Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Απριλιο!!!!!!


Recommended Posts

Άντε Ελενάκι μια χαρά!!!!!!

Αντε να δούμε, γιατι ρε κορίτσια τελικά πρέπει να περνάμε και καλά.

Την μεγαλοεβδομάδα να δω τι θα κάνω εγώ που θα μαστε όλοι μαζί 10 άτομα ......

Και τι θα κάνω ρε παιδιά είναι δυνατόν;;;

Εύχομαι να βρούμε λύση, αλλά συγνώμη δεν θα αγχωθώ και γιαυτό. Έλεος. .... Αν και θα αγχωθώ!

Αλλά θα τα προσπαθήσω να τα τακτοποιήσω όλα, γιατί είναι και ευλογημένη εβδομάδα και που ξέρουμε μπορεί εκεί κάπου να μας περιμένει το σποράκι μας για να γίνει δικό μας!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια καλημέρα!! Τι κάνετε??

Λοιπόν... εμένα οι γόνιμές μου είναι 12/4 με 14/4, αν κ εχθες το βράδυ ένιωθα ότι πρόκειται να γίνει μάλλον σήμερα! Εννοείται ότι το εκμεταλεύτικα και με το παραπάνω! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Βέβαια εδώ κ 3-4 μέρες έχω αρχίσει την αποπλάνηση και θα συνεχίσω μέχρι αργά για πάν ενδεχόμενο :shock:

στρουμφ καλή επιτυχία την ευλογημένη Μεγαλοβδομάδα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εlenakioo παρε φορα και προχωρα!!! :lol::lol: Καλη επιτυχια!!!

Κοριτσακια ολα καλα θα πανε μας αρκει να ημαστε αποφασισμενες και οσο γινεται χωρις αγχος!!!

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη σας μερα κοριτσαρες!!!!!!τικανετε????εγω ακομα περιμενω!το στηθος μου δεν μπορω να το ακουμπησω,εδω και καμια δεκαρια μερες και ειπα να περιμενω μεχρι το σαββατο κι αααααααααααμα δεν μου ερθει κατι να κανω ενα τεστακι για αρχη που το εχω και σπιτι!λετε να εκανε το θαυμα ΤΗΣ η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ και το μηλαρακι ΤΗΣ?αχ μακαρι!!!!!!

στρουμφακι μου η μεγαλη βδομαδα ειναι κοντααααααα!!!!!!!!!!!!ελενακιο βουρ κι εσυ στο ψητο!!!ξεζουμισε τον!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε???

Εγώ το πρωί πήγα για ορμονικές δηλαδή θυροειδή, και προλακτίνη, το μεσημέρι θα ξέρουμε!!!!!

Θα ταν ψέματα να πω ότι δεν έχω άγχος!!!!

Κ.Τ.Κ., ΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ?????????????????????????? ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ!!!

ΛΙΛ, τι κάνεις κοριτσάκι????

Φιλιά

καλη σας μερα κοριτσαρες!!!!!!τικανετε????εγω ακομα περιμενω!το στηθος μου δεν μπορω να το ακουμπησω,εδω και καμια δεκαρια μερες και ειπα να περιμενω μεχρι το σαββατο κι αααααααααααμα δεν μου ερθει κατι να κανω ενα τεστακι για αρχη που το εχω και σπιτι!λετε να εκανε το θαυμα ΤΗΣ η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ και το μηλαρακι ΤΗΣ?αχ μακαρι!!!!!!

στρουμφακι μου η μεγαλη βδομαδα ειναι κοντααααααα!!!!!!!!!!!!ελενακιο βουρ κι εσυ στο ψητο!!!ξεζουμισε τον!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !

στρουμφ καλά αποτελέσματα!!!!

