Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΛΙΓΑ ΚΟΡΑΛΑΚΙΑ ΚΟΦΤΟ ΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΒΑΣΙΚΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΝ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,,

ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΕ ΘΗΛΑΣΜΟ ΔΕΝ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΝΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΠΟΘΗΛΑΣΩ ΧΩΡΙΣ ΧΑΠΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΓΑΛΑ 300 ΜΛ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΒΓΑΖΩ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ..ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΟ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΤΟ ΒΑΡΙΕΜΑΙ..

ΚΑΛΕ ΚΙ ΕΓΩ 1,5ΧΡΟΝΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΜΠΛΙΑΧ ΚΑΙ ΑΙΜΑ ΑΠΕΙΡΟ!!! :shock::shock:

ΛΗΓΟΥΝ ΩΩΧ ΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΑ ΛΗΓΜΕΝΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΛΗΓΟΥΝ :o:o:o:o

ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΧΥΜΑ ΠΩΣ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ??

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΙΛΟΥΕΤΑ ΒΡΕ...ΝΑΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙ 240 ΠΑΛΙ ΞΥΠΝΑΕΙ!!!!!!!

:twisted::twisted:

ΜΑΡΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΒΑΛΕ ΚΑΝΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΚΝΤ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΩΛΟΕΦΗΜΕΡΙΕΣ...

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΙΟ ΜΙΤΣΑΚΟ ΡΟΥΛΑ ΕΛΕΝΑ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΧΑΧΑΧ :lol::lol::lol:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΓΩ ΜΕ ΣΑΣ ΗΡΕΜΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΩ..

ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΥΡ ΠΡΩΤΑ ΣΤΗ ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ ΘΕΙΟ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ ΠΑΝΤΟΥ ΤΡΩΓΑΜΕ,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νυστάζω (-|(-|(-|(-|(-|

Με ξεθέωσε σήμερα ο μικρός. Δεν είχε κάνει κακά από χτες και όλη μέρα δεν ήξερε τι ήθελε. Και τι πολυλογία βρε παιδάκι μου; Απο τον πατέρα του πήρε σ'αυτό που έχει τον ασταμάτητο :lol: (έτσι με έριξε ;) ). Τελικά έκανε στις 6 και βρομοκόπησε ο τόπος :ymsick::ymsick: Ρε κορίτσια εσάς κοιμούνται την ημέρα; Εμένα κοιμάται αλλά για πολύ λίγο. Και μόνο αφού τον θηλάσω. Το μόνο καλό της υπόθεσης είναι ότι πια δεν ξυπνάει από το χάραμα, αλλά έχει καθιερώσει το 8παρά. Φυσικά τη νύχτα ακόμα ξυπνάμε 2 με 3 φορές αλλά για λίγα λεπτά.

Μάγδα τι εννοείς πως τον βάζω χύμα; Ο μικρός εδώ και καιρό αλωνίζει το σαλόνι :shock: . Ακόμα δεν έχω μαζέψει το χαλί και βάζω και ένα χαλάκι δραστηριοτήτων από πάνω αλλά πιο πολύ διακοσμητικό είναι αυτό αφού ποτέ δεν κάθεται πάνω εκεί αλλά γυρίζει γύρω γύρω. Έχω μαζέψει το τραπεζάκι και έτσι είναι μόνο οι καναπέδες και τα παιχνίδια του. Με το θηλασμό όλα καλά. Δεν έχει ακόμα δόντια αν και με δαγκώνει κάποιες φορές. Ένα βράδυ το έκανε συνέχεια και τον "μάλωσα" και απο τότε έχει καιρό να το κάνει. :roll:

