Μετάβαση σε περιεχόμενο

DREAM TEAM ΜΑΜΑΔΩΝ .ΟΚΤΩΒΡΗ 09 !!! ΝΟ22


Recommended Posts

Είχα πάρει μια προσφορά από τα σάιτ που βγάζουν. Πλήρωσα μόνο 4 ευρώ.

Το μετάνοιωσα που δεν πήρα και το Χρ. μαζί.

Ήταν σαν να ήσουν στη θάλασσα. Μπορεί να τον ωφελούσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα και απο μενα..κοιμηθηκα 1 2ωρο..εφυγε ο νατρας για δουλεια..

θα ετθει η κοπελα να πσω οδοντιατρο..4 μεσουλιντ και 2 ντεπον και δε κλαδσν τιποτα..αρχιζω και πρηχομαι απεξω..

και το καλυτερο;;σσηκωθηκαμε με τρελες μυξες,...δε οτ αντεχω..προς το παρον δεν εχουν χρωμα..αι να δουμε..ξεκινησα οτριβιν..παρηγορια στον αρρωστο..

πηγμαε για ψωνια.φουρνο και σουπερ..

περιεμνω μετρασ να κοιμηθει να την πεσω και γω μαζι της..

ουτε αναισθησια δε θα αντεξω..

σας ειπα;;πινουμε πλεον εδω και 4 μερες σε ποτηρι το γαλλα..δε πινει οσο παλια αλλα δε με πειραζει..

εσας που πινουνε;

νανα περιμενουμε φωτο..

φροσω ευχομαι την αλλη φορα να πς πιο μακρυα..

τραχανα και μπροκολο η μικρη..δε προλαβσαινω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα..

ΦΑΚ! Μου κλεψανε το κινητο στο μετρο εχθες..

εχασα ολα τα τηλ..

Ασε που το κιν ηταν καινουριο και καλο..φακ φακ φακ!

Και σαν να μην εφτανε αυτο..ο πεθερος μπηκε σημερα στο Ωνασειο για στεφανιογραφια και θα μεινει μεσα σημερα..οποτε ο αντρας μου θα παει εκει..

οποτε Φροσω..φακ

στειλτε μου πμ μην με τα τηλ σας κοριτσια..

Φιλια παω για δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη περαστικά στον πεθερό!!!

κρίμα για το κινητό!!!

εσύ να’ σαι καλά και θα αγοράσεις άλλο.

ρε κορίτσια... έχω κουραστεί να διορθώνω λάθη συναδέλφων... ποτ πάιρνουν διπλάσιο μισθό από μένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

περαστικα στα δοντακια σας

εγω παντως δεν θελω πλεον να κρινω κανεναν για την διαπαιδαγωγηση του παιδιου του γιατι δεν την δεν ξερω τι εχει περασει - σιγουρα θες το καλυτερο για το παιδι σου αλλα πολλες φορες ισως οι καταστασεις να μην ειναι οι καταλληλοτερες

οπως πχ εγω διαφωνω απολυτως με την κουμπαρα μου που ολη την κουμπαρα μου -που ειναι ολη την ωρα μη και μη και οχι και δεν τους δινει καθολου γλυκα και τωρα ειναι 5 χρονων

εικαι 3 τα παιδια της

ειναι φυσικα τυπος και υπογραμμος και αντιμιλανε ειναι πολυ υπακουα και πολυ καλα παιδια

αλλαααα

δεν κοντανε να ξεκολησουν απο την φουστα της ή απο την γιαγια τους που τα μεγαλωνουν μαζι - ολη μερα μενει μαζι τους και κανει τη δουλα η κακομοιρα

εχουν τρομερες φοβιες που τωρα σιγα σιγα τις ξεπερνουν

για ενα μικρο φτερνισμα τα πανε σε ειδικο αλλεργιολογο και γενικα ειναι πολυ ψειρες

αλλα οκ τι να κανουμε

αυτο θεωρει σωστο και καλα κανει -τωρα εμενα μου περισσευει

ΝΑΝΑ

γιαυτο περνεις λιγα

γιαι κανεις πολλα

δεν το εχεις κααλαβει

κασε κι εσυ και μην κανεις τιποτα και θα παρεις προαγωγη

εμεις ετσι ειμαστε στη δουλεια μου

αλλα εμενα δεν μου παει ρε γμτ μου

κριμα για το κιν ρε συ Ισμηνη

οντως καλα να ειμαστε και θα παρεις αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααα!

