Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

γεια σας!!!!

αναρρωσαμε κ πληρως,αυριο παμε για εμβολιο!

σας εχασα!

μεγεια τα δοντακια σας!

φουφου χαιρομαι που αδιαθετησες!

εκλεισα μπομπονιερες ,τελικα δε θα φτιαξω γιατι μου εκαναν απιστευτη τιμη,εκει που εκανα κ του γαμου μου!

λοιπον εικονα κρυσταλλο του Χριστου σε κουτι κ γυαλινη μπιζουτιεριτσα μινιατουρα 1.20!!!!!

οποοια θελει τηλ ας μου πει,ειναι στου ψυρρη κ εχει τα πανταααααααα,κανει τρελες εκπτωσεις σε οτι σου γυαλισει!

περασα κ απτη λογιστρια να μου δωσει το χαρτι της εφοριας,ειδα κ τον εργοδοτη που ειχα να τον δω απτη προσληψη μου.

χαρα,οτι κουραγιο κ να σου δωσουμε ειναι λιγο...οταν γυρισω θαχω καθε μερα σπαστο αν σε παρηγορει...κ μια εφημερια το μηνα που ισως ναναι κ μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσακια :D καλα ειμαστε τελειως κουκουρουκου γονεις :o:o η μικρη ειχε χεστει και εμεις παιζαμε κυνηγητο :lol::lol::lol: πρεπει να τα δε ολα :lol::lol: ευτυχως με πηρε η μυρωδια :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τι αλλα νεα :?: εγω κλασσικα εφημερευω αυριο :evil::evil:

Μιτσακο,απολαυσε τωρα την ηρεμια σου γιατι μετα χαλια τ'ακουω και για σενα :( ειπε τιποτα ο δικος σου για τα επιδοματα ή το επαιξε κινεζος :?: απο το ΤΣΑΥ τα πηρες τα λεφτα :?: εγω οχι :evil::evil:

Συμπεθερα,τι λες ρε :o:o φρικτο αυτο που περασε η κοπελα :( οπως λεει και η Φωτεινη ομως ειδες τη νυφη θα παρεις :?: θα στον ξεζουμισει το γιο :?::lol::lol::lol:

Φωτεινη,εσυ πγες και στις 2,5 :!::!: εγω εμεινα στις 2 :lol::lol: και τωρα με τις εφημεριες....ζησε Μαι μου :o:o:o

Κατερινα,συμφωνω για libero ;)

Βικουλινι,καμια λαμπαδα να ταξω ρε :lol::lol::lol: επιτελους :D:D:D:D λοιπον ψαξε τις σχολικες φωτο και αρχισε τα τηλεφωνα :lol::lol::lol:

Ρουλα οντως μας κουφανες με τον Ορεστακο :lol::lol: αν και ειναι τοσο γλυκας που μοιαζει με κοριτσακι :!:

Φουφουκα,Σταυρουλα,Ελενακο,φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!ΤΙ κάνετε;Εγώ έβαλα τα μουσουδάκια μου για ύπνο και τώρα θα φτιάξω φυλλάδια :?:?:?:? Μην πείτε τίποτα καιρό είχα να σας το πω. :lol::lol::lol::lol::lol:

Διάβασαα,αλλά δε θυμάμαι και πολλά :oops::oops:

Μητσάκο,μια χαρά με τις μπομπονιέρες.Εγώ θα την κάνω τη βάφτιση μάλλον στις 18 Ιουνίου και τελικά όπως σας έχω ξαναπεί θα τη βαφτίσει η ανηψιά μου.Συζητάγαμε με τη νύφη μου και κατά πάσα πιθανότητα θα έχουμε θέμα minnie :D:D:D Για λεπτομέρειες ακόμα δεν ξέρω.

Μαγδούλα,τι λες τώρα για την κοπελίτσα;Τραγικό :(:(:(

Φιλάκια και σε όλες τις άλλες.

