Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΓΑΠΟΥΛΙΤΣΕΣ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΙΑΖΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΣΤΙΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΣΑ ΤΟ ΣΑΛΙΓΚΑΡΟ ΜΗ ΔΩ ΗΛΙΟ ΕΞΩ ΑΜΕΣΩΣ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΣ ΜΕ ΒΡΕΧΕΙ ΤΕΣΠΑ!!

ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΑΧΝΑ ΔΕΝ ΒΓΑΛΑΜΕ 8500 ΚΙΛΑ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ 2 ΜΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΛΟΓΙΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΒΥΖΙ ΚΑΛΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΕΔΕΙΞΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΞΑΝΘΙΑ ΓΑΛΑΝΟΜΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟΥ ΚΑΝΕ ΓΛΥΚΑ ΜΑΤΙΑ ΟΥΤΕ ΓΥΡΗΣΕ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ ;) ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΛΟ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΝΟΙΞΕ ΧΕΡΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ.ΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΒΟΛΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ :?::?: ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΕΙΖΕΙΣ?ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ.. :cry::cry:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ ΤΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ ΕΡΙΞΑ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΙΟ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΚΟΨΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ 5 ΞΥΠΝΑ 9 ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΧΡΙ 10,3-11.ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΛΑΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΛΑΜΜΑ.ΠΙΠΙΛΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΙΑΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ :shock::shock:

ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΑΓΑΤΕ ΣΠΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΕΙΝΗ Κ Ο ΜΙΤΣΑΚΟΣ??

ΑΥΡΙΟΟ ΚΑΛΕΣΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπέρα

μπηκα να πω ένα γεια στα γρηγορα. ο μικρός με έχει εξοντωσει, ξυπναει καθε 2 ώρες τη νυχτα και την ημέρα θέλει συνέχεια αγκαλιά και βυζί. αντε να βγει κανένα δόντι να ηρεμησουμε γιατί κυκλοφορώ σαν ζομπι. δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα νέα σας, συγγνωμη. ελπίζω απλά να είστε όλες καλά και τα μωράκαι καλύτερα.

πολλά φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΒΥΖΙ ΠΙΠΙΛΑ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ :oops::oops::oops: ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΟΛΩΜΕΝΟ ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ...

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΙΤΣΑΚΟ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;

ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΕΝΑ ΕΝΑ!!ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΑ...ΘΑ ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΕΕ;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!!

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑΚΟ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ;;ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΓΡΙΝΙΤΣΑ....ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΒΑΡΗΣΤΟΜΑΧΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΚΡΕΜΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΝΙΝΙ.....ΤΟΥ ΔΙΝΩ 200 ΜΛ ΣΤΗΣ 6 ΚΑΙ ΣΤΗΣ 10 ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΕΙ...ΠΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ 50 ΜΛ..

ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ Η ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙ..

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΜΛ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΤΕ;;;ΚΑΙ ΤΗ ΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΓΑΛΑ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε λοιπον υσχυει το αν δεν ταιριαζαμε δεν θα συμπεθεριαζαμε :lol::lol::lol::lol::lol:

χθες η Καθολικη ξυπνησε 3 η ωρα και ΔΕΝ ξανακοιμηθηκε....βρε τι γαλα βρε τι τσαι ...την εβαλα αναμεσα μας που παντα κοιμαται , τιποτα!!! μας κλοτσουσε μας τραβουσε τα μαλλια μας χαστουκιζε εναλαξ...μια εμενα μια τον πατερα της....και τι ωρα κοιμηθηκε??? 8!!!! ο καιμενος ο αντρας μου πηγε δουλεια στης 7.30 .....κοιμηθηκαμε μεχρι της 11.30 γιατι μας ξυπνησε ο θορυβος που ΘΥΜΗΘΗΚΑΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΗΝΕς ΝΑ ΕΡΘΟΥΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΕΛΙΩΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΤΗΣ ΒΕΡΑΝΤΑΣ ΜΑΣ :evil::evil::evil::evil: τελος παντων σηκωθηκαμε εφαγε μονο 50μλ......τα ματια μου ειναι σαν ντοματα κοκκινα και πρισμενα!! παμε σουπερ μαρκετ ερχομαστε και να την πιασει ενα κλαμα.....εφαγε ΟΛΗ την σουπα της και ηπιε και 60μλ γαλα! τωρα βεβαια εχει φτυσει πιπιλα ανοιχτο στομα και σαλακι.... :lol: οπως την εφησα ετσι εμεινε το καιμενο! τελιωσε επιτελους το sanilac και το βραδυ ξεκιναμε το humana!!!!!!!!γιουυυυυυπι.... για να δω τι ωρα θα ξυπνησει....

