Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Κατερινάκι ευχάριστα τα νέα για την Καθολική, μπράβο. Ρε δεν μπορούσα να πάω άλλη μέρα τζάμπο γι'αυτό πήγα χτες το πρωί. Μην μου στεναχωριέσαι θα ξανάρθω και αυτή τη φορά θα είναι απόγευμα. Πάντως και εγώ έπαθα αυτό που λες δηλ. ήθελα να πάρω ορισμένα φορμάκια αυτά τα πιο χοντρα αλλά είχαν βγάλει κιόλας τα λεπτουλικα που είναι για πιο ζεστό καιρό. Ο μικρός όσο καθόταν στο καρότσι του γκρίνιαζε και δοκίμασα και εγώ να τον καθίσω λίγο στο καρότσι του τζάμπο. Χαζοκοίταγε παντού :lol::lol::lol:

Μάγδα μεγεια τα ψώνια. Και εμένα έχει αρχίσει και με αγχώνει το θέμα με το καθισματάκι του αυτοκινήτου. Υποτίθεται ότι αυτό που έχω τώρα είναι μέχρι 13 κιλά και θέλω να το ψάξω λίγο για το τι θα πάρω για μετά. Οι τιμές στολισμού καλές ακούγονται αν και δεν ξέρω καθόλου τι παίζει γενικότερα. Καλέ γιατί δεν περίμενες να ζευγαρώσω τη σκυλίτσα μου να σου δώσω εγώ σκυλάκι; :D Άλλωστε αν τα κουτάβια πάρουν από τη μαμά θα βγουν κουκλιά, εεε δεν είναι ωραίο το σκυλάκι μου (δες το άβαταρ, εχω και φωτο στο προφιλ);;Σκυλάκι τρόπος του λέγειν αφού είναι κοτζάμ θηρίο :shock::shock:

Έλενα δεν στέλνεις και κατά δω μεριά κανένα κλικάκι ;);)

Βρε Βίκυ τι έπαθες καλή μου;

Μήτση επιτέλους εμφανίστηκες; Άντε και ανησυχήσαμε.

Εγώ για το μαγείρεμα έχω ατμομάγειρα κανονικό οπότε δεν θα παρω αυτό που έλεγε η Χαρά.

Να πω και τα δικά μου νέα.

Σημερα γίναμε 6 μηνών και είμαστε 9.200 γρ και 73.5 εκ ύψος :D:D:D:D Θηρίο!!!!!!

Και μετά αρχίζει ο παιδίατρος να μου λέει το πρόγραμμα στερεών και παθαίνω πλάκα :shock::shock::shock::shock: Έχω ανοίξει και σχετικό θεματάκι http://www.mammyland.com/forum/8/17700. Με λίγα λόγια θέλει από αύριο ο μικρός ξαφνικά να ξεκινήσει και φρούτο και λαχανικά και κρέμα :o:o:o:o:o Τρία γεύματα στερεών αμέσως :evil: Τον κοιτούσα αποσβολωμένη :shock::shock::shock::shock: Αρνήθηκα να βάλω από τώρα και γεύμα το απόγευμα αλλά ακόμα δεν ξέρω τι θα κάνω με τα άλλα δυο γεύματα. Μου φαίνεται στο τέλος θα φτιάξω δικό μου πρόγραμμα πιο χαλαρό. Καλέ μόνο που τον άκουγα αγχωνόμουν. Μ'αρεσε που τον είχα για πιο χαλαρό και συζητήσιμο. :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλύτερα είμαι Χαρουλιτάκι!!!!Τα σαββατοκύριακα τα ψιλοπαίζω γιατί έχω πολύ ελεύθερο χρόνο,δεν ασχολούμαι με διάφορα και μελαγχολώ μωρέ!!!

Κατερινάκι,ξέχασα!Τέλεια με το Καθολικάκι!

Καλά Φωτεινή,τώρα διάβασα με τη διατροφή του μπέμπη κι έμεινα μ@@@@@ς.Ρε Χαρουλίτα δε ρίχνεις μια ματιά σα γιατρός να της πεις τη γνώμη σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ,να σκασεις ρε :!::!::!: θα μας παρει ο διευθυντης καινουργιο pc :lol::lol::lol: αυτο παντως που ελεγες για βυζοπιπιλα,ετσι ειναι οντως,απλα εγω απο την αρχη δεν την αφηνα να το κανει πιπιλα :!: ημουν ξεκαθαρη"απο εδω μονο τρωμε" :)

