Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πονάω δε λες τιποτα!!! Την 1η φορα που εκανα αποτριχωση ποδια - χερια - μουστακι ποναγα 2 μερες :(

Μπικίνι δεν κανω αποριχωση με κερι...ξυραφάκι για σιγουριά :) δεν παλευεται ο πόνος!!! Νομιζω μετα τη γεννα θα τα βλεπω διαφορετικά φυσικά!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο μου εισαι μπαμπας.... να σου ζησει και καλη λοχεια στη μαριαννα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ο, τι ο,τι καλυτερο!!!!!!!!!!!!! :D

σουλιτσααααααα χαρηκα πολυ που πηρες τη μπουμπου χεχεχε αντε ολο χαρουμενα νεα τωρα...

αντρια μου ευγε για το ξετριχιασμα... και για το κουραγιο σου... εγω δεν το τολμω το κερι εκει στην εγκυμοσυνη... ποναωωωωωωω

πηρα ομως μια αποτριχωτικη κρεμα

γιωργιαννα μου μια χαρα ο διονυσακος... ολα τελεια.. τελειο το γαλατακι σου μια χαρα

κοριτσια εχω να σας πω οτι περπαταω τρελααααα μια ωρα καθε μερα και επειδη εχω παρει και τοοοσα κιλα κανω υπερπροσπαθεια σημερα μια ωρα και εικοσι λεπτα χωρις σταση και τωρα ειμαι πιασμενη και κανω και δουλειες πειτε μου οτι δε θα φαω ολο το μηνα... δε θα τ αντεξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο μου μαζι περπατάμε εμεις!!χαχα κι εγω περπαταω πολυ αλλα ευτυχως δεν δυσκολευομαι τοσο..λθγο οι κλειδωσεις μου πονάνε αλλα ενταξει... εχω γινει κ σαν ζεπελιν!! Σημερα εχουμε γιατρό :) :) :) εσεις ποτε?

Αν δε θελεις να πρεις ολο το μηνα λενε να βοηθαμε λιγο το μωρο με περπατημα , δουλειες ,σεξ..... αν κ δε ηξερω αν ισχυουν ολα αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα!!

Χοανίτα να σου ζήσει το μωρούλι, γερό και χαρούμενο!! Καλή λοχεία σε σένα και περιμένουμε νέα!! Την αγάπη μου!

Γιώργο έχτε πλέον το αγοράκι σας αγκαλιά, να σας ζήσει να σας γεμίζει χαρά, πάντα γερό! Καλή λοχεία στη Μαριάννα!

Σούλα μου πολύ χαίρομαι που γύρισε η μικρή στην αγκαλιά σου, όλα καλά τώρα!!!

Γεωργιάννα μια χαρά ο Διονυσάκης, μπράβο!!

Έλενα πέρασες περιπέτεια, ευτυχώς πλησιάζεις στο τέλος κι είμαι σίγουρη όλα καλά πως θα'ναι!!

Έχω χάσει πάλι επεισόδια, είναι αδύνατον να γράψω σε όλες σας, συγγνώμη!

Πέρασα κι εγώ μια χάλια νύχτα (κάτι είχε η χθεσινή νύχτα τελικά, διάβασα ότι πολλές την περάσατε χάλια!)

Κράμπες, καούρες και μια περίεργη αναστάτωση, δεν άφηνα και τον άντρα μου να κοιμηθει, τελικά πήγα στο καναπέ, δε ξέρω τι ώρα κοιμήθηκα αλλά πετάχτηκα στις 6 με αγωνία να βάλω ρεβύθια στο νερό! :lol: Είμαι σα κοτόπουλο όλη μέρα και δεν έχω καταφέρει να ξανακοιμηθώ... Για ενέργεια τσάκισα μια πελώρια πάστα σοκολάτα!!!

Χθες είδαμε τον Αρούλη, είναι 2.500, σε κεφαλική προβολή κι έχει κατέβει αρκετά! Όλα καλά είναι, επόμενο ραντεβού στις 9/5 στο Ιασώ για καρδιοτοκογράφο και κολπική εξέταση. Η κοιλιά μου έχει πολλή πλάκα, είναι σχετικά χαμηλή και πολύ τουρλωτή κι ο άντρας μου με φωνάζει βαρελόφρονα!! Οι κιήσεις του μικρού επίσης έχουν αλλάξει, έχει στριμωχτεί κι επειδή ετοιμάζεται για εμπέδωση δε μπορεί να κουνηθεί πολύ και μου κάνει πολύ αστεία τινάγματα και τεντώματα!

