Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΜΦΑΛΟΚΗΛΗ ΣΕ ΕΜΒΡΥΟ!!!!


Recommended Posts

αχ κοριτσακια μου σας ευχαριστω πραγματικα ολες μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μυριαμ μου ναι κοπελα μου ε δεν πηγαινε αλλο,αρκετα!!!!!εξαλλου εχει να κανει με ζωες!!!!!! εσυ τι εγινε που πηγες χθες στον γιατρο?????

κσκα μου ετσι ειναι!!!!!!πρεπει να παιρνουμε γνωμες εξαλλου δεν τους εχουμε αναγκη!!!!πληρωνονται , δεν μας κανουν χαρη!!!!!!!!σε ευχαριστω καλη μου!!!!!!!!

καλη μου μωρουδενια σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!!να εισαι καλα κ οτι καλυτερο σου ευχομαι!!!!!!!!

κ παλι ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολες σας κοριτσακια μου καλα!!!!!!!ευχαριστω πολυ που εισασταν διπλα μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ηλιαννα μου φυσικα και ειματσε διπλα σου μπορει να μην βλεπομαστε αλλα αγωνιουμε η μια για την αλλη...οπως τα λες καμια χαρη δεν μας κανουν λευτα περνουν..και ποσα αλλα θα παρουν και με τη γεννα μην ξεχναμε...για αυτο πρεπει να μας προσεχουν και οχι να μας εχουν δεδομενες και παραπεταμενες γιατι το κανουν και αυτο λες και ειμαστε ηλιθιες και υστερικες...τα εχω δει και αυτα..ουφ αντε κοπελα μου ξαλαφρωσες τωρα και μπορεις να χαρεις και το Πασχα σου..χωρις κανενα ανγχος!!Τελεια πολυυ τελειααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...