Ενα αλατοσπηλαιο θα το χτυπησω και γω οταν ανεβουμε αθηνα...

Θελω πολυ καιρο να παω τωρα!

Δε ξερω αν κανει καλο σε ολα λεει.. αλλα μονο και μονο που θα με περιποιουνται και θα κανω κατι για τον εαυτο μου σε ενα πολυ ομορφο περιβαλλον μου αρκει.

Αλεκα μου! Περαστικα! Χτυπησε μωρε το πουλακι μου!

Ειδα επιτελους και τις φωτο σας χθες! Ειναι δυο κουκλια!!!!!!!!!!! :D

Εγω σημερα πηγα μονο βολτιτσα τον μικρο και τιποτα αλλο. ΟΛα ητανε κομπλε και εγω δεν εχω κουραγια για αλλη φασινα. Απο βδομαδα παλι εχει ο θεος... χαχαχα

Φαγακι εχω και για αυριο για τον Διονυση. Σημερα ειχαμε.

Αυριο κατι ευκολο για μας το βραδυ βολτιτσα.

Μ. Τριτη ερχονατι τελικα οι δικοι μου. Μ. Πεμπτη η νονα με τον κουμπαρο και ενα ακομη ζευγαρι.

Θα ψησουμε τελικα εδω σπιτι. Ωραια θα περασουμε αλλα τη φασινα δε τη γλιτωνω κλασσικα. χαχα

Ααα Φροσω δε μου ειπες πως της φανηκε της αδελφης σου το νησι? Περασανε καλα?

Εχουμε πηξει στο σχολικο! Ωραια ειναι! Μ'αρεσει να χαζευω τα παιδια! Θυμαμαι τα δικα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν αντεχω αλλο..δεν αντεχω ρε παιδια..πως το λενε;ς

ειμαι με 2 ωρες υπνο και προσπαθησα να κοιμηθω..με τιποτα..με εχει πεθανει..αναισθησια δε με πιανει εκει και οτι μου σκαλισε μου τα εκανε λαιβ..

με επιασε το παραπονο και κλαιω..και προσπαθω να τον βρω και δεν το βρισδκω τον οδοντιατρο..μεχρι τα αυτια πιανει..εχω πατησει κατι κλαματα..κοιμηθηκα μιση ωρα κια σηκωθηκα απο το πονο.πηρα κια ντεπον μπας και..

μιλαμε...θα εκραγω..δεν αντεχεται..πως το λενε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se ligo προβλεπω θα μιλανε ολες οι αλλες που παρακολουθουν :lol:

εχουν εδω και κανα 5λεπτο που εχουν παρει τα πιατακια τα κοκαλινα του τζαμπο και τα αφηνουν απο ψιλα κατω και τα κοπανανε - μου εχουν παρει τα αυτια αλλα τους αρεσει και γελανε

εαν τα παρω θα ουρλιαζουν :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ολες βολτάρετε;

μονο εγω βαριεμαι να τους βγαλω βολτα;

δεν ξερω στο σπιτι περναμε καλα

σημερα ειναι πολυ καλοι

φαγανε και μια χαρα

φτου φτου

σωσωκα τελιακ τι εγινε με τον οδοντα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααα

γεωργια υπομονη....περαστικα

φροσω καλα εκανες και τους μιλησες ετσι, δεν διαφωνο, απλα εγω ντρεπομαι...περαστικα σου...

μπραβο που τα περασες ωραια....

ισμηνη περαστικα στον πεθερο σου..και για το κινητο εσυ να εισαι καλα να παρεις αλλο....

μαρκερ αν λες για το παιδακι που μενει επανω, δεν ειμαι εγω αυτη που θα κρινω τη διαπεδαγωγιση του.

το στεφανακο μου μην χτυπαει...

