Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου..νο 36..νέα αρχή


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας και καληνύχτα σας!

Τί κάνετε;;;

Εμείς μια χαρά. Κοιμούνται τα κορίτσια μου και άραξα με την ησυχία μου στο ιντερνετ.

Δεν πιστεύω τίποτα απ'όλα αυτά που λέτε. Δηλώνω πλήρη άγνοια επί του θέματος και αρνούμαι να το ψάξω περισσότερο. Ούτε που με νοιάζει. Δε θα μου πέσουν τα μαλλιά από το άγχος μην τυχόν και πτωχεύσουμε. Σιγά τα αβγά.

Είμαι ευτυχισμένη και είμαι στον κόσμο μου!!! :lol::lol::lol::lol:

Ευχαριστώ!!!

Σισσιώ πότε έρχεσαι με το καλό;;; Που θα μείνεις;;;;

Σου στέλνω με πμ το κιν μου για να το χεις....

Μαρία χαλάρρωσε ρε κοπελάρα. Ό,τι είναι να γίνει θα γίνει...

Ιφιγένεια καλώς ήρθες στο τρενάκι. Δε σε πέτυχα ποτέ!

Φρανίτα πως τα πας;; Γκαντεμοτρενάκι άνοιξες;;; :lol::lol::lol::lol:

Λες να πτωχεύσουμε;;; Εσυ θα φταίς!! :D:D

Αθηνά περαστικά σας ρε συ...

Χρύσα πως είσαι;;;;

Νατάσα αίμα δεν ξαναείδα ευτυχώς αλλά οι βλέννες και τα πράσινα κακά συνεχίζονται. :(:(:(

Τί να πω...

Λένακι περαστικά σου. Ρε συ 40 μισό;;; Ουάου. Πρέπει να βλέπεις αστεράκια...

Lala δε σε πετυχαίνω ποτέ....

Καρολ ρυζακι πως είναι η μικρούλα σου;;

Έρη πες κανένα νέο από την ξενιτιά...

Αναστασία ματσ μουτσ! Χάρηκα που σας είδα...

Γωγώ καψόνια σ'έκανε η Ιω;;; Ρε γμτ και ακόμη δεν ήρθε η μπέμπα.

Αφροδίτη μαζί σου! Και γω τπτ δεν πιστεύω...

Παναγιώτα που τί τέλεια φώτο!! Φτου σας και στους δυο!!! Και το φορμάκι τέλειο! Που το βρήκες;;;

Δημητρα χαίρομαι που πάει καλύτερα το νινί! Και ναι με τρως... Είσαι μικρότερη!

Χιονούλα τελικά η Μ ποιος την κρατάει τώρα; Με τον παιδικό δεν είχατε καμία εξέλιξη;

Η Αναστασία που είναι;;;

Και συνεχίζω...

Γράφω ό,τι θυμάμαι...

Εγώ πλένω ρούχα με soap nuts και λίγες σταγόνες από αιθέρια έλαια για μυρωδιά. Τα απορ/κα για τα ρούχα και το μαλακτικό μας φέρνουν πια οικογενειάκώς φαγούρα. Έχω κόψει όλα τα απορυπαντικά γενικά στο σπίτι.

Σφουγγαρίζω με ξύδι και έλαια για μυρωδιά.

Τα τζάμια τα κάνω με ένα βρεμμένο ειδικό πανί.

Τα άλατα κλπ στο μπάνιο με ξύδί.

Στο πλυντήριο πιάτων βάζω ξυδι για γυαλιστικό και χοντρό αλάτι για το αλάτι πλυντηρίου, αρκάδι αντί για καλγκονιτ κλπ.

Μαλακτικό για τα ρούχα χρησιμοποιώ λευκό ξύδι.

Το μόνο που δεν μπορώ να αποχωριστώ είναι η χλωρίνη μου! :x:x:x:x Τη λατρεύω!!! Ειδικά στην τουαλέττα! Κακώς βέβαια αλλά όλοι έχουμε τα ελαττώματά μας! :lol::lol::lol:

Την είδα οικολόγος αλλά και οικονόμος!

