Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου.Ο Ορεστακος μου κοιμαται και βρηκα ευκαιρια να μπω.Σημερα γινεται 9 μηνων το αντρακι μου.Ειμαι τρελη και παλαβη μαζι του.Τον λατρευω!!!!!!!

Κατερινα μου,δεν φευγεις καθολου απο το μυαλο μου.Ενημερωσε μας οποτε μπορεσεις για το τι εγινε με τις εξετασεις.

Εγω συνεχιζω τις καθαριοτητες με τη βοηθεια της μανουλας μου βεβαια.Ο καιρος εφτιαξε και μαζι και η διαθεση μου.Την αλλη εβδομαδα θα παρω τις μπομπονιερες και τα προσκλητηρια.25 μερες εμειναν μεχρι τη βαφτιση και ανυπομονω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάρες καλημέρα.

Ωχ μωρέ τι διαβάζω;;; Κατερίνα τι τραβάτε κοπέλα μου; Ελπίζω να βρείτε επιτέλους την αιτία των προβλημάτων και να ηρεμήσει το Καθολικάκι. Μην αφήσεις τους γιατρούς σε χλωρό κλαρί. Να τους πρήζεις συνέχεια μέχρι να εντοπίσουν τι φταίει. Κάντε ό,τι εξετάσεις χρειάζεται. Ναι, το ξέρω θα ταλαιπωρηθεί τώρα το μωράκι με τα παλιοσωληνάκια, αλλά πρέπει να βρουν μια και καλή τη λύση για να πάρει τα πάνω του το μωρό.

Μάγδα το μαλλί παραμένει πορτοκαλί; :lol: Και εγω ηθελα καποτε να παω Κερκυρα αλλά πέφτει καπως μακρυα για εμενα :roll: Τι προσκλητηριο κανατε τελικά; Δειξε μας με φωτο.

Έλενα μου σου χρωστάω τις ευχές μου για τη γιορτή σου. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ό,τι επιθυμείς. Ο Ορεστάκος μας ρίχνει ένα πόντο στο ύψος :lol: μπράβο. Ξέστρωσες κιόλας, ε; Βαριέμαι να μαζέψω τα χαλιά. Άσε που ο μικρός είναι συνέχεια κάτω και έτσι λέω να το καθυστερησω.

Μήτση ώστε στα εξωτερικά ήσουν και είχες χαθεί; :lol: Αχ, θέλω και εγώ :cry:

Χαρουλίνι, αντέχεις;;;;;;;;; Α ρε επιστήμη, το έφαγες το κορίτσι. Καλέ πως περασε ετσι ο καιρός; Κιόλας γενναει η αδελφη σου; Η ανιψια καλά;

Φουφουκα λίγες εβδομαδες εμειναν για να κλεισετε και εσεις, και μετα ξεκουραση (λέμε τωρα :lol: ) και βόλτες με τις ζουζούνες σου.

Ρουλα, ετοιμα και τα προσκλητηρια, μπραβο στις φιλες, χρησιμες τετοιες ωρες. Το φορεμα το εραψες;

Ουφφ από το πρωι το γραφω το μηνυμα. Πρεπει συνεχεια να εχω το νου μου στο μικρο που δεν εχει αφησει σημειο του σπιτιου που να μην εχει παει. :o

Εχω ευχαριστα νεα. Επιτελους ο φαφουτακος μου δεν ειναι πλέον φαφουτακος. Χτες βγηκε το πρωτο του δοντακι :ymparty::ymparty::o):o)

Φιλακια σε όλες.

Βικυ κουραγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Μπήκα να δω μήπως είχε γράψει η Κατερίνα κανένα νέο.

Κατερινάκι ελπίζω να είναι κάπως καλύτερα το κοριτσάκι σου.

