Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου..νο 36..νέα αρχή


Recommended Posts

Δεν ειναι δικιά μου η φωτο φυσικά.. εγώ μονο δέντρα βλέπω απο το μπαλκόνι μου..294183766_2993dcafe2.jpg[/attachment:ee0qasw1]

Φαινεται ομως απο το μπαλκόνι το CN Tower αυτό το ψηλό που βρίσκεται δεξία στην φωτογραφία..

Αντε να δουμε ποτε θα κατέβουμε down town..

Καληνύχτα!

post-4408-1387393657344_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα σας!!

ξυπνήσαμε πριν λίγο και πίνουμε γάλα..

Έρη είναι πολύ όμορφα και όταν βρείτε ευκαιρία να κατεβείτε κέντρο

θα δείτε άλλα πράγματα..

Τι άκουσα πριν λίγο: "Η Ελλάδα από το 1989 δανείζεται γιατί δεν ήταν σε θέση να πληρώσει

μισθούς και συντάξεις :shock: "

Βέβαια από όταν ήθελε να ανεξαρτητοποιηθεί δανείζεται αλλά από το 1989

αν δεν δανειζόταν δεν θα είχε να πληρώσει μισθούς και συντάξεις :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!!eutyxos iremise to stamaxi mou simera,eixa faei psito kotoloulo sxaras :? thoulki pos einai o ntonto"?proi proi skoupisa sfouggarisa simmazepsa mpaniaristika perimeno na vgei to xoirino apo to fourno k feugoume g voltitsa!!! kali Kuriaki kores!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

εμείς τρώμε πρωίνό και αναχωρούμε.....

περαστικά Θούλη στον Ντόντο σου :x

Λένα και στον Ανασταση, να σκέφτεσαι θετικά, τι και αν ήταν πέρυσι άρρωστος στα γενέθλιά του? αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα είναι καλά και φέτος!!! :)

Συμπεθέρα μου, τις βραδυνές φωτό και εγώ δεν τις πετυχαίνω!!!! :?:x

μια χαρά είστε εκεί, ούτε οι πύραυλοι του Καντάφη δεν σας φτάνουν, ενώ στην Ελλάδα....... :?:

Γιώτα καλά να περάσετε :x

Λενάκι, ασφάλεια και βέβαια έχω, ιδιωτική και μάλιστα επειδή δεν καταθέσαμε κανένα λογαριασμό την χρονιά που μας πέρασε είχαμε επιστροφή χρημάτων!!!! :D

νομίζω ότι ο άντρας μου υπερβάλει σε αυτό το θέμα, όταν έρθει ο λογ/σμός θα σας πώ!!!

σας φιλώ και σας χαιρετώ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα!!!!! Πως εισαστε σημερα?

Τελικα το ειδαμε το φεγγαρι και ηταν τελειο! Βγηκα στο μπαλκονακι με την κουβερτουλα και το χαζευα!

Καλη Κυριακη να εχουμε ολες μας!!! :-*:-*:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααα....Ξύπνησα στραβά..Θέλω βρίσω την πεθερά μου... :evil::evil::evil::evil: Είμαι με κάτι νεύρα...Με τσίτωσε πρωί πρωί....Ξυπνησαμε, κατέβηκε ο Γιώργος με την Ιω στο υπόγειο που ήταν η πεθερά μου κι εγώ μάζευα πάνω τα δωμάτια...Κατεβαίνω κάτω και με το που με βλέπει μου λέει "Έφερες ρούχα της Ιωάννας;;;"...(Ήταν με το φορμάκι της η Ιω), αλλά συνήθως τις έχουμε μια αλλαξιά ρούχα κάτω....

Εγώ γίνομαι έτσι :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: και της λέω "Καλά τόση ώρα πάνω ήμουν, δεν ήξερες να μου φωνάξεις να φέρω ρούχα;;;" :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Λέει, "δεν πειράζει, θα ανέβω να πάρω εγώ...."Της λέω "ανέβα, εγώ δεν πάω"..Κατεβαίνει και φέρνει ένα γαμωκολάν που σιχαίνομαι και τις έχει ξεχειλώσει στη μέση και μια μπλούζα που της φτάνει στον αφαλό..Κοντή!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Τα παίρνω και πάλι κρανίο και λέω "'ημουν σίγουρη ότι θα της φέρεις αυτό το κολάν... :evil::evil: Και αυτή η μπλούζα της φτάνει στον αφαλό"... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Της τα πήρα με νεύρα απο τα χέρια και ανέβηκα πάνω να της πάρω άλλα ρούχα.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τώρα είμαι μέσα στα νεύρα.... :evil::evil::evil::evil: Δεν της μιλάω..Και ο άντρας μου με κοιτάζει έτσι :evil::evil::evil: επειδή στενοχώρησα τη μανούλα του... :evil::evil::evil::evil:

Θουλάκι μου περαστικά στο Ντοντάκο ρε... :cry::cry::cry: Κρίμα!!!Πρόσεχε μην κολλήσει το μπεμπάκι...Σε φιλώ!!!!!!!!!!!!!!

