Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα.

Καλέ τι "χαμός" και συμμετοχή είναι αυτή :lol::lol::lol::lol::lol: . Τρέχετε και δεν φτάνετε μου φαίνεται. Δεν πειράζει μωρέ, από τη μια τα μαναράκια σας, από την άλλη η δουλειά που να προλάβετε; Καριερίστριες μου εσείς :D

Εμείς χτες στις 5 το πρωι είχαμε πάρτυ :twisted: Αυτο το παιδί όταν ξεκινήσει να μιλάει τον ασταμάτητο έχει. :?:?:? Προσπαθούσα να τον ξανακοιμήσω αλλά χαζογελούσε. τελικά μετά από καμιά ώρα κοιμήθηκε. Την μπανάνα σήμερα την εξαφάνισε :shock::shock: Από αύριο πλέον θα έχουμε όλα τα φρούτα και ξεκινάμε πατατούλα για μεσημεριανό.

Ρούλα καμιά καλή υπόθεση παίζει;

Βίκυ για την βάπτιση θα ψάξεις στην Πάρο ή θα ανέβεις Αθήνα; Μήπως να ξεκινήσεις να ψάχνεις για να ανέβει και η διάθεση. Πες ότι πας βόλτα. Ο.κ. καταλαβαίνω ότι δεν είναι και εύκολη μια βόλτα με τα μικρά, αλλά πάρτο στο χαλαρό, καροτσάδα, βιτρίνες και αν δεις κάτι καλό μπαίνεις να ρωτήσεις κιόλας.

Μάγδα άστα, και εμένα έχει καταξεσκίσει ό,τι βρήκε μπροστά του και φυσικά πρέπει να έχω τα μάτια ορθάνοιχτα γιατί όλα κατευθύνονται προς το στόμα. Εντωμεταξύ το σκατουλάκι του στρώνω χαλάκι δραστηριοτήτων και μόνο πάνω σε αυτό δεν είναι :shock::shock::shock: Δεν μπουσουλάει, προσπαθεί αλλά το μόνο που καταφέρνει είναι να τρουλώνει το κωλαράκι και να προχωράει χιλιοστά, όμως μεταγυρίζει όλη την ώρα και έτσι καταφέρνει και βρίσκεται πάντα εκτός χαλιού :o:o

Πολλά φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΡΟΥΧΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ...ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΤΛ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ...ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ...ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΟ ΣΤΗ ΠΑΡΟΙΚΙΑ(ΚΕΝΤΡΟ)15 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΔΙΑΣΠΑΡΤΑ (ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ 2 ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΙΑ ΚΑΛΑ)ΟΠΟΤΕ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΚΤΛ Κ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ!!!!!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΒΡΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ :twisted::twisted::twisted::twisted: ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ!!! :lol: Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΕΝΕΤΕ!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΗ ΠΙΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ :shock::shock::lol::lol::lol:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΝΤΕ ΜΗ ΒΑΡΑΤΕ!!!!ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΙΕΣ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ :lol::lol::lol::lol::lol::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΤΟ ΦΤΙΑΞΑ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΡΕΠΕΣ ΑΛΜΥΡΕΣ Κ ΓΛΥΚΕΣ ΗΤΑΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ;);)

ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ :cry::cry: ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΠΩΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΣΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

ΑΣΕ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΙΟ ΧΑΛΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΒΟΛΤΑ ΟΛΟ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΣΑΝ ΣΚΟΥΛΗΚΙ ΣΕΡΝΕΤΑΙ Κ ΤΟΥΡΛΩΝΕΙ ΚΩΛΑΚΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ.

