Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανη Μωροεπανασταση 2009 παπουτσι Νο23


Recommended Posts

γεια σας κοιυκλαρες!

χα χα! ρεπο αυριο! ο αντρας πηγε στο τμημα και νυχτα για να βγαλει με ησυχια τα πενθημερα και τα νυχτερινα γιατι τελειωνει και αυτος ο μηνας..... πως περναει ο καιρος.....

Σωσω τι αρωμα ηταν αυτο που εφαγε η μικρη; και ο δικος μου χωνει τα χερια στα νερα της χεστρας! και οταν τους εχω στο πανω πατωμα βαζουν πραγματα στο κουτι με τα απλυτα τους και στο πλυντηριο! εχω πλυνει κουταλι!!!

απο φαγητα και γλυκα τρωνε οτι και εμεις. αν και γενικα δεν υπαρχουν τζανκ φουντ στο σπιτι μας. τωρα με τη νηστεια ξετρελαθηκαν με τον χαλβα με κακαο! σαν τρελα κανουν! ξερω οτι εχει μελι μεσα και λενε να δοκιμαζουν μετα απο 2χρ, αλλα.... το εχω βρει και λυση για απογευματινο για τη ΜΑριαννα που δεν τρωει τιποτα που να την ταϊζεις, πχ γιαουρτι ή κρεμα. χαλβα με ψωμι. καλος δεν ειναι διατροφικα ο χαλβας επιστημονισσες;;;;

οσο για τιμωρια και εγω εχω ακουσει οτι απο 2χρ αρχιζουν να καταλαβαινουν την εννοια της τιμωριας, αν και 2 φορες τον εβαλα τιμωρια να κατσει πισω απο τον καναπε, με λιγη φορα ειναι η αληθεια.... αλλα καταφερα να συγκρατησω το χερι μου να μην τον κοπανησω γιατι με ειχε φερει στα ορια μου! παντως εκατσε εκει που τον εβαλα.

δε μου λετε... τα δικα σας βγαζουν τις καλτσες τους;;; με εχουν τρελανει! ολο ξυπολυτα θελουν να γυρνανε και μαλιστα στα ελαχιστα σημεια που δεν εχει χαλι! και οταν δυσκολευεται ο ενας να βγαλει την καλτσα του παει η αλλη και τον βοηθαει!!!! απο χθες ο Σπυρος αρχισε να προσπαθει να βγαλει και το παντελονι της φορμας!!!!

Νανα μου καλυτερα εισαι;;; περαστηκα και σε σενα και σε ολες τις αρρωστες. σανατωριο ειμαστε....

καλε η Φροσσω που ειναι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σου βαγκ...

εμενα βγαζει τισ καλτστε ς αλλα στη μαλακια τηξς..οχι συνειδητα και για παιχνιδι...

δλδ το εχει κανει 3 φορες ως τωρα..

ολα καλα βαγκ;;

ηρεμησε ο σπυρος;;

νανα ο δικος σου πινει γλαλα η ακομα συνερχιζει;;

παιδια μελι της εδωσα εγω..με το γιαουρτι..

κσλε τελικα τι να κανω με το μανγκος;να το συνεχισω η οχι;;

η σοφη που ειναι;;

η φροσω;;

η μαρκατ;;ρε παιδια που ειναι η μακρατ.;;

τχσουλ συτο που λες βιβλιο ειναι;;για πες..ετσι λεγεται..

συγγνωμη που θα το πω αλαλ δεν ειμαι πολυ υπερ των βιβλιων..και δεν εννοω να μην ενημερωνεσαι αλλα να γινεις ρομποτ σε οτι λενε..

εγω πιστευω και στα βιβλια αλλα πιστευω και στο ενστικτο μου..

δε ξερω αν συμφωνειτε..

καλο ειναι να το ψαχνεις αλλα σε νορμαλ βαθμο..

τζουλ συνεχιζει να με εμνδιαφεριε το βιβλιο.. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι βιβλιο καλε;;; πειτε με και εμενα....