Βίκυ πως πάνε τα κέφια; Βρήκες μπομπονιέρα; Κοπέλα μου έχω καταλάβει ότι δυστυχώς δεν έχεις απολύτως καμία βοήθεια από πουθενά. Και φυσικά όλη η κούραση και οι ευθύνες είναι πάνω σου. Γι'αυτό έχεις κάθε δικαίωμα και να νευριάσεις, και να φωνάξεις και να κλάψεις για να εκτονωθείς, γιατί δεν είσαι ΡΟΜΠΟΤ. Δεν γίνεται να τα κάνεις όλα τέλεια. Κατά τη γνώμη μου ΠΡΕΠΕΙ να ξεσπάς γιατί αν τα κρατάς μέσα σου ίσως μια μέρα αυτό να αποδειχθεί χειρότερο. Παλιά δεν πίστευα ότι μπορεί η κακή ψυχολογία να επηρεάσει και την σωματική υγεία μας, όμως όσο περνάνε τα χρόνια τόσο αρχίζω να πιστεύω ότι συμβαίνει αυτό. Εμείς εδώ είμαστε για να αλληλοστηριζόμαστε ;)

Χαρουλίτααααααααααααα πάλι εφημερία;;;;; Αχ κακόμοιρο κορίτσι, θα σε φάει η επιστήμη. Που είναι καλέ η προνομιακή μεταχείριση της φρεσκομανούλας, οεο;;;;; (πλάκα κάνω, ξέρω ότι ζούμε Ελλάδα και όχι Σουηδία :evil::evil::evil: )

Κατερίνα μην αγχώνεσαι. Πήρε 2 πόντους ύψος, κάτι είναι και αυτό. Το βάρος από εδώ και πέρα τόσο θα ανεβαίνει γιατί τα μωράκια κινούντια περισσότερο. Το σημαντικό είναι τα μωρά στους 6 μήνες να έχουν διπλασιάσει το βάρος γέννησης, και στο χρόνο να το έχουν τριπλασιάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες!Τι κάνετε?Εγώ μια από τα ίδια στο τρέξιμο(έχω καταντήσει γραφική πια!!!Ελεος!!!!! :lol::lol::lol::lol: )Το μωρό μου μεγαλώνει και είναι απίστευτα ζωηρή.Δεν αφήνει τίποτα απαρατήρητο.Ουφ!!!!

Σήμερα με το που σηκώθηκε είπε στον άντρα μου μαμ και κοιτούσε την κρέμα.Πάει το έχασα και αυτό :(:(

Κατά τα άλλα αρχίζω να σκέφτομαι σιγά σιγα τα βαφτίσια(καιρός ήταν :lol::lol: )Μάλλον τέλη Ιουλίου.Για όνομα ακόμα δεν αποφασίσαμε έχουμε αλλάξει εκατό γνώμες(Εδω πάμε σε ταβέρνα και κάνουμε μία ώρα να παραγγείλουμε για το όνομα δε θα θέλουμε κανά χρόνο? :lol::lol: )

Εδώ ο καιρός είναι χειμωνιάτικος και το καημένο είναι κλεισμένο συνέχεια στο σπίτι.

Δε θα σχολιάσω ξεχωριστά γιατί πρέπει να φύγω(Αν δε μου μιλάτε την επόμενη φορά θα καταλάβω :lol::lol: )

Α!!φουφούκα αν ήταν έτσι οι κακές μάνες όλα τα ελληνόπουλα θα έπρεπε να ήμασταν τώρα στο χαμόγελο του παιδιού. ;) Το χειρίζεσαι πολύ καλά μη στεναχωριέσαι.

Φιλάκια πολλά και να ξέρετε ότι σας σκέφτομαι και ας μη γράφω συχνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τα κοριτσακια μου!!! τι κανετε τσουπριτσες??

χαιρομαι που γεμισατε σελιδουλες!!εμενα επανηλθε το ιντερνετ κ το τηλεφωνο!!!

ο μπεμπης εχει γινει υπερκινητικος κ ταυτοχρονα γκρινιαρης ,δηλαδη αν δε μπορει να γυρισει τουμπες με ανεση λογω παιχνιδιων η παπλωματος η απτο διχτυ του παρκου κανει σα παλαβος.αν τον βαλεις ξαπλα απο καθιστο η αν τον βγαλεις απτη στρατα στην ιοποια τονη ;φηνω 5 λεπτακια,κλαμα!!! αλλα η γκεσταπο(τακους χαρα??? :lol::lol: )κανει πως δεν ακουει...κ ετσι σταματαει!

