Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΕΓΕΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ


Recommended Posts

Κοριτσακια μου ειμαι παλιο μελοσ αλλα παρολα αυτα διαβαζω ακομα και τισ ιστοριεσ απο τα νεοτερα κοριτσια.σημερα πηρα τα αποτελεσματα απο την 5η προσπαθεια μου και ειναι ΘΕΤΙΚΑ!!!!!!!!!εχω 300 μοναδεσ.ειναι η 12η μερα.βαλαμε βλαστοκυστεσ 5 ημερων.κοντευω να τρεαλθω νομιζω οτι ειναι ονειρο.φοβαμαι να κοιμηθω μηπωσ και ξυπνησω και και τελικα δεν ειναι ετσι.φοβαμαι ακομα την εξελιξη.βλεπεισ ειμαι μια ταλαιπωρημενη πρωταρα και τρεμω στην ιδεα οτι κατι μπορει να μην προχωρησει καλα.αλλαξε η ζωη μου απο σημερα.νομιζω οτι τα εχω ολα ,δεν θελω τιποτα αλλο απο την ζωη μου πια.μονο υγεια για να μπορεσω να ζησω αυτο το ονειρο.ο θεοσ και η παναγια και η Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλαντω με βοηθησε.το πιστευω απολυτα!ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα τα κοριτσια που τοσο πολυ θελετε να γινεται μανουλεσ να ζησετε αυτο που ζω εγω σημερα και να εχετε πιστη.η Παναγια ακουει τισ προσευχεσ μασ και καποια στιγμη μασ στελνει το θειο δωρο!αφου εμεινα εγω εγκυοσ με τοσεσ αποτυχιεσ στην πλατη μου δεν προκειτε καμια γυναικα να βιωσει αυτο το πραγμα.

φιλακια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο να κρατησεις το η τα μωρακι/α σου στην αγκαλια σου!!!! η παναγια δεν αφηνει καμια μας!!

ολα να σου πανε καλα, και να εχεις μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΡΙΑ!!!!να μη φοβασαι τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλίνι πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! Είδες που ο Θεός δεν εγκαταλείπει καμία μας;;;; Η ιστορία σου μας γεμίζει δύναμη για να μην εγκαταλείπει καμία τις προσπάθειές της!!!!

Σου εύχομαι ότι καλύτερο και για σένα και για το μωράκι σου :P:P:P:P !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια και απο μενα!! σου ευχομαι ολα να πανε καλα και σε 9 μηνες να παρεις αγκαλια το μωρακι σου!!! ζησε το οσο μπορεις ηρθε επιτελους.. θα γινεις μανουλα!!!! φιλια καλη τυχη σε εμας τις υπολοιπες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo roulini m!ola kala tha pane apo dw k pera!na mi fovasai tpt!

O THEOS, H PANAGIA KAI H AGIA EIRINI H XRUSOVALANTW THA EINAI DIPLA S MEXRI TO TELOS TIS EGKIMOSINIS S KOPELA M!

mia iremi k teleiomini egkimosini na s euxithw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ειμαι παλιο μελοσ αλλα παρολα αυτα διαβαζω ακομα και τισ ιστοριεσ απο τα νεοτερα κοριτσια.σημερα πηρα τα αποτελεσματα απο την 5η προσπαθεια μου και ειναι ΘΕΤΙΚΑ!!!!!!!!!εχω 300 μοναδεσ.ειναι η 12η μερα.βαλαμε βλαστοκυστεσ 5 ημερων.κοντευω να τρεαλθω νομιζω οτι ειναι ονειρο.φοβαμαι να κοιμηθω μηπωσ και ξυπνησω και και τελικα δεν ειναι ετσι.φοβαμαι ακομα την εξελιξη.βλεπεισ ειμαι μια ταλαιπωρημενη πρωταρα και τρεμω στην ιδεα οτι κατι μπορει να μην προχωρησει καλα.αλλαξε η ζωη μου απο σημερα.νομιζω οτι τα εχω ολα ,δεν θελω τιποτα αλλο απο την ζωη μου πια.μονο υγεια για να μπορεσω να ζησω αυτο το ονειρο.ο θεοσ και η παναγια και η Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλαντω με βοηθησε.το πιστευω απολυτα!ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα τα κοριτσια που τοσο πολυ θελετε να γινεται μανουλεσ να ζησετε αυτο που ζω εγω σημερα και να εχετε πιστη.η Παναγια ακουει τισ προσευχεσ μασ και καποια στιγμη μασ στελνει το θειο δωρο!αφου εμεινα εγω εγκυοσ με τοσεσ αποτυχιεσ στην πλατη μου δεν προκειτε καμια γυναικα να βιωσει αυτο το πραγμα.

φιλακια!!!!!!!!!!!

ρουλινι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ συγχαρητηρια φιλεναδα.μπραβο σου.ειδες που ο επιμενων νικα .μπραβο!μου εδωσες μεγαλη χαρα [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!!!Άντε με το καλό να πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου!!!!!!

