Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα!! Εχει περάσει λίγο παραπάνω από ένας χρόνος από τότε που μπήκα πρώτη φορά στο μαμμυ για να ανακοινώσω κι εγώ την εγκυμοσύνη μου στο υπέροχο κ αγαπημένο παρεάκι μας που λεγόταν Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010...Σήμερα λοιπον έχοντας ήδη στην αγκαλιά μου το πιό γλυκό θαύμα της ζωής μου,τη μπέμπα μου,βρίσκομαι να φτιάχνω ένα νέο θεματάκι για να μοιραστούμε πάλι μαζί αυτό το καταπλικτικό ταξίδι ως την γέννηση των μωρών μας...

ΤΕΡ 15/02/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhspera kai apo emena to idio palio melos kai egw prin apo ena xrono peripoy stis manoyles aygoystoy semptevrioy sthn kalhterh parea poy exw kanei pote ezhsa poly omorfes stigmes xaras agwnias.................alla kai ponoy ............. o ponos egine pio glykos otan hrthe kai pali ena sporaki kai fwliase mesa moy kai twra eyxome pali na eimaste mai omorfh parea kai na exoyme teliomhnes kai omorges meres ekgymoshnhs TEP 05/03/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα!

Να ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαι εγκυουλα (πλεον) χαχα, ανηκω ομως κι εγω στο γκρουπακι των μαμαδων Αυγοστου-Σεπτεμβριου 2010! Μπηκα κι εγω εδω για να δωσω τις πιο θερμες μου ευχες για την εγκυμοσυνη σας και να τα λεμε με τις εγκυμονουσες φιλεναδιτσες μου!

Καλοριζικο το νεο σας γκρουπακι,να μεγαλωσει συντομα η παρεα σας και να φουσκωσουν γρηγορα οι κοιλιτσες σας!Ευχομαι σε ολες σας με το καλο και να πανε ολα τελεια μεχρι το τελος!

Φιλια πολλα στις κοιλιτσες σας! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιακουλινάκι είσαι έγκυος???Μπράβο κοριτσάκι μου...πολύ χάρηκα...Τα λέγαμε στην ομάδα "οσες ειχαν μια απώλεια"...Πολύ χάρηκα για σένα...

Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι σε όλες σας κορίτσια...και να περάσει ο καιρός και να πάρετε γερά μωρακια στην αγκαλιά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιακουλινάκι είσαι έγκυος???Μπράβο κοριτσάκι μου...πολύ χάρηκα...Τα λέγαμε στην ομάδα "οσες ειχαν μια απώλεια"...Πολύ χάρηκα για σένα...

Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι σε όλες σας κορίτσια...και να περάσει ο καιρός και να πάρετε γερά μωρακια στην αγκαλιά σας!

se eyxaristw poly poly koritsaki moy ..............................kai esy koykla moy me to kalo filakia...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα.Ουτε εγω ειμαι εγκυουλα αλλα ειδα παλιες φιλεναδες απο τις μανουλες Αυγουστου-Σεπτεμβριου και ειπα να πω ενα γεια.Ελπιδακι μου,εισαι παλι εγκυος???Με το καλο κοριτσακι μου.Αννουλα-μανουλα πολυ χαρηκα που σε πετυχα μεσα,Καιρο εχω να μαθω νεα σας.Βερονικα μου,με το καλο να παρεις αγκαλιτσα αυτη τη φορα το νινακι σου.Καλη συνεχεια σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΠΑ8ΕΙΑ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΙΣΩ ΜΩΡΑΚΙ... ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ...ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ!!!!! ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ(ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!!!!) ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΠ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΛΟΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕ ΑΡΧΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙΤΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalos orises demoylaaaaaaa me to kalo ola.................. na krathsoyme se ligoys mhnes ygeiestata mwrakiaaaaaaaaaaa...............kai vevaia tha ta leme........filakiaaaaaaaaaa

kai tha exoyme na leme paraaaaa polllaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να μαι και εγώ εδώ επιτέλους μετά απο 2 χρόνια άκαρπων προσπαθειών..είμαι επιτέλους έγκυος μετά απο εξωσωματική και είμαι τρισευτυχισμένη :D .Αν και η χοριακή μου είναι αρκετά καλή την βγάζω ξαπλωμένη γιατί σήμερα όλη την ημέρα έχω πονάκια και αρκετά καφέ υγρά :?:? ο γιατρός μου μου είπε να μην ανησυχώ και οτι είναι φυσιολογικό αλλά με εχει πιάσει φόβος :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalos thn fraoylitsa moy ...............me to kalo kai apo edw na apolaysoyme ton ypoloipo kairo tis egkymoshnhs mas.................

katse krevataki loipon kai ola kala tha pane............ti xoriaki exeis kai se poia mera thn ekanes????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια!

Πόσο χαίρομαι που βλέπω ήδη νέες συμμετοχές στο γκρουπάκι μας! Αυτό σημαίνει οτι αναμένουμε με το καλό όλες,να κρατήσουμε τα υγειέστατα μωράκια μας!