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ορεξη τωρα τελευταια δεν εχει ουτε εμενα!! 200μλ βεβαια ποτε δεν εχει πιει ....το πολυ 150 πινει......γιαουρτακι ουτε να το μυρισει....γλυκοπατατα επισεις...

το δικο μας προγραμμα ειναι

7-8 το πρωι γαλα ...120μλ...

12.00 φρουτα τα οποια τι μπισκοτο εχω βαλει μεσα τι τα εχω ζεστανει ΔΕΝ τα τρωει και αναγκαστικα της κανω γαλα..

κατα της 3 και κατι σουπα που ευτηχως ξετρελλενεται

κατα της 6 κανω πειραματα ακομα....τρωει σιγουρα φαριν λακτε..γιαουρτακι οπως ειπα με τιποτα...πηρα και κουακερ θα δοκιμασω σημερα και θα σου πω ...και σιμιγδαλοκρεμα θα δοκιμασω και θα σου πω.....

και κατα της 10.00 150μλ γαλα.......

αλλα απο οτι καταλαβα το Καθολικακι τρωει ποιο λιγο απο ολα τα νινακια γενικα :|

τι εχουν παθει τα νινακια μας?????? και εσενα Φωτεινουλα τα ιδια ε???? ολος αυτος ο χαμος απο τα δοντια???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ααααα και τι ονειρο ειδα το πρωι και σαλταρα????/

οτι ξαναεμεινα εγκυος με διδυμα :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!: και ηταν ενα αγορακι και ενα κοριτσακι και λεω ωραια εκλεισα!!! και σκεφτομουνα πως θα τα ταιζω και τα 2 μαζι....πως θα κοιμουνται οοολα μαζι τα ειχα ονομασει Σαββα (του μπαμπα μου) και Ιολη (το αποθημενο μου).....

ξυπνησα αποτομε βεβαια γιατι μου ηρθε στην μουρη το πατουσακι της Καθολικης....ολοκληρο διπλο κρεβατι στην μουρη μου βολευτικε :lol::lol::lol:

κουκιδα εχω κ αλλα που εγιναν με τους εβραιους προχθες....

μπαινουν 4 γυναικες...τους λεει ο εποπτης αφηστε τα σακιδια σας στην υποδοχη....πωωωω δεν σας περιγραφω τι ακολουθησε....WHAAAAAT????? NO NO NO LOOK και του δειχνανε τα σακιδια να δει τι ειχανε μεσα ετσι ωστε οταν βγαινανε και καλα να τα ξαναεβλεπε....ο εποπτης επεμενε...αφηστε τα σακιδια στην υποδοχη αλλιως δεν μπορειτε να μπειτε...με ποιο αγριο τονο....και τι εκαναν??????????????? ΑΔΕΙΑΣΑΝ ΤΑ ΣΑΚΙΔΙΑ ΑΠΟ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙΑ ΣΕΡΒΙΕΤΕς ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥς ΤΑ ΚΛΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ...ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΑΦΗΣΑΝ ΤΑ ΑΔΕΙΑ ΣΑΚΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!: [smilie=banghead.gif]

τα συμπερασματα δικα σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:!: ααα το κορυφαιο δεν σας το ειπα....εδω και 3 μερες ελεγε ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΜΩς μπαμπαμπαμπαμπα....χθες ποιο καθαρα...μπαμπαμμμμμμ.......και οταν το λεει τον κοιταει η τον ψαχνει...και σημερα τσιριζε ...γελουσε ολο το σουπερ μαρκετ....ΜΠΑΜΠΑ δυνατα και καθαρα ...πηρα τηλ τον αντρα μου και της λεω καθολικακι που ειναι ο μπαμπας???? και λεει παλι μπαμπααααααα.....

