Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα, τώρα σε λίγο πάω στο γιατρό για να με δει, και αν μπορούμε να ξεκινήσουμε. Ανυπομονώ να πάω!!

Σήμερα, με δική σας παρότρυνση έχω πάρει την απόφαση να των ρωτήσω όλες μου τις απορίες και να μάθω που θα κάνουμε την προσπάθεια μας, πόσο θα κοστίσει και όλα τα σχετικά. Μην σας φαίνεται περίεργο αλλά δεν τα χω ρωτήσω γιατί τις φορές που πηγαίνω κολλάω και κάθομαι σαν χαζό και δεν ρωτάω τίποτα. Απλά τον ακούω, να μου λέει 'μην αγχώνεσαι, άσε τον εαυτό σου λίγο ελεύθερο και κάνε ...... τις μέρες που σου λέω' , 'όλα θα πάνε καλά'.

Βέβαια είπαμε εφόσον δεν έχουμε το επιθυμητό αυτή τη φορά θα ξεκινήσουμε προσπάθεια σε ΄φυσικό'.

Αλήθεια, ανυπομονώ πολύ πολύ!!!!

Εύχομαι σε όλες μας αυτός ο μήνας να ναι πολύ ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΙΚΟΣ!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ!! :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσουδια..και ναι σημερα επισημως μπηκε η ανοιξη...ευχομαι να ανθισουμε ολες λοιπον!!!!!!!!!!!!! [smilie=hippy2.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

καλα ειστε;μαρικακι καλη επιτυχια με τον μπαμπα σου!γερος δυνατος να βγει απο κει...και να γυρισεις αμερικη να χαλαρωσεις λιγο...

οι υπολοιπες τι μου κανετε;σια πως πανε τα εμβρυακια;μερεντακι;μοσχομυρισε μεχρι την ισπανια με αυτα που κανατε... :lol:ντεμουλα παλι καθυστερηση;για να δουμε τωρα...τζανολινο;λιλ;χουανιτακι;αναστασια;καλημερες σε ολες!!!!!!

γεια σου στρουμφακι...χαλαρα..ε;καλη αρχη και παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια σε ολες!!

Μarikaki και εγω ευχομαι να πανε ολα καλα με τον μπαμπα σου!!

Καλα θα κανετε, μετα να χαλαρωσετε για να εισαι αργοτερα πιο δυνατη!!

Demoyla δεν κανεις το τεstaki για να ξερεις?

Stroumf80 καλη αρχη σας ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα καλη εβδομαδα σε ολες!!! Μαρικακι σου εχομαι καλη επιτυχια , ευχομαι να τα καταφερεις αυτη τη φορα.. το αξιζετε!!!Ντεμουλα.. μηπως να το κανεις το τεστακι!!?? Στρουμφ καλη αρχη προσπαθειων!!

Εγω αρχισει να προετοιμαζομαι ψυχολογικα οσο γινεται για την .. αποτυχια! Νομιζω βαθια μεσα μου πως δεν εχει γινει κατι... :cry: ετσι κι αλλιως δεν αισθανομαι και τιποτα.. δεν θα πρεπε να ειχα καποιο συμπτωματακι? εστω κατι μικρο?

Σας φιλω και ελπιζω να κοκκινησει συντομα καποια , τι καποια! Πολλες!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τwiggy καλημερα ποτε κανεις χοριακη κοντευετε?

Καλημερα!!! Κανονικα η χοριακη ειναι για την Παρασκευη αλλα λογω αργιας παω για Σαββατο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαινω,και εμενα η αναμονη με τρελενει αλλα βλεπεις δεν μπορουμε να κανουμε κατι γι'αυτο...

Ολα καλα θα πανε γλυκια μου, ειμαι σιγουρη!!!Οσο για τα συμπτωματα απο οτι ξερω διαφερουν, για την καθε μια ειναι διαφορετικα...Μπορει να ειναι νωρις και να μην εχεις ακαμα...Δεν πρεπει να αγχονεσαι γι αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το ξερω.. δεν αγχωνομαι.. απλα εχω αρχισει να πεφτω και αισθανομαι ακριβως οπως οταν περιμενω περιοδο.. θα δουμε..

εσυ σε τι φαση εισαι? περιμενεις κι εσυ για χοριακη?!! πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τwiggy εμεις ειμαστε στην φαση των εξετασεων,ολο και καποια ξεφυτρωνει ...Θελουν υπομονη και αυτα βλεπεις....