Πολλά φιλιά σε όλες, Τουρίστρια, Στέισυ, Άντρια, Άφρο, Γωγώ, Σαμάνθα, Τζοανάκι κι όποια ξεχνάω. Μουτς μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομορφούλες μου τί κάνετε;;

Γιώργο μου να σας ζήσει ο Χρυσοβαλάντης σας!!!Να τον χαίρεστε κ να είναι πάντα γερός!!! Καλή λοχεία στο Μαριανάκι σου,θα περιμένουμε αναλυτικότατα τα νέα σας! ;)

Σουλίτσα μου τι χαρά!Πήρες τη ζουζουνίτσα σου επιτέλους!!!Πολύ χαίρομαι που μαμά κ κόρη είστε πάλι ένα!! :x Υπομονή με το ξενυχτι..σε λίγο καιρό θα σου κάνουμε όλες συμπαράσταση!!χιχι

Γεωργιάννα μου μια χαρά θρεπτικό γαλατάκι έχεις!Τρώς καλά ε;; Τί είναι αυτό το οίδημα στο κεφαλάκι του Διονυσάκου;Δε θυμάμαι να το έχεις ξανα αναφέρει :? Ελπίζω να είναι κάτι περαστικό! :D

Ανδριάκι μου με τις υγείες σου! Παλικάρι είσαι που αντέχεις την αποτρίχωση εκει κάτω..χαχα μακάρι να την άντεχα γιατί με το ξυραάκι στο "τυφλό σύστημα" μόνο να κόβομαι καταφέρνω.. :roll:

Άφρο μου εδώ είμαι ακόμα.. Απλά το έριξα κ εγώ στο περπάτημα απο το πρωί μπάς κ βγεί άμεσα να ξελαφρώσω! Κρίμα που δεν είμαστε κοντά να περπατάμε παρέα με τις κοιλιές τούρλα! :lol::lol: Εσύ πάντως που τα τηρείς όλα(περπατημα,δουλειες,σεξ.....) απο την αρχή πιστεύω θα σου κάνει τη χάρη η μπεμπούλα να μην πάρεις όλο τον μήνα! :D

Ειρηνάκι μου καλή επιτυχία στο γιατρό!Να μας πείς τα νέα οπωσδήποτε!! Με το καλό να έρθει κ ο μπαμπάκας σου!Θυμάμαι που στεναχωριόσουν όταν έφυγε..τώρα θα πάρεις διπλή χαρά!

joanaki μου λές να γεννήσουμε μαζί;;Στις 9/5 άν θυμάμαι μπαίνεις προγραμματισμένα;;Αχ!Άντε να δούμε! Σε ποιό νοσοκομείο θα γεννήσεις με το καλό;

Ηλιοδώρα μου σε είδα στο fb στις φωτό,είσαι κουκλίτσα!!Τέλειο το κοιλάκι σου!

Samanthaki μου τί κάνεις;;Η μπεμπούλα σου πώς είναι;;Καλά λές για την συνάντηση!Άντε να γεννήσουμε κ οι υπόλοιπες να βρεθούμε επιτέλους!! Σ'ευχαριστώ για τα περαστικά!

Steicy μου τί κάνεις; Δε σε διάβασα τώρα το απόγευμα,μπάς κ έχουμε γεννητούρια;;

Γωγούλα μου μήν αγχώνεσαι,μια το συμπλήρωμα,μια ο θηλασμός μια χαρά θα πάρει βάρος η κουκλίτσα σου! Αρκεί που όλα τ'άλλα είναι καλά! Στο fb είμαι η Elena Sak αλλα δε νομίζω να με βρείς γιατί το έχω απόρρητο,άν έγινες φίλη με κάποια απο τα κορίτσια θα σε βρώ εγώ κ θα σου στείλω!

