Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011!!!


Recommended Posts

Καλημέρααα! Τι κάνουν σήμερα μανούλες και σποράκια?

Εμείς μια χαρούλα! Αφησα και τη μικρή στο χωριο εχθές και βγήκαμε για φαγάκι -ποτάκι κ μετά χόρτασα ύπνοοο.....

Πως ανυπομονώ να περάσει κι αυτή η βδομάδα να δώ τον πρώτο υπέρηχο που θα είναι ένα σχηματισμένο μικροσκοπικο στρουμπουλο ανθρωπάκι.... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα!

Ελπιδακι μου καλα εκανες και αφησες λιγο τη μικρη και εκανες τη βολτιτσα σου. Χρειαζονται αυτα! Με το καλο και ο πρωτος σας υπερηχος, να δεις επιτελους το μικρουλακι σου! Αααχ, τι μου θυμισες τωρα...

1

Αντε καλε ξυπνηστε και οι υπολοιπες, εχει ωραια μερα εξω σημερα! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γιατι εχουμε δυο ποστ;υπαρχουν και οι εγκυουλες φλεβαρη μαρτη απριλη..κλπ..που θα τα λεμε τελικα; :P καλες και τελειομηνες εγκυμοσυνες ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακιααααααα..........μολισ μπηκα σπιτακι και ωλεπω τα νεακια μασ................αντε ελπιδακι μου με το καλο να δεισ το μικρουλακι σου αχ τι ομορφα που ειναι οταν πασ για υπερηχο εεε????????????

λοιπον ανναουλα δεν σε βλεπω για πολυ ακομα να περνασ και να μασ μιλασ απλα αλλα βλεπω να μοιραζεσε τισ αγωνιεσ μιασ τριτησ εγκυμοσηνησ χαχαχχαχαχχα......φιλακιαααααααααααα

cuando moy nai eides einai dyo ta post den kserw ti na kanoyme an theloyn oles na meinoyme se ena xaxaxaxaaxxa an oxi tha exoyme dyo..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello κοριτσιααα! Ημασταν βολτουλα,εχει υπεροχη ημερα σημερα εδωωω! Τωρα αποκοιμηθηκε η μικρη κ λεω να το εκμεταλευτω κι εγω κ να ξαπλωσω λιγακι,εχει αρχισει να με πιανει υπνηλια νομιζω.....εσας;

Την πεμπτη θα παω τελικα να ακουσω το φασολακι μου!γιουπιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας..μπαινω λιγο κι απο δω..νομιζω πρεπει να το ρυθμισουμε το θεμα...δεν ξερω που να μπαινω..ελπιδακι ακομα δεν ακουσατε καρδουλα;τωρα ειναι η στιγμη!!!αντε με το καλο!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα σε ολες τις εγκυουλες φιλεναδιτσες μου και καλη εβδομαδα!

Ποιες τυχερες εχουν ραντεβου για υπερηχο αυτην την εβδομαδα? Με το καλο κοριτσακια μου και περιμενουμε νεακια σας! Τυχερουλεεεεεεεες!

Νιακι μου, μπα, δεν παω για το 3ο...απλα σας θεωρω πολυ καλες μου φιλες και θελω πολυ να συζηταμε τοσο ευχαριστα πραγματα και να μαθαινω την πορεια της εγκυμοσυνης σας, και γιατι οχι, αν μπορω να βοηθησω καπου, δυο εχω βγαλει εις περας! Αλλωστε, το να συζηταμε για τετοια θεματα με κανει να θυμαμαι και τις δικες μου περιοδους με κοιλιτσα...ποσο νοσταλγω αυτη την εποχη... :cry:

Σας φιλω ολες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας..μπαινω λιγο κι απο δω..νομιζω πρεπει να το ρυθμισουμε το θεμα...δεν ξερω που να μπαινω..ελπιδακι ακομα δεν ακουσατε καρδουλα;τωρα ειναι η στιγμη!!!αντε με το καλο!!!!!!! :P

Καλησπέρα! Με το καλό να ακούσουμε όλες τον υπέροχο ήχο της καρδούλας τους!!!

