Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!

τι κανετε;;

στο τρεξιμο ολες; ε;;

φωτεινουλα πολυ στεναχωριεμε τι επαθες;μηπως επεσες ψυχολογικα;να μπαινεις να μας τα λες θα σου κανει καλο!ελπιζω συντομα να εισαι μαζι μας παλι κ υπομονη!!

χαρουλιτα μαγδουλα συκωθηκαν τα νινια σας ε;;;να τα προσεχετε γιατι ετσι αποτομα ξεκινανε!!!

εμενα ο δικος μου ουτε που καθετε μονος του ακομα μονο οταν τον κραταω εγω...σε σχεση με τη κορη μου που 7 μηνων ειχε συκωθει ορθια!

φουφουκα πως παει;ποτε βαπτιζετε;ετοιμαζεις προσκλησεις;

μιτσακο που χαθηκες;

κουκιδιτσα;

συμπεθερα;

χαθηκαμε,,,,,,,,

ελενιτσα πως εισαι εσυ;μυτιλινι δεν μενεις;ο ΑΓ.ΡΑΦΑΗΛ σε ποιο μερος ειναι;

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙΣ................. :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΡΩΤΟΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΛΟΤΤΟ ΚΟΥΦΑΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗ ΛΕΤΙΣΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΒΑΛΕ ΜΑΡΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΜΗ ΜΟΥ ΚΛΕΨΟΥΝ ΤΗ ΝΥΦΗ 600 ΕΥΡΩ ΚΑΝΕΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΒΡΩΜΟΚΑΛΛΩΔΙΑ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.ΣΟΥ ΛΕΩ ΣΤΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΨΕΚΑΣΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΑΘΗΚΑΝ Κ ΠΗΡΑΝ ΛΕΦΤΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΞΑΝ.ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΡΕ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΖΩΗΣ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ?ΤΡΕΧΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΡΑΚΟΣ!!!!! η καθολικη ξυπναει στης 3 και ΔΕΝ ξανακοιμαται.....κοιμαται παλι στης 6-7.....ο αντρας μου κοιμαται στον καναπε και εγω ειμαι με depon απο τον πονοκεφαλο....δεν ξερω τι την εχει πιασει... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Η ΜΙΚΡΗ;;;

ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΤΙ;;ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ;ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΛΕΩ...

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΑΝΕ ΧΤΕΣ ΛΙΓΟ ΕΜΕΤΟ ΣΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΗ ΚΡΕΜΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρεωωωωωωω :evil::evil::evil::evil::evil: γυρισα παλι στις 9 απο το πρωι :evil::evil: μετα τη δουλεια πηγα γυναικολογο :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: μετα συνεδριο ,μετα Σ/Κ,την μικρη τη μαζεψε ο αντρας μου απο τη μανα μου που ειχε ξεμεινει απο εχθες :oops::oops: σαν παλαβο εκενε απο τη χαρα του μολις με ειδε :oops::oops: μου λειπει το κοριτσακι μου :cry::cry::cry::cry: και αυριο απο το πρωι μια απο τα ιδια και ερχεται και η πεθερα μου αεροπορικως το απογευμα και πρεπει να παω αεροδρομιο αφου ο αντρας μου εφημερευει :evil::evil::evil: μιας που ειπα αντρας μου.....πειτε μας χρ :?: ονια πολλα γιορταζει σημερα,τελεια τα περασαμε,τι να σου πω :evil::evil::evil::evil: ευτυχως θα ελθει ο μπαμπουλης μου να την κρατησει για να μην ξεβολευεται παλι το μικρο μου :( τι να κανω ρε κοριτσια :?: δεν γινεται να απεχω απο παντου,μου τη λενε στην κλινικη :evil::evil: και σε 3 εβδομαδες εχουμε και το βορειοελλαδικο :evil::evil::evil: τα νευρα μου :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω χαρουλιτα τι προγραμμα ειναι αυτο?????????