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΛΙΓΕΣ ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΚΑΡΟΤΟ ΠΑΤΑΤΑ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΜΕ.ΤΩΡΑ ΠΙΝΕΙ ΝΕΡΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΝΕΡΟ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟΜΠΑΚΑΚΑΣ ΣΑΝ Κ ΜΕΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΟΝΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ?ΧΤΕΣ ΜΕ ΨΟΦΗΣΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΣΤΡΩΣΕ 9 ΜΕ 9 ΜΕ ΕΝΑ 10ΛΕΠΤΟ ΣΤΙΣ 5 ΧΤΕΣ ΞΥΠΝΑΓΕ ΚΑΘΕ 2 ΩΡΕΣ ΩΧ ΠΑΛΙ ΔΟΝΤΙ ΠΡΟΒΛΕΠΩ :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ ειμαι,Μαγδούλι μου!Καλό είναι να πίνει νερο το παιδί.Εμένα σήμερα φώναζε όλη την ώρα:αταταταταταττατατατατα.Αφού της λέει η μάνα μου:Δε σε ξαναβγαζω βόλτα αμα φωνάζεις όλη την ώρα άτα και άτα :lol::lol::lol: Εχθές ξύπνησε στις 4:15 για πιπίλα μόνο και για μαμ 7:22 και μετά απότι μου είπε η μαμά μου τις ξύπνησε και τις δύο στις 9:30.Βέβαια εχθές έκλαψε κανα δεκάλεπτο για να κοιμηθεί η κυρία γιατί ήθελε ντάντεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν αυτά τα δόντια ρε παιδί μου.Εμένα το Στελλί βγάζει τους τελευταίους τραπεζίτες το καημενούλι μου.Οπότε φανταστείτε,γκρίνια εις διπλούν :?:?:?:shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!!

ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΕΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ...ΤΟΝ ΕΝΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ :shock::shock::shock: ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΝΕΥΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΣΚΑΣΕΙ Ο ΠΡΩΤΕΛΕΥΤΕΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟΝ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΩΣΑΜΕ!!!!

ΤΙ ΝΕΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Χαθηκαμε αυτες τις μερες.Εμεις χθες πηγαμε το μωρο στον παιδιατρο για εμβολιο.Ειμαστε 9 κιλα και 72 ποντους.Μια χαρα μας βρηκε ο γιατρος.Το καημενο υποφερει μς τα δοντακια του και στραβωνει τα χειλακια του σα να παραπονιεται.Δεν κλαιει ομως απλα ειναι ακεφο :(:(:( Ευτυχως κοιμαται καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη ελενακι....να παρακαλας να τα βγαλει τωρα που ειναι μικρουλης γιατι οσο μεγαλωνουν ειναι χειροτερα γιατι πονανε περισσοτερο αφου σκληρενουν τα ουλα...εμενα ο δικος μου ολο τρωγετε δειχνει οτι εχει φαγουρα στα ουλα αλλα δοντι οχι ακομα...και οσο περναει ο καιρος κ δεν βγαζει αγχωνομε...η κορη μου 6 μηνων ειχε βγαλει τα 2 κατω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΑΡΟΝ ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΕ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΕ 2 Κ 5,30 ΓΙΑ ΚΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ ΜΑΜ ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ 9,30 ΚΑΝΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΑΛΛΑ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΖΟΡΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ Κ ΤΟ ΒΓΑΛΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΖΟΡΙΣΩ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ :cry::cry::cry::cry: ΦΟΥΦΟΥΚΑ Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΑΤΑΤΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΧΑΙΡΕΤΑΙ!ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά, συγνωμη που χαθηκα αυτες τις ημερες αλλα ειχα λιγο τρεξιμο με την δουλεια και με τα της βαφτισης γιατι ο καιρος περναει και δεν εχω κανει τιποτα ακομα!!!

Ο μπεμπακος μου ειναι μια χαρα, εφαγε και πρωτη φορά μπανανα σημερα, του αρεσε πολύ!!!

Όσο για το τεστ παπ, επειδη το λετε καιρο τωρα, εμενα μου εκανε μετα τις 40 ημερες που ειχα παει να δει την τομη της καισαρικής.

Βικουλινι ελα να ασχοληθουμε με τα της βαφτισης να ξεχαστεις κοριτσακι μου!!!

magykal μου ειδες τα μαμουνια ποσο γρηγορα μπορουν να κανουν την ζημιά??Εμενα δεν εχει ξεκινησει ακομα να μπουσουλαει αλλα νομιζω οτι θα κανει τις ζαβολιτσες του γιατι το ματι του ειναι πολυ πονηρό!!!Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου αν και πολύ καθυστερημένα!!!Ααα και μην ακούω για μπραουνις!!!Πρέπει να αδυνατισω!!!

Φωτεινούλα δεν παίζει καμια καλή υπόθεση, μονο απο χρεη!!Για την πεθερα να μην σχολιασω τι μαθαινει στο παιδι!!!Πες του κι εσυ γιαγια ντα!!!

foufouka περιμεναμε πως και πως αν αδιαθετησες και μας την εσκασες!!!

Χαρουλινι, εδω ειμαι, δεν ειχα αλλη εξοδο αυτες τις ημέρες!!!Είμαι η Ρούλα και είμαι νηφάλια!!!Και εμας μας ελειψες!!!

