Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

καλή μου rose σε ευχαριστώ πάρα πολύ...... :-* εμείς παντρευτήκαμε το 2008 με σκοπό να κάνουμε μωράκι αλλά τσούπ έπεσε το απαγορευτικό..:((...και μας κόπηκαν τα πόδια και τα φτερά.......ειλικρινά, χαίρομαι τόσο πολυ που η κατανόηση και η αλληλο-υποστήριξη είναι εκπληκτική από όλα τα κορίτσια....μία επιθυμία έχουμε όλες...να γίνουμε μανούλες...και αυτό είναι που μας ενώνει τόσο....:).....εύχομαι και σε σένα προσωπικά όπως και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια, η άνοιξη να μας φέρει τα πιο χαρμόσυνα νέα και να φυτρώσουν τα σποράκια μας στις γεμάτες αγάπη κοιλίτσες μας που τα περιμένουν με λαχτάρα....σε φιλώ :-*

guando μου......γλυκιά μου......πλησιάζει η στιγμή που θα νιώσεις το νινάκι σου στην κοιλίτσα.....:)....θα δεις......όλα θα πάνε καλά... :x

σε ευχαριστω πολυ και εγω μακαρι να εχουμε πολλα ανοιξιατικα μωρακια :-*:-*

εχεις δικιο να ξεκινας με χαρα για να μεινεις και μετα να σε κοβουν αποτομα,πικρα!!!

εμεις παντρευτηκαμε και αμεσως ξεκινησαμε ελευθερα και νομιζαμε πως θα πιαναμε κιολας γρηγορα,που να ξεραμε...ολα για καποιο λογο γινονται ομως!

προσπαθουμε να πετυχουμε τον ιδιο στοχο γι αυτο και καταλαβαινει τοσο πολυ η μια την αλλη.αυτο μας ενωνει και ολες μαζι μια μερα πλεον θα μιλαμε για τα σπορακια μας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!! [smilie=wave.gif]

Σια μου καλύτερα σήμερα;; :D:D Έτσι μπράβο να είσαι μες την καλή χαρά!!!!! 8-}8-}8-}

Σε όλα τα κορίτσια μας που είναι σε αναμονή,Σια,Cuando,Twiggy και Αναστασία μια μεγάληηηηηη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μικι82,Lil,Rose,Jannolino,Μερεντούλα υπομονή και θα έρθει κι η δική μας η σειρά!!!Και σύντομα μάλιστα πρέπει να κοκκινήσει η λιστούλα μας!!!! :P:P:P

Lil μου περαστικούλια σου!!!! [smilie=director.gif] Πάρε γρήγορα τα πάνω σου [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Jannolino μου που είσαι;; :-o:-o:-o

Φιλάκια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariap Μου σε ευχαριστώ πολύ....αντεύχομαι και σε σένα γρήγορα να μας ανακοινώσεις τα χαρμόσυνα νέα.,..... ;;);;) .....

rose μου...πλησιάζει η ημέρα που θα έχουμε ένα + στο τεστάκι μας...:)

μακάρι να είχα ένα μαγικό ραβδάκι και με ένα "τίγκι τιγκλόν" να μέναμε όλες ταυτόχρονα εγκυούλες.... [smilie=lovestory.gif] [smilie=lovestory.gif] [smilie=lovestory.gif] .........δυστυχώς όμως, πρέπει να αναμένουμε γλυκές μου.......λίγο έμεινε για να μάθουμε....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικι μου αν ποτέ βρείς αυτο το μαγικό ραβδάκι μη μας ξεχάσεις ε!!!!!Είμαστε κι εμεις εδώωωωω :lol::lol::lol::lol:

Twiggy μου μην απογοητεύεσαι θα γίνεις ροδοκόκκινη μην ανησυχείς.....Μια αγκαλίτσα για να αισθανθείς καλύτερα;;; :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Φιλάκια κοριτσάκια μου και μην ξεχνάτε ηθικό ακμαιότατο κι όλα καλά θα πάνε!!!!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μένα....

Έχω πολύ πολύ καιρό να μπώ αλλά σας σκέφτομαι όλες συχνά! Σαν σήμερα με γέννησε η μανούλα μου ενώ είχε τα γενέθλιά της και η ίδια!Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη και να ελπίζω ότι κάποια μέρα θα φέρω κι εγώ μια ζωούλα στον κόσμο τούτο...

Εύχομαι λοιπόν να έχουμε πολλά θετικά τεστ αυτή την άνοιξη και πάνω απ'όλα ανεβασμένη διάθεση!

Σας φιλώ γλυκά και σας κερνάω λίγη απο την θετική μου ενέργεια που χτυπάει κόκκινο στα γενέθλιά μου!! :D:x:YMHUG:;) [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou....κοριτσάκι μου χρόνια σου πολλά και καλά....σύντομα με μια γλυκιά φουσκωμένη κοιλίτσα....να τα εκατοστήσεις και να κανεις ενα δυνατο "φουυυυυυυυυυ" στα κερακια της τουρτίτσας σου[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] ........

mariap μου........δεσμεύομαι, πως μόλις εντοπίσω αυτό το ραβδάκι......με μια κίνηση, θα μας κάνω όλες μανούλες......καμία δεν θα αφήσω εκτός... [smilie=nono.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion15.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ πολύ miki μου, κι εσύ το '82 ε? Συνομήλικες είμαστε ;) Άντε να φουσκώνουμε όλες σιγά σιγά!!!