Η Samarcande μας που είναι;;Η μανούλα Γιούλη;Sweety,Afrodite,Katerina εσείς;

Ξέχασα να σας πώ,πήγα πάλι σήμερα στο νοσοκομείο για NST προληπτικά επειδή μου το είπε ο γιατρός μου κ με βγάζουν 38 κ 3 ημερών αντί για 38 κ 1.Δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα με την ΠΗΤ άν τελικά πάρω όλο το μήνα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραφα το μήνυμα με διαλείμματα κ τώρα σε διάβασα Samarcande μου! Γέλασα έτσι όπως σε αποκαλέι ο αντρούλης σου! :lol: Μεγάλωσε κ ο Αρούλης σου!!Λίγο σου έμεινε κ σένα κ με τόση ενέργεια που έχεις θα γεννήσεις εύκολα πιστεύω! ;)

Ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα..αυτά τα τελευταία βράδυα της εγκυμοσύνης είναι μαρτύριο για όλες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμαρκαδε προσεχε με τον Αρουλη, γτ σε βλεπω πολυ συντομα να γεννας!!!! Την Κυριακη μπαινεις και στον μηνα σου.

Ελενα τελικα τι θα κανεις; θα γεννησεις φυσιολογικα οταν ερθει ή θα πας την αλλη εβδομαδα; Σημερα στο ΝΣΤ ειχες συσπασεις;

Ο μικρος απο το τοκετο ειχε βγαλει ενα οιδιμα στο κεφαλι απο την αριστερη μερια. Την ωρα του τοκετου πιεστηκε πολυ το κεφαλακι του και πεταξε αιμα ή υγρο απο τον εγκεφαλο του απο τα 2 βραγματικα οστα. Δεν ανυσηχω γτ θα το απορροφησει και παλι ο οργανισμος , θα το ξανακοιταξει και παλι 40-50 ημερων.

Εριξα πολυ γελιο με τον παιδιατρο σημερα. Οτι απαγορευεται στο θηλασμο απο φαγητο εγω δεν το τρωω, και μου κανει ο γιατρος καλα τι τρως;;;;

Η Στεισυ ειναι μια χαρα και δεν εχουμε ακομη γεννητουρια. Μιλησα μαζι της το πρωι.

Αγρο μου ελπιζω να εβαλες συνταγη απο πανω γτ εγω ξεχασα να σου πω για την διακοσμηση της. Δεν χρειαζεται να μ' ευχαριστησει. Να χαιρεσαι και τον ανδρα σου 'η τον μπαμπα σου δεν καταλαβα καλα.

Ειρηνη πολυ χαρηκα που τελικα τα καταφερε ο μπαμπας σου, ειδες τζαμπα στεναχωρηθηκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμαρκανδη μου κι εγω το βραδυ πιανομαι και βουλωνει η μυτη μου και ξυπνησα στις 4.30 για σπερευ..

ελενακος κανενα προβλημα με την πητ απο ο τι ξερω συμβαινει συχνα αυτο, απο το στομα σου και στου θεου τα αυτο για αυτο που ειπες

γιωργιαννα μου εβαλα σαντιγυ κ κομματια σοκολατας σε ευχαριστω πολυ, ο μπαμπας μου γιορταζει, ο ανδρας ειναι αιγοκερακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά τότε θα είναι σίγουρα!Έχω ακούσει οταν χρησιμοποιούν την βεντούζα βγάζουν καμια φορά οιδηματάκια για λίγο καιρό αλλα θυμόνουν οτι δεν σου έβαλε κ παραξενεύτηκα. Φαντάζομαι πόσο θα πιέστηκε για να χωρέσει να βγεί ο μαγουλήθρας σου! :D Μια χαρά θα είναι!

Στο νστ έχω δείχνει οτι έχω πολλές συσπάσεις αλλα εγώ δεν τις καταλαβαίνω όλες. Πώς γίνεται; :? Σήμερα μου είπαν που ρώτησα οτι όπως δείχνουν τα πράγματα άν συνεχίσω το περπάτημα θα σκάσει μύτη εντός εβδομάδας..ΜΑΚΑΡΙ! Ελπίζω να έχει γίνει καλά κ ο γιατρός μου μή με πιάσουν πόνοι κ με αναλάβει άλλος κ μου κάνει καισαρική με τη μία..τουλάχιστον ο δικός μου είναι κατά της καισαρικής άν δεν υπάρχει κίνδυνος με το ΦΤ για τη μαμά κ το μωρό.

Άφρο να χαίρεσαι τον μπαμπά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλετε να ακούσετε τι τυχερή που είμαι? :(:(

Ο άντρας μου έχει 38,5 πυρετό...........

Αύριο πρωί πρέπει να πάω ιασώ για καρδιοτοκογράφημα και ΤΡΕΜΩ και μην κολλήσω..... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο μου ειναι κουκλος να σας ζησει! ευχαριστουμε που μπηκες αντε τρεχα πισω στην οικογενεια σου !