Με γεια τα δοντακια σε ολα τα μωρουλια!!!

Α!!και τον πιο τελειο αντρα τον εχω εγω!!!Σοβαρα τωρα, ειναι πολύ ωραιο να αισθανομαστε ολες οτι εχουμε βρει τον ανθρωπο μας!!!Εγω παλια εβλεπα αλλα ζευγαρια κι ελεγα α κοιτά αυτης της κανει αυτο και εμενα οχι, αλλα καταλαβα οτι καθε ζευγαρι εχει τους δικους του μυστικους κωδικους και ειναι αληθινα ευτυχισμενοι ετσι οπως ειναι, γιατι ετσι διαλεξε ο ενας τον αλλο να ζησουν μαζι!Εμένα ας πουμε δεν μου λεει οτι με αγαπαει, αλλα το πρωι που παει για δουλεια κι εγω ακομα κοιμαμαι, με σκεπαζει και με φιλαει, αυτο μου δειχνει ποσο με αγαπαει!!!!

Ελενα ελπιζω να ανεβηκε λιγο η διάθεση σου!!! :P:PΚοίτα εξω τι ωραια ημέρα που εχει!!!(ελπίζω να εχει εκεί που μένεις!!) Και μετά κοιτα την ζουζουνα σου και ολα θα φτιαξουν!!!

Φιλιά σε ολα τα αλλα κοριτσακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΟΝΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΙΑΝΩ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ON LINE KAI META ΣΕ ΧΑΝΩ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ 2Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΚΑΡΟΤΟ ΠΑΤΑΑΤ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΟ ΦΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΞΕΓΕΛΑΣΜΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΑΤΑΡΕΣ Κ ΛΙΩΝΩ Κ ΞΕΧΝΑΩ ΟΤΙ ΤΡΩΕΙ 1 ΩΡΑ :twisted::twisted::twisted: ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΙΑΤΑΚΙ.ΓΚΡΡ.ΒΡΕ ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΔΙΑΙΤΕΣ Κ ΦΑΤΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΧΤΕΣ ΚΑΤΙ ΣΟΥΒΛΑΚΑΡΕΣ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΓΑΝΙΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΡΛΙΑ.ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΑ ΠΑΕΙ ΤΕΛΕΙΑ.Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΣΚΕΠΑΖΕΙ Κ ΣΚΑΩ :lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΣΚΕΠΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥ ΤΟ ΧΑΛΑΣΩ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδιτσες!!!! τι κανετε???? εμεις ειχαμε ξενυχτι παλι.....ξυπνησε στις 5 και δεν ξανακοιμηθηκε....και λεω παρα να κουναω περα δωθε πηγαμε στο σαλονι και βλεπαμε το κους κους 5 η ωρα το πρωι....μετα ξυπνησε ο αντρας μου στις 8 να παει δουλεια και πηγαμε μεσα στο κρεβατι...την εβαλα διπλα μου γιατι νυσταζα παααρα πολυ και κοιμηθηκε μεχρι της 11......παντως εχει μια βδομαδα που εχει παααρα πολυ ανυσηχο υπνο!! τωρα αυτο ειναι απο τα δοντια???? :?: δεν θυμαμαι να σας απαντησω ξεχωριστα.... :D:D σας διαβασα παντως!!! φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TΖΑ :lol::lol::lol: μη νομιζετε,σας διαβασα και προχθες αλλα δεν προλαβαινα να σχολιασω :( τι να καν ρε κοριτσια τρεχω,μερα παρα μερα μεσα ειμαι :evil::evil: ευτυχως ηλθε και αλλος ειδικευομενος και μεχρι τελος του μηνα θα ελθει μια κοπελα ακομα οποτε θα φτιαξουν τα πραματα :roll::roll: θα κανουμε βαρδιες στις εσωτερικες εφημεριες και μονο στις γενικες θα μενουμε 24ωρα :D:D

