Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρομπουκης-πετρογιαννης-Αλεξανδροπουλος????


Recommended Posts

Κοριτσια λογω μιας περιπετειας που ειχα στην δευτερη γεννα μου,θα ηθελα να αλλαξω γυναικολογο.

Αν καποια γνωριζει κατι για τους παραπανω γυναικολογους...θα με βοηθουσε πολυ ,ωστε να αποφασισω ποιον απο τους τρεις να εμπιστευτω

Βεβαια η γνωμη του καθενος ειναι υποκειμενικη και ο καλος γιατρος στην δυσκολια φαινεται...αλλα παντα μια γνωμη και ιδιαιτερα αρνητικη για μενα μετραει!!!!!

ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα!!

Έχεις κάποιον απο τους 3 γιατρούς ή ρωτάς σε ποιον απο τους 3 να πας? Η αν έχουμε εμπειρία σε κάποιον από τους 3?

Εγω προσωπικά ξέρω τον κ. Τρομπούκη, τον οποίο δεν τον έχω γιατρό μου και αυτό γιατί είναι γνωστός μας. Η θεία του άντρα μου τον έχει Θεό της και τον εμπιστεύεται πάρα πολύ!! Είναι 100% ικανοποιημένη από τον γιατρό. Ότι και να της συμβαίνει είναι δίπλα της και την βοηθάει πολύ. Σημειωτέον ότι προσπαθούσε για χρόνια να κάνει παιδάκι και ο συγκεκριμένος γιατρός την βοήθησε και σήμερα έχει δυο αγοράκια. Ελπίζω να σε βοήθησα. Ότι μπορώ να σου πω στείλε μου μήνυμα.

Καλο απόγευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω κανεναν απο τους 3 γιατρο μου.

θα παω και στους 3 για μια επισκεψη και θα αποφασισω.

η θεια σου εχει τον Παντελη Τρομπουκη????

ειχα εναν γιατρο (μεγαλο ονομα )στο Αττικον....εκοβα το κεφαλι για εκεινον αλλα αποδειχτηκε στην δυσκολη στιγμη μουφα!!!!!!κοντεψα να πεθανω απο ενδομητριτιδα,επειδη ειχε ξεχασει πλακουντα στην μητρα μου....και το χειροτερο ειναι οτι δεν παραδεχτηκε ποτε το λαθος του και 30 ημερων λεχωνα μου ελεγε οτι μαλλον εχω πυρετο απο το στηθος μου και να κατσω σπιτι ουτε καν να με δει!!!!!!οταν μπηκα νοσοκομειο οι λοιμωξιολογοι τρελαθηκαν με την κατασταση μου,ενα βημα πριν την εντατικη!!!!και ο κυριος.........μου ελεγε οτι ειμαι μια χαρα να παω σπιτι μου και να μην ξαναχειρουργηθω.....θα ειχα πεθανει αν δεν ημουν στον ιατρικο χωρο να κινηθω απο μονη μου!!!!!!!

αντε παλι τα θυμηθηκα και συγχηστικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνακι μου!!

Μπηκα μονο να σου πω καλη επιτυχια για οποιον κι αν διαλεξεις δεν ξερω κανεναν τους αλλα ευχομαι να μην ξαναπερασεις ποτε τιποτε κακο γιατι περασες πολλα και δεν χρειαζεσαι αλλη πικρα. Ευχομαι να πανε ολα καλα απο εδω και περα.

Φιλια πολλα στα κουκλια σου και να χαιρεσαι και τον Παναγιωτακη που ειχε γεννεθλια πριν λιγες μερες κι εγω η αχρηστη το ξεχασα,...συγχωρεσε με αλλα περναω πολλα...

Καλή επιτυχια και παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα. Αν ρωτάς το για το Πετρογιάννη Νίκο που είναι στο Ιασώ -Μητέρα -λητώ είναι γιατρός του Ν.ΝΑ είναι ο γιατρός μου . Καταπληκτικός γιατρός και άνθρωπος . Με βοήθησε να φέρω στο κόσμο του γιό μου με στήριξε τόσο στο διάστημα της εγκυμοσύνης αλλά και μετά αντιμετωπισα επιλόχεια κατάθλιψη και ήταν στο πλευρό μου .Ακόμα και τώρα μετά απο τόσα χρόνια τις προάλλες έπαθα ουρολοιμωξη τον πήρα τηλέφωνο και μου συστησε τηλεφωνικά παθολόγο να μου δώσει τηλεφωνικα΄συμβουλή. Μπορώ να σου μιλάω ώρες για υτόν τον άνθρωπο ότι χρειαστείς πες μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Αρχικά σου εύχομαι να μην ξαναπεράσεις ποτέ κάτι τέτοιο. Εγώ θα σου δώσω ένα άλλο όνομα από δική μου εμπειρία. Ο γιατρός λέγεται Δασκαλάκης Γεώργιος και αναλαμβάνει τους δύσκολους τοκετούς στο Αλεξάνδρα. Προσωπικά τον είχα και εγώ γιατρό μου σε δίδυμη μονοζυγωτική κύηση, η οποία όπως καταλαβαίνεις είναι από τις πιο δύσκολες κυήσεις.