Ένα μπουκαλάκι λευκό ξύδι έχει 40 λεπτά. Οι καρποί έχου 13 ευρώ και φτάνουν για 200 πλύσεις.

Στη κοσμάρα μου εγώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια η μικρη ειναι ακομα ξυπνια και τρωει τοστ. Νομιζω οτι σημερα ειναι η μερα που θα χειροδικήσω!!!!

Τραγουδάει κιολας!!! :shock::shock::twisted::twisted::twisted:

Νατασα μου δεν ξέρω να σου πω ακριβως... ή 21 με 22 ή 22 με 23. Το που θα μεινουμε το έχει αναλαβει η σίστερ.

Μπράβο ρε συ πάντως που τα κάνεις όλα αυτά! Θα δω μηπως αντικαταστήσω και γω σιγα σιγά αρχικά το υγρό για τα τζάμια... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοτάξιδο το τρενάκι! Επιβιβάζομαι και σας καληνυχτίζω!

Σας διάβασα, αλλά τα μάτια μου κλείνουν!

Νατασούλι, δεν παίζεσαι! :x

Βαριά η ατμόσφαιρα, με ψυχοπλακώσατε!! :? Φράνι, να ξέρεις ότι σε περίπτωση πτώχευσης, θα κατηγορηθείς για γκαντέμικο τρενο-ποδαρικό! :P

Φιλιά πολλά σε όλες!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALημερα!

δεν βλεπω πλεον τηλεοραση!

αρκετα ακουω γυρω μου!

δεν θελω αλλα!

ειχαμε μια νυχτα χαλια!

εγω στη δουλεια...

ο Π. σπιτι με την Μ-Ι

στις 10 πριν φηγω εκανε εναν υπεροχο εμετο στο κρεβατι μας....

στις 12:30 φουντωσε απο τη μεση και κατω τα ιδα τα περσινα....

χωρις οιδημα ακρων και προσωπου

μεχρι που γυρισα την παρακολουθοσε ο Π.

εχουν κανει ηδη στοχους...κια ς πηρε 2 δοσεις φενιστιλ...

αν γινουν πιο πολλα παμε νοσοκομειο...!

αχ δεν αντεχω!

τωρα κοιμαται!

παω να ξαπλωσω αλλα δεν θα κοιμηθω....δεν μπορω...ειναι γυμνη και την κοιταω καθε 10 λεπτα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera !!!

Θου μου :YMHUG::x

Παναγιώτα γλυκας ο μικρουλης (μα ποσο γρηγορα ξεχναμε ποσο μικρα ηταν !) αλλα και συ θεά !

Να τα χαιρεσαι παντα γερα και ευτυχισμένα τα παιδακια σου !!!

Πεμπι αλλεργια λες παλι ? Ελπιζω ολα να πανε καλα !!!

Νατασσα μηπως πρεπει να κανεις και αποχη απο τα σοκολατάκια ? :roll::lol: Πολυ φτηνο το παιρνεις το ξυδι εδω ειναι αρκετα ακριβότερο το λευκο .

Αναστασί χρειαζεται και η αποτοξινωση ποτε ποτε . Τελικα , δεν σε ρωτησα , ποια ειναι η φιλη σου που την ειχα στεναχωρήσει ?

Αθηνα ξεκουράσου και περαστικά σας γρηγορα !!! (παλι τα ιδια εγραψα χτες ??)