Μητσάκο,είσαι εδώ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α βρε συμπεθερα και ο γαμπρος τα ιδια δεν μπουσουλαει αλλα θελει να στεκετε!!!αν δεν ταιριαζαμε δεν θα συμπεθεριαζαμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Καλο μήνα.

Αχ τι ωραία και ήρεμη νυχτα ηταν η χτεσινή. Το μαναράκι μου ξυπνησε μόνο μια φορά στις 4 και μετά πια στις 8παρά. Ο άντρας μου συνεχίζει συναχωμένος αλλά τουλάχιστον δεν είχαμε πολύ ηχορύπανση χτες!!!(εικονιδιο που να ροχαλίζει υπάρχει :lol::lol::lol: ) Ο καιρός εδώ σκατά και είχα όρεξη για βολτίτσα το σ/κ :(:(

Μήτση επιτέλους αναρρώσατε. Μπομπονιέρες με όλα αυτά πάνω και 1,20; :shock::shock: WOW εδώ η πιο απλή με ένα τούλι και κάνει τόσο. Που πας και τα ξετρυπώνεις;

Χαρουλίτα καλά όλα τα άλλα, αλλά μπορείς να μου εξηγήσεις πως παίζατε κυνηγητό :roll::roll: Είπαμε κατγουμαν η μικρή αλλά όχι και Κεντέρης από 7 μηνών :lol::lol::lol::lol: Καλέ στις 2 έμεινες; :o:o:o:o μ'αρεσε που έλεγες σε εμένα ότι πρέπει να το ξαναθυμηθούμε το σπορ και νόμιζα και εγώ ότι κάνεις καλή προπόνηση ;) Ααχ αυτή η δουλειά.

Φουφού χτες τη νυχτα έφτιαχνα διαγωνισμα για το ένα ιδιαίτερο που έχω και σε σκεφτόμουν με τα φυλλάδια όλη την ώρα :D:D Καλή η minnie, κλασική αξία. Πάντως πλέον υπάρχει ποικιλία ιδεών για βαπτίσεις κλπ, εμένα μ'αρέσει και η tinkerbell αλλά και πιο ουδέτερα πχ ζώα, φύση, ζουγκλα κλπ

Πάω για φρουτοκρεμα

Φιλάκια βίκακι, κατερινουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλο μηναααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παλευω εδω και ενα τεταρτο να φαει η Καθολικη το φρουτο της :evil: εχει σφραγισει το στομα και με κοιταει....

Οντως Φωτεινη χαλια καιρος και εγω ειχα ορεξη για καροτσαδα!!

Εδω η ποιο καλη και φθηνη που βρηκα ηταν 1.50....χωρις ενοειται ολα αυτα πανω!!! αλλα θα κοιταξω και αλλου....

εμεις κλεισαμε 28 αυγουστου!!

Χαρουλιτα πολυ εξελιγμενη η μικρουλα σου...κρυφτο...??????!!!!!! :D

μιτσι τελεια!!!!! βαλε καμια φοτο να δουμε!!!!!!

κουκιδιτσα τι κανεις?? που εισαι???

Συμπεθερα τα φιλια μας στον γαμπρο μας!!! :P

φουφουυυυυυυυυυυυυυ φιλια και σε εσενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;;;;;

ΜΙΤΣΑΚΟ ΤΕΛΕΙΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ Κ ΤΖΑΜΠΑ Ε;;;;;;;;;;ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΠΕΣ ΔΙΕ/ΝΣΗ...ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ;;;;;;;;;;;;;;ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΦΡΙΚΗ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΡΕ ΓΜΤ...

