Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια, σας ευχαριστώ.

Γιελζ, το συγκεκριμένο δεν το ήξερα, είχα διαβάσει για το Νuby, το Calma της Madela και το Breast flow που είναι ανάλογα της θηλής, τώρα έμαθα και για αυτο που μου έστειλες εσύ. Ποιο να πάρω? :roll: Εχω καταμπερδευτεί :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο κουνιάδος μου ο μικρός είναι 30 χρονών και έχει έναν γιό 10 χρονών έναν 5 χρονών και τώρα η συννυφάδα μου είναι πάλι έγκυος στον 4ο μήνα... Α και είναι και αυτό αγοράκι!!!

Α Χριστίνα έχασες τις εποχές που βάζαμε συνέχεια συνταγές.... :lol::lol::lol:

είχε βάλει η Σοφία μία για μηλόπιτα... αν θές να στη δώσω?

Ελισάβετ ούτε εγώ έχω αποφασίσει ακόμα... πάντως όποιο και να πάρεις δεν νομίζω να διαφέρουν και πολύ... ουσιαστικά την ίδια δουλειά κάνουν.... απλά φρόντισε να πάρεις γυάλινο...όχι πλαστικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελζ μαλλον έχεις δίκιο, πολύ "διυλίζω τον κόνοπα" :lol::lol::lol:. Και φυσικά θα πάρω γυάλινο, ούτε συζήτηση για πλαστικό.

:lol::lol::lol: Και εγώ το κάνω αυτό πολλές φορές και το ψάχνω απο εδώ το ψάχνω απο κεί... Αλλά τελικά πιστεύω όλα την ίδια δουλειά κάνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ανοίξω τώρα άλλο θέμα... για κρέμες για τα μωράκια για σύγκαμα για το σωματάκι του σαμπουάν κτλ... έχετε υπόψιν ποιά μάρκα είναι καλή?

Βρήκα αυτά στο αμαζον (σήμερα όπως καταλάβατε το έχω ξεσκίσει το αμαζον) :lol::lol::lol:

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_1_11?url=search-alias%3Dbaby&field-keywords=weleda+baby&sprefix=weleda+baby&rh=n%3A59624031%2Ck%3Aweleda+baby&ajr=3 και αν δείτε και εδώ http://www.pharmshop.gr/gr/Products.aspx?cat=42 οι τιμές διαφέρουν αρκετά....

Χριστίνα απο Ξάνθη είμαι.

Απο ebaby δεν έχω ψωνίσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλειψα λίγο και γράψατε ένα σωρό!!!!

Σοφάκι μου με τον γιατρό δεν μπορείς να επικοινωνήσεις κατευθείαν? Γιατι να ταλαιπωρείσαι? Τις ενέσεις θα τις κάνω κι εγώ προληπτικά...οσο για τα καταστήματα που λες χθες ήταν ανοιχτά στην Κύπρο λόγω του Πάσχα αλλιώς είναι κλειστα...

Γιελιζ...από τη φωτο που είδα...ένα έχω να πω...ΥΠΟΜΟΝΗ!! Τα μπιμπερό που έβαλες τα παρήγγειλα και μου τα έφεραν..την ίδια μάρκα πείρα και τα υπόλοιπα..Εγώ αυτά που πήρα είναι πλαστικό, σημασία έχει να γράφουν αυτό το bpa free...τα έχει και μια φίλη μου και ειναι πολύ ευχαριστημένη.

Μάχη μου τι έγινε? Πήρες το γιατρό να ηρεμήσεις?