Κάνατε τις εξετάσεις; Την εξέταση για τις αλλεργίες που την κάνατε; Γίνεται κάπου εδώ στη Ρόδο;

Στο Παίδων θα πάτε για την βιοψία στο εντεράκι;

Σκεφτόμουν μήπως πήγαινες και από το νοσοκομείο να του ρίχναν μια ματιά. Και αν και εκείνοι κρίνουν πως χρειάζεται να πάει Αθήνα νομίζω ότι μπορούν να σου κάνουν χαρτί που το παρουσιάζεις στο ΙΚΑ και έτσι σου καλύπτουν τα έξοδα. Ρώτα και τον Χατζηνικόλα αν γίνεται κάτι τέτοιο. Τι στο καλό το έχουμε το ΙΚΑ; Μόνο να το πληρώνουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ Κ ΚΟΧΥΛΑΚΙΑ ΜΕΣΑ Κ ΩΡΑΙΑ ΑΣΤΡΑΦΤΕΡΗ ΜΠΛΕ ΑΜΜΟΥΔΙΑ.ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΟΛΙΚΟΥΛΑ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΛΠΙΖΩ.ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΟΧΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΣΤΡΩΣΕ ΞΑΝΑΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΑΤΙΜΟ Κ ΕΓΩ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΟ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ 9 ΜΗΝΩΝ ΚΑΛΕ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΠΤΙΣΗ 25 ΣΑΝ ΚΙ ΕΜΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΓΙΝΑΜΕ ΧΤΕΣ 8 ΜΗΝΩΝ!!!!ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΑΡΑΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΚΥΡΙΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗΣ 8 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΕΦΛΕ.ΧΑΧΑΧΑ.ΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ ΜΑΓΕΙΑ ΑΠΟΛΑΥΣΗ Κ ΜΑΣΑΖ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΝΥΧΑΚΙ ΜΠΕΙ Η ΓΩΝΙΑ Κ ΠΟΝΑΓΕ ΠΟΛΥ Κ ΕΤΣΙ ΒΡΗΚΑ ΑΦΟΡΜΗ Κ ΠΗΓΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΠΕΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΠΟΛΥ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΝΥΦΗ???

ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΜΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ 3 ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Ο ΧΑΔΙΑΡΗΣ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαε φιλεναδες μου....λοιπον

Το Καθολικακι ειναι αλλεργικο στα παντα!!!! γαλα , αυγο, μοσχαρι, ντοματα, φραουλες, φυστικια, πορτοκαλι, κτλ γιαυτο μου τα εκανε εμετο το μοσχαρακι με την ντοματα το ψυχουλινι μου :(

Μου εγραψε το almiron pepti που ειναι αντιαλλεργικο και μια κρεμα για το απογευμα επισεις αντιαλλεργικη και ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι χθες το απογευμα εφαγε 180μλ απο αυτη την κρεμα...νομιζα οτι δεν θα την ετρωγε....στο γαλα κανει ακομα την δυσκολη αλλα που θα παει....φρουτοκρεμες του εμποριου απαγορευονται....μονο φρεσκα φρουτα και μονο μπανανα μηλο αχλαδι.....και χορτοσουπα και κοτοπουλακι...

Τωρα για το παιδων μας ειπε να την παρακολουθησουμε για 2 βδομαδες και αν δεν παρει το βαρος που θελει ο γιατρος τοτε θα παμε....

Φωτηνουλα το τεστ αλλεργιας το εχει ο Χατζηνικολας στο ιατρειο του...τσιμπαει το χερακι της με ολα αυτα και βλεπει...το χερακι της εγινε τουμπανο :shock:

ΚΑΙ το ακομα ποιο ωραιο χθες επαθα γαστρεντεριτιδα πρωτη φορα και ελπιζω τελευταια!!!! αγκαλια με τουαλετα ΟΟΟΛΗΗ μερα καιο πυρετο 39.2!!!!!!!!!!!!!11 πηγα νοσοκομειο μου βαλανε 3 ορους και συνιλθα λιγο......ο αντρουλης μου τα πεξε ο καιμενος...απο την μια εγω να φωναζω ποναω....και απο την αλλη το Καθολικακι να γρινιαζει που την αφηνε κατω....χθες ηταν καλουλα ξυπνησε στης 3 και στης 6 και ξανακοιμοτανε και μετα στης 8.30... χθες δεν την επιασα καθολου :( για να μην την κολησω και με κοιτουσε απορημενη σου λεει γιατι δεν με πιανει η μαμα μου τι εκανα???

