Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!! ROZE MOY ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!!!!! ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑΑΑΑΑΑ!!!! ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.... ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ ΚΑΠΟΥ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κουκλες!!!!!!!!!!!!σκορπινα το μωρακι σου με τρελαινει!!!!!!!!ειναι τελειο!!!!!!!!...τι κανετε;λιλ καλο μου πηγες στο γιατρο;τι επαθες;πολυς πυρετος καμια ιωση βαρβατη...κι εδω εχει πολυ ωραιο καιρο για βολτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αααααααααααααχ πολυ ωραια...!!!!!!!!!!!!!!φυσα μας ντεμουλα..κοιτα να δεις με μια φορα..τελικα ποτε δεν ξερεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

λιλ περαστικα γλυκια μου.. ισως με ολο το αγχος και το τρεξιμο ο οργανισμος σου να τα' παιξε και να θελει λιγο παραπανω ξεκουραση! ευχομαι να γινεις καλα συντομα!

εγω σημερα εχω γενεθλια, προσπαθω να σκεφτομαι θετικα αν και ομολογω πως αλλιως τα φανταζομουνα... βεβαια οπως ειπαμε ποτε δεν ξερεις... σας φιλω, κουραγιο σε ολες.. ο ηλιος βοηθα και η ντεμουλα μας εδωσε αισιοδοξια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουιγκι κι εσυ ψαρακι;;;ααααααααααααααααα!!!!χρονια πολλααααα!!!!!!!!!!τι φανταζοσουνα καλο μου αλλιως;μπορει να σου κανει το δωρακι των γενεθλιων!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=wav.gif] πολλα δωρακια σου ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα!πανω στην αλλαγη δεν πειραζει..χαχαχ...δεν θυμαμαι ποτε αλλαζει.. :lol::lol: ...επειδη εχουμε ολες κοντα κοντα γενεθλια..χρονια πολλα και παλι...κι εγω ονειρευομουν αυτα τα γενεθλια με δυο παιδια αλλα δεν εχω ουτε ενα και ουτε ειμαι εγκυος, :-?? .τι να πω;σε καταλαβαινω...ευχομαι στα επομενα να σβηνουμε τα κερακια με γλυκια μωρουδιστικη παρεουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

λιλ περαστικα γλυκια μου.. ισως με ολο το αγχος και το τρεξιμο ο οργανισμος σου να τα' παιξε και να θελει λιγο παραπανω ξεκουραση! ευχομαι να γινεις καλα συντομα!

εγω σημερα εχω γενεθλια, προσπαθω να σκεφτομαι θετικα αν και ομολογω πως αλλιως τα φανταζομουνα... βεβαια οπως ειπαμε ποτε δεν ξερεις... σας φιλω, κουραγιο σε ολες.. ο ηλιος βοηθα και η ντεμουλα μας εδωσε αισιοδοξια!!!

twiggy μου χρόνια πολλά και καλά!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σου εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να πραγματοποιηθούν όλα τα όνειρά σου και φυσικά να κρατήσεις στην αγκαλιά σου και ένα και δυο και όσα θές μωράκια!!! Τελικά πολύς κόσμος έχει γενέθλια αυτές τις μέρες... :o

Lil περαστικούλια σου, ελπίζω να μην είναι τίποτα το σοβαρό και ήδη να αισθάνεσαι καλύτερα...Δυστυχώς τα έχει αυτά η άνοιξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα!πανω στην αλλαγη δεν πειραζει..χαχαχ...δεν θυμαμαι ποτε αλλαζει.. :lol::lol: ...επειδη εχουμε ολες κοντα κοντα γενεθλια..χρονια πολλα και παλι...κι εγω ονειρευομουν αυτα τα γενεθλια με δυο παιδια αλλα δεν εχω ουτε ενα και ουτε ειμαι εγκυος, :-?? .τι να πω;σε καταλαβαινω...ευχομαι στα επομενα να σβηνουμε τα κερακια με γλυκια μωρουδιστικη παρεουλα

Για να μας πει η κυρια που εμαθε οτι δεν ειναι εγκυος ακομα να ρωτησουμε κι εμεις? X( cuando συνελθε θα αρχισω τις σφαλιαρες, ισως και τις κλανιες...διαλεξε!! :-B

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα!πανω στην αλλαγη δεν πειραζει..χαχαχ...δεν θυμαμαι ποτε αλλαζει.. :lol::lol: ...επειδη εχουμε ολες κοντα κοντα γενεθλια..χρονια πολλα και παλι...κι εγω ονειρευομουν αυτα τα γενεθλια με δυο παιδια αλλα δεν εχω ουτε ενα και ουτε ειμαι εγκυος, :-?? .τι να πω;σε καταλαβαινω...ευχομαι στα επομενα να σβηνουμε τα κερακια με γλυκια μωρουδιστικη παρεουλα

τα συναισθηματα μου ειναι παρομοια....

μαλλον δεν τις γλιτωνουμε τις κλανιες cuando...φιλια και σας ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα συναισθηματα μου ειναι παρομοια....

μαλλον δεν τις γλιτωνουμε τις κλανιες cuando...φιλια και σας ευχαριστω πολυ!

χαχαχα τουιγγι δεν τις γλυτωνουμε σιγουρα...αναστασια :P ...απο οσο ξερω μεχρι στιγμης δεν ειμαι...θα δειξει... :lol::lol::lol: δεν το ξερω....αλλα δεν εχω κανενα νεο ακομα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως να κοκκινησουμε ολη τη λιστουλα και να την ασπριζουμε οταν μας ερχεται;χαχαχαχαχα...μακαρι αναστασια μου να χουεμ ευχαριστα αλλα δυσκολα τα πραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εδωσα παραγγελια θα τα φερει κατευθειαν ο πελαργος [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

Ελικοδρομιο εκανες πανω στην ταρατσα να προσγειωθει?Θα εχει και 3 να παραδωσει!! ;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ειναι και ευνουχισμενος εχεις να πεις κατι??? [smilie=tongue1.gif][smilie=tongue1.gif]

οχι θα τα παραλαβουμε κυριλε ρε απο το Ελευθεριος Βενιζελος [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...