Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

twiggy mou mhn stenaxwriesai, kai vavai na mhn ta paratiseis, an ta parathseis apo twra egw dld ti prepei na kanw pou exw kanei mia spermatenxysh kai 4 ekswswmatikes kai akomh den exw mwraki?o agwnas synexizetai kai emeis eimaste edw

SIA & CUANTO pws eiste eseis?

oi yoploipes ti kanete ektos apo ypomonh kai oneira?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι συγνωμη, η απογοητευση με κανει λιγο ειρωνικη! εννοω πως εχουμε κανει απειρες εξετασεις (και φυσικα εχουμε πια κουραστει). Η μονη που μενει για τωρα ειναι ορμονικες του αντρα μου (γιατι δεν μπορουν να καταλαβουν γιατι εχει τοσο κακη μορφολογια, ολα τα αλλα τα εχουν ψαξει) και κατι μου ειπαν για λαπαροσκοπηση δικη μου ισως... αλλα δεν το συζηταω καν! τωρα για εξωσωματικη οταν και εαν κανουμε δεν γνωριζω αν θελει κατι ιδιαιτερο ακομα..σε φιλω

σκορπινα εχεις δικιο... νιωθω ασχημα τωρα... δεν πρεπει να εγκαταλειπουμε ευκολα.. απλα καμια φορα σκεφτομαι οτι καλο ειναι να αξιολογουμε τα ορια μας για να μην χασουμε και οσα εχουμε ηδη! θα συνελθω και θα επανελθω... το υποσχομαι!!! καλη σου δυναμη ,εισαι ηρωας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy mou mhn stenaxwriesai, kai vavai na mhn ta paratiseis, an ta parathseis apo twra egw dld ti prepei na kanw pou exw kanei mia spermatenxysh kai 4 ekswswmatikes kai akomh den exw mwraki?o agwnas synexizetai kai emeis eimaste edw

SIA & CUANTO pws eiste eseis?

oi yoploipes ti kanete ektos apo ypomonh kai oneira?

ευτηχως κοριτσι μου που εισαι και συ μας δινεις λιγο κουραγιο!!!!! :(:(:(:(:(

εγω τα ιδια ειχα παλι πονους περιοδου χτες, σημερα οχι,

η ψυχολογια ειναι μια πανω μια κατω....

οι υπολοιπες κοπελες καλα????

GIRL84 που εισαι κοριτσι μου????? :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως τουιγγι το θεμα της συλληψης ειναι πολυ πολυπλοκο απο μονο του...και ναι θελει ψαξιμο οταν αργει και πολυ μαλιστα..και φυσικα θελει τυχη ...δεν ειναι οι γιατροι θεοι ουτε μπορουν να τα πετυχουν ολα..λαπαροσκοπηση γιατι να κανεις;εχουν δει κατι;εκανες και σε φυσικο κυκλο ετσι δεν ειναι;ειναι ακομη πιο μικρες οι πιθανοτητες γιατι εχεις μονο ενα αυγουλακι..εγω θα σου ελεγα να συνεχισεις κι εγω απετυχα στην πρωτη με δυο αυγα και καλη κινητικοτητα...και εδω ειμαι να περιμενω τη δευτερη..πιθανοτατα αποτυχημενη...αλλα μου εβαλα ενα οριο μεχρι το πασχα να κανω και μια τριτη και μετα βλεπουμε...μην το βαζεις κατω οσο απογοητευμενη κι αν εισαι..αυριο θα εισαι καλυτερα..κι εμας η πρωτη αποτυχια μας διελυσε..στο τσακ ημουν να τα παρατησω ολα..

α!σκορπινα κι εγω στην αναμονη κι οσο μπορω το βγαζω απο το μυαλο μου..εδω το θυμαμαι βεβαιως βεβαιως...εχω τσιμπηματακια μονο οταν κατουριεμαι...χαχαχα......και ποναει ακομα το στηθος..δεν ελπιζω ομως...το βλεπω δυσκολο...πιστευω οτι κατι θα ενιωθα παραπανω κι ας ξερω οτι δεν εχουν σημασια τα συμπτωματα..απλα με προετοιμαζω γιατι η αποσταση απο το πατωμα ειναι μικρη..μπουχουχου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandaki κρατα γερα! λιγο ακομα και θα ξερεις!! συμφωνω με ολα οσα λες, ειμαι σιγουρη οτι αυριο θα ειμαι καλυτερα... εσεις αληθεια εχετε καποιο θεμα ή ανεξηγητη υπογονιμοτητα?

εγω το αισθανομουνα απο καιρο οτι δεν ειχε γινει κατι , ασχετα πραγματικα απο τα συμπτωματα!δεν εκανα σε φυσικο κυκλο, πηρα σερπαφαρ και καναμε προκληση ωορηξιας. Ειχαμε 3 αυγυλακια αλλα μετρια κινητικοτητα. Θα προσπαθησουμε αλλη μια φορα και ταυτοχρονα θα διερευνησουμε λιγακι ακομα το θεμα του σπερματος! Η λαπαροσκοπηση αναφερθηκε ετσι λιγο στο χυμα αλλα μετα την αντιδραση μας η γιατρος δεν επεμεινε!

Κουραγιο κοριτσακια... η λιστα εχει αρχισει ηδη να κοκκινιζει αργα αλλα σταθερα!!! σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα χουμε ψαξει ολα...προς το παρον...ξερω γω μονο το σπερμα ειχε το θεμα της κινητικοτητας ,δεν το ειχαν σπουδαιολογησει και που τωρα πριν τις σπερματεγχυσεις για καποιο λογο ειχε βελτιωθει και ειχε γινει φυσιολογικη πριν την επεξεργασια...θα δειξει..συνεχιζουμε με βιταμινουλες..και σπερματεγχυση γιατι φυσικα δεν βλεπω φως...χαχαχα...θα δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ TWIGGY ΜΟΥ........... :(

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ.....

ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΞΑΝΑΝΑΙΒΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!Εγω αρχισα να εχω πονακια σημερα....λιγο νωρις βεβαια αλλα ειπαμε μαθημένοι ειμαστε!!!Τι κανετε εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ TWIGGY ΜΟΥ........... :(

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ.....

ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΞΑΝΑΝΑΙΒΟΥΜΕ

ετσι ειναι συμφωνω κι εγω...και βγαινεις και πιο δυνατη...οταν ξανασηκωθεις.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια ποτε δεν περιμενεις;καλα εισαι;χτες μου μιλησες στο τσατ;ειμαι οφλαιν συνηθως και καμια φορα γινεται ονλαιν μονο του και δεν παιρνω χαμπαρι οτι καποιος μου μιλαει..ειδα σε μια φαση που εγραφε νεα μηνυματα..απορησα..αλλα οταν το ειδα ηταν αργα.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια ποτε δεν περιμενεις;καλα εισαι;χτες μου μιλησες στο τσατ;ειμαι οφλαιν συνηθως και καμια φορα γινεται ονλαιν μονο του και δεν παιρνω χαμπαρι οτι καποιος μου μιλαει..ειδα σε μια φαση που εγραφε νεα μηνυματα..απορησα..αλλα οταν το ειδα ηταν αργα.. :lol:

Δεν πειραζει cuandaki εγω το βρηκα αυτο που εψαχνα. ;) ...στις 30/3 δεν περιμενω....αν και ειπαμε αν γινει κατι τωρα θαυμα θα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy lypamai poly koritsi mou.....ola tha pane kala omws!!!den ta paratame!!eimaste edw gia sena se oti k an xreiasteis.....

loipon koritsia mou......OLA KALA!!!exoume 2 pagwtakia k abrio kanoume ti metaforaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!na sas pw tin alitheia mexri twra itan i pio dyskoli psychologika prospatheia!!!!!xthes eipia to krasi mou gia na mporesw na koimithw k apo tis 7 to prwi koitaw to roloi!!!!! :lol::lol::lol:

kali mas epitixia koritsakia mou!!!!!!!

pareleipsa kati?????? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy lypamai poly koritsi mou.....ola tha pane kala omws!!!den ta paratame!!eimaste edw gia sena se oti k an xreiasteis.....

loipon koritsia mou......OLA KALA!!!exoume 2 pagwtakia k abrio kanoume ti metaforaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!na sas pw tin alitheia mexri twra itan i pio dyskoli psychologika prospatheia!!!!!xthes eipia to krasi mou gia na mporesw na koimithw k apo tis 7 to prwi koitaw to roloi!!!!! :lol::lol::lol:

kali mas epitixia koritsakia mou!!!!!!!

pareleipsa kati?????? :roll::roll:

Ωρεεεεεεεε ηρθε η ωρα σου janolino!!!!!!Ολα καλα ευχομαι να πανε μεσα απο την καρδια μου!!!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζανολινοοοοοοοοοοοοο τι ωραια παγωτακια!!!!!!!!!!!αυριο ε;ευχομαι μια ωραια τοποθετηση και ολα να παρουν το δρομο τους!!!!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray: τι εψαχνες αναστασια μου;α!!!εγω δεν κανω χοριακη στις 29!!!αχ και βαχ..θα χω παλι το θριλερ ..θα κανω τεστ στις 31 αν δεν εχει ερθει..αυτο εχω αποφασισει! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχασριστω αναστασια...εσυ στις 30 τι μερα εισαι;εγω στις 31 αν φτασω εκει χωρις περιοδο δηλαδη θα ειμαι στην 17η απο την σπερματεγχυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efxaristw paaara poly koritsia!!!na ste oles kala k syntoma na apoktisoume ooooles apaixta mwrakia san tis mamades tous :lol:

cuando tha to kaneis omws stis 31 eee???mi mas peis meta tha perimenw alli mia mera :D:D:D

na kanw mia erwtisi bre paidia!!!apo exthes pairnw kolpika ta utrogestan alla bgainoun.....diladi foraw serbietaki!!!entaksei mi fantasteite san periodo alla k xwris serbietaki dn ginete!!!!einai fysiologiko???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα την ιδια απορια κι εγω αλλα οι γιατρινες μου μου ειπαν οτι ετσι ειναι...και ειναι καλυτερα απο κατω..βαζε το οσο πιο βαθεια μπορεις...αυτο που βγαινει δεν πειραζει λεει...ετσι μου ειπαν..οτι χρειαζεται να μεινει μενει...στις 31 θα το κανω χωρις αντιρρηση αλλα φοβαμαι οτι θα ερθει η ακατανομαστη πιο πριν...ουφ...μακαρι οχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μουουουουου!!!!!!!!!!! ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ σε οσες δεν περιμενουν να μην τους ερθει και θετικα τεστακια σε ολες!!!CUANDO μου καλη επιτυχια και σε οοοολες τις υπολοιπες βεβαιως!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ονειρο θα ναι τζανολινο!!!!!!!!!!!!μακαρι ευχομαι το ιδιο και σε σενα περιμενες πολυ καιρο αυτην τη στιγμη...ευχομαι να εισαι χαλαρη και ηραμη να υποδεχτεις τα παγωτινια σου... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην φου!φου! και φουουουουουου!!!!!!! μεγαλωσαμε καλε εμεις, ειμαστε κοντα 4μιση εκατοστα!!!στις 7 εχω αυχενικη διαφανεια !φουουου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...