Αργυ μαλλον δεν το γραψα καλα , στο "και γρια" νιωθω συμπαράσταση μιας και πρεπει να μαστε μονο οι δυο μας ανω των 35 . Απο περπάτημα εχω ριξει εγω ουυυυ χιλιόμετρα με τη Χριστιάννα στο καροτσι . Τωρα τις Τεταρτες κουραζομαι πολυ (ενω τις Δευτερες οχι τοσο ) γιατι το πρωι ειμαστε παιδική χαρα κλπ , το μεσημερι μαζευομαστε στο σπιτι μου και μαγειρευω για 5 παιδακια και 3 μαμαδες απο το πρωην spielgroup που πηγαιναμε, ωσπου να φυγουν και να μαζεψω πρεπει να φυγουμε για γυμναστική . Εσυ εισαι τζοβενο οπως λεει η Ιφιγένεια , εγω μαλλον γέρασα και δεν αντεχω :lol:

Γωγω μην αγχωνεσαι μια χαρα θα τα καταφέρεις με ολα . Θα μαι Ελλαδα εκεινη την περιοδο δεν θα μπορω να σε βοηθήσω αλλα εχει εδω πολλες καλες μη πω καλυτερες απο μενα !

Λενα περαστικα εισαι καλυτερα σημερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια....

ιφιγενεια τι εχει η μανουλα σου?? ευχομαι να πανε ολα καλα!

εχω γραψει στο gyn, τη μια φορα μου απαντησαν την επομενη μερα κ τη δευτερη μετα απο 2 μερες

μονο 200 ευρω πιανουν οι λιρες??? πφφφ

κοριτσια ηδη εχουμε πτωχευσει... απλα δεν ειναι επισημο!

σισσιω ελπιζω να ειμαι καλα μεχρι τοτε!!καλο διακοπαρισμα!!

νατασα λαβι καλα κανεις κοριτσακι μου!! θα τα δοκιμασω κ εγω ολα αυτα που γραφεις!

αντε βρε λαλα που γερασες!!!

πεμπι ελπιζω να της περασει γρηγορα της μικρης!

παναγιωτα τελειος ο μπεμπουλης!!! τι γλυκας που ειναι!! κ εσυ τοσο χαρουμενη μανουλα! κουκλα!!

αχ κοριτσια ειχα ενα εφιαλτικο βραδυ... ανεβασα 3 φορες πυρετο που κυμαινοταν απο 39.5 μεχρι 40.2!

ποναει ολο μου το κορμι κ σημερα δε μπορω να καταπιω ουτε κατα διανοια!!

προσπαθουσα να σηκωθω να κατουρησω το βραδυ κ δεν ηξερα που πατω κ που βρισκομα, τετοια ζαλαδα!! ευτυχως ειχα τον τολη, αλλα σημερα δε θα ερθει καθολου, θα δουλευει ολη μερα..

παιρνω αντιβιωση, ελπιζω να μου περασει γρηγορα.. ατιμες αμυγδαλες... καιρο ειχαν να με πιασουν τοσ οπολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

με ψυχοπλακώσατε με όλα αυτά τα περί φτώχευσης, εγώ δεν διαβάζω τίποτα και δεν βλέπω καθόλου ειδήσεις στην κοσμάρα μου όπως λέει και η Νατάσα :roll::roll::roll:

Τα 200 για μια λίρα εμένα μου φαίνονται πολλά νόμιζα πιο λίγα ότι πιάνει :?:?:?

Η Έλενα τις τελευταίες μέρες τρώει πάρα πολύ (5πλες ποσότητες από αυτές που γράφει ο Παπαβέντσης

:o:o:o ) και τρώει όλο περίεργα, χθες μαζί με τις φακές έφαγε 10 ελιές καλαμών ξιδάτες :shock::shock::shock:

Λένακι περαστικά κορίτσι μου

Νατάσα φαντάζεσαι τι άλλο μπορεί να την πειράζει? βάρος βάζει κανονικά?

Μαγδα περαστικά στην Μαρκέλλα

Σισσιώ πότε θα ξέρεις σίγουρα την ημ/νια που θα ανέβεις γιατί 21/3 έχει γενέθλια η Έλενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Θεσσαλονικη μου μεγαλη φτωχομανααααααα

Φρανι και Σισσιω αυτο λεω εγω εδω και ποσο καιρο..οτι εχουμε πτωχευσει εδω και χροοοοοννννιιιαααα

απλα δε θα το παρουχε χαμπαρη!!