Σας ευχαριστω παααααρα πολυ ολες για το ενδιαφερον ....αλλα λιγο ποιο ιδιαιτερα την χαρουλιτα...ξερει εκεινη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα και γιαυτο που ρωτησες Φωτεινη μου η μικρη ειναι στην ασφαλεια του αντρα μου στο τυδκυ...και απο οτι ρωτησε δεξια αριστερα καλυπτονται τα εξοδα του νοσοκομειου και μας δινουνε και καποιο ποσοστο πισω απο τα εισητηρια....δεν ρωτησε στο γραφειο βεβεα για να ξερουμε σιγουρα αλλα απο οτι του ειπαν τα καλυπτει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου!

Κατερινούλα ολα καλα θα πάνε!Είδες που η μικρή έφαγε τωρα?Ευτυχως που βρήκατε τι την πειραζει και δεν θα ξανασυμβει τιποτα κακο!Ολες μου οι ευχες και οι σκέψεις μαζί σας!Περαστικούλια και για την ιωση!

Magykal μου θα βάλω φωτο μολις τις τελειωσω!!!Πολύ κοσμο θα εχουμε τελικα!!Ολο το καλοκαιρι θα δουλευω για να ξεπληρωσω τη βαφτιση, αλλα χαλαλι του γιοκα!!

Νομίζω η Φωτεινή με ρώτησε αν ραβω το φόρεμα μου, ναι τελικα το ραβω, ελπιζω να ειναι ετοιμο και ωραιο μεχρι την βαφτιση!!!Αλλά με εγδαρε 350 € μου ζήτησε ραφτικά!!Στην Αθήνα θα το εραβα με λιγοτερο απο τα μισα αλλα σκεφτηκα τις βενζινες και την ταλαιπωρια περα δωθε, λειπει και η μαμα μου Σκύρο για να κραταγε τον μπέμπη, οποτε εδω και ελπιζω να βγει καλο!!!

Υπολοιπα κοριτσακια μου που είστε???

Πολλα φιλιά, παω να δω το προσκλητηριο της Μάγδας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες :) αυτη τη φορα δεν χαθηκα λογω δουλειας,μακαρι να ειχα 50 εφημεριες :!::!: σημερα ειμαι καλυτερα και μπηκα να σας πω τα νεα μου :!:

Χθες γεννησε η αδελφη μου εναν κουκλο 3350 και 50εκ :D αλλα η χαρα μας κρατησε 1 ωρα,αφου ο μπεμπακος παρουσιασε αναπνευστικη δυσχερεια και τον μεταφερανε σε νοσοκομειο στο "Ιπποκρατειο" στην ενταντικη :(:( η αδελφη μου και ο γαμπρος μου κοντεψαν να πεθανουν :( με αφησανε να μπω να τον δω μαζι με το γαμπρο μου και επαθα :cry::cry::cry: ολο σωληνακια και τρυπες στα χερακια του :cry::cry::cry: ευτυχως σημερα το μεσημερι καλυτερεψε και τον βγαλανε απο την ενταντικη και αυριο δωσανε αδεια απο την κλινικη και στην αδελφη μου να παει να τον δει και αν τα καταφερουν να τον θηλασει :D:D ευτυχως μας βοηθησε ο Θεος και ολα πηγαν καλα :!::!: αλλα την εχω πονεσει πολυ την αδελφη μου,να μην τον εχει δει ακομα :cry: να μην τον εχει παρει αγκαλιτσα :cry::cry: και κλαιει και η ανηψια μου που της λεπει η μανουλα :cry:

Τα υπολοιπα αυριο :!: δεν εχω κουραγιο τωρα :oops:

Σας φιλω ολες και κυριως το Καθολικακι :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΔΩ ΝΕΑ ΓΙΑ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΤΕ ΤΗΝ ΠΗΓΗ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΤΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΡΔΑΜΩΣΕΙ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΜΕΝΑ ΚΟΥΝΙΑΔΑ Κ ΠΕΘΕΡΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ .ΑΧ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΦΤΙΑΞΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΠΗΡΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΒΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΑΥΡΙΣΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ ΠΑΛΙ ΚΑΛΕ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΙΓΚΙΠΑΚΙ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΠΑΙΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ.ΕΜΕΝΑ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΨΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΣ 4 ΞΥΠΝΗΣΕ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΜΕΤΑ 9.30 ΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!!ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΧΩ ΣΙΔΕΡΤΟ Κ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπέρα!

