Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Απριλιο!!!!!!


Recommended Posts

lil μου αν εννοεις εμενα σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!!σημερα εκανα ενα τεστακι αλλα αρνητικοτατο!δεν πτοουμε ομως,και στην κορη μου αρνητικα μου βγαιναν!!!!μακαρι να κανει λαθος!η αληθεια ειναι προσπαθω να το παιξω χαλαρη αλλα κοντευω να φαω τα λυσσακα μου!!!!!αντε μεχρι το σαββατο αμα δεν ερθει θα εχω σοβαρες πιθανοτητες!θα δουμε!

στρουμφακι μπραβο για τις εξετασεις σου!μιλησες με τον γιατρο σου?

ελενακι συνεχιστε ακαθεκτοι μεχρι...να μην σου'ρθει!εγω την κορη μου την επιασα ενω ειχα καθυστερηση!17-11 περιμενα 22-12 την τσακωσαμε!γι'αυτο βουρρρρρρρρ!!!μην περνετε ανασα!!!!!

mariannap ευχομαι ο αλλος μηνας να ειναι ο τυχερος σας

twiggy σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!

λιτσακι κουραγιο και το πασχα θα παρεις μια χαρα νααααααααααααα με το συμπαθειο!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το πρωι εβαλα θερμομετρο κι εδειξε 37,3 κι εκλαιγα απο την χαρα μου ελπιζοντας πως ειναι ενα θετικο σημαδι αυτο!μαλλον ξεσπασα ολο αυτο το αγχος που ειχα ολες αυτες τις μερες!!!!!!

αντε σας επριξα!φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κ+Τ ναι το εγραψα ετσι απο το εικονιδιο.Μακαρι να πανε ολα καλα και να μην τη δεις μεχρι το Σαββατο!!Μηπως ειναι νωρις για το τεστακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ+τ... μην στεναχωριεσαι.. ισως ηταν νωρις και δεν εδειξε ακομα!

λιλ μακαρι να παμε μαζι!! να αλληλοστηριζομαστε!! καλο βραδυ κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!εγω ακομα τιποτα!

lil μου δεν ξερω αν ειναι νωρις ή οχι!μηπως μπορειτε να μου πειτε εσεις αν γνωριζετε?

τον προηγουμενο μηνα ξεκινησα τα serpafar.μου ειπε ο γιατρος για αρχη να παιρνω 3 και βλεπουμε.πηρα 3 λοιπον και μου ηρθε περιοδος στις 23 μερες!τον δευτερο μηνα πηρα 3 παλι και τωρα ειμαι στις 30 μερες κι ακομα τιποτα!!το στηθος μου ποναει πολυ πολυ,στις θηλες μονο,βγαζω καποιες κοκκινιλες γυρω απο αυτες οι οποιες "κανουν βολτες",η κοιλια μου ποναει λιγο οταν ζοριζομαι ή κουραζομαι και καμια φορα απο την κυριακη με ποναει και σαν να μου'ρχεται,αλλα τιποτα!!!!!!η θερμοκρασια μου ανεβασμενη σχετικα για μενα που ειμαι πολυ "κρυα" και με ολα αυτα δεν ξερω τι να υποθεσω!!!!!!

heeeeeeeeeeeelp!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares ti kanete?k.t.k thetika mou fenontai ola ayta oso gia to testaki ego prosopika de ta empisteyome elpizo sintoma na mas anakoinoseis eyxarista kai na exeis ena bebe sti koilitsa sou!!!

ego ponaei i mesi mou i koilia les kai tha mou erthei alla eine noris akomi an kai nomizo pos kai ayto to mina den kaname tipota giati de katalava koritsia tin oorixia mou (pou tous allous mines tin katalavena panta)mporei kai na min ekana oorixia ayto to mina ti na po de xero !!!!

stroumf mpravo kopela mou mia xara oi exetaseis sou eixa kanei kai egoprin kana dimino kai itan mia xara ante na doume!!!aaa koritsakia ayto to mina efaga kai to milaraki apo tin agia eirini ti xrisovalantou ax makari na kanei to thayma tis!!!!!ayta apo emena perimeno nea sas filakia!! :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares ti kanete?k.t.k thetika mou fenontai ola ayta oso gia to testaki ego prosopika de ta empisteyome elpizo sintoma na mas anakoinoseis eyxarista kai na exeis ena bebe sti koilitsa sou!!!

ego ponaei i mesi mou i koilia les kai tha mou erthei alla eine noris akomi an kai nomizo pos kai ayto to mina den kaname tipota giati de katalava koritsia tin oorixia mou (pou tous allous mines tin katalavena panta)mporei kai na min ekana oorixia ayto to mina ti na po de xero !!!!

stroumf mpravo kopela mou mia xara oi exetaseis sou eixa kanei kai egoprin kana dimino kai itan mia xara ante na doume!!!aaa koritsakia ayto to mina efaga kai to milaraki apo tin agia eirini ti xrisovalantou ax makari na kanei to thayma tis!!!!!ayta apo emena perimeno nea sas filakia!! :D:D:D:D:D:D:D

κι εγω εφαγα το μηλαρακι ΤΗΣ γι αυτο ισως κατα περιεργο τροπο ειμαι αισιοδοξη αυτον τον μηνα!!!!πολυ πιθανο να φαω τα μουτρα μου αλλα δεν πειραζει!ολα μεσα στη ζωη ειναι!τι καταλαβα και τοοοοοσο καιρο που συγκρατουμε???