φουφουκα μην εισαι τοσο αυστηρη με τον εαυτο σου,για ονομα,???νρε χαζουλα ειχες τετοια προθεση???οχι βεβαια! ε,αν το ηξερες δε θα το εκανες!!πως μπορουσες να προβλεψεις κατι τετοιο...εχουμε να κανουμε λαθη μπροστα μας....οποτε μη βασανιζεσαι...οι προτασεις των κοριτσιων για απενοχοποιηση του παλιατζη μαρεσουν.κ το σημαντικοτερο,μην επικεντρωνεσαι στο προβλημα γιατι η στελλα τα πιανει τα vibes !!

μαγδουλα απουσιολογα αποθηλαζεις ε???αχ,σας θαυμαζω τοσο που το ζησατε,κ τη φωτεινη κ τη χαρα....!!( καλα,μονο εμεις οι 2 γιναμε στενοτερες η μονο εμεις οι 2 υποκυπτουμε? :oops::oops: )

φωτεινη οταν λες αλωνιζει,εννοεις μπουσουλαει???ουαου! εμενα σερνεται,κ στεκεται στα 4 χωρις ακομα να μπουσουλισει.

βικακι σπαστα ολα! εδω θα νιωθεις ανετα,οπως αλλωστε νιωθω κ εγω οτι ξεκουραζομαι οταν μπαινω εδω οπως η μαγδουλα!!

κατερινακι,αυγο κ ψαρι εμεις αργουμε πολυ ακομα....στο χρονο αυγο,στους 10 μηνες ψαρι,εβαπορε κ οσο για ζυμαρικα μονο ρυζακι μου εχει γραψει,τιποτε αλλο....μηπως να επιδιωξω ποικιλια?

τελος,σας ευχαριστω ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ για τις ευχες!!

ΧΑΡΑ οντως με τρομαζει η ομοιοτητα...πραγματικα θα ηθελα να τη γνωρισω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,καλησπέρα!ΤΙ κάνετε;Εγώ έχω το Στελλί αγκαλια και γράφω.Δεν κοιμήθηκε όπως καταλαβαίνετε :twisted::twisted::twisted: Είχαμε πάρτυ μεσημεριάτικο :?:?:? Σας ευχαριστώ όλες για αυτά που μου είπατε.Ένιωσα πολύ καλύτερα.Κοιμάται μαζί μου πλέον μέχρι να το ξεχάσει το καρδουλάκι μου και μετά θα γίνω ξανά η παλιά καλή μανούλα που εφαρμόζει το "Κοιμήσου,παιδί μου" :lol::lol::lol::lol:

Σταυρουλίτσα,καταλαβαίνουμε βρε!Είναι δυνατόν;Εργαζόμενη μητέρα είσαι.Άλλα έχουν προτεραιότητα κι όχι εμείς ;)

Βικουλίνι,πες τα να ξεσπάσεις!Συμφωνω απόλυτα με τη Φωτεινή.Είναι λογικό να νιώθεις έτσι!

Μαγδούλι,η πρώτη φορά είναι με πολύ αίμα.Μετά θα είναι καλύτερα τα πράγματα. :)

Χαρουλίτα μου,όλα καλα;

Κατερινάκι,φιλάκια!

Μιτσάκι μου,σε φιλω!

Όσο για την επαφή δεν πόναγα ούτε μετά την πρώτη γέννα ούτε μετά τη δεύτερη.Μόνο ένα τσίμπημα την πρώτη φορά.Μετά ήταν σαν να μην πέρασε μια μέρα :lol::lol:

Συγνώμη,αν ξέχασα να σχολιάσω κάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρεται. Πως είστε;

Κοιμάται το μαιμουδάκι μου και μπαίνω στα γρήγορα να δω τα νέα σας.

Μαγδούλα σήμερα πήρες πρώτη πρώτη απουσία :lol::lol: Που είσαι καλέ; Έπιασες τις βόλτες; Που να καλοκαιριάσει για τα καλά τότε θα κλείσει εντελώς το θεματάκι μας. :?

