Κανει με τον μπαμπα της "γιο μεν" με το χερι της,χαιρεταει και λεει μπαι,γεια σου,βαζει πλυντηριο,βαζει τα ρουχα της στο καλαθι των απλυτων και πολλα πολλα αλλα που τωρα δεν θυμαμαι!

Φροσακι κοιλιακοι ε?εχω ψοφησει στην γυμναστικη!Ρε Ντομ αληθεια κανει η πεθερα πιλατες?πρεπει να ειναι φετες το κορμι ε?Μπραβο της αμα ασχολειται παντως με τετοια!

Σωσω νομιζω οτι πρεπει να αφησεις τισ βολτες και να κοιμηθεις λιγακι γιατι σε βλεπω να κοιθμασαι παρεα με τους ασθενεις σου σε κανενα κρεβατι!

Χρυσουλα συγχαρητηρια με τις εξετασεις!

Νανουκα ετσι ετσι με τα κοπλιμεντα!Τα εχουμε αναγκη!Μανες ειμαστε να μην μας ανεβασει κανενα τεκνο?

Σπανακορυζο σημερα.Παω γιατι με τραβαει το θηριακι μου.Ελπιζω να επανελθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello κι απο μενα.

Σοφη οχι το σωμα της δεν ειναι φετες, αυτο ειναι το παραδοξο.Ειναι μια κλασσικη επαρχιωτισσα, κοντη και ειδικα στη μεση πιο γεματη.Εχει κανει και 4 παιδια ετσι;Κι αυτο ειναι που γουσταρω δηλ.Να εχεις την εικονα της επαρχιωτισσας που φτιαχνει πιτες και να σκιζει στο πιλατες.Να τη βλεπεις να κανει κατακορυφο καποια στιγμη που μου εδειχνε ασκησεις παλια, για να με βοηθησει στα κιλα μου, και να περναει εκεινη την ωρα ο πεθερος μου και να του φωναζει κοροϊδευτικα ΄΄μουρο μου αυτο αφιερ΄μενο σε σενα!΄΄.Κουναγε το κεφαλι του ο πεθερος μου μετα. :lol:

Σας λεω δεν παιζεται το ατομο! Τι αναποδες κωλοτουμπες, τι κατακορυφα...μου χε φυγει η μαγκια...

Τζουλια εχεις πεσει σε πολυ γραφικο σοϊ ρε παιδι!

Ρε συ τι διαλογο κανεις με τον γιο;;;

Πώς τα λετε ετσι και οι υπολοιπες;Νανουκα, Σοφη...μην μου τα λετε ετσι αποτομα, εμεις ακομα μπαμπα μαμα και αντε, αντε και κανα νταντα δηλ.γιαγια και νιανια για γατα/σκυλο.

Οχι διαλογο δεν κανουμε, αλλα και να κορακιαζει ουτε νερο θα πει, ουτε καν θα το δειξει!Θα πρεπει να μυρισω τα νυχια μου τι σκατα θελει.

Καλυψω στο Ιασω γενναω.

Θα δωσω το ονομα του μπαμπα μου.Φανης απο το Θεοφανης.

Σωσω της μικρης το δαχτυλο ετρεχε ποταμι ή το δικο σου;δεν καταλαβα!Ωστε ετσι ε;

Αν ηταν της μικρης, που μαλλον αυτηνης ηταν, αμα λες παιδικο ρολοι, να εχεις παντα μαζι σου πουλβο, μου το χε πει η παιδιατρος, να μην λειπει ποτέ απο το φαρμακειο μου.

Ειναι επουλωτικο, καλα τα ξερεις εσυ απο τις κατακλισεις των αρρωστων, τι σου λεω, κι ακομα και σε εγκαυματακι που ειχε τις προαλλες ο Βασιλης στο δαχτυλακι του, η φαρμακοποιος που ετρεξα μου ειπε το πουλβο ειναι το καλυτερο.

Καλα γιατι με κοροΙδευεις που ειπα οτι δε θυμομουν οτι η Φροσω ειναι γυμναστρια;αφου ειναι τελικα!

Δεν το ξερες ουτε εσυ;

Τι λεει ρε Φροσω αυτη;

Νανουκα πολυ φιγουρα πουλας εσυ!Και δεν καταλαβα...τι υποψηφιοτητα να βαζες στο γραφειο που θα μετραγε η ομορφια;

:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυσσάξατε!!!

ένα κοπλιμέντο μου έκανε ένας άνθρωπος!!!

έχω εσάς, έχω και το πουστράκι μου...

μου λέει σήμερα.

"έβγαλες μουστάκι, το είδε αυτό ο τύπος που σε είπε όμορφη;"

έχει σκυλιάσει λέμε!!!

χιχιχι!!!

πολύ το χαίρομαι!!!

ντομ, μακάρι όλες οι πεθερές να ήταν έτσι!