και σιγα μη σταματησει ο Σπυρος....

ακουμπαω το κοκκαλο κατω απο το ματιμου και ποναω.... μου εριξε μια, τυχαια, κουτουλια, τα ειδα ολα!

και εχει και ενα βαρυ χερι το σκασμενο....

νυσταξα..... καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω Μάρκερ ... μου θυμίζει επεισόδιο απο την νταντά αμέσου δράσεως :?:?

Νάνα μου τυχερή είσαι με τέτοιον άντρα!!! Πάντα ευτυχισμένοι να είστε.... Ο δικός μου είναι ανατολίτης τρομάρα του....δεν σηκώνει το δάχτυλό του για τίποτα!!! Και αν δεν προλαβαίνω μου λέει φώναξε γυναίκα γκρρρρρρρ..... λες και μας περισσεύουν τα λεφτά!!! Αν και πιστεύω οτι το λέει για να με μειώσει και να νιώσω άχρηστη μπας και κάνω περισσότερα πραγματα μέσα στο 24ωρο!!! Ωρες ώρες τα νεύρα μου και η απογοήτευση μου φτάνουν στο απόγειο :(:(:(:(

Καλυψούλα μου εύχομαι να της περάσει γρήγορα αυό με τον ύπνο!!! Δεν έχω καμία καλή συμβουλή ή πρόταση!!! Με την μεγάλη τα τράβαγα αυτά...με τον μικρό τον έμαθα να κοιμάται μόνος του....ένα φιλί για καληνύχτα και τέλος ...βέβαια αν καταλάβει οτι είναι ο πατέρας του κοντά πλαντάζει στο κλάμα για να τον πάρει αγκαλιά.....κι εκείνος τον παίρνει.....ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ

Αχ Τζουλ πόσο δίκιο έχεις...οι γονείς βάζουν όρια όταν συνεργάζονται.....

Βαγκ εμένα εκτός απο τις κάλτσες βγάζει και το παντελόνι του και ενίοτε ξεκουμπώνει το φανελάκι του και ανακαλύπτει το πουλί του μέσα απο το πάμπερς το οποίο το βγάζει κι αυτό!!!! :lol::lol::lol:

Για σήμερα τρώμε μπιφτέκια με ρύζι ..... η κόρη με εμετούς απο το πρωί κι εγώ στομάχι χάλια :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!!

Σωσω ελπιζω η Μαρθα καλα...

Βαγκ και εμενα δεν τις αντεχει τις καλτσες με τιποτα :lol::lol: ειδες ενα βαρυ χερι που παεφτει καμια φορα?? :lol::lol:

ΖΖΖ σας εχει κρατησει μερες τωρα η κατασταση..

Μαρια ειναι που εχεις διδυμα..με ενα θα σου φαινοταν απλως δυσκολη η κατασταση..

Τζουλια και εγω συμφωνω περι συνεργασιας οριων και ενθαρρυνσης στο παιδι..

κοριτσια δουλευω 12 χρονια τωρα με παιδια 13-18 ετων και εχω καταληξει οτι πανω απο ολα οι γονεις καλο ειναι να ενθαρρυνουν τα παιδια τους χωρις να τους προκαλουν αλαζονεια , να ζητουν τη γνωμη τους, να τους δινουν την αισθηση οτι συμμετεχουν στα της οικογενειας και να τα αντμετωπιζουν ισοτιμα..το μετρο σε ολα..ουτε πιεση ουτε ασυδοσια...βεβαια αργοτερα μας αφορουν αυτα αλλα ολα καλλιεργουνται απο την παιδικη ηλικια..

εγω παροτι δεν ειμαι ηρεμη σε σημειο αναισθησιας , αγχωδης ειμαι με το παιδι μου βγαινει μια ομαλη συμπεριφορα..δε μου εχει βγει να του φωναξω σε ζημιες..πραγματικα απορω με την ιωβεια υπομονη μου..