χθες ηταν τελειαααααααααααααα αγορα ρυζαλευρο κ της εβαλα λιγο στο βραδυνο γαλα και.....ξυπνησε στης 4 :ymapplause: !!!!!! εφαγε κ ξανακοιμηθηκε ξυπνησε 7 εφαγε κ ξανακοιμηθηκε μεχρι της 9!!!!!!!!!!! τελειααααα και ηπε μονο 120μλ γαλα αν επινε παραπανω πιστευω θα ξυπνουσε μια φορα ....αλλα αν ξανακοιμαται δεν με πειραζει καθολου!!!! ελπιζω να μην ηταν τυχαιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATEΡΙΝΑΚΙ ΕΦΤΙΑΞΕ Η ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΣΑΛΟΝΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ Κ ΞΕΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΗΚΕ.ΜΕ ΨΟΦΗΣΕ.ΑΧ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΡΕΧΕΙΣ... :cry::cry: ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΑΤΡΩΕΙ ΜΩΡΕ.. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες μου,τι κάνετε;Εγώ διακοπέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςς!Αδειούλα 2 εβδομάδες.Ευκαιρία να κανονίσω λεπτομερειούλες για τη βάφτιση.Κόβω τα προσκλητήρια τώρα,γι'αυτό δεν μπήκα κι εχθές.Μου έχουν μεινει τα κοτσανάκια τα πράσινα από τις φραουλίτσες να κόψω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπράβο,Κατερινιώ!Έτσι να στρώνουν σιγά σιγά ;)

Χαρουλίτα,καλή δύναμη!!!!Καλώς να δεχτείς την πεθερούλα!!! :):):)

Μαγδούλα,είδες τι είναι τα άτιμα;Μέχρι να τα βάλουμε σε πρόγραμμα μας βγάζουν το λάδι.Μία φορά να θες να αλλάξεις κάτι στο ξαναβγάζουν :evil::evil::evil:

Φωτεινούλα,τι έπαθες κοπέλα μου;;;

ΒΙκουλινι μου,όλα καλά;

Φιλάκια και στις υπόλοιπες!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιαααααααα

φουφου χθες εβλεπα στον υπνο μου οτι η υπευθυνη μου μου εδωσε μια βδομαδα αδεια....ονειρα ε??? :lol::lol::lol::lol:

μαγδουλα εσενα στο εκανε μια μερα εμας μια βδομαδα :)

Συμπεθερουλα υποθετω οτι πρεπει να ζεστενετε λιγακι αλλα δεν ρισκαρω κιολας να την αφησω με κοντομανικο απο τωρα....και γιατι χθες και προχθες με το ρυζαλευρο κοιμηθηκε??.....χθες ξυπνησε 2 εφαγε αλλα κοιμηθηκε μαζι μου :evil: .....μετα στις 6 !!! 4 ωρες υπνου τελεια!!! και αφου μας χαιδεψε καλα καλα και ειπε τα δικα της ξανακοιμηθηκε μεχρι της 10.....οποτε οκ...απλα εχει ακομα ανυσηχο υπνο...

Κουκιδιτσα τελειο το αντρακι σου τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαρουλιτα ξεχασα να χερεσαι τον αντρουλη σου..καλιο αργα παρα ποτε :lol:

σημερα θα παμε στην πεθερα μου για ψαρι . . .

εκανα της δουλιτσες μου χθες βραδυ και σημερα εχω μονο σφουγγαρισμα και απλωμα ρουχα.......ο καιρος μας τα χαλασε :( ολο συννεφια....

η Φωτεινουλα μας τι επαθε ρε κοριτσια??? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου.Θελω να σας πω οτι για ενα διαστημα θα απεχω απο το παρεακι μας λογω του οτι δεν ειμαι και στα καλυτερα μου.Περναω μια ασχημη φαση και δεν εχω διαθεση για τιποτα.Το μωρο ειναι μια χαρα,εγω δεν ειμαι :(:(:( Θα διαβαζω τα νεα σας οποτε μπορω και μολις νιωσω καλυτερα θα επανελθω.Σας φιλω ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε;;;

χαρουλιτα τη τρελο προγραμμα ειναι αυτο;;;; :?:? καλα κουραγια....να χαιρεσε κ τον αντρουλη σου οτι επυθειμητε!!

φουφουκα ξεκουραση ε;;τελεια!!ο αντρουλης σου δεν θαρθει;;;;φτιαχνεις προσκλησης;;τελεια!!!ποτε ειναι η βαπτιση;;;;

συμπεθερα ευτυχως κοιμηθηκατε λιγο παραπανω αντε να στρωσετε γρηγορα ευχομε!!