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΧΤΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΡΙΝΑ Κ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΡΩΕΙ Κ ΚΟΙΜΑΤΕ....ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ...ΟΤΙ ΓΙΑΥΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΣΑΜΕ!! :lol::lol: ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΙΣΕΙΣ ΤΗ ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ!!!!!!!ΩΡΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΘΑΡΧΟΜΕ Κ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΡΟΔΟ!!!!ΠΟΙΟΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΜΟΥ!!!!!!! :P:P:P:P

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΦΙΛΑΔΙΑ;;;;;;;;;;;ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ;;;;;;;;;ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ;;;;;;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ;;;;;;;;;;ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΠΑΙΖΑΤΕ ΚΥΝΗΓΗΤΟ;;;;;;;;;;;ΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ;;;; :-?:-?:-?:-?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΡΟΥΛΑΚΙ;;;;;;;;;;

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου !Τι κάνετε εγώ είμαι χάλια.ΘΥμάστε που σας είχα πει ότι αδιαθέτησα;Σας είχα πει ψέμματα.Με ρωτούσατε εσείς,το σκεφτόμουν κι εγώ και αγχωνόμουν πιο πολύ.Έτσι σας είπα ψέμματα για να ξεχαστώ κι εγώ λιγάκι μπας και είχα καθυστέρηση από το άγχος.Δεν αδιαθέτησα όμως.Ήρθε ο Δημήτρης μου σήμερα και πήγα για χοριακή.Ξαναείμαι έγκυος κορίτσια μου.Τι να κάνω;;;Κοντεύω να τρελλαθώ.Είμαι τόσο αγχωμένη :oops::oops::oops::oops::oops: Βοηθήστε με σας παρακαλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το πιστέψατε;;;;;;;;;;;;;;Ελπίζω ναι!!!!!!!!!Καλό μήναααααααααααααααααααααααα =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Σας την έσκασα πάλι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βρε γαϊδούρες,δείτε τα τικεράκια μου να δείτε τι είναι σήμερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Έχει γενέθλια το Στελλίκο μου,γίνεται 2 χρονών [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Να τα εκατοστήσεις μουσουδάκι μου!Να σε καμαρώνω μια ζωή.

Αι στο καλό μου,συγκινήθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ Η ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΠΗΓΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΟΙ 3 ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΝ Κ ΜΟΥ ΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΙΡΝΕΙ 160 Ε ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΧΟΥΔΩ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ?ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΤΣΑΚΟ ΝΑ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕΙΣ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΙ ΤΟ ΣΚΑΣΜΕΝΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΝΟ ΤΟΥΜΠΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ.

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ Η ΝΥΦΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΟΥΦΑΘΕΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕ 8 Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ Κ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ ΓΥΡΝΑΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΕΖΑ ΠΑΩ ΜΕΣΑ Κ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΣΠΟΡΟ ΜΙΣΟΚΑΘΙΣΤΟ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ ΤΟ ΧΕ ΠΑΤΗΣΕΙ Κ ΤΟ ΧΑΖΕΥΕ ΚΑΡΑΦΛΙΑΣΑ :shock::shock::shock::shock:

ΦΟΥΦΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΠΙΔΙΔΕΣΤΕ ΒΡΕ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΑΣΕ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΚΥΝΗΓΑΩ

ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΚΛΑΨΕ ΛΙΓΑΚΙ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΛΛΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΙ ΑΛΛΟΥ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΟΒΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.ΑΣΕ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΖΟΡΙΖΩ PROMISE..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπέρα!!!Σας γραφω με ενα χαρτομαντιλο στο χερι, γιατι ο ναι..παλι ειμαι κρυωμενη!!!!Θέλω να χασω τα κιλακια μου και παω βολτες με το ποδηλατο, αλλα στην Τριπολη αν δεν φτασει Αυγουστος δεν ειναι για τιποτα!!!