Καλυψω ειναι δυσκολη η Αγγελικη αλλα συνταγες και κανονες δεν υπαρχουν ..εγω νομιζω οτι εχεις κανει τα παντα και τα εχεις κανει πολυ σωστα...δωστης χρονο και βλεπεις..υπομονη Καλυψουλα

σημερα εχω μαθημα 12-9 :mrgreen::mrgreen: φτιαχνω αρακα..ο μικρος γεμιστα στους γονεις μου , οι οποιοι θα τον ξαναπανε σημερα στον σουπερ παιδοτοπο :lol::lol: δεν ξερω σε ποιον απο ολους αρεσει πιο πολυ :lol::lol:

και η Γεωργια χαθηκε...και η Ισμηνη εχει μερες να μπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

ΣΗΜΕΡΑ ΓΑ - ΣΗΜΕΡΑ ΓΑ - ΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!

δεν πιστευω να μην γιορτάζετε κακουργες

Χρυσουλα μου συμφωνω μαζι σου

ολα με μετρο

ουτε αναισθησια - ουτε πανικος

και με την τζουλια συμφωνω για τα ορια οτι ειναι των γονιων

και με τη σωσω συμφωνω οτι καλο ειναι να διαβαζεις αλλα πανω απο ολα το ενστικτο ειναι καλυτερο

δεν μπορεις να τειρεις εβλαβικα οτι λενε

στη θεωρια πολλες φορες ολα ειναι καλα - στην πραξη ειναι αλλιως

εχθες ειναι κορυφαια μερα πραγματικα

θηρια σας λεω - θηρια

και γκρινιαρης ο στελιος - απο μενα το πηρε χιχι

βαγκ μου γιατι να μην τρωνε μελακι

κι εμενα ο γιατρος στα 2 μου ειχε πει

αλλα μετα που τον ρωτησα μου ειπε - οτι αφου εν εχουν παρουσιασει αλλεργια να φανε

σωσω αφου της εχεις ωσει και δεν εχει παθει τιποτα - δωστης παλι τι να παθει;

εαν ηταν θα το ειχε παθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xairetαι και απο μας..τι κανουν οι διαρροικιες αρρωστες μανουλες και παιδια;;

εγω ειχα κοσμο..

ηρθαν 4 κορτισια απο το ηρακλειο κρητης που γραφουν εδω..

ηταν να βρεθουμε εξω αλλα ο καιρος μας τα χαλασε..

φακ..και να δεις που δε θα ερθει η αδρρφη μου και θα τα παρω ασχημα..

τι να πω..

αν δε μπει στο πλοιο,δε κανω τη σπανακοπιτα που σκεφτομουν..

ελεγα για πιτσα αλλα το ακυρωσα..

για πες τζουλ για το βιβλιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το μανγκο ηταν ο ενδοιασμος μου..οχι για το μελι..που γεμισε σπυρακια ο κωλος της..

δεν της εδωσασημερα..να μην της το ξαναδωσω,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες γεια σας...

χτς βραδυ κοιμηθηκαμε..

αλλα εδωσα ντεπον στην μικρη η αληθεια ειναι.

αλλιως μας εβλεπα παλι το ξημερωμα....

κ κοιμαται κ για μεσημερι επιτελους!!!!!!!

παντως μεχρι να πεσει διαμαρτυρεται πολυ εντονα καθε φορα.

λες κ απλα δεν θελει να πεσει να κοιμηθει.

θελει να ειναι μαζι μας κ να παιζει συνεχεια μαλλον!!!!

η αληθεια ειναι οτι εγω εφτασα στα ορια μου αυτες τις μερες.

κ παρολο που κ εγω σαν την χρυσουλα κανω υπομονη,δεν αντεξα κ της φωναξα.

φοβαμαι μηπως την πιεσα κ εγω με το θεμα του υπνου.

αλλα τι να κανω καλε που 2ηωρα το βραδυ θελει να παιξουμε play station???? :lol:

σωσω μην της ξαναδωσεις.

