Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Απριλιο!!!!!!


Recommended Posts

Ναι οντως!!!

Twiggy μου θα 'ρθει και αυτο!!!!

Απλα σκεπτομαι αν επρεπε να ξεκινησουμε νωριτερα τελικα,προσπαθουμε τωρα εναμισι χρονο και πριν φυλαγομασταν......δεν βγαζεις ακρη με αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αlekagala ,δεν το ξερω αλλα μηπως να περιμενες λιγακι?

Κ.Τ.Κ. ευχομαι να μη την δεις μεχρι τα χριστουγεννα!!!

Εχετε σχεση απο 24/8/97?

Εμεις 2/8/97 και ειμαστε πιο ερωτευμενοι απο ποτε!!!!

Μονο ενα μωρακι μας λειπει !!!!! :(

ναι lil μου!απο τοτε ειμαστε μαζι κι ακριβως οπως το ειπες:πιο ερωτευμενοι απο ποτε!!!!!!!εμας μας λειπει ενα αδερφακι για το κοροτσακι μας!!!!!!!μακαρι να κρατησουμε συντομα ολες μας γερα μωρακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε;

milaw συγχαρητήρια για το σποράκι που μεγαλώνει μέσα σου,να χαίρεσαι και το άλλο ζουζουνάκι σου.

Αχ κορίτσια εγώ μέχρι προχθές είχα θερμοκρασία 36,8-36,7 και από χθες έχει πέσει στο 36,5.Δεν λένε ότι λίγες μέρες πριν την περίοδο πέφτει;Νομίζω πάει και αυτός ο μήνας.....

Κοριτσάκια σας εύχομαι πάντα να είστε τόσο πολύ ερωτευμένα με τους καλούς σας και φυσικά με πολλά πολλά παιδάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε;

milaw συγχαρητήρια για το σποράκι που μεγαλώνει μέσα σου,να χαίρεσαι και το άλλο ζουζουνάκι σου.

Αχ κορίτσια εγώ μέχρι προχθές είχα θερμοκρασία 36,8-36,7 και από χθες έχει πέσει στο 36,5.Δεν λένε ότι λίγες μέρες πριν την περίοδο πέφτει;Νομίζω πάει και αυτός ο μήνας.....

Κοριτσάκια σας εύχομαι πάντα να είστε τόσο πολύ ερωτευμένα με τους καλούς σας και φυσικά με πολλά πολλά παιδάκια.

ευχαριστουμε κοριτσακι μου!υπαρχουν και χειροτερα!εγω χθες ειχα 36 θερμοκρασια!αστα να πανε!απ'οτι εχω διαβασει ομως απο αλλα κοριτσια αυτο δεν ειναι και πολυ εγκυρο!πολλες κοπελες εγκυουλες ειχαν χαμηλη θερμοκρασια!!!!!υπομονη λοιπον,ας μην χανουμε τις ελπιδες μας και βλεπουμε!φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

λιλ μου ξερεις ποσες φορες δεν το εχουμε σκεφτει αυτο! να ειμασταν πιο χαλαροι τοσα χρονια να πιαναμε μωρακι χωρις τετοια πιεση και ταλαιπωρια! Ομως ολα για καποιο λογο εγιναν, δεν μπορεις να αλλαξεις το παρελθον.. μονο να προσπαθεις στο παρον και να ελπιζεις... Ευχομαι συντομα να φτασουμε στο ονειρο...

μαριαναπ και κ.τ.κ μην αγχωνεστε με τις θερμοκρασιες!! αυτα περισσοτερο μπερδευουν παρα δειχνουν κατι! εγω τον προηγουμενο μηνα ειχε πολλες μερες δεκατα ακατεβατα αλλα δεν ημου εγκυος..

τωρα ο,τι εγινε, εγινε εσεις να σκεφτεστε θετικα και να κανετε υπομονη να περασουν οι μερες για να μαθετε! ευχομαι να κοκκινησετε!!! αλεκαγκαλα χαλαρωσες λιγακι?

πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο άντρας μου κορίτσια με έπρηζε 1 χρόνο πριν τον γάμο να βάλουμε μπρος για παιδί γιατί οι περισσότεροι φίλοι μας είχαν γεννήσει εκείνη την περίοδο και επηρεάστηκε, αλλά εγώ δεν ήθελα με τίποτα. Οχί γιατί δεν μου άρεζαν τα μωρά (τα λάτρευα και τα λατρεύω παθολογικά) αλλά γιατί θεωρούσα ότι δεν είμασταν έτοιμοι για ένα μωρό. Μόλις είχαμε ξεκινήσει να φτιάχνουμε το σπίτι μας και συγχρόνως είχαμε να ετοιμάσουμε και το γάμο και είχαμε τρελό άγχος. Τώρα που το προσπαθούμε και δεν ... είναι κάποιες φορές που το σκέφτομαι και λέω αν ξεκινούσαμε τότε στο χαλαρο μπορεί και να πιάναμε. Αλλά πάλι πιστεύω ότι αν ερχόταν τότε μπορεί να μας έπεφταν όλα μαζεμένα και να κλατάραμε. Ασε που ο άντρας μου τότε δεν είχε ιδέα τι σημαίνει ένα παιδί και πόσες ευθύνες έχει. Τώρα που έζησε από καντά τα ανηψάκια μας και είδε πόσο δύσκολο είναι, κατάλαβε ότι δεν είναι ένα παιχνίδι το παιδί που το παίζω και όταν το βαρεθώ το αφήνω. Τώρα νομίζω ότι είμαστε πραγματικά ώριμοι να γίνουμε γονείς και ένα μωράκι είναι το μόνο πράγμα που μας λείπει! Θα γίνει και αυτό που θα πάει ρε κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε ολα τα κοριτσια!! :x:x

Αφηστε τις θερμοκρασιες δε νομιζω να ισχυουν.Εγω ειχα 35,5 ... :-B:-B:-B

Οσο για το αγχος παλι δεν το πολυπιστευω γιατι ειχα υπεραρκετο ολους τους μηνες που προσπαθουσα(κατα τη δικη μου εμπειρια).Τι να πω ρε κοριτσια;τελικα ειναι να θελει να σου κατσει.. :-?:-?

Τα φιλια μου σε ολες και ευχομαι υπεροχα αποτελεσματα σε οσες περιμενουν!!! %%-%%-%%- και καλη συνεχεια σε οσες προσπαθουν!! %%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koykles ti moy kanete ??????egw eimai kala etsi lew toylaxistwn xaxaxaxxa ax omws den kserw exw poly anxgos apo exthes giati moy exoyn stamatisei oi anagoyles .........pote tha erthei 21 toy mhna tha skasw mexri na to dw gia prwth fora ..............

foyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...................me to kalo se oles sasssssssssssssssssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki μην αγχωνεσαι κοπελα μου ολα καλα θα πανε.Εγω εχω ραντεβου την Τριτη και θα δω την κουκιδιτσα για πρωτη φορα!!! :ympray::ympray::ympray:

ante esy eisai pio konta ............ me to kalo koyka moy na to deis to mikroylaki soy......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακαρι βρε κοριτσια!!!κουραστηκα πολυ με ολη αυτην την κατασταση!!!!!!!δεν ξερω αν αντεχω αλλο!!!!!!

niakoylinaki μου γλυκο μπορει να αργησα λιγο αλλα....τον εκανα επιτελους τον ταραμα κι εγινε.......μουρλια!!!!!!!!!!!σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!!!!

kalio arga para pote lene xaxaxaxa .........

alla h atimh thelei pswmaki na voytas kai paxenei axxxxxxxxx ayta ta kila tha mas fane xaxaxxaxxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε.Μετά από ένα πάρα πολύ ωραίο Σαβ/κο με πολύ ήλιο,αρκετό φαγητό ξαναγυρίσαμε πίσω στην πραγματικότητα της δουλειάς και φυσικά της αναμονής............

stroumf αύριο είναι η μέρα σου;Είμαι σίγουρη πως θα έχεις πολύ πολύ καλά νέα.Θα κάνεις τεστάκι ή χοριακή;

Οι εγκυούλες μας τι κάνουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου mariannap αυριο εχω ραντεβου με το γιατρο,ελπιζω ολα να ειναι καλα... :ympray::ympray::ympray:προς το παρον εχω πολυ αγχος.