ολα καλα φτου φτου

στεισυ μου περαστικα... στον ανδρα σου μη στεναχωριεσαι μπορει και να μην κολλησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10 χρόνια τώρα νοσηλεύω ανθρώπους, και τη μόνη φορά που χρειάζομαι εγώ βοήθεια, ο μόνος που θα μπορούσε και θέλω να μου την προσφέρει, είναι χάλια με ίωση (ας ελπίσουμε ότι δεν είναι τίποτα χειρότερο..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο κουκλί ο μικρός!!!

Στέισυ περαστικά στον άντρα σου, μπορεί αύριο να είναι πολύ καλύτερα, μην απογοητεύσαι. Ελπίζω πάντως να μη κολλήσεις εσύ. Έχεις κανέναν άλλο να σε βοηθήσει αν χρειαστεί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γυρησα...σας διαβασα πολυ πολυ γρηγορα.. Γιωργο μου ο μπεμπης στη φωτο ειναι ο γαμπρουλης;; Τελειος!! ευχαριστουμε που μπηκες για την ενημέρωση!! Να απολαυσεις κάθε στιγμή!!

Στεισι τι γκαντεμια ρε συ..ελεος!! Ξέρεις πως να τον κάνεις καλά..ευχομαι αηυριο το πρωι να ειναι σουπερ!!

Ελενακο καμια φορα παιζοθυν 2- 3 μερες..

τα νεα μου τωρα... Πηγαμε στο γιατρό καναμε καρδιοτοκογράφο..ειχα καποιες λιγες συσπασουλες... ο τραχηλος μου ομως απο οτι καταλαβα ειναι κλειστος ακόμα... μυθος το περπατημα η δεν το εκανα καλά ποιος ξερει!!! Η μπεμπα μας ειναι καλά , περναει ζωη κ κοτα εκει μεσα...αλλα ειναι 3.150 γρ. ( +/- 300 γρ) ... αναπτυξη λεει ο γιατρος κανονική αλλα αν δεν γεννησω μεχρι την Παρασκευή 06-05 το Σαββατο το πρωι παμε για πρόκληση.. για να μην παρει ποληυ βαρος η μπεμπα η αναγκασγτουμε να κανοηυμε καισαρικη που δεν την θελουμε!!!

ενταξει λιγο ξενερωσα γιατι ηθελα να σπασουν τα νερα μου ξαφνικά .. αλλα βεβαια εμπισγτευομαι οτι μου ειπε ο γιατρος..δεν θα ηθελα να την αφησω κ να ερθει η στιγμη κ να ειναι μεγαλουτσικη!!! Εν το μεταξυ μας ειπε οτι εχει λιγοστεψει το αμνυακο κ εχει μερικη περιτυλιξη..δηλαδη απο ωμο σε ώμο οχι ολοκληρη..οποτε όλα μας οδηγουν εκει :) Με λιγα λογια σε 7 μερες το πολυ θα γινουμε γονεις!!!

Αυτο που ειχα εθχες το βραδυ εν το μεταξύ...ηταν συσπαση..καλα που ειχα τον αντρουλη μου δίπλα..οπως θα ειναι κ στη γεννα να μου κρατάει το χεράκι :) Νοιωθω λιγο περίεργα !!!

ΕΠΙΣΗΣ>.. Θερμη παράκληση...μη γραψετε τιποτα στο facebook σε κανενα σχολιο κλπ ( καμια φορα που σχολιαζουμε η μια την αλλη) για την προκληση..δεν θελω να το μάθει κοσμος ιποτε γενναω..ξερετε ειμαι λιγο προληπτικη !! :lol::lol::lol::lol::lol: Ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τι καλή δηλαδή? Δεν κοιμήθηκα καλά.. Είχα στο νου μου τον άντρα μου και διάφορες "ιδέες" για το τι θα κάνω αν συμβεί κάτι αυτές τις μέρες :(

Στις 5:30πμ πάλι ανέβασε πυρετο. Μπαίνω στο δωμάτιο με μάσκα για να μην κολήσω..

Στις 11 πρέπει να πάω στο ιασώ για nst. Απ'το σπίτι μου είναι 20χλμ. Μπορώ να οδηγήσω απλά φοβάμαι μην τύχει κάτι στο δρόμο (39 weeks σήμερα) και λέω να τον πάρω μαζί μου. Αν γίνει τίποτα, μάλλον θα είναι σε καλύτερη κατάσταση από μένα να οδηγήσει..