συμφωνω κ εγω για τα βιβλια.

οσο κ αν με εχουν βοηθησει τελικα κανω αυτο που νιωθω.

που εισαι ρε βαγκ?

εγω μελι της ειχα δωσει στο χρονο αλλα δεν της αρεσε!!!

προχτες που ειχε βηχα της εδωσα παλι με κουταλακι

αλλα της ειπα οτι ειναι φαρμακακι!!!

το εφαγε κ γλειφοταν.

τωρα τρωει μια κουταλια τη μερα.

το μελι αν ειναι καλο ειναι φαρμακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Βαγκ ηθελα να σε ρωτησω απο καιρο, πώς τα καταφερνεις με την εσωτερικη σκάλα που εχετε και δεν παιρνουν δρομο τα μικρα;δεν ειναι επικινδυνα;

εμεις εχουμε στο εξοχικο και απο τωρα σκεφτομαι αν παμε καλοκαιρι τι θα κανω με τον ταρζαν :?

Σωσω απο τοτε που της αρχισες το μανγκο τα βγαζει τα σπυρια;οι κοκκινιλες στον πωπο μπορει να ειναι συγκαμα.Τα σπυρια στον πωπο τα βγαζει κι αυτα ή αλλου;

Τι να σου πω;αν εγινε οταν το ξεκινησες, αστο 2 μερες, μην της δινεις και βλεπουμε...

Μαρκερ χτες και για μενα ηταν τα ορια μου.

Δεν μπορω αλλο την κοιλουμπα, τα χω παιξει, σκυβω 500.000φορες τη μερα, νομιζω οτι θα το σκασω το μωρο, ο μικρος ουτε απο φωνες σκαμπαζει ουτε τιποτα, ισα ισα γελαει κιολας το καθικι!Το περναει για παιχνιδι.Σκαρφαλωνει στο τραπεζακι ορθιος, σκαρφαλωνει στις καρεκλες που τις σερνει σε ολο το σπιτι, τις παει κοντα σε πριζες που βρισκονται ψηλα και τις εχω ακαλυπτες, αναβει σβηνει 5000φορες το λεπτο το καλοριφερ, τους πινακες πηγαινει να ριξει, χτες εριξε και το φαϊ του που δεν εφαγε, χωνεται στα ποδια μου ολη μα ολη την ωρα, στον κωλο μου συγκεκριμενα!φαινεται ειναι μεγαλος και μαλακος και τη βρισκει!

Και γενικως θελει επιβλεψη καθε δευτερολεπτο.

Θελω να απελευθερωθω απο αυτη την κοιλια που με εχει αγανακτησει.

Ντρεπομαι κι εγω που θα το πω αλλα παλιοτερα σε ενα αλλαγμα πανας που δεν καθοταν, του ριξα μια μεταξυ κωλου και μπουτιων και του κανα δαχτυλιες κοκκινιλες κι εκλαιγε περισσοτερο και το σκυλομετανιωσα!

Αλλα κανα δυο στον πωπο, οταν φοραει πανα, του χω ριξει, αλλα δε χαμπαριαζει μία!

Μαρκερ ζεις τρελες καταστασεις κι οταν ζω και γω κατι παρομοια, εσενα σκεφτομαι τι τραβας με δύο και τη Φροσω με τις ψαρομαχιες των διδυμων! :lol:

Σωσω ξερεις τι εχει γινει με την μπουρικ;γιατι ειχα μεινει στο οτι περιμενε 3ο παιδι, μετα χαθηκε και τωρα διαβαζω ποστ οτι περιμενει 3ο και ειναι 7 εβδ. ενω θα επρεπε να ειναι πολυ περισσοτερο.Επαθε κατι μετα και τωρα ξαναεμεινε;κατι τετοιο καταλαβα απο την απαντηση της Θελω να γινω Μαμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψω κι εγω δινω μελι σε κανα γιαουρτι.Αν και με κραζει ο αντρας μου γιατι δεν εδινα αρχικα το γιαουρτι σκετο κι αν δε το τρωγε τοτε να βαζα.

