Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

Κούκλες, μίλησα με τη Γεωργιάννα! Μόλις γύρισε σπίτι! Όλα καλά. Είναι λίγο κουρασμένη. Όταν νιώσει καλύτερα θα μπει να μας πει τις εμπειρίες της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aaaa einai logw egkimsoinis k 3exnaw toso? :( ..Elenaki mou s'euxaristw gia tis euxoules sou k sena na sou zisoun osoi giortazoun, na tous xerese :D

Gwgw mou Xronia Polla k se sena k oli sou tin oikogeneia..Oso gia tin pe8era epeidi eimai kammeni egw poli apo tin diki mou mou ena pragma mono sou lew ADIAFORA MIN TIS DINEI KA8OLOU SIMASIA k etsi perissotero 8a spazei apo to kako tis..Palia egw asxoloume poli mazi tis k xalousa tin zaxarenia mou enw twra se ola nai nai k meta kanw oti 8elw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν απο λιγο γυρισα και εγω απο το νοσοκομειο.

Σας ευχαριστω ολες σας για τις ευχες, αυτες μονο προλαβα να διαβασω τα υπολοιπα μετα. Παντως με κανατε να κλαψω.

Με αποκλειστηκο θηλασμο ο μπεμπης ανεβηκε στα γραμμαρια, 3315 τον πηρα σημερα.

Δεν θελω να σας γραψω πολλα για τον τοκετο αλλα να ξερετε οτι ζητησα επισκληριδιο αλλα δεν μου κανανε. Δεν θελω να τρομααξω καποια απο εσας.

Αλλα ενα θα σας πω ο φυσιολογικος τοκετος ειναι η καλυτερη ΕΜΠΕΙΡΙΑ για μια γυναικα!!!!!!!!!!

Παω να ξεκουραστω τωρα που κοιματε ο μπομπιρας και θα τα πουμε πιο αναλυτικα και για τα νεα σας αργοτερα.

Σας φιλω και να εισαστε ολες καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou kalwsorises k kalos dextikes ton giokaro sou, panta etsi geros k kalotixos..Na ton deite opws eseis epi8imeite..Na ton xereste :D

Kali 3ekourasi k opote niwseis kalitera mas les tin empeiria sou!!!

Ta filia mou se olous sas :-* :-* :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλα μου θα συμφωνήσω με την Άντρια..κ εγώ έχω "θέμα" με τη πεθερά..μεγάλη ανακατόστρα,μας έκανε να μαλώνουμε με τον άτρα μου συνέχεια..αλλα όλα απερίσκεπτα κ με αγάπη τα έκανε όπως έλέγε όταν της τα χώναμε! :lol: Ευτυχώς τη πήρε χαμπάρι ο Χάρης κ της κόψαμε τον αέρα κ τώρα για τουαλέτα να πάει στο σπίτι μας ρωτάει! :lol: Καλύτερα να σε σέβεται παρά να σε "μπίπ"! Όλα έχουν τα όρια τους!

Ελπίζω η μικρούλα σου να συνεχίσει τον θηλασμό..συμπλήρωμα γιατί της δίνεις;Δεν φτάνει το δικό σου; Αχ!βουνό μου φαίνεται ο θηλασμός,απο τώρα αγχώνομαι

Γεωργιάννα μου welcome back!!Μας έλειψες το ξέρεις!! Καλή ξεκούραση κοριτσάκι μου κ πολλά φιλάκια κ στα 2 αντράκια σου!!!Θα σε περιμένουμε με την πρώτη ευκαιρία!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιαννα μου καλωσηρ8ες!!!Σιδερενια κ καλη λοχεια!!!φιλια στον μπεμπακο μας!

Αντρια ετσι μου λενε ολοι να κανω αλλα η γυναικα δεν παιζεται,εχει μια φωνη διαπεραστικη που χτυπαει εγκεφαλο κ αναβει αυτοματα το λαμπακι.Δεν ειχα την μανα μου να μου τα κανει αυτα κ εχω την πε8ερα...παναγιτσα μου!!!

