Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

Καλο Σ/Κ Μάχη μου...καλά να περάσεις...

κι εγώ λογικά τόσο θα νηστέψω...

Να δω πως θα πάω και εκκλησία που δεν κάνει να στέκομαι και πολύ...

Τεσπα...

Αφου καμιά δεν είναι εδώ την κάνω κι εγώ...Θα τα πούμε αργότερα..Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

oups edw eimai ki egw .eixe erthei mia fili k ksexastia...m efere kai moustokouloura...poios eipe gia xilia evrw?emena me xri twra m exei pei ono gia ta dwmatia pou einai thema nosokomeioy i timi.einai kai gnwstos poli gnwstou opote de nomizw na mas parei kati aftos.toulaxiston oxi kati tragiko.tha doume.

maraki twra xtipises fleva...ki egw thelw na kanw ge ta nyxia m alla o gerasimos mou exei aokusei oti den kanei kai den einai kai yper.....ti na kanw?tha ta vapsw meta.....an kai tha thela...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια κ απο εμας, για φαγητο λέω να μην μαγειρεψω ουτε σήμερα.... :lol: με κακομαθαίνουν όπως βλέπετε κ το εκμεταλέυομαι όσο μπορώ, όσο για τη νηστεία, θα κόψω κρεας αλλα οχι τα γιαουρτακια- τυρια γιατι δεν πίνω ποτε γάλα κ το χρειάζεται το μωράκι μου, αλλιως άνετα θα μπορουσα κ χωρίς αυτα. Αντε θα απεχω απο τα παγωτα που τόσο λατρευω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi lew ki egw nikol..mono kreas gt gala ki egw den pinw pote.mono giaourti kai tyri..tyxeri emena i pethera kai oi dikoi m de menoun edw konta opote mageirevw egw alla den peirazei m aresei...

ax enthousiastika twra,milisa me tin pethera m me pire til na m pei ti xreiazomai gia to mwro na paei na to parei....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Τι κανετε;Σημερα ευτυχως νυσταζω λιγοτερο απο χθες. :lol: Κοιμηθηκα καπως καλυτερα.Οταν ειναι νυχτερινος ο αντρας μου με πιανει υπερενταση και δεν μπορω να κοιμηθω ευκολα.Μετα που ερχεται κατα τις 7 ξυπνααω και δυσκολα ξανακοιμαμαι...

Η μπεμπουλα μου απο χθες δινει ρεσιταλ!Κλωτσαει συνεχεια,τι καλα! :D

Αννουλα μπραβο,μια χαρα οι πασχαλιτσες σου!Εχω μια απορια,ισως ειναι και χαζη:τα διδυμα μεσα στην μητρα πως ειναι;Αντικρυστα ή διπλα-διπλα;Βαλε μας καμια φωτ υπερηχου να δουμε...Ειναι στον ιδιο σακο;

Χριστινα,βαλε μας το σαϊτ με τα καροτσια.Και εγω ψαχνω αλλα τελικα μαλλον θα καταληξω σε peg perego...Δεν μου αρεσουν τα αλλα,μου φαινονται ψευτικα.Δεν ειναι θεμα μαρκας αλλα θεμα ασφαλειας του μωρου οταν μετακινουμαστε και σωστης στασης της σπονδυλικης του στηλης.Πιστευω πως το στρωμα,το καθισμα αυτοκινητου και το καροτσι,ειναι τα πιο σημαντικα που πρεπει να ειναι πολυ καλα...Επειδη ειμαστε σε γειτονια,σκοπευω να κανουμε πολλες βολτες με το καροτσι μας.Και η γιαγια μας θα μας πηγαινει φυσικα βολτες,οποτε θελω ενα γερο,να το κρατησω και για το 2ο παιδακι μου. ;)

Την μεγαλη εβδομαδα,μονο το κρεας θα νηστεψω.Γαλα,τυρια κλπ.οχι.Εγκυες ειμαστε,δεν πειραζει.Ασθενης και οδοιπορος δεν λενε πως δεν νηστευουν; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edw eimai k egw ..molis ebala to pantespani ths sokolatinas sto fourno ...oxi oti tha giwrtasoume alla kalou kakou..ase pou einai dwro gia ton antra mou pou tou aresei polu..elpizw na ginei teleiaaa

kale giati na nustepsete?h ekklhsia to thewrei amartia na nisteuoun oi egkues giauto k mporoun na metalabainoun opote autes thelloun..rwthsa papa..k egw tha kraththw thn m.paraskeuh kanonika alla gia tis alles merres oute skepsh..malista aurio tha paw na metalabw kiolas..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Τι κανετε;Σημερα ευτυχως νυσταζω λιγοτερο απο χθες. :lol: Κοιμηθηκα καπως καλυτερα.Οταν ειναι νυχτερινος ο αντρας μου με πιανει υπερενταση και δεν μπορω να κοιμηθω ευκολα.Μετα που ερχεται κατα τις 7 ξυπνααω και δυσκολα ξανακοιμαμαι...