Κ.Τ.Κ. άντε κορίτσι μου να το πάμε γκαστρο-σερί... ανάσα να μην πάρει ο πελαργός :D:D:D:D

ΛΙΛ χωρίς άγχος ναι! αλλά κοίτα που τρόμαξα να αποβάλλω το άγχος των προσπαθειών και σήμερα στην δουλειά μου ανέβασαν την πίεση 24 :oops::oops: θέλω δεν θέλω με συγχίζουν :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι !!!! χαλαρα....... ειπαμε ε? προσεχουμε τον εαυτο μου αλλιως μωρακι δεν ερχεται!!!

Κ+Τ :ympray: μακαρι να εχουμε καλα νεα συντομα απο σενα!!1 τα χρειαζομαστε!

στρουμφ ευχομαι καλα αποτελεσματα!!

καλημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι !!!! χαλαρα....... ειπαμε ε? προσεχουμε τον εαυτο μου αλλιως μωρακι δεν ερχεται!!!

Κ+Τ :ympray: μακαρι να εχουμε καλα νεα συντομα απο σενα!!1 τα χρειαζομαστε!

στρουμφ ευχομαι καλα αποτελεσματα!!

καλημερα!

σ'ευχαριστω twiggy!!μακαρι!απο το στομα σου και στου πελαργου το αυτι!!!!!ευχομαι να μην πεσω σε κανενα κουφο!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια,

stroumf καλά αποτελέσματα ,εύχομαι να βγούνε όλες οι εξετάσεις σου μια χαρά.

K.T.K. υπομονή περνάνε οι μέρες και αφού δεν έχει εμφανιστεί ακόμα είναι πολύ θετικό.

Εγώ κορίτσια αν δεν έρθει και σήμερα θα πάω αύριο για χοριακή (αν και κανονικά την περιμένω μέχρι την Κυριακή)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exω ένα προβληματάκι...

τις τελευταίες μέρες κάθε απόγευμα με πιάνει πονοκέφαλος. Ούτε ημικρανία θα το χαρακτήριζα ούτε υπερένταση.. Δεδομένου ότι είμαστε σε φάση προσπαθειών δεν θέλω να παίρνω ντεπόν κ τέτοια για παν ενδεχόμενο, με αποτέλεσμα να είμαι αρκετά κακοδιάθετη.. Τί να κάνω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι υπαρχουν διαφοροι φυσικοι τροποι.. ψαξε λιγακι στο ιντερνετ! μπορεις να βρεις ελαια ευκαλυπτου κα που βοηθανε πολυ! εμενα με βοηθα πολυ και η γιογκα απο την αποψη των καλων αναπνοων... καλη τυχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε κοριτσάκι μου να δουμε ένα θετικό Προπασχαλινό αποτέλεσμα να χαρούμε όλοι μαζίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

Πήρα τα αποτελέσματα! Είναι όλα μέσα στα όρια !!

Και ο θυροειδής μου και η προλακτίνη, τώρα όμως τι κάνω΄;;; τι θα μου ουν;;; Να συνεχίσω το χαπάκι μισό κάθε εβδομάδα ή θα πρέπει να το σταματήσω;;; Και αν το σταματήσω και ξερυθμιστεί πάλι;;;

ΟΥΦ...!!!

Αύριο όπως είπα και στο άλλο θέμα θα πάρω τους doctors να δω τι θα μου πουν!!!

Εσείς τι λέτε ;;;

;);) Πως είμαστε;;;

καλημέρα κορίτσια,

stroumf καλά αποτελέσματα ,εύχομαι να βγούνε όλες οι εξετάσεις σου μια χαρά.

K.T.K. υπομονή περνάνε οι μέρες και αφού δεν έχει εμφανιστεί ακόμα είναι πολύ θετικό.

Εγώ κορίτσια αν δεν έρθει και σήμερα θα πάω αύριο για χοριακή (αν και κανονικά την περιμένω μέχρι την Κυριακή)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα!!!

στρουμφ πιστεύω ο γιατρός θα σου πει τί να κάνεις μετά τις τιμές των εξετάσεων ;)

Εδώ πάλι στην δουλειά πρίξιμο :evil::evil::evil: είναι κ ο καιρός μουντός σήμερα... όρεξη 0 :?