ευχομαι συντομα να ανακοινωσουμε τα ευχαριστα λιτσακι κι οοοοοολα τα κοριτσια της παρεας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!εγω ακομα τιποτα!

lil μου δεν ξερω αν ειναι νωρις ή οχι!μηπως μπορειτε να μου πειτε εσεις αν γνωριζετε?

τον προηγουμενο μηνα ξεκινησα τα serpafar.μου ειπε ο γιατρος για αρχη να παιρνω 3 και βλεπουμε.πηρα 3 λοιπον και μου ηρθε περιοδος στις 23 μερες!τον δευτερο μηνα πηρα 3 παλι και τωρα ειμαι στις 30 μερες κι ακομα τιποτα!!το στηθος μου ποναει πολυ πολυ,στις θηλες μονο,βγαζω καποιες κοκκινιλες γυρω απο αυτες οι οποιες "κανουν βολτες",η κοιλια μου ποναει λιγο οταν ζοριζομαι ή κουραζομαι και καμια φορα απο την κυριακη με ποναει και σαν να μου'ρχεται,αλλα τιποτα!!!!!!η θερμοκρασια μου ανεβασμενη σχετικα για μενα που ειμαι πολυ "κρυα" και με ολα αυτα δεν ξερω τι να υποθεσω!!!!!!

heeeeeeeeeeeelp!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακι μην αγχωνεσαι!ο,τι εχει γινει εγινε και ελπιζω να ειναι μεσα στην κοιλιτσα σου! Ισως με τα σερπαφαρ εχει χαλασει λιγο ο κυκλος σου παντως μη δινεις σημασια .. εγω οταν τα επαιρνα ειχα λιγο μεγαλυτερο κυκλο.. και ο γιατρος τοτε μου ειχε πει οτι συμβαινει επειδη αυτα καθυστερουν λιγες μερες την ωορρηξια..! ευχομαι καλα αποτελεσματα!!

στρουμφ??!!! τι εγινε με τον γιατρο??

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω εφαγα το μηλαρακι ΤΗΣ γι αυτο ισως κατα περιεργο τροπο ειμαι αισιοδοξη αυτον τον μηνα!!!!πολυ πιθανο να φαω τα μουτρα μου αλλα δεν πειραζει!ολα μεσα στη ζωη ειναι!τι καταλαβα και τοοοοοσο καιρο που συγκρατουμε???

ευχομαι συντομα να ανακοινωσουμε τα ευχαριστα λιτσακι κι οοοοοολα τα κοριτσια της παρεας!!!!!

kalh mou PISTH thelei mono kai proseuxoula...kai tha sto xarisei h Panagia to mwraki :D:D

se oles mas...mana einai kai mas katalavainei.... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια... Δυστυχως εμενα με επισκεφτηκε νωρις νωρις αυτο το μηνα η περιοδος...Απο το πρωι ειμαι κοκκινη...Δεν πειραζει παμε δυναμικα για το Μαιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koyklitse ti moy kanete ???egw eimai kal akoma..................... vevaia th deytera pame gia ton prwto yperhxo opote tha kserw pio kala an eimai kala kai an tha perasw omorfo pasxa ....thelw na eimai aisiodoksh alla to parelthon moy den me afhnei dystyxws mexri na to parw akgalitsa moy etsi tha eimai axxxxxxxxxxxx.....ti travameeeeeeeeeeeee....eyxome oles na ginoyme manoyles me gera mwrakia sas filw kai sas eyxome kalo sk................

foyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεε οχι δεν θα κατσω να σκασω, αντε ελπιζω εσυ να εχεις σπορακι στη κοιλιτσα σου

ευχαριστω αλεκακι αν και δεν περιμενω τιποτα! απο ο,τι μας ειπαν οι γιατροι ειναι ελάχιστες οι πιθανοτητες φυσικης σύλληψης με το σπέρμα που έχουμε! στον επόμενο κύκλο θα πάμε για εξωσωματική..

νιακουλινακι μην ανησυχεις! το σπορακι σου ειναι μια χαρα.. εχει βολευτει εκει μεσα!! με το καλο ο υπερηχος και καλο πασχα να κανετε !!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μινακι συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!!με το καλο να παρεις αγκαλιτσα ενα γερο και ομορφο μωρακι!!!!να χαιρεσαι και την κορουλα σου!!!!!!!

μηπως ξερεις καμια συνταγη για να σταματησω να αγχωνομαι κι εγω??? :lol::lol::lol:

alekagala ο αλλος μηνας ευχομαι να ειναι ο τυχερος σου!!!!!!!

κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες σας!μακαρι να πιασουν και να μην μου'ρθει για τους επομενους 9 μηνες!!!!!!!προς το παρον παντως τιποτα!ακομα περιμενω!!!!!καθε φορα που παω τουαλετα (μονο καμια 20αρια φορες τη μερα),τρεμω μην δω τιποτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μινακι... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!με το καλο να πανε ολα καλα!!

κ+τ εισαι η επόμενη!!!! ερχεται... :P:ympray:

για να το λες εσυ,κατι θα ξερεις! :lol::lol::lol: ελα πες!ποιος σου το'πε??????? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

minaki συγχαρητήρια,εύχομαι να απολαύσεις 9 υπέροχους μήνες και να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι.

aleka δεν θα το βάλουμε κάτω ε;τον επόμενο μήνα παρείτσα θα πάμε ΠΙΟ δυναμικά και σίγουρα θα το πιάσουμε το σποράκι.

niakoylinaki είναι φυσιολογικό το άγχος σου άλλα κάθε εγκυμοσύνη είναι ξεχωριστεί και δεν αξίζει να χάνεις στιγμής της λόγω άχγους.Θα δείς που αυτή την φορά θα είναι όλα τέλεια ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

twiggy μου αισιοδοξία χρειάζεται άλλωστε πόσες ιστορίες δεν έχουμε διαβάσει από κοπέλες που τους λέγανε ότι δεν θα τα κατάφερναν να συλλάβουν μόνες τους και όμως το θαύμα έγινε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΙΝΑΚΙ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!!!ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!!!!!ΚΤΚ ΘΕΤΙΚΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω κοριτσια αλλα χλωμο το βλεπω!!!!17 απριλιου,αλλα κ τον προηγουμενο μηνα ειχα καθυστερησει 5 μερες κ μου ηρθαν!!!

Τα βλεπω ολα μαυρα κοριτσια,με εχει επιρεασει κ οτι μια ξαδερφη του αντρα μου απεβαλε 6 μηνων!!εχω μαυρισει κοριτσια,εχω πεσει πολυ ψυχολογικα!!!ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!Κ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!

Απο την μια τα δικα μου που δεν μπορω και μια η στεναχωρια που σκεφτομαι οτι περναει η ξαδερφη!!!χαλια ειμαι χαλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!Διαβασα τα νεα σας και ετσι σας λεω δυναμικα για τον επομενο μηνα!!! %%-%%-%%-

STAMYMAMY μακαρι να εισαι εγκυουλα κοπελα μου και να σκεφτεσαι θετικα!! @};-@};-

Σας στελνω πολλα φιλακια!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Stamymamy δεν πρεπει να τα βλεπεις ολα μαυρα, ισα ισα πρεπει να φανεις δυνατη για να σταθεις στην ξαδερφη σου που το εχει αναγκη.Ελπιζω να το ξεπερασει συντομα οσο γινεται... το ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο...ομως το μονο που κανουμε ειναι να στεναχωρουμε πιο πολυ τον εαυτο μας.

Ευχομαι και σε εσενα να μην σου εμφανιστει και ολα να φτιαξουν.

Κ+Τ κλεισε πορτες και παραθυρα μην μπει μεσα!

Minaki τι ωραια νεα ειναι αυτα !!!Σας ευχομαι τα καλυτερα!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Νιακουλινακι ευχομαι αυτη τη φορα να σας πανε ολα τελεια μεχρι το τελος!!!

Milaw με το καλο κοριτσι μου!!!

Τwiggy γλυκια μου ευχομαι και σε εσας τα καλυτερα απο εδω και στο εξης!!!

Εγω κοριτσια εχω καθυστερηση απο την Παρασκευη, αν εχει γινει κατι θα ειναι απο θαυμα γιατι δεν το περιμενουμε....θα κανω ομως για λιγο υπομονη γιατι δεν θελω να στεναχωρειθω παλι..... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως LIL μου βρηκε μια χαραμαδα ανοιχτη και προσπαθει να μπει απο κει!!!ειδα λιγο καφε πριν που πηγα τουαλετα!!!!!!τελικα μαλλον δεν με θελει με καμια κυβερνηση!!!!!!απο εκεινη την ωρα εχω πεσει σε βαρια μελαγχολια!!!!!!ευχομαι να μην μου'ρθει σημερα τουλαχιστον γιατι κοινωνησα κιολας!!!!!θα δειξει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL μολις τωρα διαβασα πως εχεις καθυστερηση αχ τι ωραια τι καλα!!!!!!!

Μακαρι μακαρι μακαρι να εισαι εγκυουλα κοπελα μου στο ευχομαι πραγματικα!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ milaw εισαι πολυ γλυκια!!! Θα κανω για λιγο υπομονη για να μην απογοητευτω.... :-w

Αυριο περιμενω και ολες μου τις εξετασεις...για να δουμε. #-o

Φιλακια στην κοιλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...