Αφου μετα το χρονο επιτρεπεται.

Τι τραβας κι εσυ ρε παιδι με τον πουτανο...εγω τουλαχιστο εχω καναπε διπλα στην κουνια του.Τον ειχα οταν κοιμομασταν μαζι τους πρωτους μηνες.Εσυ σε καρεκλακι τη βγαζεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!!

τι κάνετε;

χάθηκα το ξέρω, ημουν 1 μήνα σχεδόν με χαλασμένο υπολογιστή

την προηγούμενη εβδομάδα αγόρασα, αλλά δεν πρόλαβα καθόλου να μπω..

λιώσαμε στις βόλτες πραγματικά

τα περάσαμε πολύ ωραία, ψήσαμε αρνάκι στη σούβλα στα πεθερικά μου, σκάσαμε στο φαί πραγματικά αυτές τις μέρες

μπήκα χθες το απόγευμα σας διάβασα, αλλά δεν πρόλαβα να γράψω

σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για τις ευχές!

Σωσω μου να χαιρόμαστε το όνομά μας!!

εμεις μια χαρά ειμαστε

ανυπομονώ να ρθει η Δευτέρα να αρχίσουν τα κορίτσια σχολείο

έχω κουραστεί αφάνταστα, όλη μερα μαγειρεύω, καθαρίζω ενα σωρό βρομιές....ουφ

αφού η μικρή μου με κοροϊδεύει μου λέει 'έλα τώρα υπηρέτριά μου βάλε μου νερό'

μεγάλο νούμερο η μικρή πραγματικά

ούτε να νευριάσω μαζί της δε μπορώ, πετάει κάτι απίστευτες ατάκες και σκάω στα γέλια..

τα αγόρια έχουν ξεσαλώσει, σαν της Μαρκερ, δεν τα προλαβαίνω πλέον

μου λείψατε πολύ

σας άφησα στο νο 21 και σας βρίσκω στο 23

σούπερ τίτλος Ντομ!

και μεις 23 νο παπούτσι φοράμε..χαχα

και ναι πάλι άρχισαν να τσακώνονται..

σας φιλώ κορίτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα

ναι ρε συ εαν ειναι ατακτα ειναι το κατι αλλο

τωρα τρωνε κατι αυτοκολλητα που εχω για την σχολη

|

\

τι να τα κανω;

και βεβαια λες και δεν ειχε ποτε ο πεθερος μου

τι πηγε και τους πηρε;

πηγαν εχθες σε ενα πανηγυρι και σημερα το πρωι ολο χαρα μου εφερε η πεθερα μου 2 απο αυτα τα εκνευριστικα αμαξια που οταν τα ανοιγεις γυρνοβολανε μονα τους σε ολο το σπιτι και τσιριζουν

μιλαμε 2 ωρες ειανι ανοιχτα

"freeze dont go - you are under arrest - μπαμ μπαμ μπαμ -ιουου ιου ιου" περιπολικα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε μαρκατ

μπραβο που ειστε καλα αυτο εχει σημασια

αντε να τελειωσουν τα παλιοκρυωματα

μια χαρα - περασατε καλα

μπραβο μπραβο

τωρα για τα ταλιμπανακια τι να πω

ειναι τα αγορια

μιλανε πλεον τουλαχιστον ολοι το παραδεχονται που μεγαλωνουν τα παιδια

τα κοριτσια ειναι διαφορετικα - εκτος εξαιρεσεων βεβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια εμείς πολύυυυυυυυυυ χάλια!!! Κάποια στιγμή θυμάμαι αυτές τις γελοίες σκηνές απο κάποια σιχαμένη ταινία (ούτε που την θυμάμαι) που ξεκινούσε κάποιος να κάνει εμετό και μετά ακολουθούσε εμετομανία....ολοι έκαναν εμετό ....έτσι είμαστε όλοι....ακόμη κι ο άντρας μου!!! :?:?:?:?