Βίκυ ελπίζω να είσαι καλύτερα. Σου στέλνω τα φιλιά μου :-*:-*

Χαρά για να ζηλέψεις σου λέω ότι πλέον οι φορές που το οχυρό έπεσε είναι 4 :ymparty::ymparty::ymparty: . Αλλά βάλτε με και εμένα σε αυτές που νιώθουν κάπως περίεργα κατά την πράξη. Είναι λες και στένεψε ο χώρος, λες και βρίσκει τοίχο, ή όπως είπε ο άντρας μου μάλλον μεγάλωσε το δικό του εργαλείο :oops::oops: (συγγνώμη για τις λεπτομέρειες). Να σου πω, στο grey's anatomy όλη την ώρα ήταν σε κάτι δωματιάκια του νοσοκομείου και εβγαζαν τα μάτια τους. Γιατί δεν πας και εσύ σε ένα τέτοιο με τον άντρα σου να τα "πείτε" οι δυο σας. ;)

Φουφού θα βελτιωθεί μωρέ η κατάσταση με τη Στελλίτσα, που θα πάει; Και από λάθη όπως λέει η Μήτση έχουμε να κάνουμε ουουουουουουου..... :lol::lol::lol: Είχα ξεχάσει να σου γράψω να πεις και στη μαμά σου που την προσέχει το πρωί να μην ξεχαστεί και την φοβερίζει και εκείνη. Πότε κλείνουν τα σχολεία; Όταν κλείσουν τι θα κάνεις; Θα πας στον άντρα σου ή θα μείνεις σπίτι;

Μήτση δεν μπουσουλάει ακόμα γιατί το χαζούλι δεν μπορεί να συγχρονίσει χερια ποδια. Αλλά μεταγυρίζει συνεχώς, κοινώς κάνει το "βαρελάκι" όλη την ώρα, και κάθεται στα 4 παίρνει φόρα και πέφτει μπροστά ξανακάθεται στα 4 και πάει λέγοντας. Απο λαχανικά τι σου έχει γράψει να δώσεις;; Εγώ αυτό το μήνα έδωσα μέχρι στιγμής πράσινα φασολάκια και μπρόκολο. Τη Δευτέρα σκέφτομαι να προσθέσω αρακά. Προς το παρόν αυτή την εβδομάδα είχαμε το κοτόπουλο (δεν πολυενθουσιάστηκε ο μικρός :evil: )

Σταυρούλα μου μην στεναχωριέσαι που χάνεις στιγμές της μικρούλας. Γι'αυτήν τα κάνεις όλα. Πότε σταματάς μαθήματα; Ε τότε θα την έχεις όλη μέρα πάνω σου και θα την χορτάσεις, θα δεις. Θες βοήθεια για το όνομα;;;;;; Μ'αρέσει να ψάχνω ονόματα. Για το γιο μου είχα κάνει ένα κατεβατό και ο βλαμμένος ο άντρας μου διάλεξε το πρώτο που ήταν στη λίστα. Πες μου αν έχεις κάποιες προτιμήσεις. Σχετικά με την αναποφασιστικότητα σας, μήπως έχετε τίποτα σε Ζυγό σε ζώδιο ή ωροσκόπο :lol::lol::lol: Γιατί κάτι μου θυμίζετε!!!!!Ξέρεις τι είναι να κάθεσαι μισή ώρα πάνω από το ψυγείο του ζαχαροπλαστείου για να διαλέξεις 2 μπάλες παγωτό;;;; :shock::shock: Η λύση ξέρεις ποια είναι; Δεν παίρνω πια ποτέ μόνο 2 :lol::lol::lol::lol: από 3 και πάνω.