Αν όλα πάνε καλά με το nst μπορεί να τον πάω και απ΄το νοσοκομείο να του ρίξουν μια ματιά. Να ξέρουμε αν είναι ίωση ή τίποτε άλλο (πονάει κ ο λαιμός του).

Άσχημο να μην μπορείς να ηρεμήσεις τις τελευταίες μέρες πριν τον τοκετό... και να εξαρτώνται όλα από εσένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!! Ολα πηγαινουν μια χαρα κι αυτο ειναι υπεροχο! :D Χοανιτα-Ιωαννα να σου ζησει το μπεμπακι σου, καλη λοχεια να εχεις!! Μαριαννα και Γιωργο και εσεις να χαιρεστε τον μικρο σας! :D Ελενακι μου θα ερθει ο μπεμπης σου και ειδικα τωρα που περπατας πιο πολυ πιστευω! Ολα θα πανε μια χαρα κουκλιτσα, σε φιλω και σε ευχαριστω ιδιαιτερα για τα καλα σου λογια. @};- Σαμανθα μου τελεια σκεψη να βρεθουμε ολες μαζι, ευχομαι να το κανουμε οπως ειπε και η Ελενα! Τι κανει το κουκλακι σου? Φιλακια! Ειρηνη μου μεγαλωνει μια χαρα η μπεμπα σου, γιατι ομως να αποφασιζουν οι γιατροι ποτε να ερθει το μωρο και οχι το ιδιο το μωρακι? Το λεω γιατι το βαρος τους δεν μπορουνε να το ξερουν ακριβως ουτως η αλλως. Γιατι "βιαζουν" τα πραγματα και δεν τα αφηνουν να ερθουν στην ωρα τους? Με καλη προθεση μιλαω , ελπιζω να μη σε στεναχωρω, εσυ ξερεις τι θα κανεις εξαλλου. Ευχομαι να πανε ολα τελεια, σε φιλω. :YMHUG: Joanaki μου πως θα περασεις την ημερα σου? Πολλα φιλια!! :D Σουλα μου απολαμβανεις το κοριτσακι σου ε?? Ανυπομονουμε να βρεθουμε στη θεση αυτη κι εμεις! Φιλια! Samarcande μου καλημερα και σε εσενα κοριτσακι, ο Αρης σου σε καλη θεση αναμενει! Τελεια! Αντρια χαρα στο κουραγιο σου με την αποτριχωση, εγω ουτε να το σκεφτω! :lol::lol: Στεισυ μου μεχρι 18 Μαιου περιμενω την μπεμπουλα μου! Θελω να της δωσω το χρονο που της ανηκει, θα τα καταφερω. :D Πως εισαι σημερα? Η μπεμπουλα σου? Ο αντρας σου καλυτερα? Πολλα φιλια! :D Γεωργιαννα μου ο Διονυσης σου κουκλος και ησυχος. Μπραβο! Ολα να συνεχισουν να πηγαινουν μια χαρα! Ευχομαι ολες μας να τα πηγαινουμε καλα με τον θηλασμο οπως κι εσυ! :D Sweety μου εισαι καλα? Μια γλυκια καλημερα και σε εσενα! Αfro24 μαζι γιναμε φιλες στο φατσοβιβλιο? Δεν ειμαι σιγουρη! :lol: Φιλια!

Να σας πω και τα δικα μου! Χθες με ειδε η μαια μου και η μπεμπα μας προσπαθει να ερθει με το κεφαλακι κατω, ειναι σε αρκετη κινητικοτητα! :D Συνεχιζω ασκησουλες κανονικα! Συσπασεις εχω, χωρις πονο ομως που βοηθουν κι αυτες. Ειχα ξεκινησει με παραπανω βαρος απο το κανονικο την εγκυμοσυνη αλλα ευτυχως μολις 9 κιλα εχω παρει. Επιβραβευω τον εαυτο μου γι αυτο, δεν ξερω πως το καταφερα γιατι ετρωγα κανονικα μπορω να πω. :D

