Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο το Μαρτιο!!!!


Recommended Posts

ΜΑΡΙΑΝΑΠ Κ ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ Κ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!ΕΛΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011.Κ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 372
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια τώρα μόλις κατάφερα να βρω λίγο χρόνο να μπω.Ευχαριστώ για τις ευχές σας.Δεν είμαι όμως και στα καλύτερα μου.Έχω αρκετά πονάκια και νομίζω πως δεν πάνε πολύ καλά τα πράγματα.Έκανα και μια χοριακή σήμερα και θα βγουν τα αποτελέσματα αύριο το απόγευμα.Α έκανα και ξανά ένα τεστ και βγήκε αρνητικό.Δεν ξέρω,η αναμονή αυτή είναι το χειρότερο μου και συν τις άλλης δεν έχω βρει ακόμα και γυναικολόγο να τον πάρω τηλ.Αυτά τα νέα μου ,θα σας ενημερώσω αύριο το βραδάκι για τα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τώρα μόλις κατάφερα να βρω λίγο χρόνο να μπω.Ευχαριστώ για τις ευχές σας.Δεν είμαι όμως και στα καλύτερα μου.Έχω αρκετά πονάκια και νομίζω πως δεν πάνε πολύ καλά τα πράγματα.Έκανα και μια χοριακή σήμερα και θα βγουν τα αποτελέσματα αύριο το απόγευμα.Α έκανα και ξανά ένα τεστ και βγήκε αρνητικό.Δεν ξέρω,η αναμονή αυτή είναι το χειρότερο μου και συν τις άλλης δεν έχω βρει ακόμα και γυναικολόγο να τον πάρω τηλ.Αυτά τα νέα μου ,θα σας ενημερώσω αύριο το βραδάκι για τα αποτελέσματα.

eyxome na einai ola kala koritsaki moy se filw glykaaaaaa...............kai perimenoyme to noymero ths terastio xoriakhs ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariannap ευχομαι τα αποτελέσματα που θα πάρεις στα χέρια σου να δείξουν μια ΠΟΟΟΟΟΛΥ ανεβασμένη χοριακή ορμόνη. Μην στεναχωριέσαι και μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά. Α!! Ο δικός μου ο γυναικολόγος δεν εμπιστευέται τα τεστ εγκυμοσύνης παρά μόνο την χοριακή επειδή ενα αρνητικό αποτέλεσμα μπορεί να βγει λάθος και να υπάρχει εγκυμοσύνη......ε δεν μπορεί κάτι θα ξέρει παραπάνω. Φιλάκια και ΚαΛά ΑπΟτΈλΕσΜαΤα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τώρα μόλις κατάφερα να βρω λίγο χρόνο να μπω.Ευχαριστώ για τις ευχές σας.Δεν είμαι όμως και στα καλύτερα μου.Έχω αρκετά πονάκια και νομίζω πως δεν πάνε πολύ καλά τα πράγματα.Έκανα και μια χοριακή σήμερα και θα βγουν τα αποτελέσματα αύριο το απόγευμα.Α έκανα και ξανά ένα τεστ και βγήκε αρνητικό.Δεν ξέρω,η αναμονή αυτή είναι το χειρότερο μου και συν τις άλλης δεν έχω βρει ακόμα και γυναικολόγο να τον πάρω τηλ.Αυτά τα νέα μου ,θα σας ενημερώσω αύριο το βραδάκι για τα αποτελέσματα.

mariannap mou eyxomai i xoriaki sou na eine ipsilotati!!!!min empisteyese ta test ego tin exo patisei poles fores!!!perimeno nea sou!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριανα γεια σου κι απο μενα!μην εμπιστευεσαι και πολυ τα τεστακια.εγω με καποιες μερες καθυστερηση εκανα ενα τεστ και βγηκε αρνητικο.μου ηρθε λιγο αιμα και ειπα α!!!να τη η περιοδος!τον αλλο μηνα αφαντη η περιοδος και παλι,κανω κι αλλο τεστ!αρνητικοτατο!!!!!η περιοδος πουθενα και ολο ετρεχα τουαλετα γιατι ειχα εντονα πονακια κι ολο ελεγα:αυτη τη φορα ηρθε!!!!περασαν καποιες μερες με πονακια και ξανακανω τεστ αχνοοοοοοοοοοοο θετικο!αναρωτιομουν αν ειναι θετικο!ετσι πηγα στον γιατρο και συμφωνα με τους υπολογισμους του την αλλη μερα εκλεινα τον δευτερο κι εμπαινα στον τριτο μηνα!!!και τα τεστ αρνητικα!!!!