μιτσακο που χαθηκες;ελπιζω ολα καλα!!

φωτεινουλα;;ελπιζω να εισαι καλα!!οποτε εχεις χρονο να μπαινεις να μας λες τα νεα σου!!

ελενακι;;πως εισαι εσυ;;

ρουλα κ εσυ στο τρεξιμο;

σταυρουλα πως πατε;

μαγδουλα μου τι επαθε ο μικρουλης;;;αποσυντονιστικε;;κανενα δοντακι μηπως βγαζει;;

οσο για το μπεμπη δεν τρωει πολυ θελω να πω οτι δεν τον ζοριζω....το μεσημεριανο τρωει μισο μπωλ και το απογευμα 180μλ κρεμα κ σιγουρα θελει κιαλλη αλλα επειδη απο μωρο ειχε θεμα με το στομαχακι του δεν τουν παραταιζω ...οποτε οι εμετοι δεν ειναι απο αυτο...παντως ακομα πρεπει να ποναει το στομαχακι του γιατι γρινιαζει για ωρα κ μολις κανει γουλια του περνανε ολα....ρωτησα τη παιδιατρο τη να του δινω το απογευμα μηπως του ρχετε πιο ελαφρι κατι αλλο αλλα μου ειπε αντι κρεμα να δινω γαλα...δοκιμασα γαλα δοκιμασα γιαουρτι αλλα δεν τα θελει...καναμε κ εμβολιο εκλεγε ο καλος μου...9100 ειμαστε κ 70 υψος!!!!

ελπιζω να μη ξεχασα καμια...μου εχουν φερει δουλεια κ δουλευω αυτες τις μερες.

φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριγκιπισουλα τι επαθες;επεσε η ψυχολογια σου;;;πες τα πας να ξελαφρωσεις....

οτι θες ειμαι εδω ...ρωτα και μενα που περασα κ περναω λουκι...

το ιδιο ισχυει κ για σενα φωτεινουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα κανετε? Εμείς είμαστε μια χαρά, αν και ειχα κατι γκρινιτσες με τον αντρα μου σχετικα με το που θα παμε το Πασχα, τελικα υποχωρησα (κλασσικα!), θα μεινουμε εδω γιατι μαζευουμε και λεφτα για την βαφτιση!Την Τρίτη θα ανεβω Αθηνα να παρω τα υλικα για τις μπομπονιερες και τον στολισμο για να ξεκινησω!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!! :P:P:P:):P:D Είναι πολύ καλό το γλυκό μου!!!Προλαβατε ολες και συμπεθεριασατε, τι να σας κανω???Θα ημουν καλή συμπεθερα-πεθερα και δεν θελω να βγαλουν και το ονομα μου!!!

Κατα τα αλλα σημερα εφτιαξα τσουρεκια απλα και με σοκολατα και πασχαλινα κουλουρακια και πετυχαν!!!

φωτεινουλα μου τι επαθες κοριτσακι μου?Εμείς ειμαστε εδω οτι θελεις!Παρεα περνανε ολα πιο ευκολα!Ο, τι κι αν ειναι να ειναι περαστικο! :)

Νικη αντε βρε και λεγαμε οτι εμεινες για παντα στο Παρισι!!!Μεταξύ μας εγω θα εμενα!!!Καλοριζικο το νεο σας σπιτι!!!Οποτε μπορεις να μπενεις να τα λεμε, ναι? ;)

Μαγδα μου, πολυ χαρηκα που ο μικρος ειναι καλυτερα!Παει περασε! Με γεια ο συναγερμος και αχρειαστος να ειναι!

Χαρουλινι μου, τι προγραμμα ειναι αυτο?Μονο που το διαβασα κουραστηκα!!! Καλα κουραγια!!Όσο για το Ralph Lauren εχουμε ψωνιο θεια και φερνει και στον ανηψιο!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!