Τελεια λιακαδα σημερα, που θα πατε αληθεια? Εγω προς το παρον εδω στο σπιτι, σκεφτομαι να φτιαξω μια μακαροναδα με κοκκινη σαλτσα, δεν δυναμαι και πολλα πολλα! Σας φιλω ολες!! :-*:x;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOU 10/05 GENNAW piga xtes to apogeumataki sto grafeio ekeinou tou dieu8inti tis maieutikis tou kratikou nosokomeiou gia na milisoume gia tin periptwsi mou k na orisoume k imerominia ..Me rwtise pote 8eloume me to kalo k tou eipa to sintomotero k o andras mou tou eipe an ginete 10/05 :D tou eipe ma einai ligo nwris 8eleis na mpei 8ermokoitida? k tou eipe ENNOEITAI OXI aplws rwtisa eseis eiste o giatros k an den ginete tote den iparxei kanenas logos sizitisis ,mas elege stin arxi gia 13/05 i 16/05 alla meta 8imi8ike pws paraskevi k 13 den kanei k mas pire 12/05 k tou lew ma 2 meres 8a kanoun tosi diafora? k meta pou to kalo skeftike mou leei oxi ante 10/05 o andras mou tou ekane xilies dio erwtiseis sigoura 8a einai ok an ertoume liges meres pio nwris? den iparxei kindinos gia tin andria i to mwro? an eseis pistevete pws den kanei den iparxei provlima, i ugeia tou mwro mas proexei k kati tetoia k o giatros ton diavevaiwse pws den iparxei kanena apolitws provlima giati idi einai 2786 gr i zouzouna k ws tis 10/05 8a valei sigoura k alla..

Aplws 8imwsa poli mazi tou gia to ladwma ton rwtisame posa 8a 8elei k mas eipe den eimai idiwtis na sas pw timi k tou eipa pes mas giati k emeis den 3eroume 1i fora 8a to kanoume auto k mas eipe 400-500 evro k meiname kagkelo k mas leei ee ws ta 400 evro 8imwsa apisteuta giati egw eixa akousei 8a i8ele ante 100-200 evro..Einai dieu8intis pernei tooooossa xrimata k 8elei k tosa apo emas? Ante ws ta 200 evro paei k erxete..NTROPI TOU!!!! Telospantwn 8imwsa para poli o giwrgos me trellane me tin mourmoura tou k me nevriaze perissotero, pirame k tin maia pou mas milise gi'auton k i ginaika ta eimeine me to poso pou mas eipe..To 8etiko apo oli auti tin kouventa einai oti opoios akouse pws 8a me 3egennise o sigkekrimenos mas leei ta kalitera logia k pws eimai poli tixeri as tou ta dwsw na ginei i douleia mas na paw k egw xwris kammia ennoia pws 8a dwsw se kanena asxeto k na teleiwnoume..

10:20 k exw rantevou sto kommwtirio 8a paw na kanw tis antaugeies mou :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεισυ κοριτσακι μου ευχομαι να πανε ολα μια χαρα, να γινει γρηγορα καλα ο αντρουλης σου για να σου φυγει η ανησυχια. Σε καταλαβαινω τωρα που ηρθε ο καιρος να ερθει η μπεμπουλα σας να μην μπορεις να στηριχτεις στο συντροφο σου σε πρακτικα θεματα. Ευχομαι γρηγορη αναρρωση για τον καλο σου και περιμενουμε νεα απο τον γιατρο σου. Πολλα φιλια. :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιοδωρα αντε ευχομαι να γυρισει τελικά η μπέμπα!! οσο για τα κιλάκια σου πολύ καλά..εγω εφτασα τα 13...πολλά αν σκεφτει καενις οτι κι εγω ξεκινησα με πολλά παραπάνω!!!

Έχεις δικιο για την αποφαση του γιατρου...κι εγω στην αρχη ετσι το είδα... αλλά ξερει οτι δεν θελω με τιποτα καισαρικη κ μο υειπε οτι περιμενωντας το μωρακι μεγαλώνει κ ισως να μη βγαινει φυσιολογικά...δεν με ανάγκασε απλως μου ειπε τα υπερ κ τα κατά... δεν ξερω βρε κιοριτσια..αλλιως το ειχα φανταστρει αλλα δεν μπορω να αποφασισω κ εγω για το μωρακι..