βγαινουνε και libero για ενηλικες???????????? :lol::lol::lol::lol::lol: θα χρειαστουμε πολλα κουτια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε φιλεναδες :?: εγω καλυτερα με το χερι :D κανω αλλαγες και την Κυριακη θα βγαλω τα ραμματα,μονη μου οπως καταλαβατε :lol::lol:

Κατα τ'αλλα εχθες περασα πολυ ωραια :D πηγαμε για φαι με τους συναδελφους μετα τη δουλεια,ο αντρας μου εφημερευε και η μπεμπα ηταν στην μαμα μου,και μετα ξεχυθηκα αγορα να παρω δωρα για κουμπαρους :D ,τη μελλοσα βαφτιστηρα :D πηρα κατι τελεις λαμπαδες :D:D:D και ωραια δωρακια ;) θα μας στειλει και εμας η νονα με τα πεθερικα μου που θα ελθουν για πασχα τα δωρα μας και τη λαμπαδα μας :D γυρισα σπιτι με τα ποδια γεματα καλλους απο το περπατημα :o:o αλλα χαλαλι :D

Με το που μπαινω σπιτι βλεπω το απιστευτο :o:o η μικρη στο κρεβατι των γονιων μου περιχαρης κοιτουσε την παρασταση....η μαμα μου τραγουδουσε το νιαου βρε γατουλα και ο μπαμπας μου εκανε τη γατουλα =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) μολις με ειδε ομως εκανε σαν τρελλη απο τη χαρα της :D και επειδη δεν την πηρα αμεσως αγκαλια και πηγα να κρεμασω το μπουφαν μου,εβαλε κατι τσιριδες :shock::shock::shock: της λειπουμε μωρε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωχ πηγα να βγω και σε ειδα!!!καλωστο!!!

ελιωσα με τη γατουλα.αι με τα ραμματα καημενακι!!!!

εμενα πριν λιγο βυγαν 2 συναδελφοι απο τη δουλεια ειχαν ερθει επισκεψη μας φεραν ωραια δωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να σχολιασω τωρα......

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ,μπραβο :!::!::!::!: αυτος ειναι αντρας πιστος :D:D του μαθες τροπους τι να πω :?::?::x:x:x:x μεγαλωνει μια χαρα το μωρακι μας ε :?: εμεις Παρασκευη θα εχουμε γιατρο ;)

ΚΑΤΕΡΙΝΑ,αρχισε τις κουβεντες και κατουρηθηκατε βλεπω :lol::lol: παντως αν δεν την πας στο δωματιο της μην περιμενεις αλλαγες,θα σε χορευει ολο το βραδυ η Καθολικουλα :lol::lol: οσο για το ονειρο..... :shock::shock::shock::shock::shock: ειδες ομως που καταλαβε τα σχεδια σου και αντεδρασε :lol::lol::lol: σε θελαει αποκλειστικα δικια της :lol::lol: για τους Εβραιους δεν σχολιαζω γιατι εχω φιλους εβραιους(στη Θεσ/νικη ειναι μεγαλη η εβραικη κοινοτητα)και εχω αλλη αποψη :roll::roll:

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ,σε ξεθεωσε ο γιγαντας :o:o:o:o καλα κουραγια :!::!::!::!::!::!::!:

ΡΟΥΛΑΚΙ,λυπαμαι για το σπα :( αντρες παιδι μου....θα κανουν τη μα@@@@@εια στο τελος :lol::lol: εσυ πια ομως να κοιμασαι με 2 αντρες :o:o φτου σου :lol::lol::lol:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ,αρχισε το τρεξιμο :?: καλυτερα θα εχεις κατι ευχαριστο να ασχολεισαι,οχι τις δουλειες παλι :!::!::!: παντως η τιμη καλη ειναι :!: ο παππους που ακουει το ονομα δεν πληρωνει σε εσας :?: τωρα για το θεμα φαι,η δικια μου οταν την ταιζουν η μανα μου πινει γυρω στα 230ml απο δικο μου :!: για το φαι δεν μετριεται η ποσοτητα :shock::shock: τρωει τον απυθμενο :lol::lol: να δω ποσα kg θα ειναι μεθαυριο :?:?