Χαρουλίτα να σου ζήσει ο ανηψιός και ολα θα πανε καλα και θα πανε σπιτακι τους και θα τον τρελλανει η αδελφούλα σου στα φιλιά και τις αγκαλιές!!

Κατερινούλα, που είσαι?Πως πάει η Καθολικούλα?

Μάγδα μου πολύ ωραια επιλογη εκανες μπράβο!

Εμείς καλά είμαστε, σημερα εκανα και προβα το φορεμα μου, νομιζω θα γινει πολύ ωραιο!!

Δεν γραφω πολλα γιατι εχω δουλιτσα και μετα πρεπει να παω και στον ανθοπωλη για τα λουλουδια της βαφτισης!

Φιλιά πολλα σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΜΠΑΣ Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΑ ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΗΨΑΚΙ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑΣ Κ ΤΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ ΤΖΙΦΟΣ ΟΜΩς ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εμείς μια χαρά.Έχω μέρες να μπω.Ήρθε και ο αντρούλης μου εχθές το βράδυ. :D:D:D

Μαγδούλα,τέλειο το προσκλητήριο.Πολύ καλοκαιρινό ;)

Ρουλίτσα,ετοιμασίες κι εσύ ε;Όλα για τα μωράκια μας!

Ρε Χαρουλίτα,τι είπες τώρα;Δόξα τω Θεώ που συνήλθε το παιδάκι!Εύχομαι να είναι όλα καλά από'δω και στο εξής :)

Κατερινάκι μου,είναι καλύτερα τα νεάκια σου!Τουλάχιστον ξέρεις τώρα που έχει αλλεργία το ζουζουνάκι.Η πληγούλα στο ποπουδάκι της έκλεισε;

Φωτεινούλα, :-*:-*:-*:-*

Λοιπόν,κορίτσια μου!2 μέρες η μπέμπα μου έπινε το βράδυ 350μλ γάλα :o:o:o:o:o Ξύπναγε μία φορά μόνο για πιπίλα και τη μία μέρα ξύπνησε στις 6:40 να φάει και την άλλη 7:50.Εκεί που είπα έστρωσε να πάλι εχθές τα χάλασε.Ξύπνησε μία στις 2:30 και μία στις 5:30.Ή του ύψους ή του βάθους αυτό το παιδί.Ή δε θα ξυπνάει καθόλου ή θα ξυπνάει δύο φορές :roll::roll::roll:

Αυτά τα νεάκια μας,θα ξαναμπώ.Φιλάκια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ?ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑΚΗ 350 ΜΛ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΡΕ ΣΥ ΕΜΕΝΑ 280 Η 240.ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΣΤΡΩΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΛΑΕΙ ΧΤΕΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΜΕΝΑ ΜΕΤΑ 6 ΓΑΛΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΟΡΙΣΤΙΚΑ 9.30.ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ Κ ΒΟΓΚΑΕΙ ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες :!: τι νεα?

Ο μπεμπακος μας ειναι καλυτερα :D:D αλλα μαλλον θα βγει Τεταρτη τελικα γιατι δεν εχουν βγει ακομα ολες οι εξετασεις :( ας ειναι καλα το μωρο βεβαια και ας περιμενουμε,αλλα σημερα γυρισε η αδελφουλα μου χωρις το μπεμπη και μας κακοφανηκε ολους :? μας εχει λειψει ο μπουμπουκος :( ουτε που τον ειδαμε :(

Κατα τ'αλλα η Δημητρουλα,δεν παλευεται :!::!: πολυ ζωηρη ρε κοριτσια :o:o:o οσο αρνακι ηταν πιο μικρη :o:o το βραδυ δε...λες και εχει ξυπνητηρι :evil::evil::evil: ξυπναει στις 3 και μας φωναζει :o:o μαμααααα-μπαμπαααα,α τα-τα-τα-τα,μας μαλωνει δηλαδη :o:o αν κανεις το λαθος και πας την εβαψες :o:o κοιμαται μετα απο 2 ωρες :evil::evil: εχει δυο βραδυα που δεν πεσαμε στην παγιδα της και σε 10 λεπτα κοιμηθηκε :lol::lol: τι να πω :?:? παντως οταν πινει μπιμπερο απο τους δικους μου και μενα γυρω στα 230-250 πινει :!:

Με τα βαφτισια εμεινα λιγο πισω,λογω των γεγονοτων αλλα την αλλη εβδομαδα εχω κλεισει στο χαμογελο για να δω για προσκλητηρια ;);) ρε κοριτσια ,εχετε δει τιμες για σταυρους?εγω απο λιγο που ειδα μου βγανει απο 600 και πανω :?:? βγαινω εκτος προυπολογισμου αλλα τι να κανω :? θελω να ειναι καλος,ειναι το 1ο μου δωρο :?

