Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Απριλιο!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια μου!!!!!!εγω παω για τον αλλο μηνα!!!!!!!λιτσακι μου βαλε με για 18-5!!!!!!!

lil μου καλα αποτελεσματα μικρη μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα και απο μενα! μην μου πεφτετε... μεχρι να ερθει κανονικα η ακατανομαστη ελπιζουμε!

ακους σταμυ...?

κ+τ λυπαμαι κοριτσακι, παμε δυναμικα για μαιο!

εμεις δεν περιμενουμε και τιποτα.. ισα ισα μολις αδιαθετησω παω για υπερηχο και εξετασεις αιματος για να ετοιμαστουμε σιγα σιγα για εξωσωματικη τον αλλο μηνα... ευχομαι μονο να αργησει λιγακι μην πεσει πριν το πασχα και δεν βρισκω τον γιατρο εκεινες τις ημερες!!!

φιλακια κοριτσια... καλη δυναμη και καλη μεγαλη εβδομαδα...

εκινη η στρουμφ που χαθηκε??!!! ελπιζω να ειναι διακοπες και να ξεκουραζεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια και εγώ την περιμένω την ακατανόμαστη από ώρα σε ώρα,έχουν αρχίσει κανονικά τα πονάκια της ,όχι ότι είχα ελπίδες αφού η χοριακή είχε βγει μικρότερη του 1 αλλα...........K.T.K. μην στεναχωριέσαι :( τον άλλο μήνα πάλι μαζί θα περιμένουμε και θα δεις που θα έχουμε θετικά αποτελέσματα.

lil σου εύχομαι ένα σποράκι να έχει τρυπώσει για καλά στην κοιλίτσα σου και σε 9 μήνες να κρατάς ένα υπέροχο και υγιέστατο μωράκι.Άσε να περάσουν κανά δυο μέρες και μετά χοριακή,εμείς εδώ θα είμαστε να περιμένουμε τα ευχάριστα.

twiggy καμιά φορά όταν δεν περιμένεις τίποτα τότε έρχονται και τα καλύτερα.Σου εύχομαι να είσαι και να σας την έχει σκάσει το σποράκι..... ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα κι από εμένα!!!

Εύχομαι Μαγιάτικα μωράκια σε όσες ήρθε η ακατονόμαστη.....

Εγώ θέλω να είμαι αισιόδοξη...αλλά θα στεναχωρηθώ στο τέλος το κόβω....γιατί όσο και να θέλουμε να είμαστε δυνατές μέσα μας μας καίει... :?:?:?:?

Έχω μέρες ακόμα μεχρι τις 27... :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!

Κ+Τ και marinnap ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας , μεσα απο την καρδια μου!!!

Εγω δεν εχω αδιαθετησει ακομα ειμαι λιγο συγκρατημενη ....γι΄αυτο θα περιμενω λιγακι...

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοριτσια ο τροπος για να μην αγχωθω δεν ηταν ομορφος αλλα ευχομαι εσεις να βρειτε εναν ευχαριστο τροπο για να μην αγχωνεσται φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις τωρα πηρα τη χοριακη ειναι αρνητικη και η περιοδος αφαντη...Μπορει να ειναι και απο το αγχος μου...

Δεν πειραζει ομως ειπαμε , προχωραμε μπροστα!

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares ti kanete?lil mou ipomoni sintoma tha erthei to bebe!!!ego koritsakia liges meres minane 3 meroules gia na xeroume an kai nomizo oti kai ayto to mina den egine kati!!!!mporei na mi mporeso na mpo katholou aytes tis meres logo douleias kai ti kyriaki tha pame sto xorio gia pasxa tha sas enimeroso otan mporeso na mpo ok !!!filakia polla koritsares kai kalo pasxa!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!!!!! lil μου μην στεναχωριεσαι!!!!!!!!μαζι και τον αλλο μηνα!!!!!δυναμικα οπως παντα!!!!!!!!