Καλυψώ παίζει play station? Μεγάλη εξέλιξη!!!

Σωσώ εγώ σου προτείνω να κάνεις αποχή απο το μάνγκο για 2 εβδομάδες...τότε θα καταλάβεις αν είναι απο αυτό!

Α ρε Ντομ...μόνη σου σκύβεις και μαζεύεις στην κατάστασή σου? Υπομονή κοριτσάρα μου!

Μαρκατ γουελκαμ μπακ.....και με γεια ο υπολογιστής!!!!

Μαρκερ θρίλερ το αυτοκινητάκι ε? χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε παιδια εγω γιατι την λυπαμαι αυτη την κειτ

φαντασου

ολη μερα σε ενα παλατι να μην μπορεις να βγεις εξω χωρις συνοδια - τι κανεις;

μπανιο εσεις πως κανετε;

εννοω οτι για να κανω εγω μπανιο αφηνω την πορτα ανοιχτη και ως συνηθως με βλεπουν να κανω μπανιο απο την αρχη ως το τελος

για ποσο καιρο θα κραταει αυτο;

τι να πω ακομα φοβαμαι να κλεινω τελειως την πορτα μηπως συμβει κατι και δεν ακουσω

αλλα ξερω γω κανει να με βλεπουν γυμνη;

εγω δεν ντρεπομαι αλλα ξερω γω

δεν υπαρχει και καπια ωρα χωρις παιδια για να κανεις μπανιο

και το βραδυ δεν αντεχω παει 11:30 για να ξεμπερεψω απο τις δουλειες - εκεινη την ωρα δεν αντεχω να κανω μπανιο

περαστικα σας ζζζζ μου

μλκ ολοι μαζι - ποιον να πρωτοκοιταξεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζζζζ βαλε ρε συ link απο κατω εκει που βαζεις ια τα τικερα κια την σελιδα σου. θελω να μπαινω να βλεπω που και που και δεν την βρισκω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela re markat...που ειστε;;ολοι καλα;;

τετοια γλωσσα ταμεργαλα,ε;;πολυ γςελιο..την παλευεις εσυ;;

και ναι λοιπον..ερχεται η αδερφη μου...

εγω δεν της εχω δωσει ποτε στο πωπω..

απλα ειμαι που ειμαι υψιλοφωνη....ε δε θελειε και πολυ να καταλαβεις οτι την μαλωνω..

δε θα ξεχασω που περνουσαν απο τη γειτονια που πολλες κυριες και λεγανε..παλι μαλωνουν τα παιδια..και μεις απλα μιλουσαμε..

οντως ξανα βαλε την και γω την εχασα..ζζζ...

περασρικα ρε..

εκανα χθες μπαμμπα και σημερα σπανακοπιτα..θα σκασω λεμε..

η αλεκα και η σοφη χαθηκαν.,ε;;

και η φροσω βεβαιαι..

ντομ υπομονη καλο μου..τελειωνουν τα μαρτυρια..

αυριο λεμε να παμε αγ νικολαο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώκα με το καλό να υποδεχθείς την αδερφούλα σου!

Μαρκάτ!!!!!!

μας έλειψες;

αχ αυτό το Κατερινάκι σου!!!

Σωσώκα, ο δικός μου δεν πίνει γάλα.

πρωί και βράδυ του δίνω φρέσκο γάλα με δημητριακά.

δνε είναι πολύ ποσότητα το γάλα, αλλά από το τίποτα...

Καλυψούλα μου, τι να πω!

κάτι θα την ενοχλεί για να μην κοιμάται.

δεν ξέρω πόσο θα άντεχα αν ήμουν στη θέση σου!

είσαι πολύ υπομονετική!

έχω βγάλει έρπη σε 3 σημεία πάνω στα χείλη μου.

