Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

[smilie=director.gif] Κορίτσια τρέξτεεεεεεεε!!!!!!Πάμε Ρέμοοοοο;;;; [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] Πλένω [smilie=brushteeth.gif] και είμαι έτοιμη.. :lol::lol::lol:

Αναστασία με το χέρι στο χερούλι της πόρτας είμαι.....αργεί το αμπαλάρισμα;;;; =))=))=))=))

Cuando μου δεν είναι τρομερό;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αναστασια μου γραψες στο τσατ?εγω δεν ειμαι ονλαιν συνηθως δεν ξερω..τωρα κατι εμφανισε αλλα τιποτα μεσα..δεν το ειχα δει..οποτε θελει με κανει ονλαιν και δεν το βλεπω.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑΑΑΑ!!!!!!! [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif]

ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ???????

ΠΑΜΕ ΡΕΜΟ??? ΤΙ ΑΚΟΥΩ??? [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑΚΑΛΩ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΙΟΡΤΗ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΡΕ ΑΔΕΛΦΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΜΕ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΠΑΡΤΥ !!!!!!!!!!

ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=love9.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=love9.gif][smilie=love4.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΝΙΔΙ [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=booty.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif]

[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΤΩΡΑ ΛΕΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ δεν παρετούμε ούτε θα φύγω :lol::lol::lol::lol:

απλά η δουλειά μου είναι τέτοια που το χειμώνα κάθομαι και το καλοκαίρι αναλαμβάνω δράση,

είμαι σχεδόν όλη την μέρα εκτός σπιτιού και οι σελίδες τρέχουν με αποτέλεσμα να μην μπορώ να τις διαβάζω όλες. Αν μεινει καμιά έγκυος και δεν την κοκκινήσω θα με μαγαρίσετε μετά :lol::lol::lol:

Θα κάνω αποτοξίνωση και απο το μαμμυ με την ευκαιρία :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα girls!καλε πεθανα στα γελια με τον τροπο που μεινατε εγκυος αναστασια και cuando :lol::lol::lol::lol::lol: με σπιραλ με διπλα προφυλακτικα και πιασατε? :-o:-o εσεις ειστε φαινομενο :lol::lol::lol: εγω τοσα χρονια δεν βαζω τιποτα πως να πιασω ετσι =p~=p~ αχχχχ δεν ηξερα δεν ρωταγα?τωρα να δειτε ετοιμαστειτε πενταδυμα θα κανω και ξερετε πως?κρατηθειτεεεεεε....με προφυλακτικο τριπλο,σπιραλ διπλο να εχει κλεισει τα παντα μεσα,χαπι της επομενης μερας και το κορυφαιοο χωρις να εχουμε επαφη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))

twiggy χρονια πολλααααααααα :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion5.gif] να και η δικη μου τουρτιτσα [smilie=occasion15.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!! ROZE MOY ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!!!!! ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑΑΑΑΑΑ!!!! ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.... ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ ΚΑΠΟΥ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D:D

α μακαρι τοτε και εγω να εχω το ιδιο αποτελεσμα με σενα ;;);;):ympray::ympray: ευχαριστουμε για το φυσημα ελπιζω να με πηρε για τα καλα :-p αν και νομιζω πως οχι γιατι προβλεπω αυριο να ερθει.με πονεσε το κεφαλι μου σημερα και αυτο ειναι σημα κατατεθεν μου με το που ποναει το κεφαλι την αλλη μερα ερχεται.τι πραγμα και αυτο δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται @-)@-) οποτε αυριο λογικα θα εχω κοκκινες επισκεψεις :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia wish me luck :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: abrio stis 8 to prwi tha parw til.na mathw an pigan ola kala me ta 3 pagwtakia mou :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

an argisw na mpw....i den mpw katholou.....na anisixisete :lol:

Panagia mou Megaloxari kane to thayma sou!!!!!

kalinyxta!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia wish me luck :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: abrio stis 8 to prwi tha parw til.na mathw an pigan ola kala me ta 3 pagwtakia mou :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

an argisw na mpw....i den mpw katholou.....na anisixisete :lol:

Panagia mou Megaloxari kane to thayma sou!!!!!

kalinyxta!!!!!

:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:%%-%%-%%-%%-%%-%%- apeirh tyxi!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕ Η ΜΕΡΑ. ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ.

Lil ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ....

jannolino ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.

.... ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΡΕΛΕΣ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+M MIA ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΣ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ, ΕΠΕΤΕΙΟ, ΓΙΟΡΤΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ :o):o):o):o):o):o):o)

ΓΙΑΝΝΑ ΟΡΓΙΑΚΗ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Δεν προλαβαίνω να διαβάσω τις άπειρες σελίδες που γράψατε τελευταία :lol::lol::lol::lol::lol: , γιατί είμαι στο τρέξιμο...

Το μάτι μου έπιασε ότι η demoyla είναι έγκυος... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Συγχαρητήριαααααααα και καλό φούσκωμα 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Ότι η twiggy είχε γενέθλια (;), Χρόνια σου Πολλά!!! Χιλιόχρονη και σύντομα Μανούλα!!! [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

Και ότι η παλιά, γλυκιά μου χιώτισσα Jannolino, αγωνιά σήμερα για τα παγωτίνια της :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss Καλή επιτυχία Γιάννα μου %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- , σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να αποψυχθούν με το καλό, να συνεχίσουν τη διαίρεση και σύντομα να σε καλέσουν για την εμβρυομεταφορά :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: Όλα καλά από εδώ και μπρος, Γιάννα μου, όλα καλά... :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)@};-@};-@};-@};-@};-@};- Θα σε έχω στις σκέψεις μου...

Πολλά φιλιά σε όλες τις φιλενάδες, :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές των προηγούμενων ημερών, ευτυχώς όλα πήγαν καλά με τον πατέρα μου και θα βγεί σύντομα \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα καλημερα!!!!!!!!!!

ε κοριτσια.....με τα συμπτωματα που εχω ....μαλλον εχω παθει σαν τη δικη σας γκαστριτιδα!!

χωρισ επαφη.....το επισα το σπορι!!!!!!!! :lol:

μαλλον ιωση ειναι με ανακατοσουρες και εμετους!!!1ναι ναι και πυρετουλι!δεν μπορω να φαω τιποτα

αφου αν ειχα κανει κατι θα ημουν σιγουρη οτι ειμαι εγκυος!αμ δε ομως.................

μπραβο μαρικακι μου,τωρα θα ηρεμησες και εσυ.....ατιμα τα νοσοκομεια κ ποσο μαλλον οταν ειναι κοντινα σου προσωπα....

φιλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...χουανιτακι περαστικα σου καλο μου...μαρικακι μια χαρα ο μπαμπακας;παει κι αυτο ουφ...γρηγορα στον αντρουλη σου τωρα..τζανολινο πηρες τηλεφωνο τι εγινε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! ευχαριστω ολα τα κοριτσια για τις ευχες... δυστυχως σημερα μου ηρθε η περιοδος δωρακι :(( δεν ξερω το σκεφτομαι ,να κανω κι αλλη σπερματεγχυση ή να τα παρατησω για λιγο...?

καλη επιτυχια σε οσες αγωνιουν...ευχομαι να ακουσουμε ευχαριστα σαν της ντεμουλας!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια τουιγγι;οχι ρε γαμωτο..τι βλαμμενη η περιοδος...μην το βαζεις κατω σκεψου οτι και παλι ειναι μικρο το ποσοστο επιτυχιας...δεν ειναι η λυση η σπερματεγχυση αλλα βοηθαει...θα σου ελεγα να ξαναδοκιμασεις θα δεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! ευχαριστω ολα τα κοριτσια για τις ευχες... δυστυχως σημερα μου ηρθε η περιοδος δωρακι :(( δεν ξερω το σκεφτομαι ,να κανω κι αλλη σπερματεγχυση ή να τα παρατησω για λιγο...?

καλη επιτυχια σε οσες αγωνιουν...ευχομαι να ακουσουμε ευχαριστα σαν της ντεμουλας!!! φιλια

Κοριτσι μου πραγματικα λυπαμαι :(:(:(:(:(

μια μεγαλη αγκαλια απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

εννοειται οτι θα συνεχισεις την προσπαθεια με την σπερματενχυνση, καθε φορα ερχομαστε ολο και ποιο κοντα στο ονειρο δεν ειναι σωστο να τα παρατησεις :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα όλη μέρα :lol::lol::lol:

Jannolino καλή επιτυχία κοπέλα μου !! %%-%%-%%-%%-

Χουανιτάκι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG: περαστικούλια !!

Σία μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG: κοντεύεις και εσύ, άσε εσένα δεν σε φοβάμαι

η χοριακή θα είναι στα ύψη !!!!

twiggy μην απογοητεύεσαι...

καλέ γιατί να τα παρατήσεις ; όρμα !! τι εξετάσεις κάνατε ως τώρα αλήθεια ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...