Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΑΡΕΣ @ ΜΑΝΑΡΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο21


Recommended Posts

αντιβιωση κ κολλυριο ΞΑΝΑ !!! και βλεπουμε

Ντομ σταματα να είσαι τόσο αγαθή παιδι μου ... εσυ και η Καντυ Καντυ :lol::lol::lol:

αυτη μου 8υμιζεις , κ η Σωσω ωρες ωρες

Να σας ενημερωσω λοιπον οτι στους doc without συνορα ανακαλυψανε Μαυρη τρυπα 2 εκ. ευρω !!! :o:o:o που πηγαν τα φράγκα οεο ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ο τρελος ο αντρας μου ,ηρθε Βολο μετα απο μενα κ το αφησε στο λιμανι...

αφου δεν εγινε κ τζετ σκι να φτασει τουρκια παλι καλα...

σημερα πηγα την Αγγελικη στο παρκο κ εκει ηρθε ενα αλλο κοριτσακι το οποιο ειναι λιγους μηνες πιο μεγαλη κ χτυπαει!!!!

την καιμενη την δικια μου ,την τσιμπαγε κ της τραβηξε τα μαλλια ...

ασχημο πραγμα αυτο...εχουνε λεει πολυ προβλημα ολο ετσι κανει αυτο!

αυριο θα αφησουνε ενα φωκακι ,το φροντισανε ,το ταισανε ,κ τωρα ηρθε η ωρα για την απολυτη ελευθερια! μακαρι να εχει λιακαδα οπως κ σημερα να παμε να το δουμε...

καλα τι φεγγαρι εχει εξω βρε κοριτσια πανσελινος!!!!λες κ εχει αναψει ο θεος προβολεα ειαναι ,πολυ φωτεινη νυχτα!!!!!!!

καλε ελα στην Αλοννησο!!!!!!!!!!!!! φροσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρλα σας επιασε παλι βλεπω βραδιατικα...

καλα καμια σας δεν κανει σεξ?δεν καθοσαστε καλε στους αντρες σας?

κ καλα η ντομ γκαστρωμενη γυναικα με την κοιλια τουρλα...

αντε κ η φροσω συγχωρειται αφου κοιμουνται ολοι μαζι!!!!

εσεις οι υπολοιπες??

μαρκερ εσυ μου φαινεται δινεις συμβουλες μονο!!χαχα πες κανα περιεργο να κανουμε να ξεφυγουμε απο τα κλασσικα!!!

τζουλια μου παλι μπεκριλικια ονειρευεσαι???

πες ποτε κ αφηνω τη μικρη στην πεθερα κ ερχομαι να παμε για κανα ουζο....

αλεκα 123 παλι καλα που δεν ησουν στην ιαπωνια!!!φτου φτου!!ακου τσουναμι!!!!

θα ερθω εγω καλε το καλοκαιρι...αχ μακαρι ..αλλα ειναι μακρια ρε γμτ.

ρε παιδια οντως που ειναι η χαρα??μηπως της κοψανε κ το σταθερο?? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχ καλα λεει η Καλυψω , εδω μεχρι την μανα μου παω 30 ωρα και αρχιζει κ ορίεται !!!

Καλυψω 8α κανονισουμε ρε απο βδομαδα εννοειται .

καλε διαβαζα οτι το παιδι της αυριο 8α φαει φωκάκι ... δεν παω καλα.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα!!ναι ντομ,ξεχωριζε το κοτοπουλο μεσα στο στομα,οταν ηταν πιο μικρος.ασε,τωρα περνει το μικροφωνο της ξαδερφης του το κραταει μπροστα στο στομα του και μας τραγουδαει,παει στον τοιχο και μετραει(και καλα)και μετα γυρναει μας κοιταει και γελαει.παιζει ενα δυο κοκκινο φως με το μυαλο του.αυτα τα μαθενει απο την ξαδερφη του που ειναι 6 χρονων,ζωγραφιζουν μαζι και ερχονται και μου λενε κοιτα και μου δειχνουν τις ζωγραφιες τους κ οταν τον λεω τι ωραιες που ειναι γελαει.πιανει την μεση της και κανουν τρενακι,τρελοκομεια!!!!!!λιοπον ο μικρουλης που πηγαμε ειναι 2,200 ειναι διαγωνια δεν εχει παρει ακομα θεση,ειναι μεγαλουτσικος λεει ο γιατρος,γιαυτο θα δουμε ποσο θα γεννηθει,ειχα πιεση 14 με 7 κ μου ειπε να την ελενχω κ να τον παρω τηλ.θα γεννησω κοντα στην πρωτομαγια,μπορει να ειναι κ τελη απριλιου ειπε,αναλογα ποτε θα εφημερευει η κλινικη του(στο νοσοκομειο ξεγενναει ο γιατρος μου)και θα μας παρει τα ιδια λεφτα που πηρε και στην προηγουμενη γεννα.α ντομ εγω 27 εβδομαδων οταν ημουν ηταν 1531γρ.γερα να ειναι ας γεννηθουν με το καλο!!!α μου ειπε οτι επειδη φαινεται οτι θα ειναι πιο μεγαλος απο τον αλλον θα με κανει πιο μεγαλη τομη στην καισαρικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: Καλυψώ και Τζουλ δώσατε ρεσιτάλ!!!! χα χα χα

Εσύ βρε Τζουλ τι έχεις πάθει και όλα τα διαβάζεις περίεργα μήπως σεξ τρως καλά κι έχεις αδυναμία ?