Το μεσημέρι έψαξα λίγο να βρώ το άλλο ποστ που λες αλλά δεν το βρήκα,βάλε τον σύνδεσμο αν μπορέσεις να πούμε κι από εκεί ένα γειά!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koykles ti kanete???egw twra eimai monh eixa parea ton adelfoylh moy kai thn melloysa nyfh...........kai ton koymparo toys .......exoyme kai gamo se 2 mhnes akrivws kai exoyme diafores etoimasies ...axxxxx ti wraia poy einai na etoimazeis ton gamo e????????kata ta alla mia xara eimai mono liges anagoyles xixixixiix elpidaki mallon prepei na ertheis kai apo to allo post einai egkyoyles fevroyarioy martioy kai aprilioy .........annoyla moy se eyxaristoyme poy mpeneis kai mas milas kai sigoyra kapoia pragmata tha einai pio gnwsta se esena opote tha mas dineis tis symvoylitses soy........filakia se oles kai kalo vrady

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μένα Φουσκοκοιλίτσες.

Για πρωτη φορά μανούλα (αν ολα πανε καλά) με αρκετό αγχος και αγωνία.

Ο γιατρός μου, μου έδωσε ΠΗΤ 4/11/11 και ελπιζω να φτάσω μέχρι εκει.

Ευχομαι σε όλες σας τα καλύτερα και να απολαμβανετε την καθε στιγμη της εγκυμοσύνης με τις δυσκολές ή ευκολες στιγμες της.Αλλωστε τιποτα στην ζωη δεν γινετε χωρις κοπο.

Φιλακια καινουργιες μου φιλεναδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου καλα ειμαι κι εγω κι η μικρουλα,την εχει λιγο η γιαγια για να ερθω διατροφολογο,ειμαι εδω κ περιμενω.Σκεφτηκα οτι θα ειναι καλυτερα ετσι μιας κ ακομα δεν προλαβα να χασω τα κιλα της πρωτης εγκυμοσυνης κ ξεκιναω τη δευτερη ηδη απο ψηλα! Εσυ για πες πως τα πας; Αναγουλες ε;χιχιχ

Τιτικα καλως ηρθες στο παρεακι,ευχομαι να εχεις μια υπεροχη,τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Κοριτσια παιρνετε κανα χαπι; εγω φιλισιν κ μαγνησιο αν χρειαστει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

posa soy emeinan elpida ?????????

axxxx kai egw exw kilakia ala ti na kanw aythn th fora tha valw fermoyar xaxaxxaxaxxa

kalos orises titika me to kalo na fereis ston kosmo ton mwroyli soy...

kai egw to filicin pernw alla kanw kai enneseis innohep proliptika gia thn thromvofilia........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Πώς πάνε οι εγκυουλες; Εδω όλα καλά,από αναγουλες σχεδόν τπτ. Τι βραχιολακι είναι αυτό Τιτικα; Άκουσα καρδούλα την προηγούμενη πέμπτη κ χθες εκανα εξετάσεις αίματος κ καμπύλη ζαχαρου....αύριο τα αποτελέσματα!

Αυτα τα νέα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo elpidaki moy mia xara............kai egw kala eimai an kai exw poly anakatosoyra to stomaxaki me sakatevei ston pono alla den me noiazei.xaxaxxaa egw paw deytera gia na to dw gia prwth fora axxxxxxxxxx exw trelh agwnia..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδακι αυτο το βραχιολακι το ηξερα απο πριν λογω προβληματος με την ναυτια αυτοκινητου στις στροφες.Στην ουσια ειναι για αυτη την χρηση αλλα κανεια και για την εγκυμοσυνη,δεν εχει σχεση με φαρμακα απλα εχει ενα εξογκωματακι σαν κουμπι που πιεζει απο την μεσα πλευρα του καρπου σημειο που εχει σχεση με το παρασυμπαθητικο συστημα και ευθυνεται για την ναυτια.τοσο απλα.Φυσικα ρωτησα πρωτα τον γιατρο μου.Μου ειπε οκ αν και δεν πιστευε οτι θα με βοηθησει.Σε καποιες κανει δουλεια,σε αλλες οχι.σε μενα βοηθησε κατα 30-40% οχι παραπανω αλλα παντως με βοηθησε.... καπως.Το βρισκεις στα φαρμακεια(οχι σε ολα) και στο πλαισιο στα ειδη ταξιδιου.Κατα τα αλλα στον αγωνα κατα της ναυτιας!!!

Να ειστε ολες καλα και να εχετε μια ομορφη Μεγαλη Εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...