Φιλια σε ολες,Φουφου,Ελενα,Σταυρουλα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατσε μιας και σε βρηκα να σου πω γιατι σε βρισκω καλοβολη ;)

Εχω προσεξει οτι γενικα οταν δημιουργουνται εντασεις παντα κρατας συμβιβαστικη θεση :) ριχνεις γεφυρες στις παρεξηγησεις και μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση οτι οτνα καποιες διασπαστηκανε και ανοιξανε νεο ποστ μπηκες να ρωτησεις αν εγινε κατι :!: εγω δεν θα το εκανα ποτε :)

Ασε που ακουγεται να εχεις πολυ καλη σχεση με το σοι του αντρα σου :o:o:o αυτο λεει πολλα ;)

Ασχετο,απο που εκλεισες νυφικο,να το εχω υπ'οψιν γιατι ειχε σουπερ τιμη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΑΛΛΑ ΓΕΜΑΤΟ ΑΓΧΟΣ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ;;;; :roll::roll::roll: ΣΙΓΑ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ...ΑΣΤΟ!ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΩΡΑ... :twisted::twisted:

Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΤΕ Ε;;;;;;ΑΧ ΜΩΛΕ Η ΓΛΥΚΟΥΛΑ!!

ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ;;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;;ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ Η ΜΙΚΡΗ;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!!!!!!! ενα σας λεω ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΠΑΛΙ :twisted: δεν αντεχω αλλο ξενυχτι.....εστειλα τον αντρα μου στον καναπε να κοιμηθει να μην κουτουλαει παλι ο καιμενος...μα τι εχει ποια το καθολικακι????

συμπεθερουλα το εφαγε! μην φανταστεις τιποτα ποσοτητα τα συνηθισμενα...της αρεσε ομως...εβαλα μεσα μηλο κ αχλαδι....

Χαρα δεν ειναι ολοι το ιδιο παντα υπαρχουν εξερεσεις....εγω π.χ δεν μπορω τους αλβανους σαν νοοτροπια...αλλα η κουμπαρα μου κ ο κολλητος μου ειναι απο βορειο υπ.!!!!! μεγαλωσανε εδω βεβαια αλλα δεν παυουν να εχουν ριζες :lol:

τελικα κ να εγκριθει το δανειο δεν θα παρουμε το σπιτι φετος....μπορουμε να εκταμιευσουμε και 1 χρονο μετα νομιζω.....το σπιτι που μενουμε τωρα ειναι καινουργιο ειμαστε οι πρωτοι που μπαινουμε....σκεφτηκαμε να φτιαξουμε αυτο....να παρουμε ωραιες κουρτινες...φωτιστικα που δεν εχουμε....να βαψουμε ....να φτιαξουμε δωματιο της μικρης ( :( ) χθες μας βαλανε και πορτα εξω και καγκελα και βαλαμε το τραπεζι εξω...θα βαλω και φυτα ...θα μου δωσει η πεθερα μου ειπε...