Ημέρα δικαστηριου σημερα και ειμαι κομματια αλλα πρεπει να κοψω αποδειξεις μηπως και παρω κανενα λεφτο, εχουμε και την βαφτιση 4 Ιουνίου!Αφηστε που αλλαξα το θεμα απο απλος πριγκιπας με κορωνιτσα κλπ στον μικρο πριγκιπα το παραμυθι και παλι ψαχνω!!!

foufou μου εγω προς στιγμη το πιστεψα το ψεμματακι σου!!!Μας την έσκασες οντως!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και για το κοριτσακι σου, να ειναι γερό και ευτυχισμένο!!! :P:P:P Κι εμενα σημερα ειναι τα ψευτικα γενεθλια μου!!!Επειδη επαιρναν τα παιδια στην α' δημοτικου όσα ειχαν γεννηθει μεχρι και 1η απριλιου και επειδη γεννηθηκα στην αμερικη, η μαμα μου πηγε στο δικαστηριο και ειπε δεν καταλαβαινα αγγλικα, δεν ξερω εγω ποτε γεννηθηκε το παιδι μου???Και απο 4/4 που εχω τα κανονικα μου γενεθλια ολα μου τα χαρτια λενε οτι τα εχω σημερα!!!

magykal μου κι εσυ να χαιρεσαι την μανουλα σου!!!οσο για το φαγητο μονο εμενα μεχρι να κανω την διαδρομη πιατο-στομα φωναζει εεεεεεε????Ο φαγανας, αυτο το πηρε απο εμενα..ολα τα αλλα απο τον μπαμπα του!!!!

ελενα μου συγνωμη και παλι που εκανα τον ζουζουνο σου ζουζουνα, δεν εβλεπα καν την φωτογραφια κι εκεινη την ωρα αυτο μου ηρθε!!!!

κατερινουλα ελπιζω να ηρεμησει η ζουζουνα σου (το πετυχα, ε??) και να βγαλει γρηγορα δοντακια!!!οσο για το κουνημα κι εγω το το κανω καμια φορα, αν και πιο πολυ ο αντρας μου, αλλα συνηθως τον βαζω στην κουνια με το κρεμαστο, το χαζευει κι εγω κοβω δρομολογια να δω τι κανει γιατι περνει τα σεντονακια του και κουκουλωνεται και πολυ με τρομαζει!!!

φωτεινουλα μπραβο για την νεα σας "προπονηση"!!!δυσκολο ειναι το ξερω κι εγω κουτουλαω καποιες φορες αλλα πρεπει να μην ξεχναμε και την αγαπη μας!!!

mitsi μου πολυ καλη τιμη οι μπομπονιερες, μπραβο!εγω θα της φτιαξω μονη μου γιατι θα ειναι ενα πουγκακι με μια κορωνιτσα, οποτε νομιζω θα τα καταφερω!

βικουλινι, μπραβο για το καφεδακι με την συμμαθητρια σου, αντε κι αλλες βολτιτσες!!!!

χαρουλιτα τωρα φανταζομαι θα τρεχεις στην δουλεια!!καλη ξεκουραση!!!

φιλια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον....ενα μυνημα μονο για το Στελλακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif]

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδουλα τον εβαλες ηδη σε δικο του δωματιο :?::?::?::?::?:

να χερεσαι την μανουλα σου!!!!!!!!!!!!!!!!\

φουφου μας την ασκασες παλι :lol: επηδει εγω ξεκιναω απο κατω προς τα πανω το πιστεψα για λιγο :!::!:

Κουκιδακι μου περαστικσ!!!!

αααααααααα εμας εκανε σεισμο σημερα :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

6,2 :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!: κουνηθηκα αρκετα στο jumboταμειο!!!

Χαρουλιτα παλι βαρδια?

καλε Φωτεινη για τι προπονηση μιλατε και το χω χασει λιγο? ακοντιο μιπως :?::?::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΒΡΑΔΙΑ;

ΡΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ ΝΑΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ Κ ΔΥΝΑΤΗ ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙ!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ!!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ 40 ΗΜΕΡΩΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ!!ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ!!