λιτσακι μου θα περιμενουμε τα ευχαριστα απο σενα,ετσι?μην μας την σκασεις!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλακι πολυ λυπαμαι κοριτσακι... κουραγιο.. δυστυχως δεν εχω πολλες ευχες σημερα εχω χαλια διαθεση..ξερετε απο αυτη που ο,τι και να διαβαζεις, ο,τι και να ευχεσαι .. απλα μελεγχολεις! :cry: τι να πω.. ερχεται η περιοδος αν και την περιμενω βεβαια.. τουλαχιστον ταιριαζω με τη μεγαλη βδομαδα!!

λιτσακι για σενα εχω ομως μια: καλα αποτελεσματα, ελπιζω να εισαι εγκυουλα!!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.. εμενα η περιοδος ακομα αφαντη και κανενα συμπτωμα.. εκτος του οτι κλαιω και με διαφημισεις.. κλασσικα!!!βεβαια δεν περιμενω τιποτα.. νομιζω αυριο μεθαυριο θα ερθει.. ισα ισα προτιμω να αργησει λιγακι γιατι πρεπει να κανω υπερηχο τη 2-3 μερα και δεν θελω να ενοχλω τον γιατρο στις διακοπες!! :| θα με δει για να αποφασισει ποιο πρωτοκολλο θα ακολουθησουμε και στον επομενο κυκλο αν ολα πανε καλα.. εξωσωματικη!

ευχομαι σε ολες καλο πασχα και ελπιζω μεχρι το τελος του μηνα να κοκκινησει κι αλλο η λιστουλα! προλαβαινει ακομα!! πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!!!! Χριστός Ανέστη!!!!!

Εμένα μου έμειναν λίγες μέρες... Τις τελευταίες μέρες ένιωθα την δεξιά πλευρά χαμηλά σαν μούδιασμα σαν απαλό κάψιμο... Μακάρι να σημαίνει κάτι!!!!! Από την μία θέλω να κάνω ένα τέστ από την άλλη έχω απογοητευτεί συνέχεια με τα αρνητικά κ λέω θα περιμένω!!

Εύχομαι να ξυπνάω κάθε πρωί κ να μην έρχεται!!!

lisas1 με την 1η ευκαιρία περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!! :):):) σε όλη την γλυκιά παρέα!

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν.Δεν περιμένω γύρω στις 29/4(λέω γύρω γιατί με τον κύκλο μου το απόλυτο σκοτάδι...) και γενικώς δεν περιμένω τίποτα κι είμαι ευτυχισμένη ;) Δεν έχω κανένα απολύτως σύμπτωμα κι έτσι ανυπομονώ να έρθει να πάμε για νέο γύρο(με πίτα, καθότι ο σύζυγος είναι πίτα από ίωση, τι ωραία που περνάμε :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστος ανεστη!! να ειστε ολες καλα και συντομα εγκυουλες!!

εγω σημερα αδιαθετησα και ποναω πολυ... δεν περιμενα βεβαια καποιο θαυμα ...ημουν προετοιμασμενη! ευχομαι καλα αποτελεσματα σε οσες αγωνιουν !! πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!ελενακι μου ευχομαι να μην ερθει αυτον τον μηνα η ακατανομαστη!!!!!

αγγελα μου περαστικα στον αντρουλη σου!να γινει γρηγορα καλα για να μπορεις να τον ξεζουμιζεις!!!!

twiggy μην στεναχωριεσαι κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!οοοοοοολα θα πανε καλα!!!!!!!!υπομονη να εχουμε κι οοοολα θα γινουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια....

Δυστυχώς χθες το βράδυ αδιαθέτησα :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Παρόλο που ένιωθα ότι θα τα φάω τα μούτρα μου πάλι...ήλπιζα κατα βάθος...

Δεν μπορώ να πω ότι δεν στεναχωρήθηκα.. κλείσαμε χρόνο προσπαθειών και σκεφτόμαστε πλέον να αρχίσουμε εξετάσεις γιατί μου φαίνεται πάμε εντελώς στα τυφλά.... :?:?:?

Συνήθως από τι εξετάσεις ξεκινάμε αν έχετε κάποια εμπειρία????

Για τον Μάιο δεν περιμένω 22/5 :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι............ όλα καλά θα πάνε!!!!!!!