Μας εχει δωσει περιθωριο δυο μηνες για αυτες , ενω παραλληλα προσπαθουμε μηπως γινει κανενα θαυμα φυσιολογικα.Μετα παμε για την πρωτη εξωσωματικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κι εγω νομιζω οτι η ολη κατασταση με τις εξετασεις ειναι παρα πολυ κουραστικη!! κουραγιο.. ευχομαι να συμβει το θαυμα και να μην ταλαιπωρηθειτε αλλο.. εχετε κανει σπερματεγχυση ποτε? γιατι κατευθειαν εξωσωματικη? φιλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι ετσι ειναι, μακαρι!Twiggy μου οχι δεν εχουμε κανει ποτε.Οταν το συζητησαμε μας ειπε ...αν θελετε κανουμε αλλα μπορειτε να παρετε και ενα κανενα τεστ ωορηξιας ,δεν διαφερει και πολυ, ειναι σαν να γινεται με φυσιολογικο τροπο...

Τωρα τι να πω...Εμεις σκεφτηκαμε να τα προσπερασουμε ολα αυτα για να μην χανουμε χρονο, θα δουμε :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να γινει θαυμα λιλ μου...τουιγγι μην απογοητευεσαι...το κανενα συμπτωμα δεν σημαινει οχι εγκυμοσυνη...οποτε χαλαρωσε και υπομονη...ειναι δυσκολη αυτη η εβδομαδα...τουλαχιστον εσυ θα κανεις χοριακη,εγω θα πρπει να περιμενω...χαχαχα...ο εφιαλτης παλι...αλλα αποφασισα...θα περιμενω μεχρι τη μερα 17 κι αμα δεν ερθει ισως κανω τεστ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το τικερ μου μετραει μεχρι τη 15η μερα που θα πρεπε να το κανω συμφωνα με τις γιατρινες εδω...αλλα θα περιμενω γιατι την αλλη φορα τη 16η μερα αρχισαν τα καφε και την 17 κατεβηκαν οποτε..θα περιμενω...δεν χαλαω το τελευταιο και μοναδικο μου τεστ... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandooooo μου......πόσο δύναμη μου δίνεις με την υπομονή που κάνεις...!!!!!!..... :ymapplause::ymapplause::ymapplause: .........μπράβο κοριτσάκι μου.....και εγώ έτσι θα κάνω.....θα περιμένω λιγάκι παραπάνω, μήπως τελικά και εμφανιστεί η κακιά περιοδούλα :oops::oops::oops: .......και αν είναι να' ρθει.......δεν μπορώ να κάνω τίποτα παραπάνω για να την αποτρέψω...:)....σε φιλώωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando υπομονη!! ευχομαι να μην ερθει!!εγω ποτε δεν εχω κανει τεστ.. παντα ερχεται η περιοδος.. ελπιζω αυτη τη φορα να μην ερθει και να κανω τη χοριακη... θα δουμε.. ειναι δυσκολη βδομαδα δεν ξεκινησα καλα... φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουιγγι καμια φορα λεει με τη σπερματεγχυση αργει...δεν ξερω εμενα αργησε την αλλη φορα ενω παντα 14 μερες μετα την οωρηξια εχει εμφανιστει...ευχομαι να κανεις χοριακη και να δειξει αυτο που ονειρευεσαι.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!

marikaki ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ....

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΕ Η ΑΝΟΙΞΗ..... ΝΑ ΑΝΘΗΣΟΥΝ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ.... ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗ cuando ΜΑΣ. ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΚΑΝΕΙ.

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΗ ΦΩΝΗ.... Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΝΤΑΛΙΚΕΡΗ, ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΤΑΟΥΝ!!! ΑΤΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανουμεεεεεεεεεεεεεε? :YMHUG: Βρε κοριτσια εχω μια απιστευτη νυστα, ο καιρος ειναι που με κανει ετσι? :-?

Κουκλες υπομονη, περνανε οι μερουλες, ολες θα μαθουμε ευχαριστα νεα θα δειτε!!!Η Σια που ειναι καλεεεεεεεεεεεε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΠΩΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΥΣΤΑ ΜΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ Η ΜΕΡΑ;

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ!!!!!

Και γιατι δεν το λες τοση ωρα να παω να κοιμηθω να το γιορτασουμε? =))(-|i-)i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...