Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Συγνώμη που χαθηκα αλλα ετρεχα με την δουλεια και με τετοιο καιρο το ριξαμε στις βολτες με τον μπεμπακο μας!!!

Είμαι λιγο στεναχωρημενη γιατι σε μια βολτα που πηγαμε χθες στα λιβαδια επαιζα με το κοριτσακι της μελλοντικης νονας του μπεμπη μου και μου εφυγε απο τα χερια και επεσε απο τους 50 ποντους στο χορταρι...ευτυχως δεν επαθε τιποτα γιατι επεσε με την κοιλιτσα της και απο την τρομαρα της εκλαιγε, αλλα εγω απο χθες δεν μπορω να ησυχασω για το τι εκανα στο παιδι, για την φιλη μου, για το αν ειχε χτυπησει πουθενα αλλου, ολο το φερνω στο μυαλο μου.

Κατα τα αλλα καλα ειμαστε, εχουμε εμβολιο αυτη την εβδομαδα, να δουμε και ποσο εχουμε φτασει!Σημερα ξεκιναμε και μοσχαρι!

foufouka να σας ζησει η μπουμπου να ειναι καλοτυχη και ευτυχισμενη σε ολη της την ζωη!!!!

Ελενα μου τι παθατε καλε???Περαστικα στους άντρες σου!!!

χαρουλιτα τοσο ομορφη που ειναι η κορη σου σου λεει το παιδακι κατσε να την κλεισω απο τωρα μην την χασω!!!!τα εβγαελς τα ραμματα???ευχομαι ολα καλα!!!

βικουλινι μου ελπιζω σημερα να εισαι καλυτερα...

tweetako welcome back!!!αντε με το καλο να τελειωσει η χρονια να ξεκουραστεις κι εσυ!!!

Σας φιλώ ολες΄!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ακόμα καμία μέσα?Κρίμα :(:(:( Μια φορά μπήκα και εγω με όρεξη... :D

Κουκιδίτσα μη στεναχωριέσαι το ύψος δεν ήταν πολύ.Τα μωράκια θα πέσουν πολλές φορές.Σε καταλαβαίνω γιατί και εγώ θα ένιωθα πολύ ασχημα και σε ξένο μωρό ένας λόγος παραπάνω.Το μωρό είναι καλά και αυτό έχει σημασία.προσπάθησε να το ξεχάσεις.Και εμένα χθες η κορη μου έπεσε απο το μεγάλο κρεβατι όπως πήγε να γυρίσει μπρούμητα.Την έπιασα στον αέρα από τα πόδια ίσα που ακούμπησε το μετωπάκι της στο χαλί.Μιλάμε έγινε στο δευτερόλεπτο με το που την ακούμπησα.Αλλη φορά δεν την αφήνω δευτερόλεπτο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα δικιο εχει η Χαρουλιτα μου!!!!! εχει και εγω 2 μερες να μπω και μια σελιδα μονο?????

tweety μου που εισαι εσυ καλε??? ναι 99% πρεπει να ειναι δοντακια δεν εξηγητε αλλιως και τις τελευταιες μερες βαζει και τα 2 χερια στο στομα με μανια!!!!

4 ΔΟΝΤΙΑ??????????? λες να βγαζει και η Καθολικουλα 4??????? :lol::lol:

Συμπεθερουλα δεν θελω τετοια!!!!!!

οσο για το σπιτι Χαρα μου δεν το ακυρωσαμε απλα περιμενουμε ακομα εγκριση...και αν ειναι θετικη απλα θα περιμενουμε να δουμε πως θα παει φετος !! εχουμε προθεσμια 1 χρονο να εκταμιευσουμε ...σκεφτηκαμε πολυ καλες λυσεις για να κανουμε αυτο που ηδη μενουμε κουκλι!!

προσπαθω ΜΑΤΑΙΑ να κανω διαιτα!! :( και ο αντρας μου με στην βοηθεια....."αγαααααπη κοιτα σου εφερε Lotto....ααααγααααπη κοιτα σου εφερα σοκολατοπιτα...αγααααπη κοιτα πιτσουλα :twisted: "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθω ΜΑΤΑΙΑ να κανω διαιτα!! :( και ο αντρας μου με στην βοηθεια....."αγαααααπη κοιτα σου εφερε Lotto....ααααγααααπη κοιτα σου εφερα σοκολατοπιτα...αγααααπη κοιτα πιτσουλα :twisted: "

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Κ ΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΛΕΕΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΧΥΝΩ :lol::lol::lol::shock::shock::shock::shock:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΑΚΕΦΗ ΤΕΛΕΙΩΣ...ΧΤΕΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΝ...

ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΛΕΓΑΝ ΑΣΤΕΙΑ Κ ΓΕΛΑΓΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΦΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΛΕΓΑΝ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ... :(:(:(:( ΒΡΕ ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ;;; :?:?:?:lol::lol::shock::shock: ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΟΥΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΛΟΓΟ... :(:(:(:(

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΖΕΥΩ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Κ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΕΡΙΛΗΠΤΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ...