Αντρια τι καλά...σε 10 μερες γινεσαι μανουλα!!! Κι εγω θελω κομμωτήριο..ζηλευω!!!! σκέφτομαι σοβαρα να βαψωβ επιτελους τα μαλλια μου με κανονική βαφη..η μπεμπουλινα μου εινανι ολοκληρος ανρθωπος τι θα παθει!! οσο για το φακελάκι...δωστα ειναι για καλό σκοπο...απο το να σε ξεγενησει κανενας κομπογιαννιτης καλυτερα ετσι..Εξαλλου αν σκεφτεις οτι εδω ενας γιατρός σε δημοσιο που δεν σε εχει δει ποτε στη ζωη του παλι ζηταει φακελάκι..καλυτερα ετσι.ειδικα αν ειναι καλος γιατρός!!!

Στεισι καλο καρδιοτοκογράφο κ περατικα στονα ντρουλη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα ομορφούλες!! Γιώργο μου τί μουτράκι όμορφο έχει ο Χρυσοβαλάντης σας!!Σας έχει τρελάνει ήδη!!

Steicy μου περαστικά στον αντρούλη σου..ελπίζω να είναι μια απλή ιωσούλα κ μέχρι αύριο να είναι περδίκι κ να μη κολλήσεις!Όταν γυρίσετε απο το νοσοκομείο να μας πείς νεότερα κ για τους δύο σας!Ηλιοδώρα μου εύχομαι να τα καταφέρει η μπεμπούλα σου κ να γυρίσει τελικά!Σημασία έχει οτι προσπαθεί! ;)

Ειρηνάκι μου το άλλο Σάββατο θα γίνεις μανούλα!!!Τέλεια!!Με το καλό!!Μη πτοείσαι με το περπάτημα απλα για ακόμα πιο γρήγορα αποτελέσματα..ρίξτο κ στο σέξ να ανοίξει η δίοδος νωρίτερα!! :lol: Πολλά γεννητούρια έχω την εντύπωση οτι θα έχουμε αυτήν την εβδομάδα!!

Αντριάκι μου τελικά μπαμπάς κ κόρη θα γιορτάζουν μαζί!!Όπως ήθελες!Με το καλό κοριτσάκι μου κ σε σένα!!Όλα καλά θα πάνε,απο κιλά μια χαρά είναι η Βικτώρια! Όσο για τα λεφτά που θέλει ο γιατρός πάλι καλά να λές!Εδώ σε μάς ζητάνε 1750 κ εγώ σε δημόσιο θα γεννήσω! :o

Γεωργιάννα μου τί κάνεις;Πώς κοιμηθήκατε το βράδυ;Ήταν ήσυχος ο μικρούλης;;

Αχ βρε κορίτσια μη με παρεξηγήσετε αλλα διαβάζω για τα ραντεβού σας για τη γέννα κ με πιάνει πανικός που δε ξέρω τελικά τί θα γίνει με την περίπτωση μου..Δε μπορώ να περιμένω άν κ πότε θα γίνει καλά ο γιατρός μου να αποφασίσει να με βάλει για γέννα..Ας μου κλείσει ραντεβού έστω για την άλλη Πέμπτη κ αν δε μπορεί αυτός να είναι εκεί ας βάλει τον αντικαταστάτη του!Τί να κάνω,να περιμένω πότε θα συνέλθει για να μη με αναλάβει άλλος κ χάσει τα λεφτά;;Κ άν άυτός γίνει καλά σε 2 εβδομάδες κ ακόμα δεν έχω γεννήσει,τι θα κάνω να το χωνέψω το μωρό;!Έίναι κ αυτή η σκατοπίεση που με αγχώνει.Τα νεύρα μου!Αφήστε που όποιος με βλέπει με ρωτάει γιατί δεν γέννησα ακόμα κ τσαντίζομαι ακόμα περισσότερο! Τουλάχιστον να γλιτώσω την καισαρικη ρε γμτ..

Με συγχωρείτε για τον μονόλογο..αλλα είμαι σε απόγνωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι μου τι ειναι αυτα που λες ποιος μονολογος!!! Τα παραπονα μας λεμε... αφου γεννας σε δημοσιο δε μπορεις να βρεις καποιον άλλον? Τι ατυχια ειναι κι αυτη... κ φυσικα οτα νσε ρωτανε τι θα γινει τι θα γινει ποτε θα γεννησεις κ γιατιδε γεννησεις ειναι σπασιμο...λες κ εχεις κουμπάκι διπλα που το πατας κ βγαινει ο μπεμπης.... μα τι ανθρωποι!! Ανεξου τους λιγο ακόμη... εμας ελπιζω να μην ατρχισουν να ρωτανε για την προκληση...ειναι που ειανι τα νευρα μου στην τσίτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...