Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

141951-Kalimera.jpg

Teddy_Dion σε ευχαριστούμε πολύ !!

δεν μας ξεχνάς ποτέ :YMHUG::YMHUG:

φιλάκια στην κοιλίτσα!!

χουανιτάκι τι κάνεις ; :YMHUG:

μαρικάκι καλή επιτυχία και περαστικά του !! όλα θα πάνε καλά και σύντομα θα μπεις και εσύ ξανά σε μια σειρά!! κουραστικές αρκετά και εσύ βρε παιδάκι μου αλλά θα ανταμειφτείς ;);)

σία πως είσαι ; :x:YMHUG:

κουαντάκι, twiggy τι κάνετε κορίτσια ;

Ροούζ μου όλα καλά ; δεν σε βλέπω και ανησυχώ....

Μερεντούλα

σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!!!

Καλημέρα και φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλες μου τις φίλες,

καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν

και στις υπόλοιπες με το καλό!!!!!!!!!!!!!

Η άνοιξη θα φέρει μόνο ομορφιές!!!!!!!!!

Πολλά φιλιά και φφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ μου ηρέμησε και μην φοβάσαι. Το ξέρω ότι μια κουβέντα είναι, αλλά τουλάχιστον προσπάθησε... Είναι πολύ νωρίς για να σου έρθει περίοδο. Οι πόνοι σου ή οφείλονται σε εμφύτευση, ή όπως έγραψες και εσύ, πιθανώς να απορρίπτεται ένα εμβρυάκι. Στην περίπτωση όμως αυτή θα δείς και λίγο αίμα. Γενικά, νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς και για απόρριψη!!! Ψυχραιμία, λοιπόν, και ότι απορία έχεις φρόντισε να ζαλίσεις τον γιατρό σου, μέχρι εκεί που δεν πάει άλλο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: και είμαι σίγουρη ότι θα έχεις άριστα αποτελέσματα... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Εγκυούλες μας γλυκιές muriam + elina + Teddy Dion, να είσαστε καλά που μας θυμάσται και μας συμπαραστέκεσται :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Σας αγαπάμε πολύ :x:x:x:x:x:x:x

Οι υπόλοιπες, ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!!!!

Σας φιλώ τώρα, γιατί πρέπει να φύγω και σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σημ.:

Και εγώ χθες δεν μπορούσα να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά στο νοσοκομείο... :-??:-??:-??:-??:-??:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1 βδομαδα εμεινε...ουφ!!!!!!!!καλημερα στις ομορφες εγκυουλες και στις μελλουσες εγκυουλες...ενταξει σια καλυτερα σημερα;μαρικακι ολα καλα με το μπαμπα;βγηκε απο το χειρουργειο;ολες ειμαστε καλα; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες, τι μου κάνετε...

Σία μου άντε κοπέλα μου, κράτα γερά, σου ευχομαι κοριτσάκι μου το επιθυμητό αποτέλεσμα να έχεις.

Cuando ναέχεις μια ευχάριστη και ήρεμη ανομονλη κουκλίτσα μου, όλα να σου έρθουν θετικά...

Μαρικάκι περαστικά στον μπαμπάκα σου κοπέλα μου, και φυσικά μην ξεχνιόμαστε...ευχομαι σύντομα τα χαρμόσυνα ...

Twiggy θετικά αποτελέσματα να φέρουν τα δέκατα, και όταν λέω θετικά ενοάωωωω μι τεραστίων διαστασεων χοριακή

Nanas καλή επιτυχίααααααααααααααα

Rose που βρίσκεσαι εσύ?

Merentoula όλα θα γίνουν όπως θέλεις κουκλίτσα μου

Να καλοσορίσω κάτι φρέσκα κοριτσάκια, που δεν το έχω κάνει τόσο καιρό και με τις καλύτερες ευχές μου...

Λοιπόν τα δικά μου είναι τα ίδια...πολύ μα πολύ δουλειά, δεν αντέχω άλλο κορίτσια τα έχω παίξει. Εν ολίγεις ένας άνθρωπος να κρατάει τρεις εταιρίες δεν γίνετε, παρόλο που είμαι μέσα σε αυτό σας το λέω "δεν Γίνετε" Δυστυχώς δεν μπορώ να είμαι στην παρέα σας όσο θα ήθελα, Ομως να ξέρετε ότι είμαι ακόμη εδώ και προσπαθώ παλέυω και αγωνιώ όπως και εσείς. Πέφτω ξανασηκώνομαι και ξανα απο την αρχή.