και χτυπαει ασχημα...προχτες ειχε ερθει στην πορτα μου την χτυπαγε δυνατα, και ελεγε φυγε στεφανε....και μετα απο δυο ωρες ξανα ηρθε χτυπουσε το τζαμι και ελεγε, αν δεν φυγεις στεφανε θα σε δειρω...και η μαμα του το μονο που εκανε ηταν να τον δειρει....εγω φυσικα δεν βγηκα εξω εκανα πως δεν ακουσα...μονο τον στεφανο πηρα απο το τζαμι γιατι φοβηθηκε και εκλαιγε...τεσπα δυσκολη κατασταση...

το μονο που μπορω να κανω σαν μαμα που ειμαι, ειναι να απομακρινω το παιδι μου για λιγο...και να φερομαι σωστα στο αγορακι οταν το συνανταω.....

εμεις συνεχιζουμε το μπουκωμα, ορο, αεριους, και ατροβεντ για τη μυτη....πηρα παιδιατρο....

εμενα αρχισε να ποναει το αλλο αυτι, πηγα στον ωριλα και λεει οτι κολλησα απο το αλλο αυτι....αυτος ο αερας με πειραζει...φυση δεν ηθελα; ας τα λουστω τωρα....καλα ειχα συνηθηση το καυσαεριο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Μάρκερ... εγώ είχα την έκθεση!!!

χαχαχα!!!

θα σας βάλω φωτό.

ρε Σωσώκα, γιατί το άφησες τόσες μέρες;

ο πόνος του δοντιού δεν υποφέρεται!!!

post-6565-13873936830439_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν... οι δικοί μου πίνακες είναι οι εξής:

ο πρώτος που φαίνεται με τα πουλάκια

επάνω αριστερά, ο δεύτερος με τα λυολουδάκια

και...

κάτω αριστερά, το αυτοκινητάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ Χαρουλίτσα μου!!!

καλά ζζζζ, θα πάθαινες πλάκα αν ερχόσουν...

είχε τέλειες δημιουργίες!!!

ξυλογλυπτική, κεραμική, αγγειοπλαστική, χειροτεχνία, ψηφειδωτό, βιτρώ, ζωγραφική, κοσμήματα, κοπτική- ραπτική, πλεχτά, μαγειρική, ανθοσυνθέσεις...

δεν ξέρω σε ποιο τμήμα να πάω του χρόνου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

polu ωραια νανα...σουπςρ.αντε κια του χρονου...παιδια σορυ για το ξεσπασμα αλλα δεν αντεχα..τελικα ακυρωσε ολα του τα ραντεβου και πηγα..εκανα αναισθησια...

δεπαει καλα το δοντι αλλα του ειπα κανε οτι μπορεις να μη ποναει..παιδια δεν υποφερεται.μιλαμε ειχαμε βαρεσει επιληψια.αληθεια σας λεω..

τελικα ανοιξε το δοντι και εβγαλε το πυο και αντιβιωση και βλεπουμε.ελπιζω να μη πονεσει..ακομα αναισθησια εχω..και ειμαι και αυριο πρωι και υχτα..

ρε χαρα κρυωμενοι ειστε;;φακ..

ρε χρυσ την συντσγη θελω..

και μετα το νοδοντιατρο πηρα τα κοριτισα ,την κορη μου και την υπαλληλο :lol::lol::lol: και πηγαμε για καφε..και λεω να την πεσω κατα τισ 11 γιατι κουτουλαω..

εσεις καλα;;

μαρακι 1 χαρα που θα ερθουν οι δικοι σου,,μπραβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αρκετα πιο καλα...

τωρα το ειδα το αυτοκινητακι...καλα νανα δεν ξερω αν θα μπορουσα να τα φτιαξω τοσο ωραια,

πιστευω οτι πρεπει να εχεις ταλεντο για να τα φτιαξεις,και μερακι....

και παλι μπραβο, σε θαυμαζω..

γεωργια ευχομαι να μην πονεσεις καθολου, και να κοιμηθεις υσηχα αποψε...

εισαι φοβερη γιαυτο σε παω με χιλια...ενταξει τα κοριτσια, και την υπαλληλο; :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...