Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοπρανα στο εντερακι της???


water

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ. Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΗΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΘΩΣ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΖΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΟΛΛΗΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΠΙΑΝΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΠΡΑΝΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΑΚΙ ΨΗΛΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ Κ ΤΗΝ ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

να χαιρεσαι το μωρακι σου

εαν αγχωνεσαι γιατι δεν ρωτας αλλη μια τον γιατρο σου

παντως ειναι φυσιολογικο να υπαρχουν κοπρανο στο παχυ εντερο - αυτη ειναι η δουλεια του

τωρα μηοως ενοουσε οτι ειναι σκληρη η κοιλιτσα της-σφυχτα κακακια κλπ

αλλιως δεν βλεπω λογω ανησυχιας

μακαρι να σε βοηθησουν και οι αλλες κοπελες

απλα δεν νομιζω οτι τα ειπε σαν κατι κακο

μηπως ειναι δυσκοίλια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Noμίζω πως δεν θα έπρεπε να υπερβάλλεις με την ανησυχία σου...Κ στη δική μου μπουμπού αρκετά συχνά βρίσκει κακάκια στα εντεράκια....όπως είπε κ η marker αυτή είναι η δουλειά τους.... :P:)

εμπιστεύσου το γιατρό σου...δεν ακούγεται πάντως κάτι σοβαρό !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι είναι δυσκοίλια γενικά τώρα τελευταία έχει στρώσει λίγο. Απλά έπιασε την κοιλίτσα της και έτσι μου είπε οτι έχει κόπρανα στα εντεράκια της αλλα εγώ φοβήθηκα μήπως είναι τίποτα άλλο. Τον ξαναπήρα τηλ και μου είπε μην ανησυχείς είναι κόπρανα απο παλιότερα κκαι είναι στα τοιχώματα όλοι έχουν και εμείς οι ενήλικες ειδικά αν είσαι δυσκοίλιος ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις αλλα φοβήθηκα επειδή έπιανε κάπως ψηλά στην κοιλίτσα της. Αλλα το παχύ έντερο δεν είναι μόνο χαμηλά.

JULIET εσένα στην μπεμπούλα σου τα έπιανε χαμηλά ή ψηλά? Γιατί γενικά και εμένα της έπιανε χαμηλά συνέχεια κόπρανα αλλα τώρα όπως είπα της βρήκε κάπως πιο ψηλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην κάθεσαι κ τρως τη ψυχούλα σου με το χαμηλά ή ψηλά!Εάν είχε κάτι θα στο έλεγε ο γιατρός!Κ έμενα η δική μου παρουσιάζει συχνά δυσκοιλιότητα κ μαζεύονται κακάκια! :roll::roll::roll:

Θα κάνει κακάκια κ η δική σου μπουμπουκίτσα και θα ελευθερωθεί το εντεράκι,χι!! ;););););)

μην ανησυχείς...

Αντε καλή λευτεριά! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νΑΙ ΒΡΕ JULIET μου τι πρόβλημα και αυτο στα εντεράκια των μωρών μας... Ευχαριστούμε! Φιλιά σε όλες και ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας θα σας ενημερώσω τον άλλο μήνα τί έγινε... με την λευτεριά μας εννοώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...