βικουλινι μου μηπως αν του εκανες το γαλα πιο αραιο, οχι 1/35 αλλα 1/40?Εμας οταν εβγαζε γουλιες μεγαλες του μειωνα την ποσοτητα και του τα εκανα ποιο αραια στα δυο επομενα γευματα, βεβαια με το φαγητο δεν ξερω πως γινεται!Ελπιζω να ηρεμησει το αντρακι σου!

Διακοπη γιατι ο μπεμπακος θελει να δει στο laptop gummy bear!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι μου μηπως αν του εκανες το γαλα πιο αραιο, οχι 1/35 αλλα 1/40?Εμας οταν εβγαζε γουλιες μεγαλες του μειωνα την ποσοτητα και του τα εκανα ποιο αραια στα δυο επομενα γευματα, βεβαια με το φαγητο δεν ξερω πως γινεται!Ελπιζω να ηρεμησει το αντρακι σου!

ρουλακι τα εχω δοκιμασει ολα...με το μπεμπη...που θα παει θα ηρεμισει καποια στιγμη το μπεμπακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ Η ΧΑΡΑ ΔΙΠΛΗ.ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΞΑΝΑΣΤΡΩΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ Κ ΠΕΡΑΣΕ 9 ΜΕ 9 ΧΤΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΣΤΗΣ 5 ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΥΖΙ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΙ ΔΑΓΚΩΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΙ ΑΡΧΙΣΑ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΖΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ 5 ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.Α ΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ ΣΕ ΧΟΡΕΥΕΙ..ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ..ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ...ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΙΔΙΑ ΘΕΙΑ ΜΕ ΜΑΡΚΕΣ ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ ΕΓΩ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΔΙΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Σήμερα έτρεχα όλη μέρα να ψωνίσω για τα βαφτιστήρια!!!Ψώνισα και ησύχασα.Στο ένα τα έδωσα κιόλας.Μένει από πάνω,είναι του αδερφού μου :P:P:P

Κατερινάκι,ονειρεύεσαι άδειες ε;;;Λογικό ε;;;Να δοξάζεις το Θεό όμως που έχεις δουλειά γιατί πολύς κόσμος παρακαλάει για να βρει. :roll::roll:

Μαγδούλα,καλά έκανες κι έκοψες το στήθος γιατί θα εθιζόταν.Έξυπνη κίνηση ;) Εγώ δε θέλω ρε γαμώτο να της το κόψω.Πιστεύω θα το κόψει από μόνη της. :?:? Ελπίζω δηλαδή.

Ρουλάκι,αυτές οι υποχωρήσεις θα μας φάνει προκειμένου να είμαστε καλά με τους άντρες μας.Εγώ αναρωτιέμαι όμως....γιατί δε σκέφτονται κι αυτοί το ίδιο;;;Να σου απαντήσω εγώ:Γιατί εμείς είμαστε οι μ..........ες της παρέας.Πιστεύω πως σε κάλυψα.Κι εγώ φτιάχνω τα προσκλητήρια.Έκοψα και τα κοτσάνια της φράουλας. :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Τρεις ώρες μου πήρε #:-s#:-s#:-s

Βικουλίνι,18 Ιουνίου είναι η βάφτιση.Ανυπομονώ πώς και πώς.Έσυ πότε έκλεισες;

Ελενάκι μου,τι έχεις κοπέλα μου;Όντως ρε παιδιά τι σας έπιασε όλες;Πάντως έχει δίκιο η Μαγδούλα.Είτε σε εμάς είτε αλλού βγάλτε αυτό που σας απασχολεί.Δεν είναι καλό να τα κρατάτε μέσα σας. :)

Ξέχασα καμία; :-?:-? Δε νομίζω.

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα εγραφα και σβηστηκανε παλι :twisted:

τελος παντων το Καθολικακι ειναι σχετικα καλο :) αλλα πολυ ανυσηχη.....

χθες επιασε επιτελους γραμμη ο αντρας μου μετα απο μια βδομαδα να ρωτησει τι γινετε με την αιτηση δανειου για το σπιτι....και....

