Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Απριλιο!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελενακι καλη επιτυχια με τις εξετασεις ευχομαι να ξεδιαλυνει το τοπιο συντομα! το σπερμοδιαγραμμα πρωτο πρωτο, εχει μεγαλη σημασια!!

λιλακι χαλαρα και εδω ειμαστε !!!

εγω ξεκιναω για εξωσωματικη και τωρα θα παρω αντισυλληπτικα για να ελέγξουμε τον επομενο κυκλο! οποτε περιμενω περιοδο και τον μαιο...ωστε να μην περιμενω μετα!! :roll: ευχομαι για 9 μηνες!!! αντε να δουμε...

πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares kalispera ti kanete?ego distixos adiathetisa tin imera tou pasxa de peirazei isos exoume magiatiko morakia makari panagitsa mou!!!eseis koritsakia ti nea?de mporo na mpaino kai sixna an de ftiaxoun to internet sto spiti!!!!perimeno nea sas!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares kalispera ti kanete?ego distixos adiathetisa tin imera tou pasxa de peirazei isos exoume magiatiko morakia makari panagitsa mou!!!eseis koritsakia ti nea?de mporo na mpaino kai sixna an de ftiaxoun to internet sto spiti!!!!perimeno nea sas!!!!

litsaki eipa na me valeis kai emena gia 19.05...mipws den to eides? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares kalimera ti kanete exasa ligo ti mpala me tin apousia mou aytes tis meres girl84 sinxaritiria kopela mou me to kalo !!!!mwroudenia nai de to eixa dei se evala tora omos!!!ante koritsares na kokkinisei kai allo i listoula mas!!!ean exo xexasei kapoia sinxoresteme tha epanorhoso!!!!!filakia polla polla :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και Χρόνια Πολλά ,δεν κατάφερα να μπω τόσες μέρες ....,αφήστε που ο άντρας μου έχει κάνει εδώ και 3 μέρες-νύχτες κατάληψη στον υπολογιστή και δεν με αφήνει να μπω!!!! :twisted: Τι κάνετε πως τα περάσατε;Λιτσάκι αδιαθέτησες και εσύ ε;Δεν πειράζει κοριτσάκι πάμε δυναμικά να πιάσουμε "τον Μάη" !!!!!!!!Βάλε και εμένα 18-5 μαζί με την K.T.K.

Πάντως κοιτούσα την λίστα μας και αρχίζει σιγά σιγά και κοκκινίζει αρκετά.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μπορώ να μπω κι εγώ στη παρεούλα σας κι ακόμη περισσότερο στη ''λίστα σας????????????????????

Είμαι η Αθανασία 28 χρονών, έχω ήδη ένα αγοράκι 30 μηνών κι εδώ και 2 μήνες προσπαθούμε με τον άντρα μου για δεύτερο παιδάκι, μακάρι να μας το δώσει σύντομα ο Θεούλης!!!!!!!!!

Χαίρομαι πάρα πολύ που βλέπω τη λίστα σας να κοκκινίζει κι εύχομαι γρήγορα να δώ και το δικό μου όνομα με κόκκινα γράμματα.......................!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες Αθανασία στην παρέα μας και βέβαια θα σε βάλει η Λίτσα μας στην λίστα , απλά γράψε μας και πότε δεν περιμένεις.Να σου ζήσει ο μικρός σου και σύντομα με ένα δεύτερο.Θα δεις είναι πολύ γουρλούδικη η λίστα μας. Εγώ είμαι η Μαριάννα και ήδη προσπαθούμε για ένα δεύτερο 11 μήνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαίρομαι πολύ Μαριάννα μου, εγώ δυστυχώς αδιαθέτησα για τον Απρίλιο και τώρα περιμένω στις 5 Μαίου!!! Μακάρι σύντομα στη λιστα να υπάρχουν ονόματα γραμμένα μόνο με κόκκινο χρώμα!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athanasia kaloirthes sti parea mas makari na eine oli i listoula mas katakkokini!!!!ego koritsakia nai adiathetisa kai eime sta teleiomata alla exo kati ponakia sti mesi kai sti koilia mallon tha exo kriosei!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με αυτόν τον καιρό νομίοζω πως όλοι λίγο πολύ αρρωστήσαμε.

ΑΑΑΑΑΑΑ...............Αθανασία μπορεί δηλαδή να μας κάνεις πολύ καλό ποδαρικό μιας και είσαι και αρχές :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ πολύ Λίτσα μου καλώς σας βρήκα! Μαράκι από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί, μακάρι να φέρω γούρι σε όλες μας! :P Αλλά μη με αγχώνετε και μετά νιώθω γκαντέμο :( .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares kalimera ti kanete exasa ligo ti mpala me tin apousia mou aytes tis meres girl84 sinxaritiria kopela mou me to kalo !!!!mwroudenia nai de to eixa dei se evala tora omos!!!ante koritsares na kokkinisei kai allo i listoula mas!!!ean exo xexasei kapoia sinxoresteme tha epanorhoso!!!!!filakia polla polla :D:D:D:D

euxaristw pou me prostheses..........euxomai na katakokkiniswwwwwwwwwwww :P:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Λιτσάκι κοκκίνησε και εμένα δειλά δειλά ... είχα θετική χοριακή σήμερα!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Είμαι λίγο επιφυλακτική μέχρι να πάω και στο γιατρό μου βέβαια! Εύχομαι σύντομα όλες κόκκινες κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Λιτσάκι κοκκίνησε και εμένα δειλά δειλά ... είχα θετική χοριακή σήμερα!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Είμαι λίγο επιφυλακτική μέχρι να πάω και στο γιατρό μου βέβαια! Εύχομαι σύντομα όλες κόκκινες κορίτσια!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D MPRAVOOOOOOOOOOOOOO SYGXARHTHRIAAAAAAAAAAAAAAAAA :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Μωρε τι ωραία νεα είναι αυτά για τη Madi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Λέτε όντως να είναι προφητικό και να έφερα γούρι????????????????????????? :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kopeliessssss.......

me to kalo madiiiiiiiiiiiiiiiiii....ola kala na einai mexri to telos.......filakia polla ..............

o mhnas kleinei me eyxarista gia na erthei o allos pio goyrlis me to kalo koritsakia moy se oles sasssssssssssssssssss................

filakia se oles kai kalo sk...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου να είστε όλες καλά και όλες να κοκκινήσετε το συντομότερο! Αφού τα καταφέραμε εμείς με χίλια δυο προβλήματα τότε θα τα καταφέρετε όλες είμαι σίγουρη! Μην το βάζετε κάτω και μην χάνετε το κουράγιο σας! Θα το πιάσετε το σποράκι όλες απλά είναι θέμα χρόνου! Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi!!!!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!! Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη κι ένα υγιέστατο μωράκι!!!!

Να προσέχεις πολυ πολύ!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια MaDi μου!!!!με το καλο κοριτσακι μου!!!!!!!τελεια νεα!!!!!!!!

αθανασια μου καλωσηρθες στην παρεουλα μας κι ευχομαι οντως να μας φερεις γουρι!!!!

οι υπολοιπες εισαστε ολες καλα???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...