Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΑΡΕΣ @ ΜΑΝΑΡΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο21


Recommended Posts

δε φταίω εγώ ρε κορίτσια!!!

η φιλόλογος μου το είχε πει.

Κύπρια ήταν!!!

όχι Κύπρια ήτανε!!

χαχαχα!!!

το μεσημέρι κάναμε ένα τέλειο τσιμπούΣι!!!

(το σ το έγραψα κεφαλαίο γοα να μην το διαβάσει η Τζούλια με κ)

πιπεριές φλωρίνης γεμιστές... ψωμί ψημένο (στην τοστιέρα) με λαδάκι και ριγανίτσα!!!

Αλέκα, το είδατε το φωκάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να μαι τωρα ηρεμησαμε

καλα σημερα ηταν απεχτα

πηγαμε σε ενα παιδοτοπο που παμε συνεχεια

και τι παιχνιδι ερηξαν δε λεγεται

μιλαμε επαιζαν ασταματητα 3 ωρες και δεν θελανε να φυγουμε

περασαμε πολυ ωραια

ηρθαν και οι κουμπαροι μας

μια χαρα

μαρια μου το βιντεακι το ειδα

δεν μπορω να πω οτι με φοβησε

οποιος ξερει το σκυλι του ξερει τι μπορει να κανει

εμενα η φιλεναδα μου - εχει ενα τερας σκυλο

τον πηγε στη μανα της

αλλα τα παιδια απο μωρα τα αφηνει κοντα του να παιζουν

στο πρωτη της παιδι η σκυλα της ζηλευε αλλα μετα απο 1 μηνα δεν αφηνει να πηραξεις τα παιδια με καμια δυναμη - τα υπεραγαπαει και τα προστατευει παρα πολυ

δεν εχει δειξει ουτε ενα δειγμα περιεργο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα κορτιδισα...

ειμαι στη πεθερασ και εννοειτασι δεν εχει ντερνετ..δε προλαβα να σας διαβασω..ειναι πολλα..οταν γυρισω στη βαση μου θα ζητησω περιληψη..αν μπορειτε βεβαια..

μαρια θελεις πιτ μπουλ;;

και γω..αληθεια λεω..με αρεσει πολυ ομως..

εμεις αυριο κανουμε τα 2 χροναι του πεθερου..

δευτ γυρναμε θεσ νικη και τετ ηρακλειλ..

στο σπιτι μας..

η μικρη 8 μερρες μυξες..πηγαμε σε 2 παιδιατρους..

εναν στη νκαβαλα και εναν στη θεσνικη..

σε καθε πολη εχουμε παιδιατρο..

κσι μασε ειπε τα αυτια ειναι ετοιμα..

αλλα αν συνεχισει μυξες κιτρινες θα παρει αντιβιωση ετσι και αλλιως..

στισ 10 μερες..εμεις ειμαστε στισ 8..

μιλασμε ανα μιση ωρα βγσαζβω..

πυρετο καθολου..το βραδυ πνιγετια με τις μυξες της και σηκωνομαι και τισ τραβαω..\

μαρτυριο..για το μωρο..

εδω πολυ φαγητο..

ειμαστε στην αδερφη του λερυτερρη..

ελπιζω ολες να ειστε καλα...

θα περιμενω περιληψη..μου λρειψατε πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia soy re Nana

xrysoyla ok my dear εστειλα

Σωσω τα παμε

τα φιλια μου εννοειται στις λοιπες !

μαρακι67 το πιτ μπουλ 8εωρείται απο τα πιο αψυχολόγητα σκυλιά ! (μπας 8ελει ο άντρας σου να κάνει καμιά έρευνα ??? :lol::lol::lol: )

εκει που κά8εται μπορει να δαγκωσει χωρίς λόγο ! :shock::o (μιλαμε πολλα ψυχοφαρμακα 8έλει η ράτσα )

Δεν 8α το έπερνα ποτέ (εκτος αν το δωριζα στην πε8ερα ... =))=))=)) )

σκυλο σκέφτομαι (μια που το κόβω μοναχοπαίδι) αλλά λίγο αργότερα κα8αρα για τον Θανο. Αυτα

Σημερα τον πηγαμε κουνιες και ειδε εναν αναπηρο και φωναζε συνεχεια ''μαμααα νινιιι'' :oops::oops::oops:

ρομπα ετσι ???