Συμπεθερούλα μου μη σκέφτεσαι έτσι αγάπη μου..Όλα καλά θα πάνε...Και η Ιω πέρυσι στα γενέθλιά της είχε πυρετό που κατέληξε σε λοίμωξη του αναπνευστικού και είχαμε νοσηλευτεί.... :?:?:? Μη σκέφτεσαι όμως αρνητικά ρε αγάπη... :roll::roll::roll::roll: Σε φιλώ!!!

Ρε Γιώτα πότε πρόλαβες και έκανες όλες αυτές τις δουλειές;;;;; :?:?:?:?:? Θα μας τρελάνεις;;;;; :?:?:?:?:? Εμείς πριν μια ώρα ξυπνήσαμε... :roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Μαράκι θα πάτε Βόλο τελικά;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Λενάκιιιιιι καλημερά...Φιλιά στα ζουζούνια σου!!! :x:x:x

Φιλάκια σε όλες!!!!!!Πάω να ηρεμήσω γιατί θα εκραγώ από τα νεύρα... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες!!!

Χαμπάρι δεν πήρα το φεγγάρι χθες βράδυ! :(

Γωγούλα φαντάζομαι τόσο η πεθερά σου όσο και ο άντρας σου θα σου συγχώρεσαν τα νεύρα, γιατί είναι από τις ορμόνες, ε? Δεν έκανε κάτι τραγικό η γυναίκα (γνώμη μου πάντα...) Ξέρω πολύ καλά ότι υπό άλλες συνθήκες (αν δεν ήσουν ετοιμόγεννη δλδ, ή έγκυος) δε θα αντιδρούσες έτσι. Θα της έλεγες όμορφα κι ωραία να πάει πάνω να φέρει άλλα.

Εγώ πάντως κάτι άθλια ρούχα της Μαρίας της τα φοράω μέσα στο σπίτι.΄Ότι δε μου αρέσει, δε βγαίνει από την πόρτα :D

Γιώτα παράτα τα ντελίβερι παιδί μου! Εγώ από κρέας στη σχάρα έπαθα βαρβάτη δηλητηρίαση από τα κάρβουνα! Μακαρόνια σκέτα άλλη φορά όταν δεν έχεις φαγητό! Στο τσακίρ κέφι βάλε και λίγη κέτσαπ!

Έρη έχω πάθει πλάκα με τη γειτονιά σας και τα φτωχόσπιτά της!!! Αλλά και με το φεγγάρι της φωτο!

Ειρήνη και Μανωλάκης... τα πιο χάι τεκ παιδιά του μαμμυ!!! :lol:

Τα διάβασα σχεδόν όλα, αλλά συγνώμη, δεν μπορώ να σχολιάσω τίποτα παραπάνω! Πάω να παίξω με το Μαράκι, γιατί με τραβάει από τη φόρμα εδώ και 5 λεπτά!

Φιλιά σε όλες!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Γωγω οι ορμονες σου εχουν αγριεψει μου φαινεται!!! Ε δεν εκανε και κατι τρομερο η γυναικα!!!! Εγω στον αντρα μου ζητησα κορμακι και μου εφερε πυτζαμακι. Και οταν τελικα πετυχε το ρουχο, μου εφερε κορμακι της Δαναης. Καλυτερα να χειρουργει και να αφηνει τα των παιδιων σε μενα. Δεν το 'χει το καμαρι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax κορίτσια το ξέρω ότι δεν ήταν τόσο σοβαρό...Τώρα που ηρέμησα, το κατάλαβα...Αλλά δεν μπορείτε να φανταστείτε πως ήμουν... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Μπαμ θα έκανα!!!!!!!!!!!!!!Μου ερχόταν να την πλακώσω στις μπουνιές..... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ορμονες ειναι!!! εγω το πρωι πριν γεννησω ηθελα να δειρω την υπαλληλο του σουπερ μαρκετ διοτι μου εδειξε λαθος ρυζι απο αυτο που ηθελα.....Και ειχα τετοια νευρα, κ χτυπιομουν σπιτι ωστε μου εσπασαν τα νερα....

ηρεμησε! ανοιξε καλε το νεο τρενακι να χαλαρωσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ αντε ανοιξε το νο 37 γτ σε αυτο θα γεννήσεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol: αλλιώς ειναι σειρά της Ιφι!! :lol::lol::lol::lol::lol: γυρισαμε απο τη βολτίτσα ,φαγαμε ,η μικρη κοιμηθηκε στο πατωμα της κουζίνας ,δεν εφαγε φαϊ και ζητουσε γάλα...δεν της έδωσα,το εχει κανει συστημα καθε μεσημερι ,γενικά οποτε ειναι να κοιμηθεί ζητάει γάλα κ δεν τρώει φαϊ,το γαλα το εχει σαν νερό να καταλάβετε!Αργκι κ εγώ αυτή τη βδομαδα θα κλείσω ραντεβού με τον οδοντίατρο..κατι παιζει με το ούλο μου :( ολες ειστε βολτίτσα να υποθέσω?εξω βρέχει!!! :( φιλιά κορες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...