Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 (12) - ΜΕΤΡΑΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βασω γιατι εισαι καπως??προσπαθειτε για 2???η πονας και εισαι ετσι??

ρια με λενε σταμουλα αλλα τα κοριτσια εδω με λενε σταμυ εν συντομια!!!παω να κοιμησω την μικρη και εγω τα λεμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOYKOY Βάσω ήρθα έκανα μια πατάτα

με πήρε ο ύπνος :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και με περίμεναν πελάτες έξω από το γραφείο ευτυχώς που το αφεντικό δεν ήταν εδώ.

Καλέ δεν ξέρω τι έγινε μάλλον κοιμόμουν πολύ ωραία :P:P:P:P

Ξύπνησα 17.55 και στις 18.00 ήμουν εδώ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποσα γραψατε παλι???

εχτες το βραδυ σας εγραψα ενα κατεβτο απο το κινητο αλλα χαθηκε τα νευρα μου δεν καταφερα να γραψω παλι....

σας ευχαριστω που με ψαξατε :D:D:D:D

τωρα που μπηκα δεν ειναι καμια ρε γμτ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου κάνω είμαι και ξανθιά με γαλάζια μάτια αυτά είναι τα ατού μου στο ύψος τα χαλάω λίγο αλλιώς θα είχα πάει για μοντέλο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσια που ειστε??καλα ειστε????

βικυ καλα κανεις κ τον κουρευεις,δεν νομιζω να του κοψεις την ουριτσα???γιατι μου αρεσει πολυ!!!

ρια κ εγω ειπα να παω για υπνο αλλα ξυπνησε η ευαγγελια.

βικουλινι που χαθηκες εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stamy είπαμε να κοιμηθώ λίγο εγώ το παράκανα με πήρε ο ύπνος.

Εσύ δουλευεις???? ή είσαι από τις τυχερές??? Που μένεις???

Ανάκριση πρώτου βαθμου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν αφού δεν είναι καμία εδώ θα κάνω το μεντιουμ θα κλείσω τα ματια μου και θα σας πω που είναι η κάθε μια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βλέπω και ένα σύνεφο αλλά και να βγάλετε 5ευρω δεν θα μπορέσω να το πάρω οπότε αφήστε το :(

Η Bikxar έχει κομωτήριο σπίτι της!!!!!!!!!!!

Η Stamy δεν έχει δει τις ερωτήσεις μου!!!!!!!!!!

Το Βικουλίνι τρέχει να μαζέυει το σπίτι και δεν προλαβαίνει!!!!!!!!!!!!!

Η Κατερίνα φτιάχνει μπομπονιέρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Βάσω μάλλον τώρα θα τρώει γιατί είχε ξελιγωθεί σήμερα!!!!!!!!!!!!!!!

Τις άλλες δεν τις βλέπω γιατί είναι πολύ μακρυά :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδιαααααααααααααααααααααααααααα??????????????

δεν εχω παλι υπνο ηρθε η φιλη μου(κ κομμωτρια :D:D )με τον αντρα της κουρεψε το χαρακη μονο το μπροστα γιατι οπως ξερετε τα πισω τα μακραινουμε :D:D κ μετα κατσαμε κ το δυαλυσαμε στις 1μιση μεχρι να μαζεψω να ξαπλωσω ε ξηλωθηκα κ ξανασηκωθηκα :lol::lol::lol::lol::lol:

αυριο εχω τραπεζι στους γονεις μου το μεσημερι

θα φτιαξω προβατινα με χιλοπιτες εβαλα να βρασο το σφαχτο κ μετα θα το βαλω στη γαστρα να γινει σιγα σιγα σαν λουκουμακι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι όμορφη μέρα σήμερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ σήμερα έχουμε χορό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στη δουλειά είμαι όπως πάντα από άυριο δεν ξέρω μπορεί να κερδίσω το λαχείο :lol::lol::lol:

Καλέ εχθές από την φούρια μου να έρθω στο γραφείο φόρεσα ένα πουκάμισο - μπλουζοφόρεμα που έχω ανάποδα ευτυχώς που δεν φαινόταν πολύ το έπαιζα κυρία στο γραφείο πήγα και σε έναν φούρνο ευτχώς που φορούσα μπουφάν από πάνω και το βράδυ που πήραμε την Ανδριανούλα μου λέει : Μαμά κουζουλάθηκες??? της λέω γιατί μου λέει το φοράς λάθος μαμά το κοιτάω και τρελάθηκα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ευτυχώς που δεν είχε ταμπελάκι πίσω

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Bikxar γιαμι γιαμι εγώ δεν ξέρω τι να φτιάξω αλλά μάλλον για την γνωστή μακαρονάδα μας κόβω

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπεμπούλης που όλο ξεχνάω το όνομά σου σε αυτό το ερώτημα η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα πρέπει να απευθυνθείς σε ειδικό μέντιουμ για μωρά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από κέφια μια χαρά!!!!!!!!!!!!!!

Τα έχω βάλει με την Πολεοδομία Πειραιά παίρνω τηλ από εχθές και τίποτα σήμερα του βρήκα και με έστειλαν σε άλλο τηλέφωνο τώρα ξαναπαίρνω αλλά τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φτου και από την αρχή!!!!!!!!!!!!!!

Εσύ τι νέα????????

Πως πάει το φαγητό μυρίζει μυρίζει?????

Mirlitsa καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλέ η Βάσω δεν δουλευει σήμερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπακι μου καλα ειμαστε δεν ειχαμε υπολογιστη εσεις τι κανετε???

ρια μου εχει μυρισει για τα καλααααα ασε.....η βασω αυτη την εβδομαδα δουλευει 11...

καλα αυτες οι δημοσιες υπηρεσιες δεν παλευονται :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ βρήκα άκρη ακρη.

Θέλω να βάλω σταθερό στο σπίτι και θέλω αντίγραφο αδείας αλλά επειδή η άδεια είναι πολύ παλιά πρέπει να πάω Πειραιά.

Μήπως έχετε κανέναν γνωστό????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα του πω να πάρω ρεπό και θα ερχίσει πάλι την μουρμούρα αλλά τι να κάνω?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
    • Εγω κορίτσια με παιδιατρο είχα ρωτήσει εδώ κάτι μαμάδες που πηγαίνουν και την πήρα τηλ όταν γέννησα και πήγα  σπιτι μετά το μαιευτήριο  κλείσαμε ραντεβού και πήγα στο ιατρείο της (δεν ήρθε σπίτι ) να την εξέταση αλλά εδώ στο χωριό είναι και πιο απλά τα πργαματα τώρα εκεί μπορεί να θέλεις να ρωτήσεις αν μπορεί να σε αναλάβει 🤷‍♀️ εγω έτσι και αλλιώς δεν είχα και πολλές επιλογές με παιδιατρο.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...