μπράβο της!

τζουλ... τι ακούω;

μουσακά;

κάλεσες και την πεθερά για φαγητό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..ντομ εισαι σουπερ..συμφωνω με ολα αυρα πουλ λες..και με τον τροπο ισδιαιατερα..

ε καλα ρε νανα..δε μπορουμε να σχολαισουμε;;

το 4ο διακοσμητικο..ως προς τι;;και στμααμταω να λεω για τα μπανια..\

φροσω δεν το θυμομουν..ντροπη γιατι την ειπα στη ντομ..

αστο καλο φροσω..γυμνασ ακαδημια τελειωσες;;

εγω κανω πιτσα..

εκανα και παγωτο..

φροσω ειναι πολυ χυμα η φιλη μου..και γω καπως ετσι ημουνα αλλα σε πιο..καθαρο..

ρε παιδια τα παιδια σας σας ζητανε συνεχεια αγκαλιες;;τα παιρνεται;;

δε ξερω..εμενα αν με διε συφυλιαζει..ολο αγκαλαι θελει;..φακ..

αυριο θα παω σε 1 ωρλ στο νοσοκ μονη μου και να τον ρωτησω αν μπορει να δει την μικρη οποτε μου πει ..γιατι με τρομαξανε με τουςε ομοιοπαθητικους στη δουλεια εχθες..που το πας το παιδι,τι φαρμακα θα την δωσουν ακ ιτετοια..

και λεω να παω σε 1 ρρλ και αν μας εξυπηρετησει ο ανθρωπος να μας δει,να μας πει αν ειναι ανατομικο το θεμα,αλλιως να παμε ομοιοπαθθητικο να τελειωνουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά πήγες ομοιοπαθητικό;

πήγαινε και στον ωρλ.

δεν έχεις να χάσεις κάτι.

έλεος ρε Σωσώ!!!

αγκαλιές θέλει το μωρό!!!

εγώ λιώνω όταν μου κάνει αγάπες!!!

ελπίζω ο λευτέρης να είναι πιο τρυφερός...

το 4ο βρίσκεται στη σοφίτα και δε βολεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισια θεα που μου απαντας για τα μπανια..χαχαχα...αλλα αληθεια ρωτουσα...ε δε μπορω ολη την μερα αγκαλια..πλακακ κανεις;;εχουμε και δουλειες.. :lol::lol::lol::lol:

ο λευτερτης λιγο καλυτερος απο μερνα αλλα μη φανταστεις τραγικες διαφορες..

ωρλ να δω αν μας εξυπηρετησει αυριο..εστω να κλεισουμε ραντεβου..ομοιποπαθητικο..αμα τελειωσει η αντιβιση ,να βρω με τον αντρα μου 2,5 ωρες και το μωρο να παμε μαζι@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

πωπω

καλε τι γραφετε;

ντομ στειλε ρε συ πμ τι ονομα θα δωσεις στο ιασω να σε βρουμε

μιλαμε εχω μια πεινα

γυμναστρια ε;

ρε συ με ποιο συστημα διοριστηκες;

μακαρι να τυχει τιποτα και για μας τα κακομοιρα

σημερα ειναι η σειρα του νικου

εχθες ο στελιος ξυπνησε απο το βηχα στις 11 - κοιμηθηκε στις 1

και στις 6 ο νικος εκανε αυτοκινητακι και ο στελιος επαιζε με τα τουβλακια :o:((:((

ελα ρε σωσω τι παθαται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ, δώσε μας και τη διεύθυνση του σπιτιού σου.

αφού ξέρω ότι θα ρωτάς μέχρι να σου απαντήσω.

εμείς κάνουμε αγάπες όλη μέρα!

ειδικά όταν είμαστε και οι τρεις...

μην ξυνίζεις... σε βλέπω!!!

:D:D:D

άντε, ρε Σωσώ... αν τα έχει ανάγκη το κομμάτι, μην της τα στερείς...

ξενέρωτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια !

μαρκερ σου εχω πει ποσο σε ντεπομαι :oops:

εχω σκασει ....3φορες ζητησα το τηλ κ με γραφει :twisted:

κ σκαω γιατι εγω οτι μου ζητησουν τρεχω...δεν εχω παει Βολο χωρις να κουβαλαω η να κανω δουλιες αλλων ,μονο κ μονο γιατι ειναι μακρια ο κοσμος εδω κ βοηθαω οταν μου το ζητησουν....

εχω πολλα να σας γραψω...παω να βγαλω τα ψωμακια κ ερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέχασα να σου πω...

βρήκα έναν φούρνο που φτιάχνει πολύ νόστιμα καλτσούνια (τα λέω καλά;)

δεν είναι σαν τα κρητικά... αλλά είναι πολύ καλά!