ειναι τωρα μερικες μερες που έχει μά8ει το καίει και '' πινει γάλα σταματάει - μαμα καιει ? όχι λεω συνεχιζει , δινω γιαούρτι καίει , τεσπα κρυο ζεστο το ιδιο πραμα :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Σήμερα είμαστε καλεσμένοι στους κουμπάρους μας!!! Το μόνο πρόβλημα είναι οτι ο μικρός δεν κοιμάται πουθενά αλλού εκτός απο το κρεβάτι του και βλέπω να χάνουμε τον μεσημεριανό ύπνο!!!

Ο μικρός θέλει να τρώει συνέχεια ψωμί, μπισκότα καρότου και παξιμάδια!!! Την πρώτη φορά που του έδωσα κίτρινο τυρί ούτε να το φτύσει!!! Εφαγε το ψωμί και πέταξε το τυρί :?:?

Τωρα σιγά σιγά το συνηθίζει!!!

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω: Ο γιος μου έχει αδυναμία στον πατέρα του και τον παππού του....εμένα με βαράει συνεχώς και με θέλει μόνο για τις ανάγκες του (μαμ κακά και νάνι :lol::lol::lol: ) βέβαια ο άντρας μου μόλις τον ακούει να κλαίει τον παίρνει αγκαλιά και δεν τον αφήνει κι επειδή ο ίδιος αισθάνεται "άσχημα" μου δίνει εμένα να τον βάζω στην κούνια και το καρεκλάκι του!!!! Πρεπει να ανησυχώ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σωσωκάκι, μας έλειψες πολύ!!!

έτσι είναι ζ!

οι μαμάδες για τα δύσκολα...

τα ίδια κάνει κι ο δικός μου άντρας.

εννοείται οτι ο μικρός του έχει αδυναμία!

τι να πω για τον Θανούλη...

μπράβο του που μιλάει τόσο καθαρά!!!

μας κομπλάρει λίγο αλλά δεν πτοούμαστε...

χαχαχα!

πάμε εκκλησία και μετά στην κουμπάρα.

μετακομίζουν στο καινούριο τους σπίτι και θα πάμε να βοηθήσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!ξυπνησε ο μικρος του εδωσα γαλα και τον ειπα ακομα λιγο ναναι ναι?και μου απαντησε ναι ξαπλωσε κ ξανακοιμηθηκε.τωρα θα ξυπνησει κατα τις 9 με 10.και εμενα εχει πολυ αδυναμια στον μπαμπα του,οταν ειναι να φυγει,πολεμος γινεται εδω.οσο για τις λεξουλες κ ο βαγγελης λεει καιει αλλα οχι συνεχεια,απλως φυσαει συνεχεια τα φαγητα του για να κρυωσουν,μεχρι και το γιαουρτι.εμενα με φωναζει μαμακα,λεει πολλες λεξουλες αλλα οχι καθαρες το εδω το λεει ντο,εκει το λεει κει,ελα,κατω το λεει καω,το κινητο κοκο,το αυγο αλλες φορες το λεει γογο κ αλλες βο,εχθες το ειπα"θελεις αυγο?"μου απαντησε ναι τον ρωταω μετα τι θελεις?κ μου λεει "γογο".παππου δεν ελεγε,εχει μια βδομαδα που το λεει,το γιαγια το λεει εδω κ πολλους μηνες.δεν θελω λεει,ε ενταξει βγαζουμε συνενοηση παντως.το νερο το λεει νανα.καλα ειναι μωρε.υπαρχουν παιδακια στην ηλικια του που μιλανε πολυ καθαρα και λενε δυο λεξουλες μαζι.εγω λεει η μαμα μου ακριβως ενα χρονων εκανα προτασεις και το ρ το ελεγα κανονικα,ο βαγγελης τον μπαμπα του θα πηρε στην ομιλια,μεχρι 3 χρονων δεν μιλουσε καθαρα ο αντρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα δεν λέει πολλά καθαρά