ΚΑΛΑ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock: ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΗΛΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ;;;;;;;;ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΩ :shock::shock: ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΩ ΠΙΟ ΚΑΤΩ Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΛΑΚΑ!!!!ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΠΟΛΥ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ!!! :lol::lol::lol::lol:

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ;;;;;;;

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΣ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ Κ ΑΓΧΟΣ :?:?:?:? ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ;;;ΤΡΕΧΑΤΕ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ! :roll:

ΜΙΤΣΑΚΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΡΕ ΓΜΤ Κ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΣ;;;ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου.Χθες και σημερα ξεπατωθηκα να καθαριζω το σπιτι.Ειναι και μεγαλο βλεπεις.Τωρα η μανουλα μου σιδερωνει.Βρεχει σημερα στο νησι οποτε θα φτιαξω ψαροσουπα που παει με τον καιρο.

Ρουλα μου και παλι συγχωρεμενη και περαστικα σου...

φουφουκα μου να χαιρεσαι την κορακλα σου.Να ειναι παντα γερη και να την καμαρωνεται.

Μαδγουλα και εσυ να χαιρεσαι τη μανουλιτσα σου.

Βικουλινι μου ξεκινησα διαιτα εδω και δυο εβδομαδες γαι αν παρω λιγο τα πανω μου.

Εμεις στις 18 Ιουνιου θα κανουμε τη βαφτιση.Σιγα-σιγα θα αρχισω να ασχολουμαι με το θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπερα που λεει κ ο θεοδωρακης .

ετοιμαζομαι για εξοδο με τη φιλη μου,ο αντρας μου παει σινεμα με το ξαδερφο κ συννονο(μαζι με την αδερφη μου) αλλα θα δουν παλι επιστημονικη φαντασια κ δε ψηνομαι!

πρωταπριλιατικα γενεθλια ακουω !ναναι ολος ο κοσμος γερος! κ η αδερφη μου πρωταπριλια,εκανε κ γιορτουλα χτες με τους συμφοιτητες της,παιζαμε ενα σωρο μαλακιες,αινιγματα κ περασαμε τελεια ,οχι δε μεθυσαμε ουτε πεταξαμε γαρυφαλλα (3 η ωρα το διαλυσαμε)

μαγδουλα καθιστος κιολας μονος του?μια χαρα!εμενα προσπαθει με κοιλιακους αλλα δε σηκωνεται να κατσει μονος του! οσο για το ποσο στο σουπερ δε σε μαλωνω,γιατι κ εγω τις λιχουδιες τις θεωρω επενδυση στη ψυχολογια κ τις καμπυλες μου κ κατα συνεπεια στον αντρα μου!

κατερινα κ εγω απο 40 ημερων στη κουνια του στο δωματιο του.σεισμος :roll::roll::oops: !!!!

βικυ θα σου στειλω πμ για τις μπομπονιερες .τα προσκλητηρια δε τα εκλεισ ακομη,μου ειπε 79 ευρω συνολο(μαζι με εκτυπωση) για 30 προσκλητηρια.ασε,η εκτυπωση ειναι 35 ευρω.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΕΦΕΡΑ 2 ΕΙΔΩΝ ΜΠΟΜΠοΝΙΕΡΑ! η μια θα ειναι εικονα Χριστου σε κουτι κ η αλλη θα ειναι γυαλινη μπιζουτιερα σε κουτι.αρχικη 1,5.

αν εχετε βρει καλυτερη τιμη για προσκλησεις πειτε κ μενα!

ρουλα εμεις 5 ιουνιου βαφτιζομαστε! α,κ οσο για το θεμα,τυχαια διαλεξα τον πριγκιπα βατραχο απλα επειδη θελω πρασινη βαφτιση(οχι δεν ειμαι πασοκτζου).αν μου ελεγε οτι δεν εχει θεματα θα της ελεγα οκ! ειμαι ξενερωτη που κ που....!!!!