να μη σας πω πώς φαίνομαι...

ζζζζζ μου, μη νομίζεις ότι κάθε μέρα με έχει έτσι ο άνδρας μου.

σήμερα από το πρωί έχω νεύρα μαζί του.

μου είπε να πάω εγώ το μωρό στη γυναίκα.

σηκώνομαι, ντύνομαι και μου λέει ότι θα τον πάει εκείνος...

του είπα ότι πρέπει να ταχτοποιήσουμε το γραφείο γιατί δεν ταχτοποιεί κανένα χαρτικό...

ήταν μέσα στην γκρίνια και την ιδιοτροπία.

είμαστε στα μισά και του τηλεφωνεί ένας συνάδελφος του... τον κάλεσε για φαγητό στο σπίτι...

το απόγευμα πήγαμε στο elc για να πάρουμε τα δώρα των διδύμων.

ξέχασα το εκπτωτικό κουπόνι και μπήκα στο αυτοκίνητο για να πάω σπίτι να το φέρω.

τους άφησα για να πάνε στο λούνα παρκ που είναι δίπλα.

τον ρωτούσα αν θέλει την τσάντα του μωρού κι αυτός αγχωνότανε και την άλλη που ήθελε να παρκάρει και την ενοχλούσα...

κάναμε μπάνιο το μωρό και έκλαιγε το μωρό.

προσπαθούσα να του κλείσω το φορμάκι και μου λέει την ατάκα που του έχω χίλιες φορές ότι με εκνευρίζει!!!!!!!!!!!!

"αν μείνει και κανένα κουμπί δε θα πάθει τίποτα!"

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

και το αποκορύφωμα;

ο κύριος Άνθιμος θέλει μόνο την αγκαλιά του μπαμπά του!

έσπασα η γυναίκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πήγα να κάνω μπάνιο και όταν κατέβηκα δεν τους έδωσα σημασία.

ε μα..... μόνο εσείς θα με γράφετε;

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

πολλά νεύρα λέμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και τώρα θα δουλέψω γιατί έφερα δουλειά στο σπίτι για να μη μου πέσουν όλα μαζί τη Δευτέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και απο μας!

Και μεις παραμενουμε κρυωμενοι οικογενειακως. Μονο η μαμα μου γλιτωσε. Τη Τριτη φευγουμε για πανω. Τον πηγα στον γιατρο σημερα αλλα ελειπε... φακ. Ασχετο... Αυτο το φακ στο εχω κλεψει σωσωκα αλλα μ'αρεσει πολυ! ΚΟλλαει με ολα! χαχαχχα

Τεσπα χαλια δεν ειναι αλλα ηθελα να τον δει επειδη θα φυγουμε. Λεω ας παω να παρω οδηγιες απο τον Γκουρου χαχα

Μαρκατ γουελκαμ μπακ! ΜΑς ελειψες πολυ! Εσυ που εχεις 4 μας δινεις κουραγιο τετραπλο! χαχαα

Ζζζζζζ περαστικα καλο μου!!!!!!!!! Τοσο χαλια ρε γμτ? Μα με τετοιο κωλοκαιρο πως να μη κυκλοφορουν ιωσεις ακομη?

Ντομ γλυκια μου υπομονη! Πακετο τρελο το ξερω....... Εφτασε ο καιρος!!!!! Θα εχεις ενα γλυκο γλυκο μπεμπακι!!!!!!! Γουτσου γουτσου!

Σας αφηνω! Ετοιμαζομαι για ποτο! Αρρωστη αρρωστη αλλα το ποτο ποτακι!χαχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax marker μου εγω που εχω ένα , η κανω αργα μπανιο , η βάζω το πάρκο στο μπαλκονι κ χαζευει έξω τους περαστικους κ πλένομαι τσακα τσακα η αν ειναι σπιτι ο μπαμπας κα8εται μαζι του.