αφου δεν μενει ουτε ευρω :( εδω με το ζορι περναμε τωρα!! και ακομα περιμενουν και αλλη μειωση μισθου ο αντρας μου ...ρε κοριτσια του εκοψαν μεχρι τωρα 400 ευρω!!!!!! τουλαχιστον εδω πληρωνουμε 380 ενοικιο που δεν υπαρχει αλλου τετοιο ποσο για καινουργιο σπιτι!!!!ειναι πολυκατοικια και ειμαστε κατω στο ισογειο....δεν ειναι υπογειο ευτηχως...και ειναι ΠΑΡΑ πολυ υσηχα.....παω να ψησω την κοτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΚΙΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΛΑ ΤΡΕΛΟΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΤΕ Κ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΜΑΛΩΣΕΙ 10 ΦΟΡΕΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΔΙΑΦΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ.Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΤΡΩΕΙ ΦΡΟΥΤΑ Κ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΙ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΧΤΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΣ 8 ΞΥΠΝΗΣΕ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ.ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΒΡΑΙΟ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑ ΑΛΒΑΝΟΥΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΟΙ Κ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ Κ ΟΛΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΝΥΦΙΚΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΧΕΙ ΣΑΙΤ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟΣ!!!!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΕ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ Κ ΕΣΥ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΕ ΒΑΦΤΗΣΗ Ε !ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ ΜΩΡΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙ ΕΓΩ.ΜΑΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εγώ είμαι μιά χαρά δόξα τω Θεώ.Έχω μέρες να σας γράψω,αλλά δεν προλάβαινα!Καταρχήν ξεκινάω με το συγκλονιστικό νέο της ημέρας..........................................................

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Όπως καταλαβαίνετε είμαι μες στην καλή χαρά...!!!!!!

Τώρα στα δικά μας.Εγώ ψάχνομαι με τη βάφτιση.Τα προσκλητήρια θα τα φτιάξουμε μόνες μας με τη νυφούλα μου και τη μαμά μου.Όσο για μπομπονιέρες βρήκα κάτι φοβερές από το evendi είναι στην Αλεξανδρουπολη.Οι παιδικές 3,10 και για τους μεγάλους 2,10.Όσο για τραπεζι εκεί που είχα κάνει το γάμο μου και τη βάφτιση της Στέλλας μου μας είπε 22 όσο είχα πληρώσει και στα άλλα δηλαδή.Μου το κατέβασε όμως στα 19.Κακά τα ψέματα όμως κορίτσια δεν είναι καιρός για πολλά πολλά.Τα άτομα που θα έχουμε είναι πολλά και δεν μπορούμε να αντεπεξέλθουμε.Έτσι μετά θα βγούμε απλά με τις οικογένειές μας.Τώρα για γλυκάκια ψάχνομαι τι θα έχω :roll:

Αύριο έχουμε εμβόλιο στην μπεμπούλα.Άντε να δούμε και πώς είμαστε.

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!!!!

Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΙΝΑ ΧΤΕΣ ΕΚΛΕΓΕ 2 ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΩ...ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΝΤΕΠΟΝ ΚΑΙ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ...ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ,....

ΝΥΣΤΑΖΩ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ...ΣΟΡΥ..

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου.Χαθηκα αυτες τις μερες γιατι ειχαμε τρεχαματα.Εκοψε ο αντρας μου τα δαχτυλα του με το τροχο και εκανε 7 ραμματα.Συν τοις αλλοις αρρωστησε και το μωρο και τρεχαμε στον παιδιατρο.Αλλαξα και παιδιατρο γιατι ο αλλος μου ειχε σπασει τα νευρα :twisted::twisted: Αυτη που πηγαμε τωρα ειναι γλυκυτατη.Το μωρο ειχε πολυ συναχι και βηχα.Μας εδωσε σιροπακι και σταγονιτσες και μας ειπε οτι ετοιμαζονται αλλα 4 δοντια να βγουν γι αυτο υποφερει το λουκουμακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Πώς είστε σήμερα;Εμείς πήγαμε για εμβόλιο νωρίς το απόγευμα.Το ζουζουνάκι μου είναι 8600 και 72 πόντους.Μεγαλώνει η καρδουλίτσα μου!!!!!!!Γύρισα μετά και πήρα και τα ανηψάκια μου και τα πήγα όλα στον παιδότοπο.Να μη νιώθουν κι αυτά ότι λείπει η μανούλα τους :roll::roll::roll: Τώρα τα έβαλα για ύπνο.Έδωσα και στην μπεμπούλα λίγο ντεπονάκι προληπτικά.Τις άλλες φορές με αυτό το εμβόλιο ήταν αρκετά ανήσυχη και μάλιστα μία φορά είχε κάνει και πυρετό.Ίσως όμως γιατί είχαμε κάνει μαζί κι ένα άλλο.Ποιος ξέρει;Την τελευταία φορά όμως που κάναμε ένα άλλο ήταν μια χαρά και μάλιστα κοιμήθηκε και σερί μέχρι τις 8.Εγώ καλού κακου της έδωσα ντεπονάκι.Για αυτό κλείνω κι εμβόλια την Παρασκευή για να μη δουλεύω την άλλη μέρα. ;)