ΕΛΛΑΔΑ 4 EVER!!! ΑΑΑΑ λεει πρεπει να μας στειλετε ακομα 2 χαρτια απο την εφορια οτι δεν εχετε ακινητο και εσυ και η γυναικα σου.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: καλα του λεει ο αντρας μου αφου στην ιστοσελιδα λετε οτι θελετε απλα μια υπ.δηλωση οτι δεν εχουμε ακινητο και σας το εστειλα.....εεεεεε ναι λεει αλλα θελουμε και τα χαρτια απο την εφορια για να προχωρησει η αιτηση.. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: εχουν τα χαρτια 2 μηνες!!! δεν μπορουσαν να παρουν ενα τηλ να μας πουνε οτι λειπανε χαρτια???????????? εχω κατσει στο σβερκο του καιμενου του αντρα μου παλι για το σπιτι...τελικα θελω να παμε στο δικο μας....λειπαμε να δωσω λεφτα εδω για βαψιμο κτλ προτειμω να τα δωσω στο σπιτι μας....ετσι κ αλλιως και εδω πρεπει να πληρωνουμε ενοικιο για να μενουμε....σε 3 χρονια ξοφλαμε τα χρεοι μας και εγω και ο χριστος οποτε θα ειμαστε ποιο χαλαρα.....και στην τελικη ας εγκριθει και βλεπουμε..... :D αν βρουμε κατι καλο...

φουφου ενοειται!!!!! αλλιως οχι σπιτι αντισκινο απο το jumbo θα παρουμε για να μενουμε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια.

Ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον σας και τα μηνυματάκια. Είστε τόσο καλές :x:x:x

Δεν έπαθα κάτι τραγικό, μην ανησυχείτε, απλά όταν είμαι στα κάτω μου δεν μιλάω σε άνθρωπο. Τώρα τι έφταιγε; Μάλλον το ξερό μου το κεφάλι :evil::evil: Ίσως που είναι ο Κρόνος στο Ζυγό; ίσως πάλι που είναι ο Άρης στον Κριό, για να μην μιλήσω για τον ωροσκόπο μου στην Παρθένο που με έχει ξεκάνει!Α ρε Άση μπηλιω, με έχεις καταστρέψει :lol::lol: . Η μόνη λύση για εμένα είναι να μην δουλεύει το μυαλό μου που κάθεται και υπεραναλύει τα πάντα και αυτό μόνο καλό δεν μου κάνει πολλές φορές. Πλάκα πλάκα και οι ορμόνες μάλλον έχουν ρίξει τρελό χορό.

Λοιπόν, πάει πέρασε, προχωράω παρακάτω.

Συνεχίζω να μεγαλώνω ένα γιγαντάκι :lol::lol: Το Σάββατο είχαμε εμβόλιο. Ο Αλέξανδρος μας είναι αισίως 7 μηνών, ζυγίζει 9.700 :shock::shock::shock: και έχει ύψος 75,5 εκ. :!::!::!:

ΚΑι εγώ κατέβασα το στρώμα της κούνιας στο κάτω επίπεδο γιατί όλο και προσπαθούσε να βρει τρόπο να σηκωθεί. Άστε τα ρούχα! Τα φοράει 2-3 φορές και μετά πάνε για αποθήκευση, αφού θέλουμε κανούριο νούμερο. Τώρα φοράει οριακά το 9-12 σε ρούχα και το 12-18 σε φορμάκια/κορμάκια. Από λεξούλες η βελόνα έχει κολλήσει στο "μπαμπά" :evil::evil::evil: Πολύ σπάνια θα μου κάνει την τιμή να πει και κανένα "μαμαμμμαμμαααα". Εντωμεταξύ τα δόντια άφαντα. Φαφούτης θα μου μείνει :lol:

Πάω για φρουτόκρεμα. Μετά θα πεταχτω για δουλίτσες και το βραδάκι υπόσχομαι να μπω και να σχολιάσω τα πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ!ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΙΔΕΡΩΣΤΡΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΓΕΜΑΤΗ ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΤΩΡΑ...

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΛΙΓΟ ΑΝΥΣΗΧΩΣ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΒΑΖΕΙ ΟΤΙ ΒΡΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ....

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΦΑΦΟΥΤΗΣ :lol::lol::lol::lol: ΕΧΕΙΣ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΠΑΡΘΕΝΟ;;;;;;;;;;;;;;;ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!ΒΡΕ ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ;;; :shock::shock::shock::shock: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΥΠΕΡΑΝΑΛΥΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΒΑΛΕ...ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ.... :roll::roll: Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ...