Φιλάκια σε όλες. Καληνύχτα και όνειρα γλυκά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;ΑΚΟΥΣΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΣΤΟ ΝΗΣΙ!!!!! :shock::shock::shock::shock:

ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΡΙΣΑ 2 ΝΥΧΤΕΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΛΑΙΕΙ ΧΤΥΠΙΕΤΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ...ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΤΗ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΝΟ...ΠΟΛΥ ΠΙΚΡΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΤΕΣΠΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ Κ ΚΟΙΤΑΞΕ Κ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΥΞΕΣ Κ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑ....ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΕ (ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΤΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ....ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ 60 ΕΥΡΩ ΦΕΥΓΟΥΜΕ....

ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΙΝΗ...

ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΜΙΚΡΗ ΟΥΡΛΙΑΖΕ...

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑ Κ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΩΤΙΤΙΔΑ :shock::shock::shock::shock::shock: ΠΛΗΡΩΝΩ Κ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ 60...ΠΗΡΑΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΤΕΛΙΚΑ...

ΤΑΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΛΕΟΣ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΧΕ ΩΤΙΤΙΔΑ;;;;;;;;;;;;;ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΙΔΙΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΣΩΣΤΑ....ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Κ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ Κ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ :(:(:(:(:(:(

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ...ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΠΟΥ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ...

ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΚΕΦΙΑ ΜΗΔΕΝ....ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ ΟΜΩΣ ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ...

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΧΝΑΤΕ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΠΙΑΤΑΚΙ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ;;;;;;ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 16 ΕΚ.ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΝΩΜΕΣ...ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΛΛΕΣ ΒΕΒΑΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLOOOOOOOO :D:D:D:D

Προσπαθω να γραψω με τη Μιμικα αγκαλια αλλα θελει να σας γραψει μαλλον πρπσωπικα τα νεα της :evil::evil: λεω και στον αντρα μου να την παρει και λεει"παλι με αυτες στο ΝΕΤ μιλαει,παιδι μου!!!Σκιστην" :evil::evil::evil:

Ειχε λιακαδα σημερα και πηγαμε σε ενα παρκο βολτιτσα,καναμε κουνια,καροτσαδα,αγκαλια στο γκαζον :x:x:x μετα χτυπησε ενα μπολ μοσχαρι-καροτο-αβοκαντο και κοιμηθηκε ενα 3ωρο για μεσημερι :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: παρεπτιτοντως ολη μερα κανουμε παλαμακια :lol::lol::lol: Σχετικα με τα λαχανικα που λεγατε,υης εχω δωσει τα παντα :!::!: πρασο,σπανακι,αρακα,κολοκυθι,καροτο,πατατα,σελινο,σπαραγγι,αβοκαντο απο αυριο αρχιζουμε και ντοματα ,τυρι,γιαουρτι :!::!::!::!: Με το θηλασμο το παλευω ακομα,αλλα εχω αρχισει να κουραζομαι με τις αντλησεις γιατι τωρα βγαζω και πιο λιγο :oops::oops: αλλα θα συνεχισω οσο δεν εχει δοντια τουλαχιστον :?:?

Απο εβδομαδα αρχιζω προετοιμασιες για τις βαφτισεις και εγω,εχω και δυο βλεπετε :? και μαμα και νονα :!::!: να δω για προσκλητηρια τουλαχιστον,με αγχωσατε :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να σχολιασω τωρα..........

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ,ειμαι εξαλλη,με αυτο που περιγραφεις :evil::evil::evil: ΕΛΕΟΣ :evil::evil::evil: πως γινεται να μην δεις την ωτιτιδα :shock::shock::shock: δεν ξερω τι να πω :?::?: δεν θα σχολιασω παραπανω :evil::evil: οσο για τις μπομπονιερες,μια χρα ακουγονται ;) ελα μωρε πολυ σημασια δινουμε,τελικα ;)

ΦΩΤΕΙΝΗ,τα δωματιακα αυτα δεν τα εχω βρει ακομα,αλλα αν τα βρω θα υπαρχει προβλημα αφου δεν ειμαστε στο ιδιο νοσοκομειο :lol::lol::lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑ,απουσια :lol::lol::lol: δεν πιστευω να εχει δικιο η Τασσω και να το διαλυσουμε :(:( πως πανε οι ετοιμασιες :?: εφτασε ο καιρος :D:D

Κατερινακι,μην ανησυχεις και εμεις αυτο το μηνα πηραμε 250γραμ. αλλα 3 ποντους!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ 8550 ΚΑΙ 73εκ ;) ασε που ο γιατρος ειπε οτι τοσο ζουζουνα που ειναι απορει πως παιρνει παλι :?: αφου τρωει καλα δεν με νοιαζει :!: οταν της δινει η μανα μου με μπιμπερο πινει αναλογα με τα κεφια της απο 200 ως 240 γραμ :!: τι αλλα εσυ :?: χαθηκατε :?:?

