Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο το Μαρτιο!!!!


Recommended Posts

ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΜΟΥ!!!!!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!!!!!!ΞΕΚΙΝΑ ΜΕ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ Κ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΕΝΑ ΑΝΧΟΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΣΟΥ Η ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΑΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΕΣΤΑΚΙΑ Κ ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΘΕΤΙΚΕΣ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!

Μαράκι μου.....θερμές ευχαριστίες για τις γλυκές ευχές σου...μακάρι να βγουν αληθινές και έχουμε σύντομα φουσκωμένες κοιλίτσες....:)....και σε σένα εύχομαι όλα τέλεια με την εγκυμοσύνη σου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 372
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια! Και εγώ καμιά 10αριά μέρες έχω ακόμα αλλά είναι από τις λίγες φορές που δεν έχω κανένα σύμπτωμα.

Ούτε το στήθος, ούτε η κοιλιά, ούτε υγρά, ούτε εντεράκι, ούτε τίποτα λέμε! Οπότε μάλλον τζίφος και αυτό το μήνα.

Θα μου πεις και τις προηγούμενες φορές που τα 'χα όλα έγινε και τίποτα;

Γενικά κρατάω μικρό καλάθι γιατί οι πιθανότητες να το πετύχουμε είναι ελάχιστες αφού θα πρέπει να γίνει πτρώτα η επέμβαση

κηρσοκύλης στον άντρα μου και μετά η λαπαροσκόπηση σε εμένα ... ουφ ... έχουμε πολύ ανηφόρα μπροστά μας!

Δε θέλω ούτε να το σκέφτομαι. Θα ναι θαύμα αν καταφέρω να μείνω έγκυος μέσα στο 2011.

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Μadi μου καλησπέρα......πόσο χαίρομαι που είμαστε στην ίδια ημερομηνία και αναμένουμε να δούμε τί σπείραμε και αν σπείραμε.....:)......όλα θα πάνε καλά.......Θεούλη μου καλέ....βοήθησε μας....σε παρακαλώ....όλα τα κορίτσια που αναμένουμε με γλυκιά υπομονή...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Εμένα σήμερα με καλημέρισε η περίοδος!! :x Το περίμενα βέβαια αφού βιάστηκα χθες το πρωί και έκανα τεστ εγκυμοσύνης που βγήκε αρνητικό!Κύκλος 30 ημερών αυτή τη φορά!Δεν πειράζει ...πάμε για Απρίλη!Muriam σε ευχαριστ'ω πολύ...σου εύχομαι μια τέλεια και απολαυστική εγκυμοσύνη!Εξετάσεις ορμονικές είχα κάνει πρίν πολλά χρόνια και δεν είχα κάποιο πρόβλημα....αλλά μάλλον θα ξανακάνω! Θα ξεκινήσουμε λέω με ένα σπερμοδιάγραμμα του άντρα μου!!!Litsa, miki, MaDi ελπίζω εσείς να μας βγάλετε "ασπροπρόσωπες" ;);) γιατί από εμένα δεν βλέπω άμεσα προκοπή! :? Χιχι!

Koukouroukou μου ειλικρινά εύχομαι αυτή η φορά να ήταν και η τελευταία για τους επόμενους 9 μήνες που είδες την κακιά περιοδούλα.......να είσαι καλά, αισιόδοξη και τον επόμενο μήνα να μας αναγγείλεις τα ευχάριστα/.....σε φιλώ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ miki!Από τον επόμενο μήνα θα πηγαίνω στοχευμένα!Θα αρχίσω τα τεστ ωορρηξίας!Γιατί φοβάμαι πως βαράμε στα κουτουρού! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...από ότι έχω διαβάσει από τις απόψεις των κοριτσιών, είναι αξιόπιστα και σε βοηθούν κατά μία έννοια...απλά επισημαίνουν το θέμα του άγχους κάθε φορά που μπαίνεις στην διαδικασία των τεστ....αλλά και από την άλλη, μήπως τώρα περιμένοντας δεν αγχωνόμαστε κατά ένα τρόπο???......όπως και να έχει, πιστεύω πως θα σε βοηθήσει.....και εγώ το σκέφτομαι να σου πω την αλήθεια... :roll: .....σε φιλώ καλή μου.....΄΄αντε...με το τέλος της περιόδου δυναμικά εε?.... :ympeace::ympeace::-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares ti kanete?koukouroukou min anxonese kai to bebe tha erthei sintoma se oles mas!!gia oles mas iparxei ena moraki!!ta test oorixias eine kala kai voithane gia na vlepeis pote exeis oorixia ego ekana prin arxiso me ta xapia!!!madi kai miki mou eimaste konta sti meres ante koritsakia mou na kokkiniso ti listoula mas!!!niakoylinaki mou na prosexeis ta evriakia sou na xekourazese kai stis 30 na exeis mia ipsilotati xoriaki perimeno nea sou!!! :D:D:D:D

ego stin anamoni to stithos toumpano kai ponaei poli i koilia mou ta idia exo tsimpimatakia kai poli ipno koritsakia mou a exo kai kati anagoules de xero koritsares elpizo na exei ginei to thayma kai na min eine tis fantasias mou :D:D:D !!!!filakia kai perimeno nea sas koritsares!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια.... Δυστυχως με επισκεφτηκε κανονικα και στην ωρα της η περιοδος ουτε λεπτο αργοτερα. Τι να κανουμε τον επομενο μηνα βαζουμε πλωρη