Τι καλό θα φάτε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα πολυλογουδες μου! :lol: Διαβαζα μια ωρα!Ποσα γραψατε;

Μαχη,μην ανησυχες κοπελα μου.και εγω εχω υγρα και μαλιστα πολλα.Εκανα κολπικο και δεν ειχα τιποτα.Ειναι της εγκυμοσυνης.Διαφανα υγρα σαν νερο.Αφου δεν μπορω να κυκλοφορησω χωρις σερβιετακι. :oops:

Χριστινα μην ανησυχεις για τον πονο,απο το σφιξιμο σου θα ηταν.Δεν παθαινει κατι το μπεμπε.Και εμεις ψιλοφοβομαστε αλλα αμα κανετε ηρεμα χωρις πολλα ακροβατικα :lol: μην φοβασαι τιποτα.

Την Τασσιμο την εχω και εγω απο τοτε που πρωτοβγηκε!Ειναι φοβερη!Δεν ειναι και τοσο ακριβη σε σχεση με αλες,140 ευρω κανει.Αγοραζω πολλα ειδη ροφηματων απο το σαιτ τους στο ιντερνετ,εχει πολλα που δεν κυκλοφορουν στο εμποριο.Καφετερια εχουμε γινει! :lol: Ολες οι φιλες μου θελουν να ερχονται για καφε! :lol:

Σισσυ μου,δεν ειναι απολυτο να εχεις αιμα στην αποκολληση.Εγω δεν ειχα απολυτως τιποτα. ;)

Σακουλες τετοιες εχει στα Τζαμπο,που ρουφας με την σκουπα.Ειναι πλαστικες διαφανες.

Ντιοσα,το παθαινω το εγκεφαλικο με την φωτο απο τα πλακακια. :lol: Χαρας το κουραγιο σου! :lol:

Μολις ηρθε η νεα μας τηλεοραση,46 ιντσων και ο αντρας μου ειναι κατενθουσιασμενος. :lol:

Ντιοσα τα Weleda ειναι τα καλυτερα και τα πιο αγνα για το μωρακι.Παιρνω το λαδακι για την κοιλια και ειναι τελειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai ontws ta weleda einai poli kala..tha paraggeilw ki egw apla koita na grafei apo amazon gt polla apo afta einai apo allous promitheftes..

maraki ti einai afto to bpa free?den kserw..na se rwtisw kai kati allo.eisai apo kypro thelw na vrw ena kypriako site pou na stelnei ellada gt sigoura th einia pio ftina.an ksereis pes mou..

beboulino nomizw exei kai prosfores sto site tous e?exei kai eksoda apostolis?ksereis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι υπομονή έκανα τόσα χρόνια που είχα τα παλιά πλακάκια! Τώρα κάνω PARTY!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εμείς θα φάμε τουρλού που μαγείρεψα χθές για σήμερα...γιατί σήμερα είμαι περιορισμένη σε ένα δωμάτιο και δεν μπορώ να μαγειρέψω.. όπως κατάλαβες σήμερα που γίνεται χαμός στο σπίτι εγώ δεν έχω να κάνω απολύτως τίποτα! :lol::lol::lol::lol:

Γειά σου Νίκη μου!!! Μην πάθεις καλέ εγκεφαλικό!!! Εδώ εγώ το διασκεδάζω... :lol::lol::lol:

Με γειά η τηλεόραση! Και ο δικός μου σαν τον δικό σου είναι ενθουσιάζεται με τέτοια πάρα πολύ!! Σαν παιδιά κάνουν!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα πανω απο 50 ευρω η αποστολη ειναι δωρεαν.Εγω ειχα παραγγειλει μια ολοκληρη κουτα και δεν πληρωσα μεταφορικα. :lol: Προσφορες δεν εχει,απλα σου δινουν στην πρωτη παραγγελια ενα εκπτωτικο κουπονι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου αν δείς στο αμαζον στην σελίδα του προϊοντος που επιλέγεις γράφει

In stock.

Dispatched from and sold by Amazon.co.uk. Gift-wrap available. αν είναι απο την αμαζον κατευθείαν ή

In stock.

Dispatched from and sold by Lucy Rose. αν είναι απο άλλη εταιρία...