νεό=νερό

κακά (αυτά τα ξέρετε δεν θέλουν μετάφραση)

παπό=παππού

ατα (κι αυτό το ξέρετε :D:D )

τουτού

οσι = οχι

μαμ

κοκό = μπισκοτάκι

μπομ=μπουμ (ο,τι πέφτει κάτω ή πάνω :shock: )

τιτι=πιπίλα

παπά=παπούτσια

τζι=καιει

φου=φως

αα=γάλα ( :?:? )

γκολ=μπάλα ( :mrgreen: )

γουφ=σκύλος

και διάφορα τέτοια χαριτωμένα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elλα ρε ΖΖΖΖΖ Βεφα μ έτσι είναι τα περισσοτερα παιδάκια ! τι τρελλένεσαι ???

νιου μια χαρα σας κόβω !

Νανουκ'α άσε με ρε να κοκορέυομαι και εγώ λιγάκι για κάτι . Στο υψός κ στο νουμερο παπουτσιου δεν μπορω , η ομιλία μου έμεινε και μενα να χω να λέω :lol::lol::lol:

Καλυψώ σε περιμένω μπας κ σας ρίξουμε με το μπλα μπλα μας :lol::lol::lol:

παιδιά 8α σας αποκαλύψω την μεγάλη χλίδα που με περιμένει... μετακομίζει η μάνα μου και το καλυτερό ??? Στην ιδια πολυκατοικια !!!!!!!!!!!!!!!!!!! εχω χεστει απο την χαρά μου !!!(τωρα με κόβω να γίνομαι μπεκρής :lol::lol::lol: ) Η ΧΛΙΔΑ ΕΤΣΙ ??? τοσο καιρό μόνη μου ούτε 1 σκουπα δεν μπορουσα να βάλω ! στην λαική μια φίλη τον κρατούσε κ ημουν με την ψυχη στα δόντια ! εχω [smilie=pottytrain5.gif] απο την χαρα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο ρε Τζούλια!

πολύ ευχάριστο αυτό!!!

για όλους θα είναι καλό.

και για σένα που θα έχεις άμεση βοήθεια!

και για τη μαμά σου που είσαι το μοναχοπαίδι της και θα σε έχει κοντά της!

αλλά... και για την πεθερά σου που θα έχει τη συμπεθέρα της για καφεδάκι ανά πάσα στιγμή!!!

χαχαχα!!!

εγώ ψώφισα σήμερα!!!

πήγαμε στους κουμπάρους για να βοηθήσουμε...

δύσκολο πράγμα η μετακόμιση βρε κορίτσια...

και είναι και ετοιμόγεννη η κακομοίρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!!!!!!!!

Α ρε Τζουλ , τζακ ποτ πέτυχες!!! Μακάρι να είχα την μανούλα μου κι εγώ κοντά αλλά που ξέρεις μπορεί να γυρίσει και για μένα!!!

Εχθές ο μικρός κοιμόταν απο τις 6 το απόγευμα μέχρι τις 6 σήμερα το πρωί!!! (Χωρίς να τον ξυπνήσω του έδωσα το γάλα το βράδυ γιατί φοβήθηκα οτι θα μου ξυπνούσε κατά τις 3 και δεν θα ξανακοιμόμασταν!!! Πολύ ύπνος!!!

Νανούκα πράγματι η μετακόμιση όταν δεν αναλαμβάνει εταιρία (που ακόμη και τότε είναι πολύ δύσκολο ) είναι πολύυυυυυυυ κούραση!!! Μα πως αποφάσισαν να μετακομίσουν τώρα? Αλλά να μου πεις μετά με το μωράκι θα ήταν πιο δύσκολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!!