Επίσης να ευχαριστήσουμε πάααρα πολύ τα κορίτσια που μπήκαν να μας ευχηθούν! :D

Για πείτε λοιπόν,χοριακές ποιές έχουμε κάνει? Εγώ έκανα την Τρίτη κ η τιμή της 4150! Σε 2 εβδομάδες θα ακούσουμε καρδούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera elpidaki ti moy kaneis???????

loipon egw shmera poy ekana pali 430 kai moy eipan poly kalh...........gia tis meres poy eimai..............esy gia vale kana tikeraki...........na vlepoyme kai evdomades..xixixixixi filakia.....sthn mpoympoyka soy..........

a ksexasa kale kardoyla kai sako stis 21.4 tha pame........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα 'μαι πάλι!!!

Νιάκι μου,μπράβο! Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα!! Λές να δείς δύο σάκους στον υπέρηχο???χιχιχ

Μαράκι!! Κι εσύ??? Φαντάζεσαι να γεννήσουμε και την ίδια ημ/νια κι εκτός απ΄τα δικά μας γεννέθλια που είναι μαζί να είναι κ των παιδιών μας?? :lol:

Εβαλα τικεράκι κι εγώ να ξέρουμε τι μας γίνεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΛΙΣ ΙΠΙΑ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ...ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ... ΜΑΛΛΟΝ ,ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ... :P:P !! ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 9 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 2100..!! ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΕΙΜΑΙ.. ΟΜΩΣ.. ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 4/1 ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ :D:D:D !! ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ??ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΡΔΟΥΛΑ?? ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟΤΕ ΑΚΟΥΝ... ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?? ΟΙ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ?? ΠΟΛΛΑ ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaa ti kanete?????? egw mia xara kanena provlhma oyte anagoyles oyte tipota xxixiixixixi..........evala makaronakia me kima to agaphmeno moy kai kanw kai kamia doylitsa ..........eseis ti fagaki shmera???????????

DEMOYLA nai sthn 6 evdomada akoyme kardoyla .me to kalo na akoysoyme oles ayton ton yperoxo hxoooooooooooooooooo axxxxxxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai apo mena!!!

egw evala tin mikri gia upno kai twra xalarwnw mprosta sto pc.extes pigame kai eidame ton sako.ontws kai egw perimenw na ksananiwsw auto to sunaisthima otan akous tin kardoula.

demoyla tha akouseis sigoura kardoula!!!!

niakoylinaki oute kai egw exw sumptwmata pros to paron.stin proigoumeni egumosuni den eixa katholoy,euxomai kai se auti to idio.

elpidaki fantazesai?egw to epiasa to sporaki tin imera twn gennethliwn mas!!!!

kalimera se oles sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι απ΄τις υπναρούδες! Ηπιε γάλα και κοιμήθηκε πάλι η μικρή! Θα κάνω τις δουλίτσες μου,μόλις ξυπνήσει να πάμε βόλτα! Εχει πολύ ωραία μέρα!!!

Λοιπόν,καρδούλα νομίζω ακούς στην 7η,όχι?

Κι εγώ από εμετούς κ αναγούλες τπτ στην 1η εγκυμοσύνη.Τώρα έχω νιώσει 1-2 φορές για λίγο,αλλά θέλω να ελπίσω οτι είναι τυχαίο γεγονός! :P

Νιάκι μακαρόνια με κυμά ζήτησε/αν σήμερα το/τα σποράκι/α σου???? Μακαρόνια με κυμά εσύ!!χαχα

Εμείς θα πάμε στη μαμά μου σήμερα κι έτσι δεν έχω μαγειρική!!χεχε

Ρε σεις εγώ δεν θυμάμαι ποτέ ποιά ημέρα είχα επαφή κι έτσι δεν ξέρω πότε έπιασα κι αυτό το σποράκι...:(((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο εμενα εγκυουλες μου! Τι κανετε? Πως ειναι τα εμβρυακια σας σημερα?

Να ευχηθω και στις καινουριες κοπελες εδω για την εγκυμοσυνη τους, καθως και στο Μαρακι, που μολις σημερα εμαθα για την εγκυμοσυνη της, με το καλο να χαρισει ενα αδερφακι στο πανεμορφο Χρυσανθακι της!

Ειμαι η Αννα και εχω δυο γιους, εναν 3 1/2 ετων και εναν μολις 7 μηνων.

Απο συμπτωματα ακομα καμια τιποτα ε? Ισως ειναι λιγο νωρις ακομα, ισως και να μην νιωσετε τιποτα! Σας ευχομαι ομως να τα εχετε αυτα, χαχα, για να γινει αισθητη η παρουσια των μικρων σας!

Ελενακι μου τι κανεις? Καιρο εχουμε να τα πουμε, οντως...Τι κανει ο Ορεστακος σου? Να μου τον φιλησεις!

Εγω κοριτσια μου, και στους δυο μου γιους, ακουσαμε καρδουλα στην 7η εβδομαδα!

Αααχ, εδω εγω χαλαρωνω, ο μεγαλος μου εχει παει στην πεθερα μου και το μικρουλι μου κοιμαται, χιχιχιχι...Και πως βαριεμαι να κανω καμια δουλεια, δεν λεγεται, ειναι και βαρυς ο καιρος σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...