Η μπεμπουλα μου απο χθες δινει ρεσιταλ!Κλωτσαει συνεχεια,τι καλα! :D

Αννουλα μπραβο,μια χαρα οι πασχαλιτσες σου!Εχω μια απορια,ισως ειναι και χαζη:τα διδυμα μεσα στην μητρα πως ειναι;Αντικρυστα ή διπλα-διπλα;Βαλε μας καμια φωτ υπερηχου να δουμε...Ειναι στον ιδιο σακο;

Χριστινα,βαλε μας το σαϊτ με τα καροτσια.Και εγω ψαχνω αλλα τελικα μαλλον θα καταληξω σε peg perego...Δεν μου αρεσουν τα αλλα,μου φαινονται ψευτικα.Δεν ειναι θεμα μαρκας αλλα θεμα ασφαλειας του μωρου οταν μετακινουμαστε και σωστης στασης της σπονδυλικης του στηλης.Πιστευω πως το στρωμα,το καθισμα αυτοκινητου και το καροτσι,ειναι τα πιο σημαντικα που πρεπει να ειναι πολυ καλα...Επειδη ειμαστε σε γειτονια,σκοπευω να κανουμε πολλες βολτες με το καροτσι μας.Και η γιαγια μας θα μας πηγαινει φυσικα βολτες,οποτε θελω ενα γερο,να το κρατησω και για το 2ο παιδακι μου. ;)

Την μεγαλη εβδομαδα,μονο το κρεας θα νηστεψω.Γαλα,τυρια κλπ.οχι.Εγκυες ειμαστε,δεν πειραζει.Ασθενης και οδοιπορος δεν λενε πως δεν νηστευουν; ;)

poso polu sumfwnw k me to thema nhsteias alla k me to thema karotsaki mazi sou beboulino...k egw se peg perego exw katalhksei..malista to set exei karotsi kalathouna k relax..teleio..ligo sto xrwma exw endiasmo alla tha to brw mexri to telos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon to site einai to eksis babymoo.gr kai ena apo afta to exei parei kai mia fili m kai tis vgike poli kalo...xtes koitousa sto prenatal gia pegperego an se endiagerei sta prenatal t exoun peripou 340 olo to set mexri ti deftera.exei kai ena wraio xrwma kapws san kafe anoixto me kafe skouro.to kokkino de m arese

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,το εχω ακουσει αυτο για την Θεια Κοινωνια και σκεφτομαι να παω να κοινωνησω το Μ.Σαββατο αν και δεν προκειται να νηστεψω το λαδι...Κρεας ομως θα κρατηθω να μην φαω ολη την εβδομαδα.Θα κανω την μια μερα φασολακια,κανενα μακαρονακι,ντολμαδακια νηστισιμα,φακες,ε παει η εβδομαδα! ;)

Μαιρη ποιο μοντελο ειδες και σε ποια τιμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα,δεν νομιζω να προλαβω να παω μεχρι την Δευτερα... :? Ευχαριστω που μου το ειπες παντως!Τελεια τιμη!Αν ειναι κομπλε με καθισματακι και πορτ-μπεμπε ειναι παμφθηνο!Τοσο κανουν τα σκετα καροτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon egw pou piga xtes einai to so family reverso

sto lew apo ton katalogo pou m to edwsan kai to vlepw twra

exei xrwmata ta eksis

1.kokkino gr

2. ekrou kafe

mple skouro me gkri kai riges etsi lew ..na s pw tin alitheia den to eida apo konta afto

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paidia den eiani etsi xtes pigamia wra imoun ekei.to montelo pou sas egrapsa exei ekptwsi kai exei twra 340 evrw peripou mexri ti deftera.ta ypoloipa me tin karta exoun alles ekptwseis alla oxi ola ta proionta.kai oxi aparaitita ola 20%.eida kai pio xamila.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια για το πλικο της περεγκο το χει η νυφη μιας φιλης μου κ δεν ειναι καθολου ευχαριστημενη...

Μια ερωτησουλα παρακαλω..μουδιαζει σε καποιο σημειο καθολου η κοιλια σας??

Εμενα μια παλαμη κατω απο το αριστερο στηθος...να ανησυχω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι Χριστινα,εχεις δικιο.Τους πηρα τηλ.και δεν εχουν ολα τα μοντελα εκπτωση.Της Περεγκο εχει ενα μονο που ειναι πληρες με καθισματακι και πορτ μπεμπε-τουλαχιστον εδω ετσι μου ειπαν-και απο 600κατι κανει 460.Track modular tropic,καπως ετσι μου το ειπε,θα το ψαξω.Σε αυτη την τιμη παντως βρηκα και στο ιντερνετ αλλο μοντελο της Περεγκο. ;)

Μερυκαλ,ποσο το βρηκες αυτο που θελεις;Το χρωμα ειναι το λαχανι;Ειναι τελειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaaa ok twra luthikan oi pareksighseis....giati sto site etsi egrafe alla opws les afou phges eisai kalutera plhroforhmenh

katerinaki den kserw ti einai auto pou aisthanese egw den to exw alla mhpws na epernes ena thl to giatro sou?

to brhka 570 k sto site ths perego toso peripou to dinei..den einai fobero???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρα σε καθε καταστημα εχει και αλλη προσφορα.Εδω εχει αλλο μοντελο και αν ειναι αυτο που βρηκα στο επισημο σαϊτ ειναι πολυ ωραιο!

Κατερινα,ισως σε πιεζει καπου το μωρο και γι'αυτο νοιωθεις μουδιασμα...

Απο τα reviews που εχω δει στο ιντερνετ,το Πλικο φαινεται πολυ καλο.Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι ειναι βαρια αυτα τα καροτσια. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...