Δεν λες στο διευθυντή σου να στείλει και έναν εκτυπωτή στο γυναικολογικό της Ρόδου γιατί ακόμα περιμένω τις απαντήσεις της Β' επιπέδου :lol::lol::lol::lol: Είχε χαλάσει και μέχρι που γέννησα δεν τον είχαν φτιάξει :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες ρε Κατερινάκι τι πρόγραμμα μου έδωσε;

Και η πλάκα ήταν ότι ήταν η μάνα μου εδώ με την οποία διαφωνώ κάθετα στο θέμα της διατροφής του μωρού (ήθελε από 3 μηνών να του δώσει κρέμες) και να λέει "επιτέλους θα φάει το παιδί μας!' :shock::shock::shock::shock: Έλεοοοοοοοοος. Γιατί τόσο καιρό τι κάνει; Καλέ μην τρελαθούμε κιόλας, ο μικρός είναι 9200!!!

Ρε σορρυ που ξεχασα να σε ρωτησω και εσένα πως πας. Τελικά πότε θα ξαναέρθει ο αντρούλης σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε,τι συγγνώμη;;;Είναι δυνατόν;;;Αλοίμονο!Παίζεται,θα έρθει ή 25η Μαρτίου ή 1 Απρίλη στα γενέθλια στα γενέθλια της Στελλίτσας. :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη,τωρα διαβασα το θεμα που ανοιξες και εχω μενει με το στομα ανοιχτο :shock::shock::shock:

Κατσε ρε εσυ,απο τη μια ηταν κατηγορηματικος για την εναρξη στερεων μετα τον 6ο και τωρα θελει να αντικαταστησεις με τη μια 3 γευματα :?: Το να αποθηλασεις μην το σκεφτεσαι,και εγω που εκοψα αναγκαστικα καποιο γευματα,απο παραγωγη...αγελαδιτσα :shock::shock::lol::lol::lol:

Μετα,ΠΑΡΜΕΖΑΝΑ :shock::shock::shock:καταρχην εχει αλατι,δεν συζηταω για αγελαδινο γαλα :o:o πορτοκαλι ξερω οτι ενοχοποιειται για λλεργιες αλλα σε αυτο δεν ειμαι κατηγορηματικη,απλα δεν θα ξεκινουσα με αυτο :!:

Τωρα για κρεμες....μπισκοτοκρεμα :shock::shock::shock: ελεος :shock::shock: 1η μερα :?::?: Οκ να δωσεις μια-δυο φορες για γευση δεν χαλασε ο κοσμος,αλλα οχι και ρουτινα :shock::shock:

Αλλα πως εχει προετοιμασει το γαστρεντερικο του παιδιου για να δεχτει 1 κιλο φαι,οπως τα λεει :?:

Δες τι λεει και ο Παπαβεντζης ;) ο δικος μου ειναι αυτης της σχολης ;)

Δεν μου αρεσει αυτο που κανω τωρα,να κρινω εξ'αποστασεως,αλλα :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ με βάση τη λογική να τα πάρει κάποιος τα ίδια θα σκεφτεί.Υπερβολικά τα βρίσκω όλα αυτά.Και όπως λες Φωτεινούλα,είναι μια χαρά και στα κιλά του.Δεν του χρειάζεται τόσο φαΐ για να πάρει τα πάνω του.

Ρε Χαρουλίτα,κάπου έχω ακούσει εγώ για αυτόν.Μήπως έχει γράψει στο babyspace :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά ο δικός μου σκύλος που είναι Ελληνικός Ποιμενικός δεν σου αρέσει;; :((:((:((:((

Είναι μακρινα ξαδέλφια με τους λύκους ;)

Βάζω φωτο για να σας πείσω ότι είναι πολύ ωραία ράτσα (εννοείται αυτό αφού είναι ελληνικής καταγωγής).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου φαίνεται στο τέλος θα κάνω αυτό που βρίσκω και εγώ ως πιο λογικό, δηλ. σταδιακά τα φρουτα (όχι πορτοκάλι), μετά σταδιακά τα λαχανικά και τέλος το κρέας, και το άλλο μηνα αν με ρωτήσει πως πήγε θα του πω τέλεια. Εδώ παρμεζάνα δεν τρώμε εμείς θα φάει ο μικρός;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Καληνυχτα Κατερινάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε αν ειχαν και β-επιπεδου,μην μιλας καθολου :lol::lol::lol:

Κοριτσια σορρυ :oops::oops: προσκυναω και πρεπει να ξυπνησω στις 6 :evil::evil::evil: θα παω να την πεσω :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Φουφουκα,εργασια και χαρα κοριτσι μου,τι να κανεις :lol::lol::lol::lol: με το καλο να ελθει συντομα :)Ο Παπαβεντζης ειναι συμβουλος γαλουχιας,τον αναφερουν συχνα,εδω μεσα,γραφει και στο mitrikosthilasmos,εχει και βιβλιογραφια....ψαγμενος γενικα ;)