Κοριτσαρες μου μακαρι να εχετε σπορακι στη κοιλιτσα σας, σας το ευχομαι ολοψυχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα......

Αλέκα μου, παρότι είχες επισκέψεις , και όχι ευχάριστες, σου εύχομαι ολόψυχα να είναι και η τελευταία φορά που την βλέπεις για τους επόμενους 9 μήνες...:)...

Λίτσα μου, πλησιάζουν οι μερούλες μας...είναι γεγονός.....άντε να δούμε τί σπείραμε... :oops: ......να σου πω, και μένα το στήθος μου πονάει πολύ, νιώθω καψίματα, τσιμπήματα και τραβήγματα στα βυζάκια :lol::lol: ......και κάτι τσιμπήματα κάτω από την μασχάλη.....η κοιλία μου άρχισε πάλι να με ενοχλεί, νιώθω ένα μικρό βάρος χαμηλά, σαν να περιμένω την περιόδο που ετοιμάζεται να κατέβει....καλά...από περιγραφή δεν παίζομαι... :lol::lol::lol: .........τέλος, το εντεράκι μου κάνει διάφορα, αλλά δεν του δίνω σημασία...άσε που είχα και κάτι σφάχτες-κράμπες σε όλα το σύστημα....τι να πω......πραγματικά δεν ξέρω.......όλα αυτά μου θυμίζουν περίοδο..... :( ......μακάρι όμως να είναι το σποράκι που προσπαθεί να ανθίσει.....:)

Σας φιλώ....καλή εβδομάδα να έχουμε...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!ti kanete?miki sou efxomai na einai to sporaki sou :D:D:D ki egw mia apo ta idia..ponaw katw xamila les kai 8a mou er8ei ki exw kai ena varos kai pou kai pou exw tsimpimatakia,me to enteraki exw ki egw 8emataki alla to sti8os den ponaei ka8olou :shock: me ponaei an to patisw ekei stin akri dipla stis masxales!makari na einai o minas mas epitelous :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!με το καλο ευχομαι σε οσες περιμενουνε να μην τους ερθει για τους επομενους 9 μηνες!!!!!!!!εμενα μου ηρθε αρκετες μερες νωριτερα απ'οτι περιμενα και χθες αρχισα κιολας τις προσπαθειες για τον αλλο μηνα!!!!!!!εφαγα και το ευλογημενο μηλαρακι ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ και τωρα...βουρ στο ψητο!!!!!

λιτσακι βαλε με στην λιστα για τις 17-4 και βλεπουμε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!ti kanete?miki sou efxomai na einai to sporaki sou :D:D:D ki egw mia apo ta idia..ponaw katw xamila les kai 8a mou er8ei ki exw kai ena varos kai pou kai pou exw tsimpimatakia,me to enteraki exw ki egw 8emataki alla to sti8os den ponaei ka8olou :shock: me ponaei an to patisw ekei stin akri dipla stis masxales!makari na einai o minas mas epitelous :x:x:x

maimouditsa μου....μακάρι να είναι τα σποράκια μας....αλλά φοβάμαι να σου πω την αλήθεια....βέβαια είναι και αυτή η αναμονή που με τρελαίνει..τί μπορούμε να κάνουμε όμως???......μετράω τις μέρες και λέω...Παναγίτσα μου λες???.....αχχ........και εσένα η κοιλίτσα εε?....σαν πόνος περιόδου είναι...αφού νομίζω ότι από ώρα σε ώρα θα μου έρθει..:((....και δεν θέλω να έρεθι....΄καλή επιτυχία σε ολες μας.....: :ympray::ympray:

μακάρι να έχουμε θετικά αποτελέσματα...φιλιά...καλή μου..:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!με το καλο ευχομαι σε οσες περιμενουνε να μην τους ερθει για τους επομενους 9 μηνες!!!!!!!!εμενα μου ηρθε αρκετες μερες νωριτερα απ'οτι περιμενα και χθες αρχισα κιολας τις προσπαθειες για τον αλλο μηνα!!!!!!!εφαγα και το ευλογημενο μηλαρακι ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ και τωρα...βουρ στο ψητο!!!!!

