Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Απριλιο!!!!!!


Recommended Posts

ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!!!!Κ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΤΕ Κ ΝΑ ΚΟΚΙΝΙΣΕΙ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια καλησπερα τι κανετε? εγω εχασα το μωρακι μου οποτε θα απεχω για αρκετο καιρο απο την ολη υποθεση ισως και να μην ξαναπροσπαθησω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera se ola ta koritsakia kai kalo mina!!!! K.T.K efharisto poly kalos sas vrika! Minaki lypamai poly alla min xaneis tis elpides soy, oles aksizoyme na zhsoyme to thafma tis mitrotitas kai einai krima na paradinomaste kai na apaisiodoksoyme. Sigoyra h apogoiteysh einai megalh alla h skepsh kai mono oti kapoia stigmh tha ta kataferoyme prepei na mas dinei dynami....

Debix koritsi moy mi ksekinas etsi skepsou thetika.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!Καλή Πρωτομαγιά!Πρωι πρωι με επισκέφτηκε η άτιμη αλλά δεν θα σκάσω κιόλας,με προβληματίζει μόνο που έχει μεγαλώσει ο κύκλος μου...

Madi λυπάμαι πολύ :( επειδή οι περισσότερες το έχουμε περάσει ξέρω οτι τα λόγια είναι περιττά,αρκεί που έχουμε η μία την άλλη, μην το βάζεις κάτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...

μινακι λυπαμαι πολυ κοπελα μου.. :( ο,τι και να πω θα ειναι λιγο.. μονο να εχεις τυχη την επομενη φορα.. και τωρα να ξερεις οτι ειμαστε εδω εμεις για σενα οσο μπορουμε να βοηθησουμε.. καλη δυναμη...

αγγελα μου, δεν πειραζει.. θα ερθει και η δικη σου η σειρα, μην το βαζεις κατω! ο κυκλος σου εχει μεγαλωσει πολυ? μηπως εισαι αγχωμενη..? αφου μεγαλωσε να θυμασαι οτι και η ωορρηξια καθυστερει οποτε μην σταματατε τις προσπαθειες!! ευχομαι καλη τυχη τον μαιο!!

debyx ...ασε τα αυτα!!ποτε δεν ξερεις.....μπορει να κοκκινησεις πρωτη!!

φιλια σε ολες, αθανασια φιλια στην κοιλιτσα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!

MADI ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝ ΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟ!!

Κορίτσια εμείς ξεκινάμε προσπάθεια εξωσωματικής, όπως είπα και στο άλλο θέμα!! Ανυπομονώ και ελπίζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω πολύ πολύ για θετικά αποτελέσματα!!

Θα μπορούσατε να μου αλλάξετε ημερομηνία στην λίστα, περιμένω στις 11/05 και μετά ξεκινάμε!!!!!

Την θετική σας ενέργεια & σκέψη αλλά & ψυχολογία κορίτσια..!!! Στείλτε μου την!!!

Φιλιά πολλάάάαααααααααααααα

kalimera koritsares!!!!! MaDi mou sinxaritiriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mpravoooooooooooooo [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] me to kalo koritsi mou!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα, σε όλες ελπίζω να περάσατε ένα όμορφο weekend! Twiggy μου μάλλον δεν ξέρεις ότι δυστυχώς η κοιλίτσα μου είναι ακόμη άδεια....... =((:thumbdown: Και ρε κορίτσια θα με τρελάνει αυτός ο κύκλος μου, από τότε που έβαλα μπροστά για παιδί πάει μια μπροστά και μια πίσω με αποτέλεσμα να μην ξέρω πότε είμαι και στις γόνιμες μέρες. Για να καταλάβετε, ενώ (δεν) περίμενα περίοδο στις 5 Μαίου, σήμερα πρωί πρωί αδειαθέτησα, δηλαδή 3 μέρες νωρίτερα, ενώ τον προηγούμενο μήνα είχα και 3 μέρες καθυστέρηση, (πάντα είχα σταθερό κύκλο 28 ημερών). Τι έγινε τωρα όλα εναντίον μου είναι ξαφνικά???????????? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι Αθανασία, αφού είχες σταθερό κύκλο όλα καλά, εξάλλου οι γιατροί λένε οτι 2 με 4 μέρες μπροστά ή πίσω είναι λογικό,δεν είναι κάτι φοβερό σαν μεγάλη καθυστέρηση. Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι!!!

Εύχομαι και ελπίζω να πάνε όλα καλλα!!!!!

Κοριτσάκια καλημέρα, σε όλες ελπίζω να περάσατε ένα όμορφο weekend! Twiggy μου μάλλον δεν ξέρεις ότι δυστυχώς η κοιλίτσα μου είναι ακόμη άδεια....... =((:thumbdown: Και ρε κορίτσια θα με τρελάνει αυτός ο κύκλος μου, από τότε που έβαλα μπροστά για παιδί πάει μια μπροστά και μια πίσω με αποτέλεσμα να μην ξέρω πότε είμαι και στις γόνιμες μέρες. Για να καταλάβετε, ενώ (δεν) περίμενα περίοδο στις 5 Μαίου, σήμερα πρωί πρωί αδειαθέτησα, δηλαδή 3 μέρες νωρίτερα, ενώ τον προηγούμενο μήνα είχα και 3 μέρες καθυστέρηση, (πάντα είχα σταθερό κύκλο 28 ημερών). Τι έγινε τωρα όλα εναντίον μου είναι ξαφνικά???????????? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

αθανασια μου συγνωμη για το λαθακι.. ελπιζω να ειναι για καλο και αυτον τον μηνα να γεμισει η κοιλιτσα!!! μην ανησυχεις για τις μερες .. οπως λεει και η γιατρος μου ας μην τρελαινομαστε.. επαφες μερα παρα μερα και ειμαστε σιγουροι για τις προσπαθειες μας! απο εκει και περα... προσευχομαστε!