χα χα χα χα χα :roll::roll:

Ωραιο φεγγάρι εχθές ε? πραγματικά!!!

Αντε καλημέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

ωραία περάσατε χθες!!!

διαβάζω doc without σύνορα... λέω κανένα συγκρότημα θα θα είναι...

διαβάζω πιο κάτω... έλλειμα 2 εκ...

τι σκατά, λέω...

τι μας νοιάζει α έχασε λεφτά το στγκρότημα...

γιεαι σου ρε Τζούλια!!!

Φρόσω, μπράβο στο ζευγάρι!

χαρά στο κουράγιο τους που κάναε τόσες προσπάθειες!!!

να πω την αλήθεια, κι εγώ τον συμπαθούσα τον Ασκητή...

μας τα λες και γελάμε... αλλά όταν ζεις και πρέπει να καθαρίσεις, είναι διαφορετικά...

πώς έφυγε η ψαρίλα;

σήμερα θα τον πάει για κούρεμα...

μεγαλώσανε πολύ τα μαλλάκια του, αλλά δε θέλω να τον κουρέψω... θα πεταχτούν τα αφτάκια μας!!!

χαχαχα!!!

έχει μύξες.

του αγοράσαμε το πιάνο!

τρελάθηκε από τη χαρά του!!!

κάθεταθ στο σκαμπουδάκι, παίζει και τραγουδάει στο μικρόφωνο!!!

χαχαχα!!!

Τζουλ, πηγαίνω βόρεια Ελλάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...

τελος αυτο ηταν..το βραδυ θα παιξει Κομαμαι μεγαλωνω...και ας μην ξυπναει απο πεινα...

κοιμηθηκε στις 9.30 ξυπνησε στις 2.30 εφαγε κα;ι μετα ορθιος στις 6!!!!!και εγω αδιαθετη κομματια με οικτρο πονοκεφαλο χθες απο τη δουλεια...

Νανα αντε να μην τα παρω κα με τον προϊσταμενο σου...αν δεν ξερει τον Μπαμπινιωτη πες του να το ψαξει σε κανενα google...

Φροσω χαρα στο κουραγιο της κοπελας..παντα γερό το παιδι τους και παντα ευτυχισμενοι..

ο μικρος ψηλος ειναι τωρα..στο μελλον δεν ξερω πώς θα παει...

στις εξετασεις φυσικα απετυχα..πηραν 6 μονο και εγω ημουν 14..ελεγα να ξανδωσω του χρονου αλλα βλεπω οτ πλεον και οι δασκαλοι δεν πανε καλα..με τη δουλεια μου ειμαι πολυ καλα..ειδικα μετα το ποσοστο που οηρα στο φροντ αλλα σκεφτομαι τι θα γινει οταν θα παει ο μικρος σχολειο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

πωπω καλε τι ωρα μπαίνετε;

καλυψω μου - τι σεξουαλικο θες να σε πω

τι ασκητιδες και μλκιες

εδω doc marker :lol:

σημερα δωσανε ρεσιταλ

απο τις 6:30 ορθιοι ρε γμτ μου

ολα το σκ τα κανουνε

μετα ουτε να δει τα φρουτα

ουτε να δει το γιαουρτι

ηπιε γαλα και κοιμηθηκε :evil:

τον εβαλα και τιμωρια

ρε γμτ μου τσαντιζομαι - και δεν τον πιεζω να φαει και ουρλιαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε γλωσσοκοπάνες!

Αποθεωθήκατε πάλι!

Τι να πρωτοσχολιασω?

Καταχας μπραβο στο ζευγαρι που απεκτησε το μωρακι! Ολα απο δω και μπρος να τους πανε ροδινα! Και να αποκτησουν και 2ο!!!!!!!!!!! Δεν υπαρχουν λογια! Τι να πω!Ποσο κουραγιο να εχει αυτη η γυναικα! Μπραβο τελικα ανταμειφθηκε!!!!!!!!!!!

Μαρ πάρε τους ξινο που σου λενε και τα κοριτσια. Αυτος γινεται χυλος. Ο άλλος ειναι πιο σκληρος και μοιαζει με πλιγουρι πιο πολυ. Εγω μεχρι και ταμπουλε εχω κανει με γλυκο τραχανα.