Υπομονη κανω ,μεχρι ποτε δεν ξερω ομως.Ελενακο της δινανε συμπληρωμα στο νοσοκομειο,οταν μου την φεραν ,μετα απο 30 ωρες,μου ειπαν να την 8ηλαζω αλλα να της δινω κ συμπληρωμα κα8ε 6 ωρες για να παρει βαρος,ηταν πολυ μικρουλα 2410.Μετα στο σπιτι την 8ηλαζα περισσοτερο,αλλα η8ελε κα8ε μιση με 45 λεπτα ωρα,το βραδυ βρυκολακιαζα κ την μερα δεν εβλεπα μπροστα μου,οποτε της δινω την νυχτα να κοιμαμαι λιγο 2-3 ωρες για να μπορω την ημερα να την 8ηλαζω.....γι'αυτο......

Μην αγχωνεσαι βρε,κα8ε περιπτωση ειναι διαφορετικη κ οκ για το καλο των μωρων γινονται ολα,ειναι λιγο ταλαιπωρια αλλα τι να κανεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιαννα μου καλωσηρ8ες!!!Σιδερενια κ καλη λοχεια!!!φιλια στον μπεμπακο μας!

Αντρια ετσι μου λενε ολοι να κανω αλλα η γυναικα δεν παιζεται,εχει μια φωνη διαπεραστικη που χτυπαει εγκεφαλο κ αναβει αυτοματα το λαμπακι.Δεν ειχα την μανα μου να μου τα κανει αυτα κ εχω την πε8ερα...παναγιτσα μου!!!

Υπομονη κανω ,μεχρι ποτε δεν ξερω ομως.Ελενακο της δινανε συμπληρωμα στο νοσοκομειο,οταν μου την φεραν ,μετα απο 30 ωρες,μου ειπαν να την 8ηλαζω αλλα να της δινω κ συμπληρωμα κα8ε 6 ωρες για να παρει βαρος,ηταν πολυ μικρουλα 2410.Μετα στο σπιτι την 8ηλαζα περισσοτερο,αλλα η8ελε κα8ε μιση με 45 λεπτα ωρα,το βραδυ βρυκολακιαζα κ την μερα δεν εβλεπα μπροστα μου,οποτε της δινω την νυχτα να κοιμαμαι λιγο 2-3 ωρες για να μπορω την ημερα να την 8ηλαζω.....γι'αυτο......

Μην αγχωνεσαι βρε,κα8ε περιπτωση ειναι διαφορετικη κ οκ για το καλο των μωρων γινονται ολα,ειναι λιγο ταλαιπωρια αλλα τι να κανεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως όρισες και πάλι Γεωργιάννα μου.. να σου ζήσει ο μπεμπίνος σου.. άντε ξεκουράσου και σε περιμένουμε όταν βρείς λίγο χρόνο να μας πεις περισσότερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιαννα μου να σας ζησει κ παλι!!! Καλωσηρθατε σπιτακι σας κ καλη προσαρμογή!!! Τι καλά που μας τα γραφεις..περιμενοηυμε πως κ πως νεοτερα!!!

Γωγώ μου υπομονηγ,..δεν αξιζει να χαλας τη ζαχαρενια σου κ τις ομορφες στιγμες με την μπεμπα σου για τριτα προσωπα..δυστυχως οι πεθερες κ γενικα οι γονεις μας μερικες φορες γινονται πολυ φορτικοι , ενοχλητικοι κ με τις παρατηρησεις τους σε βγαζουν εξω απο τα ορια τους...προσπαθησε να χαμογελας...

το Πάσχα λιγο στράβωσα κι εγω με τα πεθερικά μου...γιατι απο την ωραπ ου πηγαμε στο εξοχικο αρχισαν : γιατι δεν ξυρηστικες ( στον αντρα μοθ - λες κ θα πηγαιναμε σε γαμο μετα!!) , γιατι δεν εβαλες κατι πιο χοντρο , κρυψε ειρηνη την κοιλια σου ( γιατι ειχα σηκωσει το μπλουζακι να βλεπει ο μικρος θειος τη μπεμπα μας) , καντε αυτό , καντε εκεινο , κ θυμωσα..τοτε μου ειπε ο αντρας μου το πιο σωστο " Μάθε στη ζωη να κρατας τα πιο σημαντικα κ να δινεςι σημασία μονο στα ευχαριστα "¨......... οποτε λεω κ εγω το ιδιο κ σε εσας...