Κατα τ'αλλα η Δημητρουλα μου μεγαλωνει και θεριευει :o:o:o σημερα το απογευμα με γρατζουνισε πανω σε μια ελια και ματωσα :o:o:o τη μαλωσε μετα πολυ ο μπαμπας της και με κοιτουσε σαν κουταβι :(:( πολυ τσαουσα ρε κοριτσια,με ξεπερασε αυτη :shock::shock: ολη την ωρα τσαμπουκαλευεται :o:o:o και μενα μπουσουλαει και τη βρισκω στα πιο απιθανα σημεια,ουτε στιγμη δεν ειναι να μου ξεφευγει :!::!: απο φαι ομως θα σκασει :lol::lol::lol: βαραει το τραπεακι αν αργω να της δωσω κουταλια και φωναζει μαμ-μαμ-μαμ :!::!: σημερα τη σουπα η μανα μου την εδωσε σε μικρη σαλατιερα :o:o αλλα νερο....γουλια δεν πινει :evil::evil: ειδικα αν δει εμενα πριτιμαει το γαλατακι της μανουλας :lol::lol::lol:

Α :!: μια και λετε για τις βαφτισεις,εκλεισα φωτογραφο ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ και μονο 700 ευρα μεσα το ψηφιακο αλμπουμ με ξυλογραφια για εξωφυλλο,και 100 ψηφιακα αρχεια και χωρις χρονικο περιορισμο για το ποση ωρα θα κατσει :!::!::!: οποια ενδιαφερεται ας μου πει ;) πηγαινει παντου γιατι εχει ψωνιο με τη φωτογραφια,ειναι καλλιτεχνης και φευγα τυπος :!: συνεργαζεται και με εναν στην Παρο μου ειπε Βικουλινι που του φτιαχνει τα αλμπουμ :!: αν ενδιαφερεσαι να ρωτησω ;)

Φιλια σε ολες σας :!: τα λεμε αυριο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΜΑΘΗΤΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ ΛΙΓΑΚΙ!

ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ!!Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ :( ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΚ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ ΑΠΟΨΕ;;

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΣΕ ΤΥΡΑΝΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Ε;

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΙΑΝΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ!!ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΟΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΜΕ 700 ΕΔΩ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΑ!

ΡΟΥΛΑΚΙ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ Κ ΕΣΥ Ε;;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ;ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ;;

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;

ΜΙΤΣΑΚΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ;;;

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛHMEΡA KATEΡINAKI ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΘΑ ΧΕΙ Η ΚΑΘΟΛΙΚΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΗΣ 9 ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΞΥΠΝΗΣΕ 12 ΠΟΥ ΓΥΡΗΣΑΜΕ Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΩΣ ΤΗΣ 4 ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΗΣ 8.ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΜΕ Η ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΥΥΥΥΥΥΠΕΡ.

ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΠΑΛΙ ΣΕ ΧΑΣΑ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΤΡΕΧΕΙΣ.

Α ΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΛΕΙΝΑ 1300 ΕΚΛΕΙΣΑ ΓΙΑ ΓΑΜΟΒΑΦΤΗΣΗ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΟΧΕΣ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΧΑΣΕ ΠΕΡΙΣΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΜΩΡΕ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟΥΛΙ ΧΤΕΣ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟ ΣΙΤΑΛΕΥΡΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΞΑΝΑΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΛΟΙΠΟΝ.ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!

Συμπεθερα κοιμηθηκα δεν μπορω να πω.....χθες δοκιμασα να μην την κουνησω...την εβαλα στο relax πανω στον καναπε διπλα μου και μουρμουρουσε...εκλαψε για ουτε 2 λεπτα..αλλα λιγο εκανε αααα εεεεεεε της ελεγα κανε νανι κανε νανι..και ...ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!!! πρωτη φορα χωρις να την κραταω....θα ξεκινησω να της το κανω ετσι για μια βδομαδα...μετα θα την περνω στο κρεβατι της και παλι θα καθομαι διπλα της ....για να δουμε!! δεν αντεχω αλλο κουνημα και θελω να μαθει να κοιμαται μονη της!!!

Εντομεταξυ ξερετε τι προσεξα....ολη την βδομαδα που σας ελεγα οτι δεν κοιμαται καλα και ξυπναει συνεχεια και ολα αυτα της φορουσα πανες Pampers επηδει καποτε οταν ξεμενω το supermarket της γειτονιας εχει μονο Pampers και της τα πηρα.....χθες που ξαναπηρα Libero κοιμηθηκε οπως πριν!!! δηλαδι.....ξυπνησε στις 3 και κατι κοιμηθηκε αμεσως....και ξαναξυπνησε στις 8!!! την αλλαξα εφαγε και ξανακοιμηθηκαμε μεχρι της 11!!!!!! .......