Αυτα απο νεα :!: ααααα :!: και κλασσικα,μεθαυριο εφημερευω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα,μου ελειψες ρε :!::!::!::!: ακομα δοκιμαστικα κανεις μωρη τρελλη :o:o:o ουτε μηνας δεν εμεινε :shock::shock: το προσκλητηριο....υπερπαραγωγη,δεν το συζητω ;) αν και αν μου το στελνες θα ζητουσα δωρο 3ημερο στην Μυκονο :lol::lol::lol: σου ανοιγει την ορεξη για διακοπες :lol::lol::lol: Σε παιδευει και εσενα βλεπω ο γαμβρος :!::!: λες να φταιει ο ερωτας και δεν κοιμουνται τα παιδια =))=))=))=))=))=))=))=))

Φουφουκα,καλως τα δεχτηκες ;) πολυ φαγανη ρε εσυ :o:o:o αλοιμονο σου :o:o:o θα φαει και εσας :lol: τελειωσες με προσκλητηρια :?::?:

Ρουλακι πολυ ωραιο το φορεμα ;) δεν ειδες στην Κορινθο που ειπες :?:

Κατερινααααααα :!::!::!: που εισαι :?:?:? περιμενω νεα σου ;)

Ελενα,ετοιμαζεσαι και εσυ :) Αγιασο δεν ειπες :?: Χρονια Πολλλα,αν και καθυστερημενα :oops::oops:

Μιτσακο,εγιανες :?::?: εκανες τιποτα με τις ετοιμασιες ή μηπως την εκανες παλι :?::?::lol::lol::lol:

Α,δεν σου ειπα....πηρα και εγω την επιστροφη απο το ΤΣΑΥ :shock::shock::shock: αφου δεν μου τη δωσανε οταν θα κανω το 2ο(λεμε τωρα :lol::lol::lol: )παλι καλα :evil::evil::evil:

Τασω,σε εχασα ρε :!::!: ΜΕΓΕΙΕΣ[*] :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: μονο η δικια μου τελικα θα μεινει φαφουτα και κορουπα :lol::lol: βεβαια οσο αργει το δοντι τοσο παρατεινω το θηλασμο,οποτε ok ;) τωρα προπονω την αδελφη μου για το θηλασμο :!: αρχισε τις αντλησεις αμεσως και τ α παει καλα ,την βοηθησαν πολυ στην κλινικη αλλα εγω πηρα και την Πατσουρου να σιγουρευτω ;) μας ειπαν και απο την μοναδα νεογνων οτι θα ειναι βαλσαμο για το μπεμπη ;) βεβαια αυτοι του δινουν φορμουλα :evil::evil::evil: τζαμπα πηγε το πρωτογαλα :evil::evil::evil:

Φιλια στις απουσες :!::!::!: Βικουλινι και Σταυρουλα :!::!::!: αυτη θα ψαχνει ακομα για ονομα :lol::lol:

Αληθεια ρε,η Νικη χαθηκε :?

Αντε καληνυχτα :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδούλες μου!!!Τι μου κάνετε?

Χαρά να σας ζήσει το μωράκι!!Γερό και καλότυχο να είναι!!!!Περαστικά να είναι όλα και να γυρίσει ο μικρός γρήγορα με τη μαμα του στο σπίτι!

Οσο για τη βάφτιση τι ακουω για 500αρες για φόρεμα.Μαρι είσαι τρελή?????Για εμάς δεν έχουμε πάρει τόσο ακριβό!!!! :lol: Αντε βγάλε καμία φωτογραφία με τα της βάφτισης.