Σωσω το βιβλιο στηριζεται σε πειραματα απο μητερες κ λεγεται '' οι γονεις βαζουν όρια'' dr rodge

μου έχει άναρεψει πολλά πιστέυω μου ... πχ λεει πολλές μητέρες δεν αφήνουν τα παιδιά να παίζουν με πιστόλια ( κ καλά κάνουν έλεγα απο μεσα μου) , όμως το παιδί που κρατάει πιστόλι αν προσέξετε κάνει πάντα τον καλό της υπο8εσης (κοινως διαχωριζει την 8έση του απο τον κάκο) κ πρόστατευει πάντα κάποιον (αποκτά αυτοπεποιθηση κλπ κλπ) , έχει κ για την τηλεόραση (που πιστευα κ ημουν κά8ετη ότι δεν πρέπει να βλέπει) κλπ κλπ κλπ σου λέω είναι πολύ καλή φάση , έχει περιπου 16ευρω

Βγαζει ΜΟΝΙΜΑ την μια κάλτσα , κα8ε μερα όλη μέρα τον κυνηγάω ... :roll:

Σημέρα φόρτωσα την πιστωτικη του άντρα μου (μη με βρισετε) , είχα μηνες να παρω έστω 1 βρακί και ΠΕΤΥΧΑ ΕΚΠΤΩΣΗ 50% στα Sephora :oops:

fantasteite η8ελά να πάρω καιρό ενα κονσιλερ απο τα mac που ειχε 19Ε κ πηρα lancome αντιρυτιδικο με 17Ε :shock: δεν σας λέω κ τι άλλα πήρα γιατι 8α με κράζετε ... Αλλα τι να κανα , δεν τυχαινουν συχνα τετοιες ευκαιριες ... :mrgreen:

το σταρ εχει ωραια ταινια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα ενα θα σου πω..............

ΑΝΤΡΕΣ............... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τζουλ καλα εκανες! ΓΙα το σοπινγκ θεραπυ λεω!

Το βιβλιο το θελω και γω..... να εμπλουτισω τη λαρους μπριτανικα!

Μπανιο κανω την ωρα που κοιμαται πολυ πρωι ή το απογευμα νωρις που παλι κοιμαται ή οταν ειναι ο μπαμπας εδω!

Φευγωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2η μερα που ειναι ανησυχος ο νικολας μου στον υπνο του

οταν κανει τετοια σιγουρα κατι του συμβαινει

εκανε 1 ωρα να κοιμηθει ενω νυσταζε τρελλα

οπως σας εχω πει τους κοιμζω στον καναπε

και εχθες και σημερα γυρναγε απο δω γυρναγε απο κει

σηκωνοταν καθοταν προσπαθουσε να κοιμηθει αλλα με τιποτα

πως οταν εχουμε πιει πολλους καφεδες - ετσι!!!

και τον καταλαβαινω δεν ειναι ιδιοτροπια - κατι του συμβαινει - τωρα τελειωνμουμε και την αντιβιωση -

μακαρι να ειναι ολα καλα και απλα να ειναι περαστικο

ααα και δεν σας ειπα

απο την τριτη που γυρισαμε απο το εξοχικο

δεν θελουν να πανε παιδικο

με το που βλεπουν την πορτα - κλαινε - ασε οταν δουν την δασκαλα

λες και τα σφαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε Μαράκι, μου πλησιάζει καιρός για την πατρίδα!

Τζούλια, ποτέ δεν το είχε σκεφτεί αυτό με το όπλο...

ρε τζουλ, τον εμπιστεύεσαι μόνο του στο μπαλκόνι έστω και μέσα στο πάρκο;

επικίνδυνο μου φαίνεται...

τέλειωσα με τη δουλειά.

είχα δουλέψει και το μεσημέρι 1,5 ώρα.

πονάει όλο μου το στόμα!!!

πρώτη φορά βγάζω τόσους μαζεμένους.

προφανώς είναι από τον πυρετό...

κλαηνύχτα σας κοριτσάκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...