ο μπεμπης ειναι 8.500 71 εκατοστα εκλαψε λιγο με τα 2 εμβολια,αναγνωρισε πλεον το γιατρο ως πηγη των δεινων του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΕΛΛΑΚΙ!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] :-*:-*:-*:-*

Φουφουκα να τη χαιρεσαι :!::!: να ζητησεις συγνωμη για την καθυστερηση αλλα η θεια Χαρα εφημερευε :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το θεια χαρα μαρεσε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πω πω μπραβο σας! εγω θα φοβομουνα να την εβαζα σε δωματιο μονη της απο τοσο μικρο :!::!::!::!::!::!::!: εγω την εχω στην κουνια της διπλα μου...τι διπλα μου? κολλαω την κουνια της δτο κρεβατι μας :!::!::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον......χρονια πολλα και στη γιαγια του γαμπρου μου και στην αδελφη του Μιτσακου...καλα τι γεννες,πρωταπριλιατικο :o:o οταν παιρνατε τηλ να τις ανακοινωσετε σε γνωστους σας πιστευαν ή νομιζαν οτι ειναι πλακα :?::?::?::?::lol::lol::lol:

Μωρη Φουφουκα ~x(~x(~x(~x(~x(~x( ,πας καλα :?::?::?::?: με ψαρωσες,τρελλη :lol::lol: τι πλακα σου καναν οι μαθητες σου :?: εμας ενας επιμελητης μας εκρυψε ενα φακελο και ειπι οτι τσατιστηκε πολυ ο διευθυντης και πρεπει να τον βρουμε :evil::evil: ουτε καν ηταν δικος μου αρρωστος αλλα λυπηθηκα τον συναδελφο και πηγα να βοηθησω το ζωο :evil::evil: κατεβασα 2 φορες ολο το αρχειο :evil::evil::evil: παντα ψαρωνω την 1απριλια γιατι ξεχνιεμαι [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Φωτενη,ζειτε μαγαλες στιγμες ετσι :?: αντε μπας και βρει τον ισιο δρομο :lol::lol: βρηκα τη φατσουλα για τον ανδρα σου i-)i-)i-) ελπιζω να γινει και του γιου σου :lol::lol::lol:

Κατερινακι,καλα μωρη τρελλη ακομα διπλα σου την εχεις και περιμενεις οτι ειναι χαζη,να μην ξυπναει να τα λεει με τη μανουλα μεσα στη νυχτα :?::?::?: εγω 3 μηνων την πηγα στο δικο της,μολις ηρεμησε απο κολικους :!: Αυτο παντως που λες .που σφραγιζουν το στομα με κανει τρελλη :!::!: βεβαια σπανια μας συμβαινει :lol::lol::lol: συνηθως το ανοιγει διαπλατα :lol::lol:

Μαγδουλα,στο ξαναπα,αν δεν ταιριαζαμε.......και μενα ο δικος μου οταν του λεω για Σ/Μ,μου λεει "οτι αλλο θες κακουργα οχι αυτο" :lol::lol: αλλα ταιριαζουν και τα βλασταρια μας βλεπω :D:D:D

Ρουλακι,περαστικα :!: τρεχεις και εσυ,ε :?: ποτε θε προλαβεις τις μπομπονιερες :o:o εγω ουτε να της διαλεξω δεν προλαβαινω ,οχι να της φτιαξω κιολας :lol::lol::lol:

Βικουλινι,παλι καλα που εδεησε...ελα μην αγχωνεσαι :!: θα προλαβεις εχεις καιρο ;) μαλλον το κανει επιτηδες,για να σου δινει κινητρα να πεφτεις με τα μουτρα και να μην μελαγχολεις ;)

Ελενα,κακες παρεες κανεις :!::!::!: το Βικουλινι εννοω :!: ειχαμε μια με τις δουλειες και τη μελαγχολια,βρηκαμε και αλλη τωρα :o:o ελα αρχισε και εσυ να φτιαχνεις καμια μπομπονιερα να ανεβεις λιγακι :!::!:

Μιτσακο,εισαι ο ανθρωπος μου :lol::lol: μ'αρεσετε πολυ με τον ανδρα σου ;) μου ακουγεται πολυ ωραια η σχεση σας,ειστε βεβαια πολυ μικροτεροι απο εμας και φαινεται αλλα πραγματικα θα ηθελα να ειμαι απο μια πλευρα να σας βλεπω με το μωρο :!::!: δεν μου ειπες,το πηρες το επιδομα :?:

Σταυρουλα,που χαθηκες βρε :?: ολα καλα :?:

Ελπιζω μην ξεχασα καμια :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα εισαι εδω :?::?:

Κατα τ'αλλα,εμεις πηγαμε πολλες βολτες σημερα :D:D γυρισα το πρωι και με περιμεναν μπαμπας και κορη πως και πως :D ΑΑΑΑ,ΝΑΙ ΝΑΙ :!::!: Δεν σας το ειπα την κρατησε ο μπαμπας εχθες :o:o:o απορω πως τους βρηκα ζωντανους και τους δυο :lol::lol:

Πηγαμε το πρωι ΙΚΕΑ και πηραμε πραματακια για το προχειρο καθιστικο :D χαριτωμενο εγινε,να δω ποτε θα το ολοκληροσουμε :roll::roll::roll: και το απογευμα Σ/Μ,εννοειτε με τη μικρη στο μαρσιππο :lol::lol: η καλυτερη της :D:D ειχε ωραιο καιρο και περασαμε καλα :D αυριο θα βγουμε παλι αν εχει ωραι μερα :D το απογευμα ομως γιατι ο μπαμπας εχει διαβασμα το πρωι :!::!:

Ακουστε τωρα το κουφο :!::!: επρεπε εχθες το απογευμα να της δωσει το ρυζαλευρο :!: μου λεει λοιπον προχθες να του δωσω οδηγιες :!: το βλεπει λοιπον πως το κανω και του λεω κιολας τοσο νερο τοσες κουταλιες τεσπα....με παιρνει εχθες τηλ στο νοσοκομειο και μου λεει οτι η μικρη δεν το τρωγε με τιποτα :?:? περιεργο μου φανηκε :?:?:? ΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ :shock::shock::shock::shock: μετρουσε με κουταλακι του γλυκου [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] σκεφτειτε τι νερομπλουμ της ειχε κανει[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] Χαζη ηταν να το φαει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΙΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ :lol::lol::lol:

ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΞΕΜΥΑΛΙΖΩ ΒΡΕ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ;;;;;;;;; :?::?::?::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Κ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΣΥΚΩΝΟΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ...ΚΑΘΕ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ!!!!!! ;)

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ;ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΤΕΛΙΚΑ;;;;

ΡΟΥΛΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΥΝΑΧΙ;;

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ;;

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;;;;

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΑΜΕ ΟΡΘΙΑ ΝΥΣΤΑΖΩ ΠΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!! ειμαι μπουκωμενη γμτ!!!!! :( η μυτη κλειστη..και πανε να πονεσουν τα αυτια μου!!! ελπιζω να μεινει μεχρι εδω.....

Χαρα με ειχε ρωτησει ο αντρας μου απο καθαρη απορια οταν ηταν 2 μηνων ποτε μπαινει στο δωματιο της και μονο που δεν τον χωρισα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χθες στης 5 η ωρα ξυπνησε ο αντρας μου την ταισε και την εβαλε αναμεσα μας...και κοιμηθηκε μεχρι τωρα!!!!!!!!!!!!!!! κρατοντας μου το χερι βεβαια....με το που το εβγαλα να γυρισω η καιμενη απο την αλλη μερια ξυπνησε και χαιδευε μια εμενα μια το μπαμπα της ...

πειτε μου λιγο....ποσα μλ πινουν τα μωρακια σας πριν τον υπνο??? και αν ξυπνουν το βραδυ ποσο παλι πινουν????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...