Εγώ ένα παιχνίδι που είχα παραγγείλει για το PS ήταν απο άλλον προμηθευτή και όχι απο το αμαζον και για μια επιστροφή που χρειάστηκε να κάνω μου έδωσαν τα email της άλλης εταιρίας για να συνεννοηθώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia to amazon les beboulino?an koitakseis se kathe proion leei an einai tou amazon i kapoiou allou..sigouro afto...an den einai tou amazon endexetai na exei metaforika...pithanotata exei dld prpei na mpeis ston pwliti pou leei kai na to psakseis..kai afto pou isxyei twra einai oti gia paraggeleies anw twn 25 lirwn einai dwrean i metafora

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou!!!!!!!!!!Kalimera sas...ti mou kanete???egw epitelous irthe sta fusiologika mou...eimai hdh ston 5o mina...kai ola pane polu kala!!!!Perimenoume me agwnia gia thn B epipedou pou tha pame stis 5 maiou..!!!!!

Diosa mou....anamesa sta koritsakia pou exeis sthn lista sou....vale se parakalw kai ton GIO MOU!!!!!!!!!!!!!

Nai koritsia......AGORAKIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kai opws vlepw tha exoume polles nufes gia na dialeksoume..:))))

Makari na pane ola kala se oles mas...exoume kanena neo????mipws tpt gennitouria??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω σπαω το κεφαλι μου τι να μαγειρεψω τωρα που θα παω σπιτι :-?:-? με βλεπω για κανενα κριθαρακι.σιγουρα μεσα στην βδομαδα θα βαλω κ εγω τουρλου,την προυγουμενη φορα ττην γλιψαμε την κατσαρολα.μολις μου ειπαν οτι μονο αυριο θα ερθω στην δουλεια κ μετα σπιτακι [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] κ ετσι οπως ειναι κ ο καιρος μας βλεπω να κλεινομαστε εντελως μεσα :(:(

καλημερα νικη κ μαρακι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι βρε μαρουλιτα κ χαθηκες τοσο καιρο?με το καλο ο γιοκας σου κ ολα καλα θα πανε με την β επιπεδου...εμεις ειμαστε κ μαζι...θα την κανουμε μια εβδομαδα πριν απο σενα.απο γεννητουρια ακομα για ολες ειναι νωρις...μονο ο γιωργος περιμενουν.

χριστινα αλλιως το λενε κ μπριαμ...μελιτζανες,κολοκυθακια,πατατες,πιπεριες...ολα μαζι τουρλου :lol::lol: στην κατσαρολα γινεται με σαλτσουλα κ ειναι μμμμμμμμμμμμουρλια, με τυρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρα;Παλι καλα που μου το ειπες γιατι νομιζα πως δεν εχει αλλους προμηθευτες...

Έχει και άλλους προμηθευτές... αν θές να δείς αποτελέσματα για αυτό που ψάχνεις μόνο απο το αμαζον έχει αριστερά στην σελίδα την επιλογή να τσεκάρεις μόνο απο αμαζον....Αλλιώς βλέπεις το κάθε προϊον...

Μιχαέλα καλή ξεκούραση απο αύριο!!

Μαρουλίτα συγχαρητήρια για τον αγόραρο!!!! Επιτέλους μάθατε και εσείς φύλο!!! Με το καλό η Β επιπέδου!!! Πάω να σε κάνω μπλε!! :lol::lol::lol:

Μιχαέλα εγώ το κάνω χωρίς τις πατάτες και τα κολοκυθάκια! :lol::lol: δικιά μου πατέντα... βάζω μόνο μελιτζάνες και πιπεριές και μπόλικη ντομάτα... και γίνεται σαν τις τηγανιτές πιπεριές και μελιτζάνες με σάλτσα ντομάτας....απλά δεν έχουν το ίδιο σχήμα και δεν είναι τηγανιτά αλλά μαγειρεμένα! Και γίνεται ΤΕΕΛΕΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...