τα μαντατα απο το κοιμαμαι μεγαλωνω...

χθες βραδυ μετα το κλασικο μπανακι , πιτζαμαρισμα ξαπλωσε στηνη κουνια και περιεμνε το γαλα..ειχα βαλει λιγο , του το δινω , πινει λιγο και μετα μου το πεταξε στα μουτρα..προσπαθησα λιγο με ηρεμια και με το καλο και ξεσπασε σε μια τσιριδα απο τα νευρα του!!!χαμος!!!!επειδη ηταν κουρασμενος απο βολτα κοιμηθηκε θεονηστικος και ξυπνησε στη 1 και εφαγε και μετα κλασικα στις 6.30 [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

σημερα εδω πολυ κρυο..να χ...την πρωτη μερα της ανοιξης...

Τζουλια εχουμε αρκετα κοινα παντως(το οτι κοβεις και τον δικο σου Θανο για μοναχοπαιδι)!!τελεια με τη μανουλα!!!εμενα μενει 5' με το αυτοκιν αλλα μονο μπες -δεστον- κατεβα ειναι διαδικασια!!!!

Νανα μην αγχωνεσαι με τα λαθη...δε σκαμε κιολας!!!!

ΖΖ μη μιλας για υπνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

εγώ δε σας κρύβω οτι θέλω πολύ το 2ο παιδάκι!!!

το ξέρετε φυσικά...

αλλά, έχω αρχίσει να το σκέφτομαι πάρα πολύ και έχει αρχίσει να μου λείπει πολύ εκείνη η μωρουδίλα!!!

και θέλω και ο Ανθιμούλης μου να έχει παρεούλα!

ζζζ δεν είχαν να μετακομίσουν έπιπλα και ηλεκτρικά.

νοικιάζανε επιπλωμένο σπίτι.

αλλά μόνο η κουζίνα και οι ντουλάπες που πρέπει να ταχτοποιήσεις... φτάνουν.

ειδικά για την κουμπάρα που είναι στις μέρες της.

τώρα τέλειωσε το σπίτι τους και βιάζονται να μπουν γιατί αν προλάβει και γεννήσει, θα καθυστερήσει να μπει και δεν το θέλει!

Χρυσούλα, δε θέλω να κάνω ορθογραφικά λάθη γιατί μου την λένε...

καλαμαρού και να κάνω ορθογραφικά λάθη... δε δικαιολογούμαι...

εγώ πάλι... για να πάω στη μανούλα μου, θα πρέπει να πάρω αυτοκίνητο, αεροπλάνο και πάλι αυτοκίνητο... και πολλές ώρες!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα μιλαμε και εμεις..τι να πεις και εσυ...τοσα χιλιομετρα μακρια!!!

εδω που τα λεμε καλα κανεις..να μαθεις και στον Ανθιμο να αγαπαει την ορθογραφια..!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

δεν εχω πισι

χαλασε και δεν ξερω ποτε θα φτιαχτει

σας γραφω απο την δουλεια

ελπιζω να ειστε ολοι καλα

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaλημερουδια κορτσουδες μου !!!

μπα η Ζζζζ δεν μιλησε για φαι ??? :lol:

Νανουκα μου με το καλό να σου ρ8ει κ το 2 νινι !

Χρυσουλα πολλα κοινα ??? αλη8εια ??? χαμπαρι δεν εχω παρει η ξαν8ια ... αλλά σίγουρα μοναχοπαιδι τον κοβω τον Θανο, άλλο να σου κρατησει καποιος ενα παιδι για λιγο άλλο 2 , η ακομα κ να χεις το ένα μαζι ... Δεν 8α χεις χρονο για σενα καθόλου !!! μπρρρ ανατριχιασα :lol::lol::lol::lol:

εκτος αν τα καταφερνα να υιοθετησω η να ΄΄αναλαβω'' δευτερο παιδακι κάποια στιμγη (γενικα) πιο μεγάλο !