ελπιζω να μη χρειαστει να μπω κι εγω στη θεση σου κ να πρεπει να μαλώνω..

Ελενακι κι εμενα βουνο μου φαινεγτε ο θηλασμός..θα τα καταφερουμε αραγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia na sas enimeroso gennisa ki ego 4/4/2011 fusiologika kai xoris episkliridio kai mollon imoun poli tuxeri!espasan ta nera 10kai 30 arxisan oi ponoi 11.30 mexri tis 12.30.stis 12.50 peripou me evalan stin aithiousa toketon me pliri diastoli kai 1.25 eixa to gio mou sta xeria mou.mesa ston toketon den ponesa katholou.4 sproskimata itan olo kai tsoup eskase miti.3.450 o mpempis kai 6/4 pigame spiti mas.thilazoume apokleistika apo tin proti stigmi kai stis 10 meres eixame parei kai miso kilo kai enamisi ponto ipsos!kali sunexeia se ola ta upoloipa koritsia kai na sas zisoun ta paidakia sas se oses gennisate!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου καλως ηρθες κ παλι!!!

εγω γυρισα σπιτι παλι μονη μου :cry: το μωρο μου εμεινε εκει της κανουν φωτοθεραπεια το ηλιθειο το ικτερο κολλημενο εκει 15,9 το μικρουλι μου σαν λεμονακι κιτρινο ηταν ευτυχως εχθες που δεν την πηραμε ο καθε παιδιατρος τα δικα του..ως τωρα 4 παιδιατροι 2 γνωμες :evil:

σημερα την ειδα την θηλασα λιγακι την φιλησα την αγκαλιασα...εβαλα παλι τα κλαματα μολις την ειδα με μαλωσε η γιατρος μου λεει εχεις ενα υγειεστατο παιδακι μονο λιγο ικτερο εχει,θελεις να το κρατας κ να νοιωθει να τρανταζετε απο το κλαμα σου???εδω μεσα εχουμε παιδακια που γεννηθηκαν 500γραμμαρια αυτες οι μανουλες τι να πουν???

εχει δικιο το ξερω αλλα δεν μπορω να το ελενξω ειναι σπλαχνο μου μου ειναι πολυ δυσκολο ολο αυτο :cry::cry::cry:

αντιγονη να χαιρεσε το μωρακι σου γερο κ καλοτυχο να ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας γραψω κ την εμπειρια μου...

την τριτη το πρωι ξεκινησαμε για να κανουμε τις τελευταιες εξετασεις κ να μου γραψουν εισαγωγη για την επομενη μερα,εγω ηξερα πως θα παω το πρωι θα τελειωσω με τις εξετασεις θα φυγω κ θα ξανα παω το βραδυ,εκει που εκανα ηρεμα την κορδελιτσα μου ερχετε ο γιατρος κ λεει στης 11 να με εχουν ετοιμη 12 με 12μιση θα μπαιναμε χειρουργιο :shock: ξεκινα η θεια μου μου κανει το κλισματακι μου κανει κ εναν ελενχο να δει αν ειμαι καλα ξυρισμενη απο κατω φοραω την νυχτικια μου κ παω στο δωματιο μου...ειδοποιουμε τις μαμαδες μας να ερθουν,επαθαν ενα ψιλοσοκ :lol:

μια παρα ερχοντε με γδυνουν εντελως μου βαζουν καθετηρα :shock: κ με περνουν στα χειρουργιο απο πισω ακολουθησε κ ολο το σοι :lol: εδωσα ενα φιλακι στον αντρα μου κ πηγα μπορω να πω πως ημουν πολυ ψυχραιμη δεν το περιμενα απο εμενα εξεπλαγην :lol:

με εβαλαν στο κρεββατι ηρθε ο αναισθησιολογος εκανα ραχιαια δεν ποναει καθολου μονο ενα τσιμπηματακι ηταν σε λιγα λεπτα η ναρκωση επιασε καθως μου εκανε την ενεση εγω χαμογελασα ευτυχησμενη που θα εβλεπα το μωρο μου...ξεκινησαν αμεσως,ενοιωθα εντονα τα τραβηγματα κ απο το φοβο ελεγα οτι ποναω :lol::lol: ΤΕΟΝ :lol::lol: ο αναισθησιολογος μου εβαλε κ μια ηρεμηστικη ακουσα το κλαμα της μπεμπουλας μου κ χαθηκα...απο την ηρεμηστικη δεν θυμαμαι αν την ειδα :roll:τελειωσαμε με πηγαν στοο δωματιο κ το μονο που ρωτουσα ειναι αν ειναι καλα το μωρο κ πως ειναι οταν την φερανε στο δωματιο τα ματια μου κολλησαν εκει

μου την εδωσαν αγκαλια ανοιξε τα ματια της κ με κοιταξε...ε αυτο το βλεμμα της δεν προκυτε να το ξεχασω ποτε οσο ζω...

η καισαρικη πηγε πολυ καλα μονο την δευτερη μερα που με σηκωσαν με τραβουσε η τομη δεν εχω ραμματα μου εκαναν πλαστικη :D μονο που με τσουζει τωρα λιγο.

οσο για τον θηλασμο κοριτσια μην φοβαστε!!!εγω την εβαλα απο μονη μου στο στηθος μου την δευτερη μερα!!!ειναι σαν να το καναμε απο παντα!!!!μας ηρθε πολυ φυσικο!!!!δεν θα πω ψεμματα ποναει στην αρχη μεχρι οι θηλες να συνηθησουν αλλα αν εχετε πεισμα θα ξεπεραστει μια βδομαδουλα υπομονη θελει μονο ειναι πολυ ομορφο να ταιζεις το μωρο σου ετσι!!!

την τριτη μερα ανεβασα πυρετο προερχοταν απο το στηθος ο γιατρος ειπε πως για τον οργανισμο ειναι κατι καινουριο κ μερικες φορες αντιδρα ημουν ετσι 2 μερονυχτα εβγαζα το γαλα με θηλαστρο κ το πετουσα γιατι δεν επρεπε να το δωσω με τοσο πυρετο τωρα τρομπαρω μεχρι να ερθει η μικρη σπιτι κ να αρχισουμε παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου ευχομαι να πανε ολα καλα και να παρεις γρηγορα το μωρακι σου αγκαλια!!! Περαστικα της!!!!!

Κοριτσια ο θηλασμος θελει ΥΠΟΜΟΝΗ και ΕΠΙΜΟΝΗ!!!! Γιατι να μην τα καταφερετε;; Ορεξη να εχετε και γαλα και ολα θα πανε καλα. Εμενα μου κατεβηκε την Κυριακη κανονικα μεχρι τοτε ηταν λιγο νερουλο και συνεχεια ετρωγε. Τωρα πια ανα 2-3 ωρες τρωει και τις υπολοιπες κοιματε!

Για το τι πρεπει να τρωμε και τι οχι δεν μου ειπε κανεις τπτ.

Αντιγονη να σου ζησει ο μπεμπης και μπραβο σου!!!!!

Και εσεις μου λειψατε πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ομορφα που ειστε ηδη μανουλες! Αντε τοσες μερες μας λειψατε πολυ ηταν αδειο το θεματακι μας χωρις εσας...

ομορφη η εμπειρια σου σουλιτσα μου και ολα καλα αυριο θα εισαι με τη μπουμπου σου, σκεψου ειναι υγιεστατη κι εγω ταλαιπωρησα τη μαμα μου με ικτερο μικρη... αντε αυριο θα την παρεις πια!

γιωργιαννα μου ηρωιδα και χωρις επισκληριδιο? ευγε ... γιατι δε σου εκαναν αφου ζητησες.? παντως ευγε τα καταφερες τελεια και με το θηλασμο και με ολα και εισαι σπιτι με τ αντρακια σου...

ο αντρας σου εχει τρελλαθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α πηγα στο γιατρο σημερα, 2750 η μπεμπα μια χαρα μου ειπε δεν εχει εμπεδωθει ακομα το κεφαλακι φλερταρει με την ηβικη συμφυση... ελπιζουμε με περπατηματακι να εμπεδωθει ως την 38η απο δω και περα καθε εβδομαδα ραντεβου και σε δυο εβδομαδες θα ανεβω ιασω για καρδιοτοκογραφο... και να με δαχτυλισει η μαια δηλαδη οταν θα ειμαι 38... αιντε να δουμε...