Μ'αρεσει ρε :D:D:D γενικα λατρευω τα σκυλια και σιχαινομαι τις γατες :oops::oops:να ακουσεις το ενστικτο σου συμφωνω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas manoyles... Η αλήθεια είναι ότι έχω αιώνες να μπω.... βλέπω πολλά μωράκια ξεκίνησαν κρέμες.... Η δική μου μπουμπου το ίδιο. το πρωί γάλα, μετά φρουτόκρεμα, το μεσημέρι φαγητάκι (σουπίτσα), απόγευμα φαρίν λακτε και τελευταίο γεύμα το βράδυ γάλα... Κοιμόμαστε στις 10 και ξυπνάμε στις 8:30. ;):D:D Ελπίζω να μην σας ταλαιπωρούν πολύ τα καμάρια σας....

Εμείς οικογενειακώς περάσαμε την περιβόητη ίωση......

Τώρα τις απόκριες πήγαμε Σέρρες - σπουδάζει ο αδερφός μου - και έκατσα μια βδομάδα. Ξεκουράστηκα, χαλάρωσα, έκανα βολτούλες... όλα καλά.

Τώρα πίσω στη βάση μας κ απλά περιμένουμε τις διακοπές του Πάσχα......

Σας φιλώ... Όνειρα γλυκά... Πάω για νανάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;; ΣΥΝΗΘΗΣΕΣ ;;;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ;;;ΜΗ ΜΕΛΑΝΧΩΛΕΙΣ ΜΩΛΕ!!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ;;;;;ΕΣΥ ΠΗΡΕΣ ΣΚΥΛΟ;;;;;;;;;ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΤΕΛΙΟΣ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ ΣΚΥΛΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!

ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!ΑΥΤΟ ΦΟΒΟΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ Κ ΕΤΡΕΜΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Κ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ!ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ!!!!!!

ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ..Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΞΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΒΑΖΩ ΟΡΟ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΑΖΕΥΟΝΤΕ :(:(:( ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΖΑΛΙΖΟΜΕ ΑΚΟΜΑ...

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalημερα!!! σας διαβασα!

χαρα κ εργασια!

φωτεινη αυτος ειναι ο κηπος σου στη φωτο??τι μιζερια εκει στη ροδο :roll: ,ενω εδω στην αθηνα....χαρμα οφθαλμων! :?

που λετε,τωρα που τρωμε μονο 2 γευματα γαλα εχω την αισθηση οτι ειναι λιγα....μετα το γευμα δε του δινω,ακομα κ αν αντι για 200 μλ φαι ,τρωει 140 πχ.εσας ποσα τρωει σε γευμα???μονο 2 γαλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΟΥ ΧΕΙΣ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!

ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟ ΣΚΥΛΟΝΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Η ΑΓΟΡΙ.ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΚΤΟΡΑ Κ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.

ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 8 ΕΙΠΕ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΟΓΟΝΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΑΣΤΕΡ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΛΛΕΡΓΙΑ.

ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΓΩ ΑΠΟ ΓΕΥΜΑΤΑ 9 ΓΑΛΑ 12 ΦΡΟΥΤΟ 3 ΓΑΛΑ 6 ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ 9 ΓΑΛΑ.ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΣ 3 ΘΑ ΜΠΕΙ ΦΑΓΗΤΑΚΙ.ΑΡΑ ΚΙ ΕΓΩ 2 ΘΗΛΑΣΜΟΥΣ.ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΖΥΓΗΣΑ 8260 ΕΓΩ ΣΤΟ ΦΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΕΖΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ.ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΤΗΣ 25 ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΝ ΥΠΕΡΚΟΠΩΣΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ.

ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ Κ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΑΣΤΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ!! :twisted::twisted: ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΙΞΑ ΕΝΑ ΓΕΛΙΟ ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΟΙΑ ΚΙΝΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΨΑΝ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΞΕΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΠΑΛΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΣ 5.ΚΑΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΕΙΔΑ ΤΗΣ ΚΙΚΟ 130 Ε ΜΗΝ ΤΑ ΔΩΣΩ ΤΖΑΜΠΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΑΧ ΡΕ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗ ΖΕΥΓΑΡΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΑΜΕ ΓΙΑ ΝΥΦΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΔΩΡΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΖΕΥΓΑΡΩΣΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΛΥΚΟ.9200 ΜΠΡΑΒΩ ΡΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΞΕΚΙΝΑ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΦΡΟΥΤΑ ΜΕΤΑ ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 3Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΦΑΓΗΤΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΘΕΛΕΙ Κ ΧΡΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΝΟΥΝ.ΕΜΕΝΑ ΥΨΟΣ 75 ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fωτεινη σου εγραψα στο θεμα σου.σιγα σιγα παιδ μου,τι αναγκη εχει το θηριακι!αλλωστε το κουταλι θελει χρονο κ υπομονη.