Μαρκερ κάηκε το pc ??? τι του κανες ??? εγραφες μου φαινεται στην άλλη ρόζ συμβουλες και κοκκινησε απο την ντροπη του το πισακι !!! :lol::lol::lol:

αχ σε όλες να κατσει αυτο το τζακ ποτ της μανας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα ναι Τζουλ κάνω αποχή :P:P χα χα

Σίγουρα ντουλάπες και κουζίνα μόνο φτάνουν για σε ρίξουν κρεβάτι απο την κούραση!!!!

Καλό κουράγιο σε όλους!!!

Τι να πω βρε κορίτσια είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα!!!

Κι εμείς περνάμε πολλά ζόρια τώρα τελευταία!!! Ειδικά με την δουλειά του συζ. χάλια!!!!

Τέλος πάντων ελπίζω να πάνε όλα καλά τελικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βδομαδα κοριτσια μου,,αν κ με πολυ κρυο!!!!!

εγω ειχα ολο το σαβ/κο πονοκεφαλο!!!μιλαμε δεν μπορουσα να σταθω πουθενα!!!μια φρικη...επαιρνα 3 φορες τη μερα ντεπον,κοιμομουνα κ ξυπναγα με πονοκεφαλο..

τεσπα πηγα το πρωι οφθαλμιατρο κ οπως το περιμενα δεν ειναι απο τα ματια μου..

το απογευμα παω ωριλα..

πιθανοτατα απο το κρυωμα που εχω 2 βδομαδες τωρα εχω κανει καμια ιγμοριτιδα..

ευχομαι δηλαδη να μην ειναι κατι αλλο πιο σοβαρο!!!!!

κατα τα αλλα καλα..η μικρη ετοιμαζει τους πανω κυνοδοντες κ υποφερει πραγματικα...

το βραδυ ευτυχως εκτος απο ενα γρηγορο ξυπνημα δεν ειχαμε κατι αλλο...

οσο για τη δουλεια...λογικα μεχρι παρασκευη θα με ενημερωσουν..

αν κ δεν πολυθελω να παω..

θα παω μονο για να υπαρχει ενας μισθος ακομα..

δε θελω να μεγαλωσει η αγγελικη με τη γιαγια της...

κατα τα αλλα σας ψιλοδιαβασα..

χρυσουλα πολυ κουλη η αντιδραση του μικρου με το κοιμαμαι μεγαλώνω.

τι γαλα πινει ακομα,σκονη?γτ αν πινει φρεσκο λογικο να τον ξενισει η γευση...

τζουλ εισαι κωλοφαρδη!!!!!

η χαρα που ειναι ρε παιδια??

δε θυμαμαι τι αλλο ηθελα να σχολιασω..

αν κανετε περιληψη για τη σωσω θα με βοηθουσατε πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααα

εμεις απο υγεια καλα,δοξα το θεο.

σημερα συνδεσαμε και το σταθερο,

αν καταλαβατε δεν ειχαμε ιντερνετ,

χτες πρωτη μερα μπηκαμε απο του γειτονα, γιατι πιο πριν δεν μπορουσαμε γκρρρρρ

θελω να πιστευω οτι απο τον αλλο μηνα θα εχω και κινητο :oops::oops: , μας εχει παει πολυ πισω,ευτυχως που πληρωνομαι απο τον οαεδ αλλιως δεν ξερω τι θα καναμε, τεσπα

μου λειψατε :P

εσεις καλα;

σας αφησα στην 30 περιπου σελιδα αν θυμαμαι καλα, δυσκολο να διαβασω τοσες σελιδες, ευχομαι να ειστε ολες καλα......

αντε καλε κοριτσια να κανομισουμε καμια συναντηση, εεε; τι λετε;

καλυψωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ γκρίνια ο δικός μου!!!

δεν ξέρει τι θέλει!!!

σήκω- σήκω, κάτσε- κάτσε μας έχει!!!

