Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

koritsia mou trelathikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannn :?:?:?:?:?:?

twn akrwn eimaste omws!!!!i katw apo ti gi...i petaei o gaidaros!!!!!

ti mou kanete???

siaki mou eisai kala???na min anisixeis g afto pou egine giati k egw ta idia epatha tin proigoumeni fora k imoun eggyos telika!!!

cuando esy kanena symptwma??

anastasaki ksekinises????

twiggy mou min stenaxwriesai!!!prepei na synelthoume an theloume na ta kataferoume!!!

lilaki mou perastika sou.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμενα ειναι και ευνουχισμενος εχεις να πεις κατι??? [smilie=tongue1.gif][smilie=tongue1.gif]

οχι θα τα παραλαβουμε κυριλε ρε απο το Ελευθεριος Βενιζελος [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Ωπα! :-o και τιμες προεδρου?και κοκκινα χαλια?και ντουντουκες και ταμπουρλα? :o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωπα! :-o και τιμες προεδρου?και κοκκινα χαλια?και ντουντουκες και ταμπουρλα? :o)

θα φορεσουμε και στολες ρε θα πουμε και τον εθνικο υμνο!!!!! :o):o):o)

και θα γινει η παραδοση και παραλαβη αφου μιλησει ο Αρχιεπισκοπος :wtf::wtf::wtf:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!! ΠΟλύ καλή μέρα μου φαίνεται σήμερα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

demoyla πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια και από μένα!!!!! Όντως το μήνυμά σου μας έδωσε εκτός από μεγάλη χαρά και ελπίδα ;););) Εύχομαι ότι καλύτερο!!!!

Και στα κορίτσια μας που είχαν ή έχουν τα γενεθλιάκια τους, τους εύχομαι χρόνια πολλά και του χρόνου τριπλές...τετραπλές... και όπως νομίζει η καθεμιά...

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τις καλησπέρες μου :YMHUG::YMHUG:

ειπα να δω τι κάνετε ώσπου να ξεσταθεί το νεράκι για το αφρόλουτρο μου :lol::lol:

Αποφάσισα να παραδώσω την λίστα με τα ονόματα,

όποια κοπέλα το επιθυμεί ας μου το πει,

καλύτερα με π.μ γιατί δεν έχω χρόνο να κοιτώ όλες τις σελίδες κορίτσια

και ίσως να μην δω κάποια κοπέλα που το επιθυμεί.

Τα φιλιά μου σε όλες σας :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα χουμε δει ολα νομιζω...χαχαχα...σια θα γινει χαμος στο ελικοδρομιο... :lol::lol::lol: τζανολινο το στηθος ποναει..ειχα κατι σουβλιες αυτες τις μερες αλλα δεν θελω να σκεφτομαι ουτως η αλλως δεν εχει σημασια..δεν λενε τιποτα τα συμπτωματα.. :? ουφ...καλα εσαι τζανολινο;εισαι εγκυος κι εσυ σαν εμας;μερεντουλα τι θα αφησεις τη λιστουλα;και ποια θα την παρει;φευγεις;τι εχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκορπινακι ειπαμε να γελασουμε λιγο..ολα ξεκινησαν απο ενα σχολιο καποιες σελιδες πριν..μην δινεις σημασια..καλα να ειμαστε... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy μου..... [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] ....πολλές γλυκές ευχές για τα γενέθλια σου.......και ασφαλώς την πιο επιθυμητή.....σύντομα να γίνεις μανούλα και να κρατάς στα χέρια σου το αγγελούδι σου...:).......πολλά εορταστικά φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!!!!!Τι κάνετε βρε τρελοκομεία!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Lil μου περαστικά κορίτσι μου!!!!!! :P:P:P

Twiggy μου χρόνια πολλά!!!!Να τα χιλιάσεις!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] Και γρήγορα μ'ενα μωράκι αγκαλιά!!!!!

Cuando,Αναστασία και Σια αν κάνετε παραδώσεις κατ'οίκον να με έχετε υπόψην.... =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twingy Χρονια πολλλα κοριτσαρα μου με μια τεραστια χοριακη!!!!!!!!!!! [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

LIL που εισαι καλε??????????? ζεις????????????????????? [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] περαστικα να εχεις και συντομα κοντα μας [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ξεκουρασου προς το παρον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ TWINGI ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!!!!

LIL ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!!!!

ΣΕ ΣΥΜΠΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΕΒΑΣΑ ΠΥΡΕΤΟΥΛΙ ΑΛΛΑ 38 ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoula paraitise?????ante koritsia grigora na boithisete tin katastasi... :D

kon mou esy ti kaneis??

cuand gennithika eggyos k den to iksera :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: me pianan oi ponoi k nomiza pws erxete periodos =))=))

jannolino εδώ είμαι και εγώ...Σας διαβάζω καθημερινά αλλά έχω μέρες να γράψω... Τα νέα μας είναι ακριβώς όπως τα ξέρετε. Τα ωάρια μου δεν ήταν καλής ποιότητας , οι διαιρέσεις δεν ήταν καθόλου ικανοποιητικές και έτσι δεν προχωρήσαμε σε εμβρυομεταφορά... Είμαι πολύ καλά όμως ψυχολογικά και ετοιμάζομαι για την επόμενη προσπάθεια, η οποία ελπίζω να είναι η τελευταία...

Lil και xouanitaki περαστικά σας εύχομαι. Εκμεταλευτείτε την ευκαιρία και χουχουλιάστε στα ζεστά παπλώματά σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι τι έγινε σε κόλησε η Lil με το που μπήκε στο ποστ;;;; :lol::lol::lol:

Λοιπόν θέλω δύο τέτοια

jhwi0u6y.jpg

Πότε να τα περιμένω Αναστασία;;;;; =))=))=))=))=))=))

Αχ πότε θα γίνει πραγματικότητα;;;;; :ymdaydream::ymdaydream::ympray::ympray::ympray::ympray:

Αναστασία [smilie=director.gif] ακόμα θα περιμένωωωωωω;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και φιλακια πολλα περιμενω με ανυπομονεσια το θετικο τεστακι της cuandooo αντεεε αντεεεε...κατσε να ριξω και μια φυσα να σας πιασει ολες..φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...εγω εδω συνεχιζω με εμετους αναγουλες και τα γνωστα..και ειμαι και στον 4οοο ελεοςςς...καλη επιτυχιααααα κοριτσιααα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κισκα έτσι φύσα μας να μας χτυπήσει λίγο κι εμάς το αεράκι της γκαστρίτιδας!!!!! :lol::lol::lol:

Τα δέχομαι και χωρίς κοχύλια!!!!!Πες πότε θα σταλούν;;;;;; =))=))=))

Αργείς;;;; :-w:-w:-w:((:((:((:((

[smilie=director.gif] Θέλω τώρααααααα [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...