Καλή υπομονή και επιμονή σε μας τις υπόλοιπες και θα το ζήσουμε και εμείς το όνειρο αυτο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σασ ευχαριστω ολεσ παρα πολυ για τισ ευχεσ σασ.ειστε ολεσ πολυ γλυκεσ.δεν ξερω τι εχω παθει αλλα βλεπω τον κοσμο με αλλα ματια.νομιζω οτι η ζωη μου ειναι πια τοσο ροδινη.ευχομαι πραγματικα τα καλυτερα και σε σασ.το αξιζουμε ολεσ αυτο το συναισθημα.

φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοριτσαρα μου!!ευχομαι ολα να πανε τελεια μεχρι το τελος και να παρεις αγκαλιτσα κι ενα και δυο και τρια παιδια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koukla mou de ksereis ti kouragi mou edwses twra!!!!synxaritiria!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D efxomai ola na kylisoun omala k se ligous mines na kratas ena i 2 aggeloudia stin agkalia sou!!!!etoimazomai k egw na proxwrisw me katepsygmena afto to mina!!!!!na sai kala koritsi mou!!!!kali epityxia se oses akoma to paleboume!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koukla mou de ksereis ti kouragi mou edwses twra!!!!synxaritiria!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D efxomai ola na kylisoun omala k se ligous mines na kratas ena i 2 aggeloudia stin agkalia sou!!!!etoimazomai k egw na proxwrisw me katepsygmena afto to mina!!!!!na sai kala koritsi mou!!!!kali epityxia se oses akoma to paleboume!!!!

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου πανε ολα καλα.για ολεσ μασ τελικα υπαρχει η καταλληλη ωρα.η Παναγιτσα και ο Θεουλησ δεν αφηνουν καμια γυναικαπου το θελει πολυ χωρισ παιδακι.ολα θα πανε καλα θα δεισ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλυτερο τροπο να εξελιχθει η εγκυμοσυνη σου, διδυμακια μου μυρίζουν ;)

Να ξεκουραζεσαι και να προσέχεις!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη εγγυμοσινη φιλη μου πονεμενη και συ αλλα ασε πίσω τα σχημα και ξεκινα με το να σκευτεσε τα μωρα σου αγγαλίτσα. Να ειναι γερα και γελαστα και να ευχαριστιεσαι την καθε μερα της εγγημονινη σου. Με το καλο και πολυ καλη εγγυμοσινη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ειμαι παλιο μελοσ αλλα παρολα αυτα διαβαζω ακομα και τισ ιστοριεσ απο τα νεοτερα κοριτσια.σημερα πηρα τα αποτελεσματα απο την 5η προσπαθεια μου και ειναι ΘΕΤΙΚΑ!!!!!!!!!εχω 300 μοναδεσ.ειναι η 12η μερα.βαλαμε βλαστοκυστεσ 5 ημερων.κοντευω να τρεαλθω νομιζω οτι ειναι ονειρο.φοβαμαι να κοιμηθω μηπωσ και ξυπνησω και και τελικα δεν ειναι ετσι.φοβαμαι ακομα την εξελιξη.βλεπεισ ειμαι μια ταλαιπωρημενη πρωταρα και τρεμω στην ιδεα οτι κατι μπορει να μην προχωρησει καλα.αλλαξε η ζωη μου απο σημερα.νομιζω οτι τα εχω ολα ,δεν θελω τιποτα αλλο απο την ζωη μου πια.μονο υγεια για να μπορεσω να ζησω αυτο το ονειρο.ο θεοσ και η παναγια και η Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλαντω με βοηθησε.το πιστευω απολυτα!ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα τα κοριτσια που τοσο πολυ θελετε να γινεται μανουλεσ να ζησετε αυτο που ζω εγω σημερα και να εχετε πιστη.η Παναγια ακουει τισ προσευχεσ μασ και καποια στιγμη μασ στελνει το θειο δωρο!αφου εμεινα εγω εγκυοσ με τοσεσ αποτυχιεσ στην πλατη μου δεν προκειτε καμια γυναικα να βιωσει αυτο το πραγμα.

φιλακια!!!!!!!!!!!

Ρουλίνι μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλινι μου!!!!!!!!Συγχαρητηριαααααααααα γλυκεια μου!!!!!Να χεις μια πολυ πολυ καλη κ ηρεμη εγκυμοσυνη κοριτσακι!!!!Χαρηκα παρα παρα πολυ με τα νεα σου!!!!!!!!!!!Περυσι κλαιγαμε παρεα φετος παλι θα γελαμε παρεα καλη μου!!!!

Ολα θα πανε καλα μην αγχωνεσαι ..οιμερες θα κυλησουν λιγο αργα μεχρι να ακουσεις καρδουλα η καρδουλες αλλα μετα θα κυλησουν νερακι!!!!!!θα φουσκωνεις κ δεν θα το πιστευεις!!!Μολις νιωσεις τις κλωτσιες δε θα ξεχασεις τα παντα!!!!!!!!!!!!!

Με το καλοοοοοοο να ακουσετε τον μαγικο ηχο της καρδουλας τωρα!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!βρε κοριτσια ποσο πολυ με συγκινητε με τοσεσ ευχεσ.οντωσ οι ωρεσ και οι μερεσ ειναι βασανιστηκεσ μεχρι να ακουσουμε καρδουλα αλλα αυτη ειναι γλυκια αναμονη.σασ ευχαριστω μια μια ξεχωριστα μεσα απο την καρδια μου και σασ ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!Αξιζαν ολες οι προσπαθειες που εκανες!Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...