ΦΟΥΦΟΥΚΑ,ολα ΟΚ,με το Στελλακι ειδες ;) πως πανε οι μπομπονιερες :?:

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,σε καταλαβαινω απολυτα :!::!::!: χαιρομαι ομως που μπαινεις εστω και αργα και μαθαινουμε νεα σου :D:D θες να σου πουμε ιδεες,μηπως μπας και το βαφτισετε φετος :lol::lol:

Ρουλα,Ελενη που χαθηκατε :?: Φουστανια ψαχνετε :?::?::?::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!1

μολις εφυγε η αδερφη μου με το αγορι της!εφεραν μαζι τους τη μπεμπε λιλι!!! ναι ναι,μιλαμε ειναι ιδια η βαφτιστιΡΑ ΤΟΥ ΚΟΥΝΙΑΔΟΥ! ο μπεμπης τρελαθηκε με το γκομενακι αλλα οταν τσιριζε η μικρη με τη σακιρα ο μπεμπης εκλαιγε γιατι νομιζε οτι του φωναζε η μπεμπα!!!

σε λιγο θα ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΤΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΧΩΜΑ.ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΤΥΘΗΚΑ ΦΤΙΑΧΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ να εγκαταλειπω λογω κουρασης,τα ιδια εκανα οταν δουλευα σπαστο ωραριο στο φαρμακειο,εβγαινα απο πεισμα καμια φορα,κ τελικα μονο σε καλο εβγαινε! θα κοιμηθουμε μια κ καλη που λεει κ η γιαγια μου!

φωτεινη ερεψα στα γελια με τη λυση στην αναποφασιστικοτητα!αισθανθηκα οτι μου εχουν βαλει καμερες,κανω τα ιδια!οπως επισης κ με τη δηλωση του αντρος σου(εχω απειλησει τον δικο μου οτι θα πληρωσω για σμικρυνση του,δε παει αλλο μετα τη γεννα!) :oops::oops:

βικακι αν ειναι ποτε δυνατον,σε σενα ρε π#@$στη μου να τυχει ο καθε αχρηστος.σημερα που ηρθε η μπεμπα κ ετρεχα πισω κ απτα 2 τρελαθηκα,οποτε σε καταλαβαινω απολυτα,η κουαση σου δε περιγραφεται,,,,αλλα συντομα θα ξεμπλεξεις θα τα ξεπεταξεις! οταν οι υπολοιπες θαμαστε στο 2ο κ παλι απτην αρχη εσενα θα ναι κομπλε! μια χαρα το πιατακι,εμεν θα μου αρεσε να μου το εδιναν.

φουφου μη κανεις αΚΟΜΑ τριτο,περιμενε!

τι αλλα? χαρα εμας ο συναγερμος ηταν γαμηλιο δωρο απο ενα φιλο μας που ειναι η δουλειθα του! καλο?!!!!