Βικουλίνι μου,ευχαριστώ για τις ευχές.Κατι θα είχε μωρέ η ψυχούλα και ηρέμησε μετά.

Ελενάκι,περαστικά και γρήγορα κοριτσάκι μου!Όλα μαζί τύχανε μωρέ :?:?:?:( 4 δόντια;;;;;;;;; :shock::shock::shock::o:o:o:o Ο Χριστός και η Παναγία.Στο τέλος θα μας πεις ότι βγάζει τους φρονιμήτες. :lol::lol::lol: Να σου πω καλύτερα να τα βγάλει έτσι μια και καλή για να ταλαιπωρηθεί μία φορά και όχι κάθε λίγο και λιγάκι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλεεεεεεε :!::!::!: Που εισαστε ολες :shock::shock::shock: ουτε 1 σελιδα και λειπω τοσες μερες :shock: τελικα οι εργαζομενες ειμαστε πιο τακτικες απο τις υπολοιπες :o:o Ε,Φουφουκα ;)

Καταρχην Φουφουκα :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ,να σας ζησει :!: Γερο και ευλογημενο :D:D Αντε και στα δικα μου :!: Περιμενουμε τον ανηψιο πως και πως :D Και εσεις παντως γεμισατε γυναικες :lol::lol: Παντως και εσυ ακουγεται να εχεις καλη σχεση με τη νυφη σου,μπραβο Φουφουκα γιατι αυτο εξαρταται κυριως απο εσενα ;)

Συμπεθερουλα,οχι που θα μου ξεφευγες,αφου ειμαι γατονι :lol::lol: Θεριευει ο παιδαρος :!::!: και η νυφη ομως δεν παει πισω :lol: ηλθε χθες ο γιατρος και ειναι 8300 και 70εκ :D Μας περασε η Φουφουκα βεβαια αλλα καλα δεν ρε κοριτσια :?: Πηρε 750γραμ και 1 ποντο μονο :( αλλα μου ειπε οτι ειναι υπερκινητικη :o:o ΣΙΓΑ ΤΟ ΝΕΟ :!::!::!::!: Κατα τ'αλλα μας την πεφτει ο γιος της κολλητης μου :oops::oops: περνει καθε μερα τηλ καιμου λεει"Θεια Χαρουλα,θα παντρευτω τη Δημητρουλα,ειναι πολυ ομορφη και τη θελω" :lol::lol: αλλα μην ανησυχεις ο μπαμπας μας δεν εγκρινε :lol: ι τον γαμπρο γιατι ειναι ΠΑΟΚ :lol::lol::lol: Την αλλη Κυριακη εχει γεννεθλια και πηρε πρωι-πρωι να μας καλεσει :lol::lol:

Κατερινακι,σε χορευει στο ταψι η πριγκιπεσσα :!::!: μαλλον σε εχει καταλαβει τη χαζομαμα εισαι και σε εκμεταλλευεται :!: Συμφωνω για το σπιτι,ειναι δυσκολες εποχες να μπλεκεις με τραπεζες :? καλυτερα φτιαχτε αυτο προς το παρον μεχρι να φτιαξουν καπως υα πραματα,αν φτιαξουν δηλαδη :( αλλα τωρα πια εχουμε τα λουλουδακια μας βρε κοριτσια,που ομορφαινουν τα σπιτια μας,ολα τα αλλα περισσευουν ;) Συμφωνω βεβαια και με αυτο που λες οτι σε ολες τις φυλες υπαρχουν καλοι και κακοι ;)