Συνήθως ξεκινάμε με ορμονολογικές, που γίνονται σε συγκεκριμένες μέρες του κύκλου!!!!!!!!!

Εάν από εκεί, είναι καλά τα πράγματα, προχωράμε σε πιο εξειδικευμένες εξετάσεις......

Όπως..... Σαλπιγγογραφία..... Υστεροσκόπηση (Διαγνωστική συνήθως).....

Εάν από αυτά προκύψει ανάγκη..... ακόμη πιο εξειδικευμένα.... όπως Λαπαροσκόπηση....

Γενικάάάάά......

Επειδή έχω περάσει από την διαδικασία των εξετάσεων.......

Πρέπει να έχεις πολύύύύύύ υπομονή & θετικότατες σκέψεις...... όλα θα είναι καλά...... το νινί θα έρθει.... αυτό να σκέφτεσαι μόνον!!!!!! Ούτε το πότε.... ούτε το πώς!!!!!!!!

Φιλάκια κι όλα να σου πάνε καλά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου μη στεναχωριεσαι!καλη δυναμη για τον επομενο μηνα!

ευχομαι ολα να πανε καλα με τις εξετασεις.. θελει πραγματι πολυ υπομονη και οσο μπορειτε να σκεφτεστε θετικα... συμβουλη μου ειναι να εμπιστευσαι τον γιατρο σου! αν κατι δεν σου αρεσει ή αισθανεις περιεργο.. ψαξε καποιον αλλο! εμεις ταλαιπωρηθηκαμε πολυ με τιυς γιατρους και τις λαθος αποφασεις τους γι αυτο σου το λεω... ευτυχως τωρα νιωθωπως ειμαι σε καλα χερια και νιωθω πιο ηρεμη. καλη τυχη!!! να εισαι αισιοδοξη οτι καποτε θα ερθει και η στιγμη σας!! φιλια , καλημερα σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από τον γιατρό μου δεν έχω πρόβλημα, βέβαια τον επισκεπτόμουν για τα κλασσικά τώρα στα βαθιά να δούμε αν κ νομίζω θα τα πάμε πολύ καλά...

Μάαααλλον θα πρέπει να να ελένξουμε και το σπέρμα μας :oops: γιατί δεν ξέρουμε τπτ γι'αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολο το παρεακι!!!!!!

Τwiggy,litsaki,k+t ευχαριστω για το ενδιαφερον σας!!!

Κοριτσια μετα απο 10 μερες καθυστερισης αδιαθετησα το Πασχα!

Τι να πω....Οτι ειναι να γινει θα γινει, δεν θελω να μου γινει εμμονη , χειροτερα ειναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από τον γιατρό μου δεν έχω πρόβλημα, βέβαια τον επισκεπτόμουν για τα κλασσικά τώρα στα βαθιά να δούμε αν κ νομίζω θα τα πάμε πολύ καλά...

Μάαααλλον θα πρέπει να να ελένξουμε και το σπέρμα μας :oops: γιατί δεν ξέρουμε τπτ γι'αυτο...

Elenakioo καλησπέρα και χρόνια πολλά και από εμένα! Εγώ θα σου έλεγα να ξεκινήσετε με ένα απλό σπερμοδιάγραμμα στο οποίο να κάνετε και καλλιέργεια και για μυκόπλασμα, ουρεοπλασμα, χλαμύδια κτλ και τα αποτελέσματα να τα δείξετε σε κάποιον ουρολόγο και όχι μόνο στον γυναικολόγο σου! Μετά αφού κάνεις και εσύ μια εξέταση κολπικού υγρού (σε μικροβιολόγο) προχώρα και στις ορμονολογικές που σου είπαν παραπάνω. Αν σε όλα αυτά είστε ΟΚ, χαλαρώστε και προσπαθήστε το για λίγο ακόμη στο χαλαρό και μετά πάνε για σαλπιγγογραφία. Εύχομαι να είναι όλα ΟΚ και απλά να μην έχει τύχει μέχρι στιγμής! Πιστεύω ότι αν κάνεις τις βασικές εξετάσεις και είναι όλα καλά τότε θα σας φύγει το άγχος και θα έρθει από μόνο του! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...