α γιωργιαννα εσενα εν τελει εκεινη τη μερα σε ειχαν πιασει οι πονοι η σου εβαλε ο γιατρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Happy μου η κόρη σου είναι μια κούκλα!!! Κάνε λίγη υπομονή και σύντομα θα την έχεις και πάλι αγκαλίτσα! Όλα για καλό γίνονται! Κι εμείς είμαστε πάντα εδώ.

Γεωργιάννα μου καλωσήρθατε σπίτι σας! Και πάλι να σου ζήσει ο Διονύσης, πολύ γλυκός είναι!!! Καλή ξεκούραση και περιμένουμε λεπτομέρειες!!

Αντιγόνη να σου ζήσει το μωρούλι, γερό και χαρούμενο!

Άντρια, Έλενα και όποια άλλη είχε Γιώργο χθες, να τους χαίρεστε!

Άφρο μια χαρά η Αννούλα, μεγαλώνει κι ετοιμάζεται!

Εμείς έχουμε γιατρό την Πέμπτη κι ανυπομονώ!!! Αύριο θα γνωρίσω επιτέλους και τη μαία μου!

Καλό σας βραδάκι και πολλά φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βεβαίως δε μπορώ να μη σας βάλω φωτό της καλαθούνας μας! Μου φαίνεται απίστευτο πως πριν 33 χρόνια κοιμόμουν εγώ εκεί και τώρα θα κοιμάται ο γιος μου!!

post-14188-13873936867508_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα πολυ φατσα ο μικρος!!!!!

αντρια το φορεματακι σου ειναι πολυ ομορφο μου αρεσε πολυ!!!

samarcante!!!ηταν δικη σου αυτη η καλαθουνα???οντως απιστευτο καποτε κοιμοσουν εσυ εκει μεσα βρεφακι κ τωρα θα κοιματε το δικο σου νινακι!!!πως περνανε ετσι τα χρονια...

αφρο μου μια χαρα η μπουμπου σου!!!!αχ κοριτσια ανυπομωνω να γεννησετε ολες ειναι απιστευτο συναισθημα!!!!τοση αγαπη νομιζω θα σπασει η καρδια μου!!!

ειρηνακι μου ξεχασα να σου πω το πιο σημαντικο...απο την ημερα που γεννησα μου κοπηκε η ορεξη...ΤΕΟΝ...κ ομως εγω που ετρωγα σαν μοσχαρι τωρα δεν μπορω :shock: οσο για κιλα που ρωτας δενξερω ποσο ημουν κ δεν εχω ζυγιστη να δω ποσο ειμε τωρα αυριο που θα παω στο φαρμακειο θα δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Se euxaristw poli Soula mou!!! K egw anipomonw na gennisw giati edw k meres trella8ike i zouzouna mou, olo kinite k klwtsaei se simeio pou me pianoune kaoures k anagoules pou den ka8ete lepto isixi ,wres-wes tis 8imwnw k meta niw8w ti4eis alla exeis stigmes pou den antexw allo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samarcande, τι όμορφη η καλαθούνα σου!! Και η μαμά μου έχει κρατήσει τη δική μου! Θα την έχει σπίτι της, για να κοιμήζουμε τη μπέμπα όταν θα πηγαίνουμε εκεί!

Afro, στις 37w και 3d που είχα πάει κι εγώ ιασώ να με εξετάσει ο γιατρός, δεν είχε εμπεδωθεί ακόμη η μικρή.. Την παρασκευή που θα ξαναπάω ιασώ για καρδιοτοκογράφημα ελπίζω κάτι να έχει γίνει και να βρει το δρόμο η μικρούλα μου!!!

Γεωργιάννα, τι γλύκας που είναι ο μικρός! Θέλω να του τσιμπήσω τα μαγουλάκια! χι,χι!

Andria, σε καμια 10αρια μέρες που δε θα έχει και πολύ χώρο η μπέμπα μέσα στην κοιλιά σου, δε θα σε πονάνε τόσο οι κινήσεις της γτ θα είναι πιο ήρεμες (σαν κύμματα) και όχι δυνατές όπως τώρα που κλωτσάει!