στρουμφακι μου καλο θα το παμε μαζι οπως φαινεται!! εμενα τωρα μου εδωσε αντισυλληπτικα οποτε καπου μεσα μαιου αδιαθετω και ξεκινω ενεσεις!!! μας ευχομαι καλη επιτυχια!!!

φιλια σε ολες, καλη βδομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφάκι μου,σ'ευχαριστώ πολύ, προσπαθώ να μη αγχώνομαι αλλά δεν είναι και τόσο εύκολο :-?:-?:-?:-? ....................... Φαντάζομαι όλες το περνάμε..........

Twiggy μου, δεν πειράζει για το λαθάκι ας είναι για καλό όπως είπες κι εσύ!!!!! :):):):):) Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία, δεν ήξερα ότι με επαφές μέρα παρά μέρα, είμαστε σίγουρη χωρίς να υπολογίζουμε γόνιμες μέρες....

Καλή επιτυχία σε όλες μας :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθανασια μου..ναι ειναι αποδεδειγμενη μεθοδος!! αν νιωθεις παντως καλυτερα μπορεις να δοκιμασεις και τα τεστ ωορρηξιας.. αν δεν σε αγχωνουν εννοω... προσπαθειτε πολυ καιρο? εχετε κανει τις βασικες εξετασεις??...

πολλα φιλια καλη επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy μου, προσπαθούμε 3 μήνες σχεδόν, το ξέρω πως δεν είναι μεγάλο διάστημα, αλλά αυτό το μυαλό τα κάνει όλα.... έχω ήδη ένα αγοράκι 3 ετών και ξέρω ότι αυτό είναι καθησυχαστικό αλλά ακούω ότι το δεύτερο παιδί δεν το πιάνεις τόσο εύκολα, κι επειδή στο πρώτο μου ήμουν πολύ τυχερή τώρα με ζώνουν τα φίδια..... Ξέρω περιπτώσεις που ενώ έκαναν το πρώτο τους παιδί για δεύτερο τους πήρε χρόνια κι αντιμετώπιζαν σοβαρά προβλήματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθανασια μου να σου ζησει!!!

λοιπον ακου κι εμας εδω που προσπαθουμε χρονια!!οσο σκεφτεσαι κακα πραγματα τοσο τα προβληματα θα σε βρισκουν!! να εισαι αισιοδοξη και χαλαρη.. αφου κανατε το πρωτο ,ειστε μια χαρα και θα το τσακωσετε και το δευτερο!!! σκεψου θετικα!!!πολλα φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy μου σ'ευχαριστώ πολύ καταλαβαίνω ότι κάποιες φορές σκέφτομαι χαζά και ότι υπάρχουν πολύ πιο σοβαρές περιπτώσεις όμως όπως είπα και πριν αυτό το μυαλό τα φταίει όλα, άμα κολλήσει, κολλάει.......

Καλή επιτυχία σε όλες μας, είναι σίγουρο πως αυτό το φόρουμ βοηθάει πολύ στη ψυχολογία μας, είναι πολύ όμορφο να μπορείς να μοιράζεσαι ανησυχίες σου με άτομα που τ' απασχολούν ίδια θέματα και πιστεύω πως αυτό θα λειτουργήσει θετικά για όλες μας!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια .Εύχομαι να έχουμε έναν υπέροχο μήνα με πολλές και ευχάριστες ανακοινώσεις.τι κάνετε; Madi συγχαρητήρια κοριτσάκι για τα υπέροχα νέα ,σου εύχομαι 9 καταπληκτικούς μήνες.

Minaki μην στεναχωριέσαι ,το ξέρω πως είναι δύσκολο το έχουμε περάσει πολλές κοπέλες από εδώ μέσα αλλά παίρνουμε κουράγιο η μια από την άλλη και συνεχίζουμε.

athanasia14 σε επισκέφτηκε τελικά νωρίτερα ε;Όντως όπως λέει και η Twiggy καμία φορά ο κύκλος μας κάνει τσαλιμάκια,όσο για τις ανησυχίες εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και εγώ ακριβώς τα ίδια σκέφτομαι.Και εγώ τον μικρό μου τον έπιασα στον 2ο μήνα και τώρα προσπαθούμε ήδη 11 μήνες.Αλλά που θα πάει θα το τσακώσουμε και το δεύτερο..... ;);):lol::lol::lol:

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνετε ; οι εγκυούλες μας πως είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Όλα καλά? Πως είναι τα κεφάκια μας σήμερα? :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Μαράκι μου ναι είχα επισκέψεις και μάλιστ νωρίτερ :x:x:x:x:x:x:x:x

Κι εσείς προσπαθείτε για δεύτερο ;);););) Που θα πάει θα το τσακώσουμε ελπίζω σύντομα κι οι δυο, κι όλες όσες προσπαθούμε γενικά :P:P:P:P:P:P:P:P

Εγκυούλες φουσκώνετε?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Φιλάκια στις κοιλίτσες σας!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη τυχη μωρουδενια με το γιατρο!!! ευχομαι να ειναι ολα καλα... τι θεμα εχει προκυψει?? φιλια

na sai kala....!!!

exw ponous periodoou akoma...kai paw na dw giati

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια, με κοιλίτσες και χωρίς......... :);) Μήπως ξέρει καμιά σας να μου πεί γιατί στα τικεράκια μου βγαίνουν κι αυτοί οι κωδικοί? :!::!::!::!::!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...