Βικουλινι,πονεμενη ιστορια τα πεθερικα ε :?: Τι να πω ρε κοριτσια,δεν ξερω :? οταν δεν εχουν τη δυνατοτητα,οΚ τη ψηχη τους να δωσουν :?: τι να γινει :?: Οταν ομως μπορουν και δεν βοηθανε και εχουν και αποψη για ολα και καμαρωνουν σαν γυφτικα σκεπαρνια....νευριαζω :evil::evil: Ταλαιπωρειται ο μικρουλης :( μαλλον δοντακι ,τι να πω :?:

Πριγκιπισσακο,τα ραμματα φοριουνται πολυ τελευταια :evil: να ελθει να κανουμε παρεα πες τον ανδρα σου :lol::lol: εγω αυριο θα βγαλω τα δικα μου :) Φιλια στο μικρουλίνι :!::!::!:

Στις αλλες δεν μιλαω γιατι χαθηκατε,πλακα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΠΕΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΚΕΦΗ...ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΤΡΕΛΑ ΦΤΑΝΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ... :(

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,τι κάνετε;Πού είστε καλέ;;;;;Έλα ντέ Βρε Χαρουλίτα οι εργαζόμενες μητέρες είναι πιο τακτικές :D:D:D:D:D:D:D Όντως έχω καλή σχέση με τη νύφη μου,ιδίως με τη συγκεκριμένη.Έχω τρία αδέρφια άρα και τρεις νύφες.Σίγουρα εξαρτάται η καλή σχέση από εμένα,αλλά μερικές φορές δεν αρκεί η δική μου καλή διάθεση.Όσο για την μπεμπουλίτσα,μια χαρά είναι βρε!!! :):):)

Βικουλίνι,μου τι έχεις κοριτσάκι μου;Τι ρωτάω κι εγώ σήμερα είμαι χάλια!!!!!!!!!!!!!Ο λόγος;;;;;έλα ντε!!! :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου!!!Τι κάνετε?Χαθήκα το τελευταίο καιρό συγχωρήστε με.Αλλά πολύυυυυυυυυυ δουλειά ρε κορίτσια.τον τελευταίο καιρό είμαι σαν ρομποτάκι.Καθε μέρα τα ίδια και τα ίδια,ένας αγώνας δρόμου να τα προλάβω όλα...Πρωι απόγευμα δουλεια και τα τελευταία σαββατοκύριακα βοηθάω όσο μπορώ και τον αντρούλη μου που φυτεύει δέντρα όλη μερα στο χωριό.(αποφάσισε να εκμεταλλευτεί τα χωράφια του από το να κάθονται έτσι)Καλά που δεν έχω χρόνο να σκέφτομαι γιατί σίγουρα η κατάθλιψη θα μου χτυπούσε την πόρτα....αλλά και να χτυπούσε είμαι ποτέ σπίτι για να με βρει???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μετά το Πασχα τελειώνω με μερικά παιδάκια στο γραφείο και θα έχω περισσότερο χρόνο και σε λίγο

καλοκαίρι!!!!! :D:D:D

Φουφούκα χρόνια πολλά να χάιρεσαι την κορούλα σου.Να σου ζήσει και το ανιψάκι.Γερό και δυνατό πάντα.

Ελενα περαστικά σας βρε!!!!φιλάκια στον γαμπρούλη μου.

Βικουλίνι υπομονη και ψυχραιμία χρειάζεται..

Κατερινάκι μήπως βγάζει κανενα δοντάκι η Καθολικούλα?

Μαγδούλα πως πάνε οι ετοιμασίες?

Κορίτσια εγω δεν έχω ασχοληθεί ακόμα με το θέμα βάφτιση.Να αγχωθώ?Ουτε σες όνομα καταλήξαμε ακόμα :oops::oops:

Και μια που λείπει ο άντρας μου θα ανεβάσω φωτογραφία της μικρής στο άλμπουμ μου :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol:

Σε όλα τα κορίτσια φιλιά πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...