απο φαι παιδια,εμενα μου ειπε πατατα,καροτο,σελινο,κολοκυθι,ρυζι ,μοσχαρι,κοτοπουλο,ντοματα αλλα οχι λαχανικα με φλοιο γιατι επιβαρυνουν το εντερακι κ δεν ειναι αναγκη ακομα.επισης θα ηθελα να με αφησει γιαουρτι αλλα λεει αργοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;

Η ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ..ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΦΛΕΜΑ Κ ΜΥΞΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΕ ΜΗ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΡΟΧΓΙΟΛΙΤΙΔΑ... :(:(:(

ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΝΑ ΤΕΛΙΩΝΕΙ Η ΥΠΟΘΕΣΗ;;;;;ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΧΩΡΙΣΤΑ!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου,καλησπέρα και χρόνια μας πολλά!Να καμαρώσουμε όλες μας τα παιδάκια μας όπως επιθυμούμε!Σήμερα λόγω της ημέρας είμαι όλη μέρα συγκινημένη.Πήγα και πήρα ένα λουλουδάκι της μανούλας μου και ο ανθοπώλης μου έκανε κι εμένα ένα δωράκι αφού είμαι μανούλα. :x:x:x:x Πολύ γλυκός!!!

Όσο για τα νεάκια μας,το ΣΤελλί μάλλον μας δουλεύει όλους και όλα είναι κακομαθημενιές.Βέβαια,θα χαρώ πολύ αν είναι έτσι.Εχθές το βράδυ ξύπνησε στις 2,5 και τάχα έκλαιγε.Εφάρμοζα το βιβλίο και τον παλιατζή δεν τον ανέφερε ούτε μία φορά.Τελικά στις 4:15 πήγα και την πήρα και.................το πρόσωπό της ήταν θεόστεγνο,παιδιά.Έκλαιγε ψεύτικα.Μόλις την πήρα στο κρεβάτι μου σταμάτησε και ήθελε να δει τηλεόραση και κοιμήθηκε μετά από μία ώρα. :twisted::twisted::twisted: Εν τω μεταξύ έχει βρει αλλο τώρα.Δεν πίνει γάλα πριν κοιμηθεί,προφανώς για να μη νυστάξει.Όση ώρα λοιπόν έκλαιγε μες στη νύχτα τη ρώταγα αν θέλει γάλα και μου έλεγε όχι.Μόλις ήρθε στο κρεβάτι μου μετά από λίγο καταβρόχθισε 300 γραμμάρια.Ή λοιπόν ξεπέρασε τη φοβία με τον παλιατζή με όλα αυτά που κάναμε για να την ξεπεράσει ή απλά ήταν ένα κόλπο,κάτι το οποίο είναι πολύ πιθανό. :roll::roll::?:?

Σήμερα έφυγε ο αντρουλης μου και είμαι κάπως.Βέβαια,είπε πως την Πέμπτη πρώτα ο Θεός μάλλον θα ξαναέρθει. ;)

Φωτεινούλα,εννοείται πως όταν κλείσουν τα σχολεία θα πάω στον αντρούλη μου.Όπου βγει η μετάθεσή του θα πάω κι εγώ.Είχα μείνει Αθήνα λόγω εγκυμοσύνης(ο γιατρός μου είναι εδώ) και μετά πήγα για δουλειά,δεν ήταν περίοδος αποσπάσεων και δεν μπορούσα να πάω εκεί που είναι κι εκείνος.Επίσης,αν πήγαινα εκεί για δουλειά δε θα είχα ποιος να μου κρατάει τα παιδιά και θα έπρεπει να πληρώνω γυναίκα.Οπότε είπαμε να κάνουμε υπομονή λίγους μήνες. ;)

Βικουλίνι,δεν πάμε καλά!Αυτή θέλει ξύλο.Απαράδεκτη.Αν δεν μπορεί να διαγνωσει μία ωτίτιδα μην την πολυεμπιστεύεσαι.

Διαβάζω να ξαναθυμηθώ και ξαναγράφω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκι,έχει δίκιο η γιαγιά σου!Μια ζωή την έχουμε!Όσο για το φαγητό κι εγώ της δίνω σχεδόν απ'όλα!Τυρί δεν έχω δώσει αυγό και ψάρι.

Χαρουλίτα,τα προσκλητήρια φτιάχνω μόνη μου βρε όχι τις μπομπονιέρες.Είχα μείνει στάσιμη γιατί τελικά δεν είχα αποφασίσει αν μετά θα κάνω κάτι ή όχι,έτσι ώστε να το γράψω στο κείμενο.Τελικά θα κάνω κάτι στο σπίτι μου.