:)....ακριβώς....το΄82 γεννηθείσα......μακάρι κούκλα μου να είμαστε εγκυούλες σύντομα...σε φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ΄ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!ΣΑΣ ΜΥΡΙΣΕ ΤΙΠΟΤΑ??

ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ!!!!!!!!!!!!ΜΙΑΜΜΙΑΜ!!!!!!!!!!!ΜΥΡΙΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!

LEVOU..........ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΠΥΘΥΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..............ΑΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!!!!!!!!!!!

ΣΙΑ??????????

11/4 ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟΥΛΙ ΣΟΥ

ΚΑΙ ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ...

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΒΑΔΙΖΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!

ΑΘΗΝΑ ΣΟΥ'ΡΧ :D ΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΩΝ!!!!! ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΕΠΑΦΗ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΜΟΥ!!!!!!!! ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!! ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΣΑΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoula mouuu!!!ti omorfa nea kopela mou!!!!!!!diabaza to thema k iksera pws simera tha ekanes to test!!!!!!ti na pw bre koritsi mou????poly xarika!!!!!na einai oi teleioteroi mines tis mexri twra zwis sou k ola na pane kala!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D na mpaineis na mas fysas k grigora sto giatro e??????me to kalo koritsi mou.......sou stelnw oles mou tis efxes ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΩΝ!!!!! ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΕΠΑΦΗ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΜΟΥ!!!!!!!! ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!! ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΣΑΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause: :YMAPPLAUSE: :ymapplause:

συγχαρητήρια καλή μου.......μπράβο μπράβο μπράβο........σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια υπέροχη και καλή εγκυμοσύνη....!!!!.....ήταν πολύ ενθαρρυντικό το μήνυμα σου demoula μου.....:).....με το καλό να δεις την κοιλίτσα σου να φουσκώνει από το νινάκι σου...πολλά φιλια...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!! ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ... ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ!!!!!!!!! ΠΟΛΥ ΣΟΦΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!!!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif] ¨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!! ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ... ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ!!!!!!!!! ΠΟΛΥ ΣΟΦΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!!!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif] ¨

με συγκίνησες βρε demoula.......ειλικρινά....σου εύχομαι μια πολύ καλή εγκυμοσύνη...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demoula πολλά συγχαρητήρια γλυκιά μου!!! Με το καλό να σφίξεις ένα υγιέστατο και ευτυχισμένο μωράκι στην αγκαλιά σου!!! Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε βρε παιδια;ντεμουλαααααααααααααααα;συγχαρητηριαααααααα μπραβο ,να πανε ολα καλα και να κρατησεις ενα υπεροχο μωρακιμπραβο βρε παιδια...αρχισαν τα οργανα..μπηκε η ανοιξη και αρχιζουν να ξετρυπωνουν τα μωρακια...τι καλααααααααα!!!!!!!αυτη τη φορα ντεμουλα ηταν θετικο το τεστακι..εκανες τεστακι τελικα ε;μπραβο μπραβο!!!!!!!!αντε και στα δικα μας κοριτσια..μετα απο τοση αναμονη καποια μερα ερχεται κι αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α λεβου χρονια πολλααααα και ευχομαι συντομα ενα ωραιο μωρακι!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=smileinbox.gif]

εχουμε γενεθλια εγκυμοσυνες!!!!ενα παρτυ πρεπει να το κανουμε σημερα ειναι μια χαρουμενη μερα!!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ΄ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!ΣΑΣ ΜΥΡΙΣΕ ΤΙΠΟΤΑ??

ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ!!!!!!!!!!!!ΜΙΑΜΜΙΑΜ!!!!!!!!!!!ΜΥΡΙΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!

LEVOU..........ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΠΥΘΥΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..............ΑΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!!!!!!!!!!!

ΣΙΑ??????????

11/4 ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟΥΛΙ ΣΟΥ

ΚΑΙ ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ...

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΒΑΔΙΖΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!

ΑΘΗΝΑ ΣΟΥ'ΡΧ :D ΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!

Η αγαπημενη μου μιαμ!!! =p~

Καλεεεεεεεεεεεεεε δεν προλλαβα να λειψω και γκαστρωθηκατε?Μπραβο demoulaaaaaa συγχαρητηρια κοπελα μου :ymapplause:

levou χρονια πολλα κουκλα μου και του χρονου αγκαλια με μωρακι! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[youtube:1e3aewsz]LLOXlhdxDMc[/youtube:1e3aewsz]παλιο αλλα υπεροχο τραγουδακι για να φτιαξουν τα κεφια..εγω το αφιερωνω στον αγαπημενο μου κι εσεις οπου αγαπατε...γιορτη εχουμε σημερα!!!!!!!!να το γιορτασουμε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou χρόνια σου πολλά @};-@};-@};-@};-@};-

οτι επιθυμείς :YMHUG::YMHUG::YMHUG: κοπέλα μου !!

demoyla συγχαρητήρια !!! :YMHUG::YMHUG:

να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη κούκλα μου και ένα υγιέστατο σποράκι !!

απο αλλού το περιμέναμε και απο αλλού μας ήρθε :lol::lol::lol:

εξαφανίζεσαι αλλά η επιστροφή σου κάθε φορά ειναι βόμβα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...