Κατερινάκι τι περιπέτεια είναι αυτή?Τουλάχιστον αφού βρήκατε τη πηγή του κακού ελπίζω να μπείτε σε πρόγραμμα φαγητού και το Καθολικάκι να μην υποφέρει πια και να ησυχάσεις και εσύ κούκλα μου!!! Δώσε στο κορίτσι μας ένα φιλί από μένα.

Μαγδούλα το προσκλητήριο υπέροχο.Περιμένουμε και άλλες φωτογραφίες.

Φουφούκα αντε ακόμα 10 εργάσιμες και πας στον αντρούλη σου .Παει πέρασε η χρόνια.Μπρτάβο που τα κατάφερες μόνη με 2 παιδιά.Εκει θα έχεις ιντερνετ ε???

Ελενάκι μου χαζομαμά ο γαμπρούλης μου έγινε άντρακλας!!!!Καλά και η νύφη όλο νάζι και σκέρτσο είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα πήγες στα εξωτερικά?Μπράβο σου !!!Εγω μια Θεσσαλονικη και καμαρώνω που καταφερα να αφήσω το μωρό από το πρωι ως το βράδυ με τη πεθερτά μου χωρίς να είμαστε εκεί γύρω :oops::oops::oops:

Ρουλάκι το φόρτεμα ΤΕΛΕΙΟ !!!Κατι τέτοιο ήθελα και εγώ.Μωρε λες να ράψω???? :-?:-?:-? 350 όμως πολλά για ραφτικά! :shock:Με τι ύφασμα το κάνεις και τι χρώμα???

Φωτεινή μου που είσαι εσύ?Δινουν τα παιδιά εξετάσεις και έχεις φουλ ιδιαίτερα?Αντε καλή επιτυχία να έχουν!!

Δίαιτα και εσύ ε?Και εγω κάνω αυστηρη .Εχασα 8 σε ενάμιση μήνα και θέλω να χάσω άλλα τόσα.Να μπω σε κανένα φόρεμα για τα βαφτίσια.Αλλά τουλάχιστον τωρα έχω πιασιματάκια και όχι παχάκια!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα δικά μας νέα τώρα.Το ζουζουνάκι μου μεγαλώνει και φτασαμε 8750 κιλα και 70 ύψος.

Αρχίσαμε να τρώμε αβγά γιαουρτάκι κ.α.Είναι πολύ φαγανή τρώει πάντα ειδικά στα λαχανικά μουγκρίζει κιόλας

Δόντι δε βγάλαμε ακόμα και συνεχίζουμε να μασουλάμε τα πάντα.Εσας που βγάλανε ηρέμησαν καθόλου?

Δε μπουσουλάει η τεμπελίτσα μόνο σηκώνει τον ποπουδάκο της αλλά στέκεται για λίγο αν την βάλεις να κρατιέται από το καναπέ.

Από λογακια λεει μαμα, μπαμπα, γιαγια, μαμ ,ατα, ελα και γεια.Από χθες έμαθε και να κάνει συνδυασμό.Ημουν στο μπαλκονι με έβλεπε και είχε σκάσει να τη παρω αλλά είχα δουλειά ωσπου το ατιμο μου φωνάζει μαμα έλα.Καλά τσακίστηκα μιλάμε!!!!!! :D:D:D:D:D

Βαφτίσια λέμε 31 Ιουλίου (τωρα που το λέμε πρέπει να κλείσω και εκκλησία)Δεν έχω ψωνίσει τίποτα και ναι δεν εχουμε καταληξει σε όνομα. :oops::lol::lol: Προς το παρόν γυρίζει στο Τακη :lol::lol:

Ολο αλλάζουμε γνωμες και δε συμφωνούμε πουθενά.Ειδικά στον άντρα μου το ένα του μυρίζει και το άλλο του ξυνίζει :lol::lol:

Αυτά που παίζουν τις τελευταίες μέρες είναι Αρτεμις Αριάδνη Μελίνα και Εμμέλεια.

Λοιπόν νομίζω οτι ξύπνησε ο Τακης!!!όποτε σας φιλω και τα λέμε ελπίζω πιο σύντομα.

Α!!!αρχίζω να ψάχνω ιδέες για παιδικό δωμάτιο(ναι ναι ακόμα μαζί μας την έχουμε :D:D )Βαλτε καμία φωτογραφία απο τα δικά σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΕΠΑΘΑ ΣΤΕΡΗΣΗ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΣ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΚΑΛΟΤΥΧΟ Κ ΓΕΡΟ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟ ΨΥΧΑΚΙ.

ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΞΕΡΑΘΗΚΕ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΣΚΩΤΣΕΖΙΚΟ ΝΤΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΩ Ο ΞΕΝΥΧΤΗΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΕΝΑ ΣΕΡΙ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ.ΣΥΜΠΘΕΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΡΕ ΧΩΡΙΣ ΔΟΝΤΙΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΥΖΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΔΑΓΚΩΝΙΕΣ :lol::lol::lol: ΣΕ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΒΓΕΙ.ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΜΑΛΛΙ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ.ΣΤΑΥΡΟ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ 500 ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΙΑ Κ ΠΛΑΤΙΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΕΜΕΙΣ.Κ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΗΡΕ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ ΜΗ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΑΛΛΟΣ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου.Σημερα ειχαμε μαστορες και περασαμε δυο ακομα κλιματιστικα.Το σπιτι μας ειναι πολυ ζεστο και το μωρο θα ψηθει το καλοκαιρι.Θα ρωτησω την παιδιατρο στους ποσους βαθμους να το βαζω,μαλλον γυρω στους 27 με 28.Δεν εχει σκεπη το σπιτι αλλα ταρατσα με τρομερη θεα.Το τσιμεντο ομως κανει το σπιτι φουρνο.

Διαβαζω ποσο πολυ γαλα πινουν τα μωρακια σας και ζηλευω.Ο δικος μου το πολυ να πιει 150μλ.Απο μενα πηρε το παιδι,ουτε εγω το επινα λεει η μαμα μου.Ευτυχως τρωει τα φαγητα του ολα οποτε δεν εχουμε προβλημα.Ξερω ποσο καλο κανει το γαλα αλλα αφου δεν το θελει δε μπορω να τον ζορισω.

Κατα τα αλλα κοιμαται αρκετα και ειναι μες στην καλη χαρα.

Χαρουλιτα μου ευχαριστω για τις ευχες.Ναι,στην Αγιασο θα γινει η βαφτιση σε 3 εβδομαδες.

Κατερινα μου περιμενουμε νεα της Καθολικουλας.

Σταυρουλα μεγαλο προβληματισμο βλεπω για το ονομα της νυφουλας μου.Το Εριεττα και το Μελινα μου αρεσουν πολυ...

Μαγδουλα,φουφουκα φιλακια πολλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax ti na prωτοθυμηθω αποσα διάβασα!

Χαρά μου τα ίδια πέρασα κ εγώ με το αλτερ ego μου ....εμένα στο πρωτογαλα μου τον πήρανε με αναπνευστική δυσχέρεια έκατσε 3 μέρες στη κενή κ έπαθα νιλά με το στήθος.προσέξτε τη κοπέλα να κρατήσει το θηλασμο γιατί εγώ μετά κόπων κ βασάνων κ πάλι απέτυχα...

Μαγδουλα συγχαρητήρια για την επιλογή!!!

Κατερινακι η μπεμπουλα σου θα τρώει εκλεπτισμενα πλέον!!!!είναι μια πριγκίπισσα!πόπο γαστρεντεριτιδα....θαχασες κανά 2κιλο.....

Σταυρούλα είναι απαιχτο το μωρο σου...!!!!μιλάει κανονικά?!!!εμένα απλά μπαμπά όλη μέρα ,μαμ κ μαμά χτες πρώτη φορά συνειδητά.

Κορίτσια έχω πάρει πολύ ανέμελα τη βάφτιση,ίσως επειδή το Μάιο παντρεύτηκαν κ το είχα εξαντλήσει το θέμα!!! Δε θα κάνω στολισμό εκκλησίας μόνο το σπίτι.

Μωρε πρέπει κάποια στιγμή να βάλω καμία φωτό απτό ταξίδι...

Παρέλαβα τις μπομπονιερες.είναι σε κουτάκια κ περιέχουν οι μισες εικόνα γυαλινη του ΧΡιστου κ οι άλλες 3ειδη μπιζουτιερας!!!

Φιλακια σε οποία δε σχολίασα,πριγκιπεσσα Φωτεινή ελενακι τούτου Μάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...