Λέω να πάω για ύπνο...αν με αφήσουν οι "φίλες" μου οι καούρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ποπο ποσα γραψατε παλι...μετα βιας συγκρατησα τις 2 σελιδες πουτ διαβασα.. :lol::lol::lol:

Σαμακαρδε τελεια η καλαθουνα..ειναι πολυ ρομαντικό που θα κοιμηθει το μωρακι σου εκει που κοιμώσουν κι εσυ..εμένα η μαμα μου εχει κρατησει την πανα αγκαλιας μου κ τη μαξιλαροθηκη του μπαμπα μου κ θα τα χρησιμοποιησω για την μπεμπουλα μου :) Παντως ειναι πολυ ομορφη η καλαθουνα σου!!

Αντριανακι εισαι μια πολυ ομορφη εγκυουλα με μια τελεια κοιλιτσα ;):) Εχει δικιο η Στεισι... οπου να ναι δε θα σε βαραει τοσο δυνατα...εμένα ειναι φορες που δεν ειμαι σιγουρη αν ενοιωσα κλωτσια η ηταν της φαντασιας μου..τοσο αμιδρα χτυπηματακια κανει!!! Β¨εβαια τα βράδυα οταν στριβω στη μερια που εχει τα ποδια της χωνει κατι δυνατες που νομιζω οτι κανει σεισμο :lol::lol::lol::lol:

Γεωργιαννα μου τελεια φατσουλα ο μικρός... τι μικροσκοπικά που ειναι!!! Ο Αλέξανδρος πως το δεχτηκε το καινουριο μωράκι?

Σουλίτσα μου καλά σου ειπε ο γιατρός...εναν ικτερο εκανε μονο το μωρουδελι σου ..φαντασου τα προωράκια που πανε σπιτι μετα απο πολυ καιρο; Η αλλα μωρακια που εχουν σοβαρα προβληματα..ευχομαι να ειναι το μονο μας προβλημα ο ικτερος :) Για ολα τα μωρακια του κοσμου!! Η περιγραφη σου εχει λιγο πλακα :)χαχα .. Οσο για τα κιλά πως θελω να μοαισουμε στην Γιουλη που εχασε 10 μπαμπ μπαμ....

Στεισι χαιρετισματα στις φιλες σου... ηρθαν κ σε εμενα οπως πάντα... εγω παλι σοδα δεν πινω οποτε το ξενυχτησαμε παρεα! :lol::lol::lol::lol:

Η Ηλιοδώρα που ειναι καλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργιαννα πολυ ομορφος ο μικρος... μια χαρα... κουκλιιιι

σαμαρκανδη τι τελεια η καλαθουνα σου... και πολυ ομορφο που κοιμοσουν κι εσυ εκει καποτε και ειναι και μεγαλη ενω στην αγορα δε βρισκεις τοσο φαρδιες πια..

καλε κοριτσια ξεφουσκωσαν καθολου οι κοιλιες σας; θεωρω οτι θα γεννησω και θα μεινει ετσι...

αντρια τι ομορφη κοιλιτσα και τι κουκλα που εισαι μοντελακι! τυχερη δεν πηρες καθολου κιλα...

αλι σε μενα που παταω τα 20 ... τεσπα.

σουλιτσα γεννησες και δεν εχω συμπαρασταση στη γουρουνια :lol::lol::lol::lol:

αντε σημερα ειναι η μερα σου θα παρεις τη μπουμπου σου σπιτι!!!!!!!!!!!! ;);););)

γιωργακη την παρασκευη γινεσαι μπαμπας! πωςς εισαι? η μαριαννα?

στεισυ μακαρι να εχει εμπεδωθει η μικρη σου κι εγω πρεπει να

αρχισω εντατικο περπατημα για αυτο το σκοπο αλλα βρεχει σημερα... δε φταιω εγω να το θυμαστε

ειρηνακι μου γλυκο, καλα εισαι? ξεχναω ανοιχτο τον υπολογιστη φευγω απο το σπιτι και δε βλεπω τα μηνυματα στο τσατ... συγνωμηηη

ηλιοδωρα εισαι καλα γυρισε το μωρο? πως πατε?

ελενακος μας που τριγυρνας??????? νιωθεις να κοντευεις ? πως πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...