Αμα θα το πουν αναδιαρθρωση..θα τους ειμαστε και ευχαριστιμενοι απο πανω

Τεσπα..οχι δε θα μιζεριασουμε σημερα....δε το αντεχω

Ας χαλαρωσουμε λιγακη!!!!

νατασουλα νιστευεις;;;;

αμα δε νιστευεις θα κανω τσιζ κεικ για μας

Α καλα και ο φοφο χτες ετρωγε μπισκοτο μιραντα με φακιεσ..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

έλα να ανεβαίνουμε λίγο [smilie=icon_rabbit.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=icon_cheers.gif] [smilie=icon_cheers.gif] [smilie=icon_cheers.gif] [smilie=icon_cheers.gif] καινούργιο τρενάκι, καινούργια αρχή, λίγη περισσότερη αισιοδοξία (τώρα θα μου πείτε εσύ ζεις αλλού!) :?

Φρανίτα μην ανησυχείς θα ευθυμήσει πάλι το τρενάκι, μην το παίρνεις κατάκαρδα! :roll::roll::roll:

εγώ παντως πάω στο μπαράκι για καφεδάκι, ελάτε....α διάβασα ότι προσφέρει και brunch!!! μμμμμμ

Του Λουκά του πονάει ο λαιμός, τι να του δώσω να του περάσει? του έκανα χαμομήλι με μέλι χθες, το ήπιε, έβαλα μέλι στο γάλα του ... κανένα άλλο γιατροσόφι? :?:

πάμε σχολείο....

Ίφι μου και εγώ παλιά διάβαζα το gyn το έχω και στα φειβοριτς! δεν έχω γράψει ποτέ όμως.....

καλή επιτυχία στην μαμά σου, γυναικολογικό ε? όλα καλά εύχομαι........

η συνέχεια μετά.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ μαλλον δεν το γραψα καλα , στο "και γρια" νιωθω συμπαράσταση μιας και πρεπει να μαστε μονο οι δυο μας ανω των 35 .

αν είσαι και εσύ πάνω από τα 35 ναι οι γιαγιάδες του τρένου!!! :lol::lol::lol::lol:

και το "κακιά" και "ξυνή"? :?:lol::lol::lol::lol::lol:

Λαμπρινή, ερώτηση εσύ που είσαι πολλά χρόνια εδώ: πώς λέγεται η μαγειρική σόδα? υπάρχει, νομίζω όχι ε?

για πες πώς την βρίκσουμε :?::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ευδιάθετες σας βρίσκω!!! καλημέρα!!!!

δηλ πρεπει να παω να τρεξω να βγαλω τα 300 ευρω που εχουμε για να περασουμε το μηνα? :lol:

Μαρια μην αγχώνεσαι!!!! κανονικα πληρωνομαστε 27 ,πεφτει Κυριακη αρα θα πληρωθουμε Παρασκευη ,Παρασκευη ειναι αργία αρα θα πληρωθουμε Πεμπτη ,Πεμπτη ειναι 24 !!!πας στο ατμ βγαζεις τα φραγκακια και ασε την αλλη μερα την πτώχευση!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φιλιά σε όλες ,δυστυχώς δεν εχω χρονο να σχολιασω,περαστικα σε μαμαδες ,μπαμπαδες και παιδάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εν τω μεταξυ δειχνουν τα καναλια το σεισμο που εγινε στην ιαπωνια

αλλοι λενε οτι ηταν 7.9 αλλοι 8.8 κ αλλοι 8.9 ριχτερ! :lol:

τρομερη καταστροφη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε λετε παλη καλα που η Θεσσαλονικη ειναι κλειστος κολπος και σε παρομοιο σεισμο θα σωθουμε

Ειπαμε οχι μιζεριες σημερα!!!

Θα ευθυμισουμε λιγακη...

αντε αντε ανεβειτε...

γιατι αμα μας πιασει καταθληψη...κλαφτα χαραλαμπεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!