μαγδουλα βικυ κ εμενα οταν φαει κρεμα το απογευμα στις 6-7,το βραδυ 10-11 δεν τρελαινεται για γαλα,εχει βαρυνει ολη τη μερα τρωγοντας,αλλα το πρωι το επιθυμει μαζεμενο.αχ δινετε κ γιαουρτι?μου ειπε μετα το χρονο..τι να πεις...

πριγκιπισσα περαστικα σε αντρουλη κ μωρο!!!!

ΠΟΣΑ???4 δοντακια???ουτε για δειγμα εμεις...

κουκιδιτσα σε καταλαβαινω απολυτα,κ εμενα επεσε 4 μηνων απτο καναπε χωρις ηχο τιποτα!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ???εχει λιγο μυξα κ βηχει καναδυο φορεσ τη μερα,οποτε χτεσ εβηξε κ τον κοιταει ο αντρασ μου κ παει να φερει σαλιθαρα γιατι εβγαζε σαλια.ακουω το βηχα να δυναμωνει κ εξφενδονιζομαι στο παρκο,τον αρπαχω ενω αυτος εσβηνε απο πνιγμο κ βηχα μαζι,αζω το δαχτυλο στο στομα να δω,πανικοβλητη,κ βγαζω ενα κορδονι τοοοοσο με το συμπαθιοπ???ΘΕΕ Κ ΚΥΡΙΕ!!!μου κοπηκαν τα ποδια,ημουν κλονισμενη για ωρες με τη εικονα...ΕΥΓΝΟΜΩΝΩ ΤΟ ΘΕΟ που μασ τη χαρισε αυτη τη φορα στελνοντασ αγγελο.....εφαγα τη γη να βρω πως σκατα ηρθε σε επαφη με τετοιο πραγμα,τσεκαρα τα παντα,μη τυχον κ ξανασυβει???κοριτσια απο που μπορει να βγηεκ αυτοι το πραμα????αχ Θεε μου,θελουν τοση προσοχη...

φουφουκα κ εμεις σπιτι τραπεζι θα κανουμε...εχουμε μια βεραντα ισα με το κατω διαμερισμα,ολογυρα ευρυχωρες βεραντες στο υπολοιο σπιτι κ μπολικο χωρο εντος!!

αντιθετως δεν υπαρχει μια για να καταφερουμε να παμε σε ταβερνα,αλλωστε το μαιο καναμε το γαμο,κ ηταν βασιλικος,ηταν ονειρεμενος.οποτε θαμαι πολυ ηλιθια για να το επαναλαβω μεσα στο χρονο,κ να αφησω το χωρο ανεκμεταλλευτο...οι παππουδες ειπαν "οχι,σε ταβερνα θα παμε...

" κ ο αντρας μου τους ειπε,πληρωστε την τοτε!!!

δε λεω,θρασος γιατι μας βοηθησαν τρελα στο γαμο κ παντα μας βοηθουν εστω κ με οτι εχουν ,αλλα τουλαχιστον τους εκοψε τα δικαιωματα.

χτες η πεθερα μου πηρε πιλινες γλαστρες,χωμα,λουλουδια κ μου εκανε μιοα βεραντα ονειρο!!!τα καθαρισε κ ολα στο τελος!!! εχει τα καλα της βρε παιδια,γινετε θυσια για ολους ανεξαιρετως,ζει απτη προσφορα...το μνο που θαθελα,ειανι να μην κανει υποδειξεις κ να ανεβαινει μια φορα τη μερα,οχι παραπανω!!!γινετε?οταν ειναι ο αντρας μου σπιτι,δε τολμα να ανεβει,της τοχει κοψει...οταν λειπει ομως...παρελαση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια μου!ΤΙ κάνετε;Εχθές το βράδυ προσπαθούσα να μπω και δε με άφηνε.Έβγαζε μήνυμα για ιό και κάτι βλακείες.Σήμερα μπήκα μια χαρά. :roll::roll::roll: Τι κάνετε;

Μητσάκι,τι λες τωρα;Παναγία μου,το κατάλαβες ευτυχώς ότι κατι δεν πάει καλά και το κοιταξες.Μην το σκέφτεσαι τώρα.Άστο να περάσει. ;)

Έχει πέσει το ομαδάκι ή μου φαίνεται.Μάλλον πολύ δουλειά έπεσε ε;

Ρουλακι,Κατερινούλα,Σταυρουλίτσα όλα καλά;

Η Φωτεινούλα έχει καιρό να μπει.Μαγδούλα πού είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;;;;;

ΕΓΩ ΑΚΕΦΙΕΣ.....ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΝΑ ΒΡΩ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΚΤΛ Κ ΤΑΧΩ ΠΑΙΞΕΙ.