λιτσακι βαλε με στην λιστα για τις 17-4 και βλεπουμε!!!!!!!!!!

καλή μου καλημέρα.....εύχομαι ολόψυχα η νέα σας προσπάθεια να στεφθεί με επιτυχία και να μεγαλώσει η κοιλίτσα σου στους επόμενους μήνες...:)....έφαγες και το ευλογημένο μηλαράκι, οπότε όλα θα πάνε καλά και θα σας βοηθήσει η Αγία Ειρήνη...σε φιλώ.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο χαμος των συμπτωματων ε;ηρεμιιιιιιιιιιιιιιιια ειπαμε...λιγο εμεινε...εγω δεν εχω κοιλιτσα..δεν μπορω να πω οτι εχω πονακια...τιποτα...το στηθος ναι αλλα και την αλλη φορα ναι απλα γυρω στις 5 μερες πριν ειχε σταματησει...αν συνεχισει και αυτη τη βδομαδα θα αρχισουν να παιρνουν τα μυαλα μου αερα... :lol::lol: παρ'ολο που ξερω οτι δεν σημαινει απολυτως τιποτα...το χουμε δει πολλες φορες το εργο... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο χαμος των συμπτωματων ε;ηρεμιιιιιιιιιιιιιιιια ειπαμε...λιγο εμεινε...εγω δεν εχω κοιλιτσα..δεν μπορω να πω οτι εχω πονακια...τιποτα...το στηθος ναι αλλα και την αλλη φορα ναι απλα γυρω στις 5 μερες πριν ειχε σταματησει...αν συνεχισει και αυτη τη βδομαδα θα αρχισουν να παιρνουν τα μυαλα μου αερα... :lol::lol: παρ'ολο που ξερω οτι δεν σημαινει απολυτως τιποτα...το χουμε δει πολλες φορες το εργο... :P

xaxaxaxa....βομβαρδισμός συμπτωμάτων cuando μου......χαχαχαχα....πραγματικά έχω "φύγει" σε άλλες πολιτείες..... :lol::lol: .......απλά πρέπει να αναμένουμε....έχεις δίκιο.....προσπαθώ να αγνοησω τις ενοχλήσεις, αλλά......αχχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koykles ti moy kanete?????egw mia xara eimai mia ksapla mia shkonome alla moy exoyn arxisei diafora ..px..37 thermokrasia enw panta eimai 36,2 ,3 kai to sththos nwmizw ponaei ligaki .axxxxxxx ti na pw elpizw na einai etsi kai na mhn ta fantazomai ola ayta xaxaxaxa.........ax makari koritsakia na aniksoyme themataki sto ( poies eimaste stoys idioys mhnes) xaxaxaxxaxa ante na erthei 30 toy mhnaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερόνικα μουυυυυυυ!!!! Κάνατε την εμβρυομεταφορά??? Μπράβο κοπέλα μου!!! Όλα τέλεια να πάνε εύχομαι!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια για ένα ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ αποτέλεσμα!!

Πάντως εγώ που μετρούσα θερμοκρασία επί 2 μήνες πρίν μείνω έγκυος για να εντοπίσω την ωορρηξία μου μετά που είχα μείνει συνέχισα να μετράω και είχα πάντα ανεβασμένη... 36,8-36,9 μέχρι και 37,3 οπότε καλό σημάδι είναι που έχεις ανεβασμένη θερμοκρασία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία μου καλησπέρα....:).......όλα καλά θα πάνε...θα δεις....και σύντομα τα εμβρυάκια σου θαφουσκώσουν την κοιλίτσα σου...:)......την ίδια ημερα αναμένουμε αποτελεσματα...μακάρι να είναι θετικά....για όλες μας.... :P

Diosa μου,,,,με το καλό τα μωράκια σου να τα αγκαλιάσεις.......:)...

Βρε κορίτσια, αυτό με την θερμοκρασία.......με έχει μπερδέψει......πότε πρέπει να μετράω δηλαδή??....το πρωί....το μεσημέρι...ή το βράδυ???........εμένα η θερμοκρασία μου παίζει....βοηθήστε με σας παρακαλώ.....πώς πρέπει να την μετράω και κάθε πότε???.......ποιά στιγμή της ημέρας???

σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερόνικα μουυυυυυυ!!!! Κάνατε την εμβρυομεταφορά??? Μπράβο κοπέλα μου!!! Όλα τέλεια να πάνε εύχομαι!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια για ένα ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ αποτέλεσμα!!