Θεωρώ πως είναι από τους λίγους γιατρούς που πραγματικά ξέρουν τη δουλειά τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα. Αν ρωτάς το για το Πετρογιάννη Νίκο που είναι στο Ιασώ -Μητέρα -λητώ είναι γιατρός του Ν.ΝΑ είναι ο γιατρός μου . Καταπληκτικός γιατρός και άνθρωπος . Με βοήθησε να φέρω στο κόσμο του γιό μου με στήριξε τόσο στο διάστημα της εγκυμοσύνης αλλά και μετά αντιμετωπισα επιλόχεια κατάθλιψη και ήταν στο πλευρό μου .Ακόμα και τώρα μετά απο τόσα χρόνια τις προάλλες έπαθα ουρολοιμωξη τον πήρα τηλέφωνο και μου συστησε τηλεφωνικά παθολόγο να μου δώσει τηλεφωνικα΄συμβουλή. Μπορώ να σου μιλάω ώρες για υτόν τον άνθρωπο ότι χρειαστείς πες μου .

Εγώ πήγα πρόσφατα στον Πετρογιάννη και μου έκανε πολύ καλή εντύπωση. Σε δεύτερη εγκυμοσύνη θα πάω σίγουρα σε αυτόν. Μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη. Δεν έχω βέβαια εμπειρία από εκείνον σε δύσκολη κατάσταση..Παρεμπιπτόντως είναι μόνο στο ΙΑΣΩ. Σε κανένα άλλο μαιευτήριο. Υπάρχει και θεματάκι με αρκετές σελίδες για τον Πετρογιάννη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήγα πρόσφατα στον Πετρογιάννη και μου έκανε πολύ καλή εντύπωση. Σε δεύτερη εγκυμοσύνη θα πάω σίγουρα σε αυτόν. Μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη. Δεν έχω βέβαια εμπειρία από εκείνον σε δύσκολη κατάσταση..Παρεμπιπτόντως είναι μόνο στο ΙΑΣΩ. Σε κανένα άλλο μαιευτήριο. Υπάρχει και θεματάκι με αρκετές σελίδες για τον Πετρογιάννη.[/quote:1ay74h7d]

Ανθή σταμάτησε την συνεργασία του με τα άλλα 2 νοσοκομεία ; εγώ γέννησα το 2004 και έχουν περάσει αρκετά χρόνια όποτε εχω χάσει νέα σχετικά με το θέμα .Πάντως μέσα στο Ιασώ τον σέβονται και τον εκτιμούν να δείτε φάση η μια απο τις 2 κοπέλες που είμασταν στο ίδιο δωμάτιο ο γιατρός της ένας γέρος 70 χρονών σχεδόν ήταν τότε μεγαλομέτοχος έτσι αυτή με το στυλάκι αυτό τις έτρεχε τις κοπέλες εγω ουδεποτε ενόχλησα καμιά και όλες ερχοντουσταν σε μένα αν χρειάζομαι οτιδήποτε και κάποια στιγμή μια προισταμένη του ορόφου είπε :Τον πετρογιάννη τον σεβομαστε και τον εκτιμούμε και δεν αφήνουμε ασθενή του επειδή και εκείνος μας εκτιμάει και σέβεται τη δουλειά του .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή σταμάτησε την συνεργασία του με τα άλλα 2 νοσοκομεία ; εγώ γέννησα το 2004 και έχουν περάσει αρκετά χρόνια όποτε εχω χάσει νέα σχετικά με το θέμα

Ρώτησα την κοπέλα που έχει στο ιατρείο με ποιο μαιευτήριο συνεργάζεται και μου είπε ΙΑΣΩ. Τη ρώτησα λοιπόν αν συνεργαζόταν και με τα τρία παλαιότερα και μου απάντησε ότι μόνο με το ΜΗΤΕΡΑ παλιά :? ....Τι να πω..δεν ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω κανεναν απο τους 3 γιατρο μου.