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΩ...ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΑΠΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΩ!!ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΥ ΤΗ ΩΡΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΗ ΚΡΕΜΑ ;;;Κ ΤΙ ΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΓΑΛΑ;;;;;;;ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΑΡΑ..Ε; :oops::oops::oops: ΣΤΗΣ 6 ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΗ ΚΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ:ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ 3ΩΡΟ ή 4ΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΓΑΛΑ;;;;;;;Η ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΩ;;;;;;;;ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 9,30 ΝΥΣΤΑΖΕΙ Κ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΩ ΣΤΗΣ 10 ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΓΡΙΙΑΖΕΙ...ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΗΣ 9 Κ ΜΕΤΑ ΓΑΛΑ Κ ΝΑΝΙ ΤΕΛΙΚΑ;;;;;;;;;;;;;;;ΔΕΝ ΞΕΡΩ :oops::oops::oops: ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΘΥΛΑΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ;;;;;;;;;;;;;;;

11 ΙΟΥΝΙΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΠΤΙΣΗ!ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΗΜΟΥΝΑ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΔΩ ΤΟ ΠΙΟ ΦΘΗΝΟ ΠΟΥ ΕΒΡΙΣΚΑ ΗΤΑΝ 2,60 :shock::shock::shock: ΕΛΕΟΣ!ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΕ 1,40 ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Κ ΤΑ ΠΑΡΗΓΓΗΛΑ...ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ!!Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ;;;;;;;;;;;;;;ΟΣΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!ΑΝΤΕ ΕΥΧΟΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΠΙΤΑΚΙ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!Η ΝΥΦΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ;;;;;;

ΜΙΤΣΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ;;;;;;;;ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;;

ΡΟΥΛΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ;;;;;;;;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑΑΑΑΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ;;;;;;;ΘΑ ΤΑΧΕΙΣ ΦΤΥΣΕΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ Ε;;;;;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΡΙΞΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΜΙΑ ΣΟΡΥ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,πώς είστε;Εμείς ετοιμαζόμαστε να πάμε στον παιδότοπο.

Κατερινιώ μου,είχες ξεχάσει μάλλον τη χώρα στην οποία ζούμε.Δε μου κάνει καθόλου εντύπωση αυτό που μου λες :?:?:?

Φωτεινούλα,welcome back!Εύχομαι όλα καλά από δω και πέρα.Μια χαρά θηριάκι ο μπεμπάκος σου ;)

Βικουλίνι μου,δε θηλάζω όχι.Θήλασα μόνο δύο μήνες.Για μπομπονιέρες μπες στο google και πάτα evendi.Εγώ από κει πήρα ιδέες.Είναι φανταστικά.

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΠΕΙ.ΦΑΣΗ ΗΤΑΝ Κ ΠΕΡΑΣΕ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ.Ο ΖΟΥΖΟΥΝΟΣ ΤΡΕΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΦΤΟΥΤΟΥ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ 9 ΓΑΛΑ 12 ΦΡΟΥΤΟ 3 ΦΑΙ 6 ΚΡΕΜΑ Κ 9 ΓΑΛΑ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΩ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ 3ΩΡΟ ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΑΣ ΠΟΥΜΕ 10 ΓΑΛΑ 1 ΦΡΟΥΤΟ 4 ΦΑΙ 7 ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΡΕΜΑ Κ ΓΑΛΑ ΠΑΛΙ 9 ΓΙΑΤΙ 9 ΠΕΦΤΕΙ ΤΕΖΑ. ΑΠΛΑ ΘΑ ΔΩΣΩ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΙΟ ΕΣΥ ΤΗΝ ΤΑΙΖΕΙΣ ΒΡΑΔΥ?ΕΜΕΙΣ ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΣΩΘΗΚΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΨΟΓΑ Κ ΜΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΠΗΖΕΙΣ??ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΑΥΓΟ ΤΣΟΥΡΕΚΙ Κ ΑΛΟΓΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΒΑΛΑΕΙ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΝΕΙ Κ ΗΧΟ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΑΕΙ.Κ ΧΤΕΣ ΕΜΑΘΑ Κ ΟΤΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΟΣ ΓΙΟΥΠΙ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕ ΧΙΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...