Πάντως εγώ που μετρούσα θερμοκρασία επί 2 μήνες πρίν μείνω έγκυος για να εντοπίσω την ωορρηξία μου μετά που είχα μείνει συνέχισα να μετράω και είχα πάντα ανεβασμένη... 36,8-36,9 μέχρι και 37,3 οπότε καλό σημάδι είναι που έχεις ανεβασμένη θερμοκρασία!!!

axxxxxxx gielizaki moy na eisai kala kai esy koykla moy na krathseis me to kalo to mwraki soyyy......thn thermokrasia prwth fora thn koitaksa .apo esena poy to eleges thn thymamai xaxaxaxaxxaxa..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία μου καλησπέρα....:).......όλα καλά θα πάνε...θα δεις....και σύντομα τα εμβρυάκια σου θαφουσκώσουν την κοιλίτσα σου...:)......την ίδια ημερα αναμένουμε αποτελεσματα...μακάρι να είναι θετικά....για όλες μας.... :P

Diosa μου,,,,με το καλό τα μωράκια σου να τα αγκαλιάσεις.......:)...

Βρε κορίτσια, αυτό με την θερμοκρασία.......με έχει μπερδέψει......πότε πρέπει να μετράω δηλαδή??....το πρωί....το μεσημέρι...ή το βράδυ???........εμένα η θερμοκρασία μου παίζει....βοηθήστε με σας παρακαλώ.....πώς πρέπει να την μετράω και κάθε πότε???.......ποιά στιγμή της ημέρας???

σας φιλώ...

se eyxaristw koykla eyxome kai esy na eisai egkyoyla kai na proxorame maziiiiiiiiiii.

twra gia thn thermokrasia den kserw egw prwth fora na soy pw oti thn koitaksa shmera to prwi.......h diosa einai idikos se ayta xaxaxaxxaaxa na mas pei perimene.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ miki να είσαι καλά!! Εύχομαι πολύ σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλιά!!

Εγώ τη θερμοκρασία την μετρούσα κάθε πρωί την ίδια ώρα πρίν σηκωθώ απο το κρεβάτι... απο το στόμα..

Ευχαριστώ Νία μου να είσα καλά!!!

Όσο για τη θερμοκρασία δεν ξέρω αν ισχύει σε όλες αλλά εγώ όταν έμεινα και πρίν κάνω το τεστ είχα ανεβασμένη...ελπίζω να συμβαίνει το ίδιο και μεσένα!!! Αχ πολύ θα χαρώ αν είσαι!!!!!!! Δεν μπορείς να φανταστείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;

niakoylinaki ,cuando,miki82,maimouditsa εύχομαι τα καλύτερα νέα τις επόμενες μέρες.

niakoylinaki κάτσε στο κρεβάτι και μην σηκώνεσαι πολύ, θέλει ξεκούραση αυτές τις μέρες να ''κολλήσουν'' τα σποράκια και θα δεις στο τέλος του μήνα η χαρά σου θα είναι τριπλή!!!!!!

mwroudenia μην στεναχωριέσαι θα πάμε μαζί δυναμικά τον επόμενο μήνα ,μπήκε και η άνοιξη σήμερα οπότε τον Απρίλιο θα το τσακώσουμε το σποράκι,(άσε που αν είναι θα γεννηθούν και τα Χριστούγεννα ,υπάρχει καλύτερο δώρο;):D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa μου....μακάρι να είναι τα σποράκια μας....αλλά φοβάμαι να σου πω την αλήθεια....βέβαια είναι και αυτή η αναμονή που με τρελαίνει..τί μπορούμε να κάνουμε όμως???......μετράω τις μέρες και λέω...Παναγίτσα μου λες???.....αχχ........και εσένα η κοιλίτσα εε?....σαν πόνος περιόδου είναι...αφού νομίζω ότι από ώρα σε ώρα θα μου έρθει..:((....και δεν θέλω να έρεθι....΄καλή επιτυχία σε ολες μας.....: :ympray::ympray:

μακάρι να έχουμε θετικά αποτελέσματα...φιλιά...καλή μου..:))

makari miki mou!!!!!!!!!!!egw twra den exw pono sti koilia alla opote ti roufaw i ti fouskwnw katw xamila niw8w kati san pono..twra ti na sou pw de kserw ti mporei na einai... ;) makari kati kalo pantws :D:D:D episis i 8ermokrasia einai anevasmeni.de ti metraw apla ti niw8w.pantws min agxwnesai exoume meres gia na mi mas er8ei ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIANΝAP....ΠΟΛΛΆ ΠΟΛΛΆ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....ΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΕΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ..:)

ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ, ΜΙΑ ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΝΙΝΑΚΙ ΑΝΤΕΥΧΟΜΑΙ.... :P

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

Diosa mou ....ευχαριστώ πολύ για την απαντηση σου ως προς την θερμοκρασια.....μακαρι να τα καταφέρουμε όλες μας...:)μακιααααααααααααα

maimouditsa μου.......όντως έχουμε ακόμη μερούλες να μετράμε......ας αναμένουμε, και η ανταμοιβή μας να είναι τα σποράκια μας που θα ανθίσουν.....μακάρι Παναγίτσα μου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...