ό,τι θέλει μας κάνει!!!

χαχαχα!

αλλά... μετά μας κάνει και κάτι αγκαλιές... τα ξεχνάμε όλα!!!

στην Ανθούλα, είναι ένα αγγελούδι!!!

πολύ υπάκουος!!!

Καλυψούλα, το ιδανικότερο είναι να μεγαλώνουμε εμείς τα παιδάκια μας...

δυστυχώς, πολύ λίγες έχουμε αυτή τη δυνατότητα...

πάντως, εγώ λέω "ευτυχώς που δουλεύει η πεθερά μου και δεν μπορεί να προσέχει το παιδί".

κι ας δίνω το 300άρι κάθε μήνα.

δε λέω, πέσαμε και σε καλή γυναίκα!

αφήστε που και ο γιος της τον αγαπάει πολύ!

τον πηγαίνει βόλτες, παίζουνε ποδόσφαιρο...

είναι φοιτητήςκι έχει χρόνο.

δε λέω, τον αγαπάει πολύ η γιαγιά του!!!

αλλά, δε θα την είχα εμπιστοσύνη...

θα τον τάιζε συνέχεια!!!

και λέει και ψεματάκια καμιά φορά...

σήμερα τον κράτησε μία ώρα (πήγα οδοντίατρο) και του έδωσε 1 μπανάνα, 2 κομμάτια τυρόπιτα και 1 μπισκότο!!!

ήθελε να του δώσει και κρέμα, αλλά ευτυχώς, πήρε τον Πετρή γα να τον ρωτήσει και δεν την άφησε...

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα απο τη δουλεια , συμμαζεψα, ο μικρος καθετα με τον μπαμπα του...

Καλυψω πινει νουλακ απο τον Σεπτεμβρη...σκατουλες.. εκει ειχα εναποθεσει τς τελευταιες μου ελπιδες...

Τζουλια αλλο βασικο κοινο...η αγαπη στο κρασι..!!!!! :lol::lol::lol:

με εχει πιασει καταναλωτικη μανια σε λαθος εποχη..

Χαρα φιλια πολλα..αντε τωρα που ξαναμπηκα και εγω πιο ενεργα...

Μαρια τα πσ τα ξεσκιζεις!!!!

Νανα καλυτερα το 300αρι..οχι τοσο για το φαγητο..γενικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello ladies.

Εμεις καλα, βολταραμε το ΣΚ το ευχαριστηθηκε η Λυδια.Σημερα κοιμηθηκε απο τις 9.Αντε να δουμε τι βραδυ με περιμενει.

Τι κανετε κορες?

Συμπεθερα που εισαι βρε πουλακι μου χαθηκες.Σε πηρα καποια στιγμη στο σταθερο αλλα μου ελεγε παλι οτι ο αριθμος που καλεσατε δεν λειτουργει προσωρινα για τεχνικους λογους.Ο Στεφανακος μου καλα?

Παω να τσακισω δυο τοσταρες και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις τέλειωσε το νησί.

ήταν πολύ καλό!

ετοίμασα γεμιστά για αύριο.

θα τα ψήσει ο αντρούλης.

εγώ έφαγα σαλατίτσα.

έχω βρει κάτι τέλεια χόρτα.

αυτά που είναι έτοιμα κομμένα.

έχει άγρια ρόκα και είναι τελεια!

έβαλα και καβουρόψυχα!

σας αφήνω μικρούλες μου!!!

τα ματάκια μου κλείνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μου κάνετε κούκλες?

Τι να πρωτοσχλιασω? εεεε? Τι?

Εμεις καλα ειμαστε. Χόουμ αλόουν. Ο μπαμπας απο χθες λειπει και γυρναει αυριο. Μας πηρε και αθλητικουλι γκαπ! χεχεχε!

Εμεις με τον μικρο βολταραμε απο δω και απο κει.

Τον σπιντι γκονζαλες το ξερετε? Ε ιδιος!