βικακι πως παει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΣΦΗΝΑΚΙ(ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΑ ΤΖΟΥΡΙΤΣΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΣΤΑ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΔΙΝΩ)ΚΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΟΘΗΛΑΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ή ΜΙΑΜΙΣΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 100-120ΜΛ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ Η ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙ....ΕΝΩ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ....ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΤΕΛΙΚΑ;;;;;;ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εμένα το μεσημέρι με ταλαιπώρησε η μπεμπούλα.Ήταν ανήσυχη και δεν ξέρω γιατί.Τώρα ξανακοιμήθηκε.Εσείς πώς είστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • AX ναι βρε κορίτσια, να μπούμε 2ο τρίμηνο να ηρεμήσουμε! Βέβαια οκ, έχω ακούσει για περιπτώσεις που δεν πήγαν καλά και μετά το 1ο αλλά είναι πολύυυυ λιγότερες. Τώρα περνάμε το κρίσιμο στάδιο. Αυτό με το χαρτί κι εγώ, κάθε φορά, το ίδιο συναίσθημα. Πόσο ωραίο που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη πάντως 🥰
    • Αχ κ εγω το ιδιο! Χτες το βράδυ, ξημερώματα και το πρωι κατά τις 6 που ξυπνούσα για τουαλέτα με κλωτσούσε συνέχεια. Ξύπνησα κατά τις 8 σημερα και ακομα να με κλωτσήσει. Ξερω; Μπορει να κουράστηκε απο το βράδυ 😊
    • Καλή μου Kiddo, καταλαβαίνω ότι έχεις περάσει πολλά και είναι λογικό να έχεις τόση αγωνία. Εγώ σκέψου ότι δεν ήθελα να ανοίξω το θέμα, ένιωθα κάπως..... Ήλπιζα ότι κάποια άλλη κοπέλα θα το ξεκινήσει για να γράφω κι εγώ, δεν ένιωθα ότι είμαι σε θέση να ξεκινήσω μια συζήτηση με αυτοπεποίθηση διότι έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ... Όμως οι κουβέντες που κάνουμε εδώ μας αποφορτίζουν και σίγουρα βρίσκουμε κατανόηση και αγάπη!❤️ Εσύ κορίτσι μου γιατί έχεις την αιμορραγία, σου έχει πει κάτι ο γιατρός σου?? Πάντως όταν βλέπεις αίμα, πώς να μην ανησυχείς??? Κι εγώ κάθε μα κάθε φορά που πάω τουαλέτα, κοιτάζω με ένα άγχος το χαρτάκι, και φαντάσου ότι δόξα το Θεό μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο σημάδι. Αν όμως σου λέει ο γιατρός σου ότι είναι αισιόδοξος, προσπάθησε να τον ακούσεις και τον εμπιστευτείς. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια, αν πάνε όλα υπέροχα και να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου ομαλά από εδώ και πέρα! Ένας μήνας έμεινε και μπαίνουμε στο 2ο τρίμηνο, θα τα καταφέρουμε όοοοοοολες!!!!! 🙏💪🌈
    • Τι ωραία νέα κορίτσι μου! Αφού άκουσες και το μωράκι σου φαντάζομαι σήμερα πετάς! Αχ, κουράγιο με τον εμετό, εύχομαι να γίνεται μια στο τόσο...!
    • Μπράβο ρε κορίτσι!!! Όλα πάνε καλά και εσύ τώρα θα ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ!!!!!!!! Στην αυχενική θα έχεις μια πρώτη καλή εκτίμηση για το πόσο είσαι ακριβώς και στην Β επιπέδου θα είναι το οριστικό και για την ΠΗΤ.  Εμένα μόνο φιλικό και βιταμίνη D μου έχει δώσει και προγεστερόνη μέχρι 24 εβδομάδα και βλέπουμε αναλόγως το μήκος τραχήλου.  Και φυσικά με ζυγίζει και μετράει πίεση σε κάθε επίσκεψη....και φυσικά κατά τον 8 μήνα τρωγόμαστε για τα κιλά λόγω του διαβήτη...αλλά έχει κι αυτό την πλάκα του γιατί ξέρω ότι υπερβάλει κάπως γιατί ξέρει ότι τσιμπάω σε αυτά που λέει και με πειράζει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...