Καλη συνεχεια σε ολες τις κοπελες..Ακομα ο μηνας δεν εχει τελειωσει περιμενουμε και αλλες ανακοινωσεις!!!!!!! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια Μariannap !!

καλή εβδομάδα!!!

Τί κάνεις; Πως περάσατε σ.κ.; Εμείς αρκετά καλά, αν εξαιρέσουμε ότι την Παρασκευή πλακωθήκαμε για τα καλά με τον άντρα μου!! Και ενώ το Σάββατο τα βρήκαμε περάσαμε ένα πολυ όμορφο σ.κ. σήμερα το πρωί με το καλημέρα σας αδιαθέτησα.

Ρε κορίτσια πραγματικά νομίζω ότι θα αρχίσω και θα φωνάζω στα μπαλκόνια, δεν γίνεται ρε γμτ..

Μίλησα και με τον γιατρό πριν λίγο, μου είπε ότι η ωορρηξία μου πέφτει πάνω κάτω Μ. Παρασκευή με Μ. Σάββατο, οπότε ν'αφήσουμε αυτό το μήνα, να προσπαθούμε ελεύθερα (δηλαδή να ρθουμε σεπαφές όσες περισσότερες φορές μπορούμε κ μας κάτσει) και αν δεν έχουμε τον επόμενο μήνα σποράκι και θετικό τεστ, να μιλήσουμε.

Είναι το Πάσχα την άλλη εβδομάδα :) και θα χάσουμε τις διαδικασίες :( ... κρίμα!!!

ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!

Αλλά πέφτω κιόλας!!

Προσεύχομαι να χουμε δύναμη και να προσπαθούμε!!

Εσείς κοριτσια;;; Τι νέα έχουμε;;;;

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε.Μετά από ένα πάρα πολύ ωραίο Σαβ/κο με πολύ ήλιο,αρκετό φαγητό ξαναγυρίσαμε πίσω στην πραγματικότητα της δουλειάς και φυσικά της αναμονής............

stroumf αύριο είναι η μέρα σου;Είμαι σίγουρη πως θα έχεις πολύ πολύ καλά νέα.Θα κάνεις τεστάκι ή χοριακή;

Οι εγκυούλες μας τι κάνουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....

Γεία!!

Σου έστειλα απάντηση στο άλλο θέμα που έγραψες.. Εσύ με παρηγορείς εδω, εγώ σου γράφω τα δικά μου στο άλλο... Μια χαρά.!!! Στην ίδια ψυχολογική φάση είμαστε όμψς απ'ότι βλέπω.

Φιλιά

Καλό βράδυ

Προσπάθησε να ηρεμήσεις και εγώ αυτό προσπαθώ να κάνω.!

Αύριο έχω και τις ορμονικές ..!!!

Έχω άγχος να δω τι αποτελέσματα θα χουμε!!

stroumf κριμα ... αλλα μπορει και να γινει κατι κι ετσι ποτε δεν ξερεις!! σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ βρε stroumf μου ,δεν το ήξερα,μην στεναχωριέσαι , θα το παλέψεις και σύντομα θα έρθει το νινάκι.Και να σου πω και κάτι άλλο πόσες ιστορίες δεν έχουμε διαβάσει που μόλις η κοπέλα έκανε κάποιο διάλειμμα (από το άγχος) τσουπ ήρθε αναπάντεχα το σποράκι;Μπορεί αυτό να συμβεί και σε σας και πάνω στην ανεμελιά του Πάσχα να το πιάσετε το σποράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά τα λες Μαριαννα μου,

αλλά με βλέπετε εμένα για να χαλαρώνω;;; Δεν μπορώ μωρέ να ηρεμήσω, το σκέφτομαι συνέχεια, δυστυχώς, αλλά θα προσπαθήσω έστω να ρθουμε σε επαφή τις μέρες που μου είπε. Μ'εναν υπολογισμό που έκανε, που μου είπε δεν μπρώ να ξέρω στάνταρ χωρίς να σου κάνω υπέρηχο αλλά να ρχόσαστε σ'επαφή τακτικά. Αυτό θα κάνω, ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!! ΘΑ ΡΘΕΙ!!!!!!