γι αυτο μην δινετε και πολυ σημασια στα τεστακια και στεναχωριεστε!τωρα το αχνο μου εκεινο τεστ ειναι 5,5 χρονων!!!!

ευχομαι να εχεις μια τεραστια χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση και εύχομαι και σε σας αυτός ο μήνας να είναι πολύ τυχερός.

K.T.K. να χαίρεσαι το μουμπουκάκι σου, μου δίνει μεγάλο κουράγιο η ιστορία σου γιατί με έχει πάρει από κάτω γιατί αυτό το ξαναπέρασα και το Δεκέμβριο και είναι πολύ ψυχοφθόρο!!!!Αυτό που με αγχώνει είναι ότι πονάω αρκετά , χαμηλά στην αριστερή πλευρά (όχι πόνοι περιόδου) και είμαι συνέχεια με buscopan .Δεν περνάνε και οι ώρες.............

Σίγουρα κάτι προσπαθεί να κρατηθεί μέσα μου γιατί έχω 4 μέρες καθυστέρηση ,το θέμα είναι αν αυτή την φορά θα τα καταφέρει............ :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariannap μην απελπιζεσαι γλυκια μου ολα καλα θα πανε, εισαι σιγουρα θα δεις!

litsaki θα με βαλεις και εμενα ?Εγω κανονικα περιμενω την ακατονομαστη την Δευτερα, λεω μηπως γινει κανενα θαυμα :ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιτσα μπηκα να σου πω ποια μερα μαλλον δεν θα περιμενω συμφωνα με την ημερομηνια που θα γινει η σπερματεγχυση...14 μερες θα ειναι στις 28...αρα βαλε πρωτη μερα καθυστερησης 29...εκει θα δουμε τι εγινε..29 μαρτιου!!!!!!!!

λιλ ευχομαι να μη σου ρθει τη δευτερα!!!!!!!!!!μακαρι κουκλιτσα!!!!!

μαριαναπ εγω πιστευω οτι εισαι..αλλα ειναι νωρις τα χαζοτεστ δειχνουν μια βδομαδα μετα..ευχομαι να ναι τεραστια η χοριακη σου...

Λοιπον τα δικά μου τωρα...πηγα στο γιατρο...ηταν πολυ χαρουμενες οι γιατρινες μου...λεγανε τι ωραια και τι ωραια..τους ειπα για πειτε μου κι εμενα τι βλεπετε;

9η μερα

3 αυγα

ενα 18 χιλ

ενα 16

ενα 14...συνολο 3 αυγα...!!!!!!!!!θα παρω αλλη μια δοση πιο μεγαλη 150 αποψε για να μεγαλωσουν ενετλως..αυριο βραδυ οβιτρελ..και δευτερα πρωι σπερματεγχυση!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο cuando τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!άντε με το καλό αυτή τη φορά να πετύχει και στις 29 να μας πεις τα ευχάριστα.Την προηγούμενη φορά πόσα είχες κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια χάλια η χοριακή 10,14 μόνο άρα περιμένω τις επόμενες μέρες να αδιαθετήσω.

cuando μου μακάρι να γίνει τα θαύμα και να σου πάνε όλα καλά,Εγώ δεν ξέρω τι να ψάξω,γιατί συμβαίνει αυτό για δεύτερη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια χάλια η χοριακή 10,14 μόνο άρα περιμένω τις επόμενες μέρες να αδιαθετήσω.

cuando μου μακάρι να γίνει τα θαύμα και να σου πάνε όλα καλά,Εγώ δεν ξέρω τι να ψάξω,γιατί συμβαίνει αυτό για δεύτερη φορά.

mhn apelpizese koritsaki moy..........filakia ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια χάλια η χοριακή 10,14 μόνο άρα περιμένω τις επόμενες μέρες να αδιαθετήσω.

cuando μου μακάρι να γίνει τα θαύμα και να σου πάνε όλα καλά,Εγώ δεν ξέρω τι να ψάξω,γιατί συμβαίνει αυτό για δεύτερη φορά.