Κατερινιώ μου,μην αγχώνεσαι βρε!Έτσι κι αλλιώς τώρα πια ζωηρεύουν και κινούνται πολύ και δεν παίρνουν βάρος όπως στην αρχή.

Ελπίζω να μην ξέχασα κάτι.

Ρουλάκι,Σταυρούλα,Μαγδούλα,Φωτεινούλα φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε γαμώτο!Το πιάνει μερικές φορές.Χρόνια μας πολλά Μαγδούλα!Κι εγώ είμαι έτοιμη να βάλω τα κλάματα όλη μέρα από τη συγκίνηση. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΗ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΝΑ ΤΗΝ Χ..ΣΕΙΣ ΤΗΝ ΗΛΗΘΙΑ.ΝΑΙ ΠΙΑΤΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΚΑΛΕΨΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΡΩΣΕΙ ΚΩΛΟ ΧΤΕΣ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΦΑΙ ΕΞΩ,

ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΑΞΙΩΘΗΚΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΤΕΖΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΛΟΓΙΚΟ ΑΦΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΠΑΝΙΕΤΑΙ ΣΑ ΧΤΑΠΟΔΙ.ΤΩΡΑ ΑΦΗΝΕΙ Κ ΤΑ 2 ΧΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ Κ ΣΚΑΕΙ ΣΑ ΚΑΡΠΟΥΖΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ ΕΦΑΓΕ ΕΝΑ ΦΛΟΥΡΙ ΤΟΥ ΤΟ ΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΘΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΟ ΜΑΤΙ Κ ΘΑ ΤΟΝ ΠΝΙΞΩ ΤΟΝ ΑΜΟΙΡΟ ΜΟΥΡΘΕ ΝΑ ΠΑΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΠΩΣ ΑΝΟΙΞΕ ΠΑΡΑΜΑΝΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΟΥ ΛΕΤΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΝΑΙ ΤΕ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ...

ΡΕ ΤΗ ΣΟΥΠΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ Η ΑΤΙΜΗ.

ΕΓΩ ΜΙΤΣΑΚΟ ΔΙΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ Κ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΤΟ ΤΣΑΚΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΓΟΥΛΙΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΨΙΛΟΑΝΑΛΑΤΑ ΤΑ ΤΡΩΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απόψε κοιμήθηκε σχεδόν αμέσως.Δοξάζω το Θεό για αυτό κι εύχομαι να μην ξυπνήσει πάλι τη νύχτα.Άσε που μερικές φορές τα κάνει αυτά επειδή είναι ο άντρας μου εδώ.Εγώ είμαι πιο αυστηρή και δεν την παίρνει.Θα δείξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλιναράκι,εγώ πάω για νάνι,γιατί αύριο πάω δουλειά και το Στελλάκι μου φρόντισε να μείνω άυπνη το Σαββατοκύριακο. :?:?:? Σε φιλώ κουκλίτσα,όνειρα γλυκά!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΑΓΩΤΟ ΠΑΙΡΝΩ 10 ΜΠΑΛΕΣ ΧΑΧΑΧΑ.ΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΤΟΥΣ :lol::lol::lol::lol: ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΠΟΛΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΚΙ ΕΓΩ ΡΕ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΧΑΛΑΚΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΙ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΒΑΖΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΩ.

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟΘΗΛΑΖΩ ΦΥΣΙΚΑ ΔΗΛΑΔΗ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΒΑΣΙΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΛΜΗΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΕΛΕΕΙΝΑ ΤΟ ΣΚΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΠΥΡΑΝΧΑΚΙ.ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ.

ΤΟΥΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-??:-??:-??:-??:-??:-?? Καλέ τι έγινε;Πού πήγαμε όλες σήμερα;Θα έπεσε πολλή γκρίνια από τα μουσουδάκια ε;Πώς είστε;Εμείς σε γενικές γραμμές καλά είμαστε.ΤΑ ίδια και τα ίδια! :?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...