Αύριο θα κάνω και εξετάσεις για την προλακτίνη μου οπότε θα δούμε πως πάμε και μαυτό το θεματάκι που ναι συμαντικό.

Εσείς τι κάνετε ωεωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω;

ΑΧ βρε stroumf μου ,δεν το ήξερα,μην στεναχωριέσαι , θα το παλέψεις και σύντομα θα έρθει το νινάκι.Και να σου πω και κάτι άλλο πόσες ιστορίες δεν έχουμε διαβάσει που μόλις η κοπέλα έκανε κάποιο διάλειμμα (από το άγχος) τσουπ ήρθε αναπάντεχα το σποράκι;Μπορεί αυτό να συμβεί και σε σας και πάνω στην ανεμελιά του Πάσχα να το πιάσετε το σποράκι.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρέπει να μάθουμε να χαλαρώνουμε αλλά όσο δεν έρχεται το μωράκι πως να το κάνουμε.Εδώ και εγώ που έχω ήδη ένα και θα έπρεπε να ήμουν χαλαρή μετά από 10 μήνες προσπαθειών πως να είμαι ;) , πόσο μάλιστα κάποια άλλα κορίτσια που προσπαθούν πολύ περισσότερο....

Βρε κορίτσια εγώ έχω κλείσει ραντεβού για μια ακτινογραφία την παρασκευή 15/04 και δεν ξέρω αν πρέπει να πάω ή όχι.αν κάνω χοριακή την Πέμπτη λέτε να δείξει,ωορρηξία είχα 03/04

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia m!

stroumfaki m mi m stenaxwriesai!erxontai ta kalitera to eipame,eeee?:)sigoura kathe minas p pernaei kai den erxetai mas pernei pisw!logiko einai!alla an itan ap to xeri mas, ta pragmata tha tan poli diaforetika! O THEOS xerei kalitera koritsaki m!ara na xoume pisti, na pisteuoume STO THEO KAI STHN PANAGIA kai tha mas voithisoun kai mas!H AGIA EIRHNH H CHRUSOVALANTW na nai stirigma mas pantote!

milaw euxomai ola na pane kala me tin episkepsi sas sto giatro!oti kalitero koritsi m s euxomai!eilikrina!

mariannap sigoura otan exeis ena bebe sou feugei i egnoia an meneis i den meneis egkios toulaxiston!ap ekei k pera kopela m einai thema xronou na xanameineis kali m!ta euxarista sou euxomai na mas ta anakoinwseis to sintomotero dinaton !

twiggy eipame. . . .kairos gia drasi, eeee?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι.. καιρος για δραση!!!!

σημερα θα παρω τη γιστρο θα της πω οτι με τον ουρολογο δεν βγαλαμε ακρη κι οτι θελουμε να μας στειλει στον εξωσωματικο της για μια γνωμη! ουφ πια! κουραστηκα με τις διαγνωσεις και τις υποτιθεμενες θεραπειες!! αλλη δουλεια δεν εχουμε καθε μηνα να τρεχουμε με τις εξετασεις αγκαλια .. οσο ψαχνεις βρισκεις.. και αφου οπως μας λενε τα θεματα μας δεν ειναι και τραγικα.. τι??!!! Θα περιμενουμε αιωνια? με τι κουραγιο? προτιμω να κανω κατι περισσοτερο κι ας αποτυχω!! σας φιλω κοριτσακια ελπιζω να ειστε ολες καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!! Τι κάνετε??

Λοιπόν... εμένα οι γόνιμές μου είναι 12/4 με 14/4, αν κ εχθες το βράδυ ένιωθα ότι πρόκειται να γίνει μάλλον σήμερα! Εννοείται ότι το εκμεταλεύτικα και με το παραπάνω! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Βέβαια εδώ κ 3-4 μέρες έχω αρχίσει την αποπλάνηση και θα συνεχίσω μέχρι αργά για πάν ενδεχόμενο :shock:

στρουμφ καλή επιτυχία την ευλογημένη Μεγαλοβδομάδα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...