θα παω και στους 3 για μια επισκεψη και θα αποφασισω.

η θεια σου εχει τον Παντελη Τρομπουκη????

ειχα εναν γιατρο (μεγαλο ονομα )στο Αττικον....εκοβα το κεφαλι για εκεινον αλλα αποδειχτηκε στην δυσκολη στιγμη μουφα!!!!!!κοντεψα να πεθανω απο ενδομητριτιδα,επειδη ειχε ξεχασει πλακουντα στην μητρα μου....και το χειροτερο ειναι οτι δεν παραδεχτηκε ποτε το λαθος του και 30 ημερων λεχωνα μου ελεγε οτι μαλλον εχω πυρετο απο το στηθος μου και να κατσω σπιτι ουτε καν να με δει!!!!!!οταν μπηκα νοσοκομειο οι λοιμωξιολογοι τρελαθηκαν με την κατασταση μου,ενα βημα πριν την εντατικη!!!!και ο κυριος.........μου ελεγε οτι ειμαι μια χαρα να παω σπιτι μου και να μην ξαναχειρουργηθω.....θα ειχα πεθανει αν δεν ημουν στον ιατρικο χωρο να κινηθω απο μονη μου!!!!!!!

αντε παλι τα θυμηθηκα και συγχηστικα!!!!!

Πολύ δύσκολο αυτό που πέρασες, λυπάμαι πολύ!!

Τώρα όμως αποτι καταλαβαίνω όλα καλά εεεε?

Για τον γιατρό που σου λέω λέγεται Τρομπούκης Γιάννης και όχι Παντελής. Μήπως είναι ο γιός του δεν ξέρω. Πάντως ο Τρομπούκης Γιάννης, απότι έχω συζητήσει είναι γιατρός-ανθρωπος λίγο αυστηρός αλλά δεν αφήνει τίποτα στην τύχη του!! Δεν χάνεις τίποτα να το ψαξεις και γιατί όχι να πας , και οποιος σου κάνει το μεγαλύτερο 'κλικ' μαυτόν να συνεχίσεις.

Μην ξεχνάς ότι όποιος σε μενα μπορεί να είναι πολύ καλός σε σένα μπορεί να μην κάνει, εξαρτάται απο το πως νιώθουμε και τι μας βγάζει, το σίγουρο είναι οτι ο συγκεκριμένος ξέρω ότι είναι καλός γιατρός.

Ότι θέλεις πες μας!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα. Αν ρωτάς το για το Πετρογιάννη Νίκο που είναι στο Ιασώ -Μητέρα -λητώ είναι γιατρός του Ν.ΝΑ είναι ο γιατρός μου . Καταπληκτικός γιατρός και άνθρωπος . Με βοήθησε να φέρω στο κόσμο του γιό μου με στήριξε τόσο στο διάστημα της εγκυμοσύνης αλλά και μετά αντιμετωπισα επιλόχεια κατάθλιψη και ήταν στο πλευρό μου .Ακόμα και τώρα μετά απο τόσα χρόνια τις προάλλες έπαθα ουρολοιμωξη τον πήρα τηλέφωνο και μου συστησε τηλεφωνικά παθολόγο να μου δώσει τηλεφωνικα΄συμβουλή. Μπορώ να σου μιλάω ώρες για υτόν τον άνθρωπο ότι χρειαστείς πες μου .

Ο ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ-ΛΗΤΩ ΠΙΑ...ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ....ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ...ΤΟΝ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΟΓΜΗ ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΠΗΓΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω για την βοηθεια σας

Στρουμφ ειμαι καλυτερα,βεβαια εχει μεινει λιγο υγρο στην μητρα ,το οποιο ελπιζω στον επομενο υπερηχο να εχει φυγει!

η περιπετεια μου αυτη μου εχει στοιχησει σωματικα,αλλα πιο πολυ ψυχολογικα!

μα μην τυχει σε καμμια λεχωνα να χρειαστει να αφησει το νεογεννητο της, να του κοψει αποτομα τον θηλασμο και να μπει στο νοσοκομειο (αδιαγνωστη για 10 μερες) και να κινδυνευει να αφησει ορφανα τα μωρα της

σκετη τρελα ηταν ,δεν περιγραφεται με λογια.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...