προσεξα οτι η pampers εχει εσωτερικα το βαμβακι στην μιση πανα....ενω η libero σε ολη την πανα και το πρωι που την αλλαζω ειναι 100 κιλα πανα απο τα τσισα της και αγγιξα απο περιεργεια και δεν ηταν τοοοσο υγρη....πολυ αποροφητικη!!!!! libero και παλι libero

Χαρουλιτα απο την μαμα πηρε η Δημητρουλα???? :lol:

Ρουλα φουφου ??

Μαγδα περιμενω πως κ πως να σκασει δοντακι!!!

Φωτεινουλα ??

εμενα δεν λεει ακομα λεξουλες οπως μαμ.... ατα......ουτε μπουσουλαει :( θελει συνεχεια να στεκεται ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρεται.

Είπα να μπω το πρωί αλλά ο μικρός δεν με άφηνε. Χτες δεν κοιμηθηκα καλά, αλλά όχι εξαιτίας του μωρού αλλά εξαιτίας του άντρα μου που κρύωσε πάλι και η βουλωμένη του μύτη δεν με άφησε να ηρεμήσω :evil::evil:

Τι κάνετε εσείς; Για να δούμε. Λοιπόν έχουμε και λέμε.

Βίκυ ο άντρας σου τι περιμένει για να κλείσετε ημερομηνία; Δεν πρέπει να βολεύει και τη νονά από Αθήνα; Αααχ άντρες.....δεν θα πω τίποτα παραπάνω!!! Καλέ πότε επιτέλους σταματάνε να βγάζουν δόντια; Δηλ μέχρι 3 που είναι η Μαρισούλα ακόμα βγάζουν δόντια; Που ηταν αυτη η συμμαθητρια τόσο καιρό;Αντε να βγαινετε πιο συχνα

Έλενα μεγάλωσε και άλλο ο Ορεστάκος, αχ τι ωραία. Το "ευτυχως κοιμάται καλά" τι μας το λες κυρία μου, σε ρωτήσαμε;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted: και εγώ για να ζηλέψεις σου λέω ότι ο δικός μου ξυπνάει κάθε βράδυ :-p:-p:-p:lol::lol::lol:

Μάγδα αν ξαναζορίσεις το Βασιλάκη στο φαγητο θα βγάλω αμέσως εισιτηριο και θα έρθω εγώ να σε τσουρομαδήσω. :x Δεν μου λες κυρία μου τι εννοείς ένα μικρό πιατάκι; Πόσο περιμένεις να φάει το κακόμοιρο; Πέρα από την πλάκα τώρα επειδή το θέμα του φαγητού με έχει απασχολήσει έχω ξεψαχνίσει το ίντερνετ να ψάχνω και βρήκα ότι για μωράκια 6-8 μηνών η ποσότητα κάθε γεύματος είναι 2-3 κουταλιές της σούπας (200 θερμίδες ημερησίως). Προσοχή όμως μιλάω για μωράκια που θηλάζουν και που θα πιουν και βυζολακ σε κάθε γεύμα. Δεν ξέρω τι ισχύει για μη θηλαζοντα μωράκια. Γιατί σιτάλευρο; Αυτό είναι για μετά τον χρονο.από δημητριακά τώρα μπορείς να δώσεις ρύζι, βρώμη και κριθάρι.

Καλέ Ρούλα κοτζάμ "Ορέστης" στο τικεράκι της Έλενας δεν το είδες και το λες το παιδί ζουζούνα;; :D Αλλά έτσι είναι αμα το μυαλό σου το έχεις στα φιλάκια που σου δίνει ο αντρούλης το πρωί. ;)

Παρεμπιπτόντως σας είπα ότι το οχυρό έπεσε για μια ακόμα φορά;; Ε, νομίζω 2,5 φορές στους 6 μήνες είναι καλό ρεκόρ :?:?:cry::cry:

Χαρα καλα κουραγια κοπέλα μου και συντομα να χαλαρωσει καπως το προγραμμα σας, να ξεκουραστείς και λίγο. Λεμε τωρα... γιατί με την Δημητρούλα στο σπίτι τι ξεκούραση θα είναι αυτή; Καλέ παιδί εκανες εσυ ή την κατγουμαν που γρατζουναει κιόλας; :lol::lol: Ααααχ ρε Βασιλάκη τι εχεις να τραβήξεις :lol::lol::lol:

Κατερινάκι μπραβο για τον υπνο.

φιλακια σε όλα τα μαγουλακια (φουφου σε βλεπω ονλαιν :-B:-B/:)/:) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...