Κοριτσια εχει γινει επικινδυνος στη βολτα. Τρεχει και δεν τον προλαβαινω με τιποτα ομως!

Τρεχει απιστευτα γρηγορα.

Οπως σας εχω πει κατω μας ειναι το μαγαζι. Για να μη μακρυγορω εχω δωσει ρητη εντολη οτι τα παιχνιδια τελος κατω γιατι ειναι επικινδυνα.Εχει σκαλες εχει ασανσερ για εμπορευμα εχει τελοσπαντων πολλες μα πολλες παγιδες.

Φυσικα με γραφουνε. Η εντοή δοθηκε χθες και σημερα κανονικα επρεπε να ειναι ολοι σουζα....

Επειδη λοιπον η εντολη παραβιαστηκε εγινε πανικ.

Για τη γιαγια μιλαω ετσι? χαχα

Αρπαξα το παιδι και φωαναξα μπροστα σε ολους!

Ουαι και αλιμονο της λεω! Αν παθει κατι τι θα μου πεις? Συγγνωμη? Πες μου! Της λεω..

Ειμαι σιγουρη οτι θα εχουμε παλι τα ιδια. Οποτε αυρο θα κανω μια πολυ σοβαρη κουβεντα μαζι της. ΤΕΛΟΣ.

Κατι λεγατε για γιαγιαδες παραπανω... χαχχαχα

Νανα μου και γω δε κρατιεμαι για 2ο. Αλλα σα σκεφτομαι οτι μπορει να χασω τον ελεγχο και δε θα μπορω να τη συμμαζεψω τη γιαγια που θα θελει να οργωνει εδω μεσα το βλεπω για μετα το καλοκαιρι.

Δεν εντεχω αλλο. Της μιλαω και με γραφει στα τετοια της.

Θελω να εχω παντου τον ελεγχο. Παντου ομως. Οσον αφορα το παιδι.

Τζουλ κερδισες τον πρωτο λαχνο! ΠΟυ να ερχοτανε και οι δικοι μου! Ειναι στο προγραμμα αλλα αργει.

Αμ το αλλο?

Βρηκα ζουζουνι μεσα στο γαλα. Στη σκονη. Δε ξερω αν θυμοσαστε ποιο γαλα πινει ο μικρος. Μη πω εδω ποιο ειναι. Αν θελετε στελνω πμ.

Ξενέρωσα και το αλλαξα σημερα και πηρα αλμιρον στο μπουκαλι. Καλα έκανα? Εννοω για την επιλογη. Απ οτι θυμαμαι το πινουνε Θανος και Βασιλης?

Ξενερωσα σας λεω! ΠΟλυ ομως!

Εχει να κανει με την εταιρεια? Με τον διανομεα? Με το σουπερ? Δε ξερω...

Τραβηξα φωτο εννοειτε. Κρατησα γαλα και μαμουνι. Ολα πακετακι στην εταιρεια.

Νανα εχεις διαβασει το βιβλιο? Εννοω το νησι. Εχει πολυ πραμα η συνεχεια.

Εν τω μεταξυ λες τελειωσε το νησι. Κοιταζω στη τιβι.. Νησι. Λεω τι λεει? Μετα μου ρθε... Οτι παιζεται νωρις σε εσας. χαχα

Σοφη φιλια!

Χρυσουλα τζιφος το κοιμαμαι μεγαλωνω?

Μηπως να του βαζες 1 κουτ ρυζαλευρο στο γαλα? Θα την καταλαβαινε λες?

Παντως την αλλαγη σημερα τη φοβομουν.Λεω θα το πιει?

Μωρε το καταπιε... χαχα

Αα και κατι αλλο. Συμφερει η σκονη ή τα μπουκαλια(αλμιρον)

Αν δε σας κανει κοπο πειτε μου ποσα γρ ειναι η σκονη.

ΚΑι τελος η σκονη μυριζει βανιλια?

Αυτα τα λιγα.

Ευχαριστω. χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...