κουραγιο κοριτσι... τι να πουμε? ισως τελικα δεν εξηγουνται ολα... μακαρι να γινοταν αυτο!

επειδη εχω χασει επεισοδια ηταν η δευτερη προσπαθεια σου με σπερματεγχυση ή εξωσωματικη? Καλη δυναμη και πολυ πολυ τυχη την επομενη φορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia moy ti kanete???????

loipon ta dika mky nea einai kala pros to paron vevaia .....ayrio pali tha paw gia aima kai yperhxo ..kai moy eipan oti malon tha moy ta paroyn tetarth h pempth...eimai xaroymenh ....exw na niwsw ayto to synaisthima 9 mhnes kai5 meres ........apo thn mera poy gennhsa eyxome na erthoyn pali tetoies stigmes alla na einai sthn wra toys kai na krathsw to mwro moy agkalia aythn th fora.......to idio eyxome kai gia esas......sas afhnw twra giati shmera exw kai allo ena neo ..ayrio erxete ston kosmo ena koritsaki kai einai tis koymparoylas moy .poy kai ayth eixe mia atyxia perisi eimastan mazi egkyoyles alla ekeinh stamatise ston 5 mhna dystyxws.........opote paw epanw ston pemto orofo poy menei gia na thn dw me koilitsa akoma mia fora giati ayrio erxeteeeeeeeeeeeeeeeee :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki τι ωραία νέα είναι αυτά, με το καλό να δεχτείτε τα νέο μωράκι και εύχομαι και σε σένα σε εννιά μήνες από τώρα το όνειρο σου να γίνει πραγματικότητα.και εμένα η αδελφούλα μου γεννάει την άλλη Πέμπτη (40+1)ο μικρός είναι τεμπέλης και δεν λέει να βγει.

twiggy φυσιολογικά προσπαθούμε και όλο κάτι πάει να γίνει και τελικά τίποτα.Δεν ξέρω τι να ψάξω,μήπως το σπέρμα δεν είναι καλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΑΠ ΜΟΥ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ...ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΘΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΝΤΕ Κ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς έχω τον σβούρα μου και δεν μου αφήνει περιθώρια να με πάρει από κάτω!!!!!!!!!!!!!!Μια του κλέφτη , δυο του κλέφτη ε την τρίτη θα τον τσακώσουμε για τα καλά.Σας ευχαριστώ όλες και μας εύχομαι τα καλύτερα.

muriam να προσέχεις το σποράκι σου και να συνεχίσεις να έρχεσαι να μας φυσάς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariannap mou mipos (leo ego tora)i sillipsi argise na ginei kai eine toso i xoriaki sou?ti na po de xero!!min alpezisesai kamari kai den tha argisei!!!!

cuando mou ante auti ti fora tha einai kai i tixeri ola kala tha pane kamari!!!!

LIL makari na mi sou erthei ti deutera kai na exeis ena sporaki sti koilitsa sou!!!!

niakoylinaki me to kalo to moro tis filis sou!!kai esi na min deis tin akatanomasti gia ennia mines kopela mou!!!

na eine o martios o tixeros minas gia oles mas!!

ego koritsia eime stin oorixia mou auto to savatokiriako prepei na ton xezoumiso ton antrouli mou :D:D:D:D !!an kai nomizo (leo ego tora)oti an egine kati isos na egine tin 5η imera tou kiklou mou giati de xero kapos enoiosa perierga kai de xero giati!!!makari na ginei kati auto to mina!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki τι ωραία νέα είναι αυτά, με το καλό να δεχτείτε τα νέο μωράκι και εύχομαι και σε σένα σε εννιά μήνες από τώρα το όνειρο σου να γίνει πραγματικότητα.και εμένα η αδελφούλα μου γεννάει την άλλη Πέμπτη (40+1)ο μικρός είναι τεμπέλης και δεν λέει να βγει.