ευτυχώς, δεν είναι κοντά στο σπίτι μου...

κάθε φορά που το τρώω σε θυμάμαι... χαχαχα!!!

ααα, σας είπα ο νέο παιχνίδι του μικρού;

παίρνει τα παπούτσια του μπαμπά του, τα φοράει και προσπαθεί να περπατήσει...

είναι πιο μεγάλα από το μπόι του!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζααα!!!σας ελειψα!!!κοριτσια μου,δεν προλαβενω!!!!φροσακι ειδα οτι ρωτησες για μενα.ναι βγηκε ο μικρουλης.αυριο γινομαστε 1 μηνων.ειναι καλος αλλα εχει 3 με 4 μερουλες ψιλο εχει καποιες ενοχλησουλες,δεν μπορω να πω οτι ειναι κολικοι.δεν προλαβενω ουτε τουαλετα να παω το πιστευετε?χαχαχαχ δεν πειραζει ομως δεν βαριεμαι.αααα αρχισε να κλαιει ο μικρος τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xa χα πολυ γελασα με το ξενερωτη!!!! :lol::lol:

Ειχα κοσμο τωρα φυγανε θα μπω για ενα μπανακι και θα παω να την πεσω!Νυσταζω παρα πολυ!Η μικρη κοιμηθηκε 10 και μιση.Της δοκιμασα σημερα τα πεδιλακια της βαφτισης και τρελαθηκε δεν ηθελε να τα βγαλει απο τα ποδια της.Μεχρι και στο μπανιο ηθελε να τα φοραει εκλαιγε οταν της τα εβγαλα και φωναζε παπα παπα!!!Η ψυχουλα μου.

Εγω με την Λυδια επειδη ρωτησες Σωσω λιωνουμε στις αγκαλιες!Ειναι πολυ χαδιαρα και πολυ τσαχπινα επισης ολο κολπα μου κανει και τρεχει και με φιλαει!

Αυριο εχω τραπεζες,λογαριασμους και μετα βολτα για καφεδακι.

Αυτα κορες σας αφηνω καλο βραδυ σε ολες. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ντρεπεσαι καθολου

τελικα αφου της ειπα οτι το καθε παιδι θα μας παει γυρω στα 120-130 συνολικα με τ α παπουτσοτετοια

αποφασισαμε απο κοινου να φορεσουνν

τα ωραιοτατα λινα λευκα κουστουμακια τους και μου ραψει η πεθερα ζωνη και γραβατα στα χρωματα των λουλουδιων του γαμου

ε ενταξει μην το παραχεσουμε

της ειπα να αγορασει τα πουκαμισα - εαν κωλοτρωγεται τοσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο βραδυ σοφη....εγω δεν ειμαι τρυφερη..τι να κανω,...

ωχου!!!!

καλτσουνια,ε;;να σου εστελνα οσα θελεις..αλλα θα φτασουν μουχλιασμενα..

τα πηρατε πεδιλακια;;

βγαλατε καλοκαιρινα;;;ανεβασατε χαλια;;εγω τιποτα ακομα!

νανα εμενα το κανει αυτο με τισ παντοφλες εδω και καιρο..και τπ αει καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε ρε Αλέκα... νύσταξα!!!

μετά παραπονιέσαι ότι όταν έρχεσαι, φεύγουμε...

λυπήσουμε την εργαζόμενη μάνα, σύζυγο, γυναίκα...

χαχαχα!!!

τι ψωμάκια;

εγώ έφαγα ρυζόγαλο για βράδυ.

γεια σου Φωτεικάκι!!!

φιλιά στα αντράκια σου!!!

έχεις πολλά ξενύχτια;

ααα σόφη ταιριάζουν με τον δικό μου.

πιο πολύ χαίρεται με καινούρια παπούτσια, παρά με παιχνίδι!

τρελαίνομαι για τσαχπίνικα κοριτσάκια!!!

το επόμενο παρακαλώ, να είναι κάπως έτσι!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινη ,δωσε φιλακια στο μωρακι σου απο μενα :)

σε λιγο καιρο θα μπεις σε ρυθμο .....

τι λεει ο μικρος ,πως τα παει με τον αδερφουλη του?

κ μενα χαδιαρα ειναι κ μου αρεσει...ειναι γενικα πιο τρυφερη σε ολα της ,σε σχεση με την ανταρτησα Μαρια!

σημερα την εβαλα για υπνο κ μου λεει..γεια σου! :lol:

δεν της φορεσα το κατω μερος της μπιζαμας ,εχει ζεστη,αφησα τα μπουτακια εξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν τον θυλαζω .εχει 3 μερες που σταματησα.καθολου γαλα.εχθες εβαλα θυλαστρο κ εβγαλα 10 γρ κ απο τα δυο και ηταν νερο.τον εβαζα στο στηθος κ εκλαιγε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...