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ! ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ 9 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΗΜΕΡΑ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ...????ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ...ΕΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...(ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ....) ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 39... ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ.... ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ...... ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΠΑΛΙ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ.... ΠΦΦΦΦ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ 9 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΗΜΕΡΑ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ...????ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ...ΕΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...(ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ....) ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 36,9... ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ.... ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ...... ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΠΑΛΙ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ.... ΠΦΦΦΦ!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!!!

Αχ εγω κοριτσια ανεβασα πυρετο εχθες το βραδυ μαλλον θα εχω κρυωσει και δεν εχω κοιμηθει καθολου καλα, ειμαι σαν κοτοπουλο......στο μεταξυ εχω κλεισει ραντεβου σημερα για να κανω καποιες εξετασεις...

Σια μου καλυτερα σημερα ετσι?

Demoyla πιο μεσημερι λες ,γιατι δεν κανεις τωρα το τεστ?Ποσο πυρετο εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!ντεμουλα μηπως ειναι για το τεστ? ελπιζω να νιωθεις καλυτερα...

μορουλι κουραγιο με τη δουλεια.. ευχομαι συντομα αναγκαστικα να χαλαρωσεις!!!cuando εχεις δικιο αυξημενη θερμοκρασια εχουμε ετσι κι αλλιως.... θα δειξει, ειπαμε να μην κοιταμε συμπτωματα!!!

4 μερες εμειναν.. σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ.... ΕΙΧΑ 36,9 ΤΟ ΠΡΩΙ... ΟΧΙ 39 ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ.... :P:P:P:P ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ.... ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ... ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ... ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.... ΤΟ ΜΟΝΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ..... ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli kouragio kai euxomai na exeiw sintoma kati poli euxaristo ki esi...na min paleueis...kai xreiazetai na xekourasteis ligaki..

lil ti kaneis?arrostises?perastikoylia

αντε ντεμουλα κανε το τεστακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα...εύχομαι σε όλες μας που είμαστε σε καταστάση αναμονής, η ανταμοιβή μας να είναι ένα θετικό αποτέλεσμα για την πολυπόθητη εγκυμοσύνη μας......Μακάρι στο τέλος του μήνα να έχουμε χαρμόσυνες ανακοινώσεις όλες μας.....Δυστυχώς η προσμονή είναι πικρή, αλλά ο καρπός της ας ευχηθούμε να είναι γλυκός...:)...

σας φιλώ γλυκά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα...εύχομαι σε όλες μας που είμαστε σε καταστάση αναμονής, η ανταμοιβή μας να είναι ένα θετικό αποτέλεσμα για την πολυπόθητη εγκυμοσύνη μας......Μακάρι στο τέλος του μήνα να έχουμε χαρμόσυνες ανακοινώσεις όλες μας.....Δυστυχώς η προσμονή είναι πικρή, αλλά ο καρπός της ας ευχηθούμε να είναι γλυκός...:)...

σας φιλώ γλυκά...

miki Μου ετσι οπως τα λες ειναι, με υπομονη και επιμονη θα ερθουν τα θαυματακια μας.Ποσο καιρο προσπαθειτε να επιτρεπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες καλημεραααααααααααα!!!!!!Lil τι επαθες καλε? cuando πως ειμαστε σημερα?

demoula ευχομαι να εχεις σπορακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΜΩΡΟΥΛΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ;););)

TWINGY 4 ΜΕΡΕΣ ΕΣΥ 6 ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ H ANAΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ Η CUANDO ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ...

Η ROZE ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ΩΕΕΩΩ??????

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΕΜΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ .........

ΡΕ CUANDO NA ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΩΩΩΩΩΩΩΩΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ ΕΧΟΥΝΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?? :-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εδω ειμαι και εγωωωωωωωω.χαθηκα ειναι η αληθεια γιατι δεν καθομουν και καθολου σπιτι μια απο εδω μια απο εκει πηγαινα :-p σια μου τι κανεις?κατι πηρε το ματι μου για πονακια?φιλεναδα εγω πιστευω οτι τα εμβρυακια σου ειναι γερα στην κοιλιτσα σου ;) να δεις ολα καλα θα πανε..αχ ποσο το θελω να εισαι εγκυουλα!!!!!!!θα ακολουθησει αναστασια μετα σιγουρα και η cuando καλα κρατει :-bd βλεπω και η TWINGY πλησιαζει?αααα κοριτσια ετοιμαστειτε να κοκκινησετε %%-%%-%%-%%- παρτυ θα κανουμε μεταααα :ymparty::ymparty:

τι αλλα νεα?εγω μεχρι την Παρασκευη περιμενω την κυρια.cuando μου γουρ γουρ εχω,στηθος πρησμενο ακομα αλλα δεν ειναι και κανα συμπτωμα αυτο καθε μηνα τα εχω οποτε θα ερθει η κοκκινοσκουφιτσα :-p με το που θα πλησιασουν οι μερες θα ξεφουσκωσει το στηθος και τσουπ θα κατεβει κλασικκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quote]

miki Μου ετσι οπως τα λες ειναι, με υπομονη και επιμονη θα ερθουν τα θαυματακια μας.Ποσο καιρο προσπαθειτε να επιτρεπεται?

anastasia32 είχα κάποια σοβαρά προβλήματα υγείας με το στομάχι για πολλά χρόνια και μας απέτρεπαν να μπούμε στην διαδικασία του μωρού.....έπαιρνα πολύ δυνατή φαρμακευτική αγωγή και καταλαβαίνεις την επιβάρυνση στον οργανισμό μου..:(......ευτυχώς τώρα όλα καλά με το ταλαιπωρημένο στομαχάκι μου και μας έδωσαν το πράσινο φως.....από τα Χριστούγεννα ξεκινήσαμε....αλλά δεν ξέρω....φοβάμαι πολύ...μακάρι τα αποτελέσματα σε όλες μας είναι θετικά....ξέρεις πόσο αποκαρδιωτικό είναι να σου θέτουν απαγορευτικό για μωρό....:((.......πιστεύω όμως ότι η Παναγίτσα θα μας βοηθήσει όλες να γίνουμε μανούλες... :ympray::ympray::ympray:

σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miki82 ευχομαι πραγματικα σε πολυ λιγο καιρο να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα.ειναι δυσκολη η διαδικασια και δεν μπορεις να μην εχεις αγχος το ξερω γιατι και εγω το περναω αλλα οσο μπορεις προσπαθησε να χαλαρωσεις.εμεις προσπαθουμε απο το 2007 που παντρευτηκαμε και ακομα τιποτα!μαννουλες θα γινουμε το μονο σιγουρο οποτε ας περιμενουμε ποτε θα ερθει η ωρα μας και ευχομαι να ειναι συντομα για ολες μας :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miki82 ευχομαι πραγματικα σε πολυ λιγο καιρο να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα.ειναι δυσκολη η διαδικασια και δεν μπορεις να μην εχεις αγχος το ξερω γιατι και εγω το περναω αλλα οσο μπορεις προσπαθησε να χαλαρωσεις.εμεις προσπαθουμε απο το 2007 που παντρευτηκαμε και ακομα τιποτα!μαννουλες θα γινουμε το μονο σιγουρο οποτε ας περιμενουμε ποτε θα ερθει η ωρα μας και ευχομαι να ειναι συντομα για ολες μας :):):)

καλή μου rose σε ευχαριστώ πάρα πολύ...... :-* εμείς παντρευτήκαμε το 2008 με σκοπό να κάνουμε μωράκι αλλά τσούπ έπεσε το απαγορευτικό..:((...και μας κόπηκαν τα πόδια και τα φτερά.......ειλικρινά, χαίρομαι τόσο πολυ που η κατανόηση και η αλληλο-υποστήριξη είναι εκπληκτική από όλα τα κορίτσια....μία επιθυμία έχουμε όλες...να γίνουμε μανούλες...και αυτό είναι που μας ενώνει τόσο....:).....εύχομαι και σε σένα προσωπικά όπως και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια, η άνοιξη να μας φέρει τα πιο χαρμόσυνα νέα και να φυτρώσουν τα σποράκια μας στις γεμάτες αγάπη κοιλίτσες μας που τα περιμένουν με λαχτάρα....σε φιλώ :-*

guando μου......γλυκιά μου......πλησιάζει η στιγμή που θα νιώσεις το νινάκι σου στην κοιλίτσα.....:)....θα δεις......όλα θα πάνε καλά... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ν απω ;το ευχομαι πραγματικα...γιατι εχουμε ζοριστει αρκετα στο περιμενε..το ευχομαι συντομα για ολες μας...να σαι καλα μικυ..

ροουζ μια κοτσιδα θα στην τραβηξουμε που εισαι παλι απαισιοδοξη...οριστε... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...