twiggy φυσιολογικά προσπαθούμε και όλο κάτι πάει να γίνει και τελικά τίποτα.Δεν ξέρω τι να ψάξω,μήπως το σπέρμα δεν είναι καλό;

τι εννοεις δεν ξερεις τι να ψαξεις? δεν εχετε κανει τις βασικες εξετασεις? οπωσδηποτε να κανεις ορμονικες/ σαλπιγγογραφια και ο αντρας σου σπερμοδιαγραμμα.... γιατι να στεναχωριεστε και να παιδευεστε χωρις λογο? ο,τι και να ειναι υπαρχει λυση και ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα μας ανακοινωσεις ευχαριστα!!! σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΑΡΙΑΝΑΠ ΥΠΟΜΟΝΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!

ΑΧ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΠΟΛΥ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!!!!περιμενω στις 22 με αστατο κυκλο αλλα αυτον τον μηνα ξεκινησα σερπαφαρ!ποναω πολυ κατω χαμηλα και υποθετω οτι ειναι η ωορηξια μου.αχ μακαρι να γινει κατι αυτον τον μηνα γιατι θα σαλταρω!δεν την γλιτωνω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Μariannap λυπάμαι πολύ κοπέλα μου για την χοριακή σου :cry: μου είχε συμβεί και σε εμένα με 21.9 μονάδες και μπορώ να καταλάβω πως νιώθεις. Δεν ξέρω πόσο το έχεις ψάξει και τι εξετάσεις έκανες και ούτε θέλω να το παίξω γιατρός αλλά έχεις κάνει τελευταία καμιά εξέταση για μυκόπλασμα ουρεόπλασμα; Εμείς παιδευόμαστε 1,5 χρόνο και όταν άλλαξα και πήγα σε 3ο γυναικολόγο με έστειλε για μία απλή εξέταση κολπικού υγρού και βρήκαμε το μικρόβιο αυτό το οποίο είναι σεξουαλικός μεταδιδόμενο αλλά το κολάς και από την θάλασσα! Τελικά το είχα και μου είπε ο γιατρός ότι ακόμη και να έμενα έγκυος κατά 90% θα το έχανα το μωρό στις πρώτες κιόλας εβδομάδες γιατί ο οργανισμός προσπαθόντας να καταπολεμήσει το μικρόβιο, αντιλαμβάνεται το έμβρυο ως ξένο οργανισμό και το αποβάλει. Μετά από αντιβίωση που πήραμε και εγώ και ο άντρας μου ξεμπερδέψαμε και θέλω να ελπίζω ότι δεν θα ξαναεμφανισθεί.

Πάντως αν δεν έχεις κάνει την εξέταση εγώ θα σου πρότεινα να την κάνεις. Πας σε ένα μικροβιολόγο και με μια ειδική μπατονέτα παίρνει το δείγμα και σε 5 λεπτά τελειώνεις. Μακάρι να γνώριζα και εγώ νωρίτερα για αυτό το μικρόβιο και να το είχα αντιμετωπίσει χρόνια πριν, πρωτού μου δημιουργήσει και συμφύσεις στις σάλπιγγες :(

Εύχομαι παντως να μην έχεις κανένα πρόβλημα και σύντομα να έχεις μια τεράστια χοριακή και ένα ακόμη υγιαίστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ βρυκολακιασα χθες το βράδυ! 🤣 Στις 5 κοιμήθηκα!  @Elk όλα να πάνε καλά με τον γιατρό και σε σένα! Θα τον ρωτήσεις και για το πότε θεωρεί ότι πρέπει να γίνει η καισαρική λογικά! Εγώ για φωλιά είδα από εκεί που λες και από jukki. Θα δω πού θα καταλήξω! @Χρύσακι τέλεια που θα πας και νωρίτερα, να σου φύγει η αγωνία! 
    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...