ΚΤΚ καλά αποτελέσματα αν πας σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! Κ+τ καλα αποτελεσματα!!! περιμενουμε με αγωνια!!! φιλια σε ολες... ελενακι το τικερακι σου φωναζει οτι εισαι σουπερ γονιμη!!!! βουρ στο ψητο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpika na dwsw mia euxh.........kala apotelesmata kopelares mou!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

hallo mwroudenia!!! Πως τα πας με την αναζήτηση εργασίας??? Ελπίζω πολύ σύντομα με καλά νέα!

Κορίτσια σήμερα νιώθω μια φούντωση έβαλα θερμόμετρο από μασχάλη (να φανταστώ από στότος θα έλεγε κατι πάρα πάνω) και είχα 37 μάλλον αυτό σημαίνει ότι έχει γίνει η ωορηξία μου ήδη?? Είμαι στην 15η μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hallo mwroudenia!!! Πως τα πας με την αναζήτηση εργασίας??? Ελπίζω πολύ σύντομα με καλά νέα!

Κορίτσια σήμερα νιώθω μια φούντωση έβαλα θερμόμετρο από μασχάλη (να φανταστώ από στότος θα έλεγε κατι πάρα πάνω) και είχα 37 μάλλον αυτό σημαίνει ότι έχει γίνει η ωορηξία μου ήδη?? Είμαι στην 15η μέρα.

ean den kanw lathos........opws mou eixe pei o gynaikologos h woriksia ginetai otan mesa ston kiklo exoume thn XAMHLOTERH THERMOKRASIA oxi thn ypsiloterh ;);) alla prepei na metras se olo ton kiklo gia na to katalabeis...

egw psaxnw psaxnw alla tipota akoma... :roll::roll: elpizw na exw vrei kati mexri to kalokairaki... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenaki ασε τα θερμομετρα δεν ειναι ευκολο να το δεις ετσι! μερα παρα μετα σεξ μεχρι την 20η μερα τουλαχιστον και μην σκεφτεσαι τιποτα!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια , μπράβο stroumf μια χαρά οι εξετάσεις σου.

elenaki όπως σου λέει και η twiggy άσε τα θερμόμετρα και κάνε μέρα παρά σεξ μεχρι την 20η μερα τουλάχιστον γιατί ποτέ δεν ξέρεις........... ;)

mwroudenia καλή τύχη με το ψάξιμο εύχομαι να βρεις κάτι μέχρι το καλοκαιράκι

Εμένα κορίτσια δυστυχώς αρνητική η χοριακή πάμε δυναμικά για τον επόμενο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι πολυ μαριαναπ... :cry: βλεπω ομως εισαι καλα και το ηθικο ακμαιο!! :ymapplause:

ετσι μπραβο μας δινεις κουραγιο! σου ευχομαι η επομενη να ειναι η τυχερη σας!! προσπαθειτε μονοι σας ή με υποβοηθουμενη?..

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianap εύχομαι ένα Μαγιάτικο νινί!!!! ;);)

Εννοείται κορίτσια σεξ σεξ σεξ κ πάλι σεξ μέχρι να μην εμφανιστεί!!! Απλά ρώτησα να μου λυθεί η απορία!!

Αχ τον καημένο τον αντρούλη μου τον έχω ξεθεώσει!!!! Θα τα παίξει στο τέλος!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

litsas1 που είσαι καλέ??πως πάει?? 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Mariannap λυπαμαι πολυ,υπομονη εισαι δυνατη θα τα καταφερεις!

Κ+τ ευχομαι τα καλυτερα!

Τwiggy καλη επιτυχια και σε εσας! Μαλλον μας βλεπω να ξεκιναμε μαζι την πρωτη προσπαθεια.

Στρουμφακι ωραια νεα με τις εξετασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares ti kanete?xathika to xero kati exei pathei to internet sto spiti kai de mporo na mpo :(:( !!!ee exo kai ligo doulitsa sto magazi katalavenete!!!ego ta idia koritsares perimeno to pasxa gia na xero!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...