ΜΙΤΣΑΚΟ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΠΩΠΩ!Κ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΒΡΕΙ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ :shock::shock::(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι,μωρέ κοριτσάκι!!!!!Εγώ βρήκα μπομπονιέρες,τα προσκλητηρια θα τα φτιάξω μόνη μου.Είναι πολύ επικίνδυνη φάση τώρα.Δεν καταλαβαίνουν τι πρέπει να βάζουν στο στόμα και τι όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΗΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΛΑΜΠΑΔΑ ΓΙΑΤΙ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΧΤΕΣ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΕ.ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΣΗ ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΛΕΩ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ?ΟΧΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΕΛΑ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΝΑΒΥΣΣΟ ΒΑΡΗ ΤΟ ΚΑΝΑ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ 160 ΕΠΙΑΣΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΑΓΕ ΓΥΡΝΑΩ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ Β ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΤΑΧΛΩΜΟ Κ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΛΙΩΜΑ.ΛΕΩ Τ ΕΓΙΝΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΣΑΛΤΑΡΑ ΕΚΛΑΙΓΑ 2 ΩΡΕΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΞΥΛΙΝΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΛΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ ΥΠΝΗΛΙΑ ΖΑΛΗ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΕΠΕΣΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΑΠΤΥΓΜΕΝΟΣ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΤΑ ΧΑ ΣΤΟ ΨΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΛΛΑ ΔΙΑΠΣΤΩΣΑΜΕ ΟΤΙ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ Κ ΕΣΚΥΨΕ Κ ΕΠΕΣΕ ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ 6 ΜΗΝΩ ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΑΙ???ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ Κ ΣΕΙΣ :cry::cry::cry::cry:

ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΧ ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΙΧΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΧΑΛΙΑ?ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟ??

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΑΧΥΝΩ ΛΙΓΑΚΙ Κ ΣΑΒΟΥΡΙΑΖΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΟΣΕΧΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝΙΩΘΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΑΥΤΑ ΤΥΧΑΙΝΟΥΝ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΥΧΑΙΝΕ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!ΑΓΙΟ ΕΙΧΑΜΕ ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΟΥΣΑ ΑΝ ΠΑΘΑΙΝΕ ΚΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,κοριτσάκι μου!Κι εσύ λαχτάρα σαν το Μητσάκι.Είναι δυνατόν να νιώθει ένοχος.Όπως είπες κι εσύ αυτά τυχαίνουν.Πού να το περιμένει ο άνθρωπος;Μπαμπάκας είναι όμως και για αυτό αγχώθηκε.Λογικό μωρέ.Εγώ την περασμένη ΚΥριακή είχα ανέβει για λίγο στη νύφη μου να δούμε τα της βάφτισης.Είχα αφήσει την μπέμπα κάτω στη μαμά μου και μου χτυπάει ο πατέρας μου να κατέβω.Κατεβαίνω λέω τι έγινε.Έπαιζε η μπέμπα με την πιπίλα της,ώσπου κάποια στιγμή την έβαλε στο στόμα ανάποδα και σφήνωσε και φυσικά της κόπηκε η ανάσα.Έτρεξε αμέσως η μαμά μου και της την έβγαλε και όλα καλά.Ευτυχώς που ήταν και ο αδερφός μου και την είδε,γιατί λίγο πιο κει να ήταν η μάνα μου ίσως να μην την έπαιρνε χαμπάρι.Η Παναγίτσα να τα φυλάει όλα τα μωράκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΤΗ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ ΚΑΛΕ!!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!ΤΑ ΔΕΣ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥ Ε!ΛΑΧΤΑΡΗΣΑ.

ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΚΑΛΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΟΥΝΤΖΩΣΑΝΕ ΟΛΕΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΕΦΤΟΥΝ Κ ΜΑΣ ΠΝΙΓΟΝΤΑΙ ΑΠΑΠΑΠΑΠΑ...

ΤΟΥΙΤΑΚΙ ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΗΣΗ Η ΔΕ ΛΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΦΕΤΟΣ??/

ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΛΕΠΤΟ ΣΠΙΤΙ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΓΗΣΑ ΤΙΣ ΠΙΠΙΛΕΣ ΧΩΡΙΣ ΜΑΡΚΟΥΤΣΙ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΤΙΣ ΧΩΝΕΙ Α ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΦΑΙ ΣΤΡΩΣΑΜΕ ΤΡΩΜΕ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΝΤΕΝΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΦΤΑΙΓΑΝ ΕΧΟΥΜΕ 2 Κ ΒΛΕΠΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΕΛΕΙΩΝ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΕΧΩ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ!ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΑΓΧΩΘΗΚΑ 2-3 ΜΑΓΑΖΑΚΙΑ ΕΒΛΕΠΑ Κ ΕΚΛΕΙΝΑ ΠΑΝΤΟΥ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και καλά έκανες.Όσα περισσότερα έβλεπες τόσο θα δυσκολευόσουν να αποφασίσεις.Άντε με το καλό να ντυθείς νυφουλα και να βαφτιστεί και ο Βασιλάκης μας.Μαζί δε θα τα κάνεις ή λέω βλακείες;;; :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά για κειμενάκι,κοιτάω στο ίντερνετ να βρω τίποτα πρωτότυπο.Τα προσκλητήρια θα τα κάνω μόνη μου σε σχήμα φραουλίτσας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...