καλε δεν υπάρχει περίπτωση να ανακοινώσουν τίποτα

χαζοί είναι η ΕΕ και το ΔΝΤ??

ποιον θα συνεχίσουν να αρμέγουν καλέ μετά??

ούτε θα μας βγάλουν από ΕΕ

Πάντως εγώ είμαι μια χαρά

σκέφτομαι τα γενέθλια μου :ymdaydream:

Ψυχοπλάκωσα εσάς και εγώ είμαι μια χαρά :lol::lol:

Φρανίτα η τιμωρία σου για το χρεοκοπημένο τρένο μας θα είναι

να σου έρθουμε όλοι οικογενειακώς Δανία ή Ουγκάντα μέχρι να φύγει η μπόρα.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε σταματηστε..στο τελςο δε θα θαλει καμια να ανοιξει τρενακη!!!!

χαχαχαχαχα

Οντως καλε σηγα μη μας το πουν..αφου ειμαστε ΗΔΗ χρεοκοπημενοι!!!!

Παρτε το χαμπαρη..

αν δε μας δανειζανε..δεν θα ειχαμε να πληρωσουμε μισθους..

εδω το ΙΚΑ αρνειτε τα βασικα επιδοματα...ουτε την Β επιπεδου σου επιστρεφουν πια...και εξαρταται απο τον καθε διοικητη εαν θα το δεχτει..

ξυπνηστε λεμεεεεεε

Εγω εξακολουθω να μην ειμαι καλα σημερα..

αλαλ εχω σκοπο να ευθυμισω

πειτε καλε καμια βλακεια..κανενα κουτσομπιλιο....κατι ρε παιδια..

δε βγαζουν και καμια διαφιμιση τρελη να γελλασουμε ρε γμτ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τζαμπα θα τον κανω...

8,30 θα πληροσω :lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα δεν εχει σημασια καθολου μαλιστα!!!

Θα κατευω σε απεργια πεινας..

να καταργηθει το ΙΚΑ

το σκατα το πληρονω τοσα χρονια...

συνταξη δεν ευελπιστω να ζησω για να παρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν είσαι και εσύ πάνω από τα 35 ναι οι γιαγιάδες του τρένου!!! :lol::lol::lol::lol:

και το "κακιά" και "ξυνή"? :?:lol::lol::lol::lol::lol:

Λαμπρινή, ερώτηση εσύ που είσαι πολλά χρόνια εδώ: πώς λέγεται η μαγειρική σόδα? υπάρχει, νομίζω όχι ε?

για πες πώς την βρίκσουμε :?::!:

Natrium Soda ή κάτι τέτοιο. Θα το βρεις σίγουρα στα DM σε φακελάκι ή και σε συσκευασία των 100γρ. Είναι πράσινο με άσπρο. Ακόμα και τα μεγάλα ΣΜ έχουν. (Όχι Lidl, Aldi και συναφη)

Εγώ που οδεύω στα 34 μπαίνω στην παρέα σας;;;; Η γριά η κότα έχει το ζουμί! Και έτσι όπως είμαι εγώ κάνω την τέλεια κοτόσουπα!!!!

Κορίτσια καλημερα από το μέτωπο!!!

Την Κυριακή που μας πέρασε μαζευτήκαμε 27 άτομα, 14 παιδιά. Το σπίτι έγινε αγνώριστο αλλα περάσαμε άψογα. Μια στάση στο Βερολίνο για καφέ;

Κόπηκε το DEAL; Γιατί; Και το έβλεπα που και που....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αθηνά ωραία θα περνούσαμε!!!

Θα παίζανε και τα κορίτσια μου με τα δικά σου..

αχ τι καλάααα ;););)

Λοιπόν το τσιζκεικ σήμερα θα το κάνω :?

αντε να δούμε

λέω να κάνω και κεικ

και θα αγοράσω και πιτάκια

τι άλλο??

καλά μη φανταστείτε 5-6 φίλες μου θα έρθουνε

λέω το Γ να τον ντύσω μπάτλερ 8-)

κλείνω τα 30 :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...