Και μενα φτιαχνει η γιαγια μου αλλα φετος τον εφτιαξαν οι γονεις μου με τις οδηγιες της γιατι δε μπορουσε μονη της.

Ο Διονυσης εφαγε ολο το χειμωνα εναν τενεκε μονος του! Χωρια τις χυλοπιτες! Και αυτες σπιτικες!

Τον τραχανα τον κανω με κοτοπουλακι ή γαλοπούλα με καροτο, ντοματακια και κρεμμυδακι. Καμια φορα βαζω κοκκινη πιπερια.

Τα πουλερικα απο το κτημα του παππου και τα ντοματακια τα εχω βαλει καταψυξη απο το προηγουμενο καλοκαιρι.

Κρεμμυδακια απο το κτημα παλι.

Πιπεριες απο βασιλοπουλο. χαχαχα

Οχι ενταξει ειμαστε τυχεροι στο θεμα φαι. Ολα απο κηπους κλπ. Χωρια τα αυγα...

Τα καλα της επαρχιας.

Μη πω για τα ψαρια που τρωμε. Παει και ο κουνιαδος μου και ψαρευει. Αλλα βρισκουμε και απο αλλου φρεσκοτατο.

Σημερα εδω βρεχει! :(:(:(:(:(:( Ελεος! Και χθες ητανε καλοκαιρι!

Βρεξε βρεξε! Που θα παει! Ερχεται το καλοκαιρι!

Χθες παντως πρωι απογευμα εως τις 10 εξω! Αααα το φχαριστηθηκαμε! Επεσε ξερο το μωρο μου μετα! ΚΑι γω μαζι!

Τι εχετε Αλεκα σημερα? Φωκακι με μπάμιες? χαχαχα

Νιουμαμα μια χαρα τα νινια σου! Μεσα -εξω!

Αντε φτανει ο καιρος!

Για πειτε... Περναει πιο γρηγορα απ'αοτι την πρωτη φορα?

Το φεγγαρι εχει ερθει πολυ κοντα στη γη και αυτο εχει να συμβει απο το '93. Τελειο? Νομιζω σημερα ειναι το αποκορυφωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες να δοκιμασω και ξινο μηπως τους αρεσει πιο πολυ;

το θεμα ειναι ποση ωρα να τον βρασω - σκεφτομαι μηπω δεν τους αρεσουν τα γρομπαλακια που εχει μεσα

μηπως να τον αλεσω μετα;

περιπου 30ωρα τον βραζο

τον εφτιαξα και οπως εγραψε η ντομ αλλα τιποτα

εδω σας λεω δεν τρωνε την ανθος παρα μονο την σοκολατα και αυτη μισο πιατο ο καθενας

μονο η φαριν και η φαιν-μπισκοτο τους αρεσει

και το γιαουρτι το κοβουν σιγα σιγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαρακι

αρχικα δεν θα αφηνα το σκυλι κοντα σε μωρο παιδι

ειχα σκυλι

αλλα δεν θα μπορουσα να βαζω το παιδι για υπνο και να μυριζει σκυλιλας

τωρα εαν το ειχαμε σε αλλο σπιτι - νομιζω οτι θα το αφηνα να παιζουν μαζι

γιατι οχι

στην αρχη με προσοχη και μετα μαθαινουν νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α να διαβαστε δω για το φεγγαρι http://www.nooz.gr/science/airio-to-pio-megalo-feggari-ton-teleutaion-xronon

Μαρκερ ευχομαι μια καλη και φαγανη μερα να εχετε!

Ο γλυκος που ειναι σκληρος θελει πολυ ωρα. Ο ξινος τιποτα σχεδον. Εμας που ειναι σπιτικος ποσο? 5 λεπτα?

Δες ποσο θα γραφει πανω στη συσκευασια.

Μπορεις να το περασει μια απο το μπλεντερ. Και γω το κανω γιατι δεν του αρεσουνε και του δικου μου τα πολλα γρομπλακια... :shock: αμαν!

Αλλα τι κανω? Αλεθω το μισο. Το αλλο μισο κανονικα και μπερδευεται! χαχαχα! Σου τη εφερα λεω παλι! χαχαα

Κανετο με ντοματουλα. Με τυρακι νομιζω και γαλα σου ειχε πει η ντομ. Κανε το με νερακι και ντοματουλα και βαλε λιγο φετουλα αν θες μετα. Ή και καθολου.

Ποσο πηχτο εσυ ξερεις πως τα τρωνε τα παιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙα φορα ο Διονυσης επιασε ενα μαλτεζακι απο το τριχωμα και το κουναγε περα δωθε! χαχαα! Εγιναν αχωριστοι φιλοι απο τοτε! χαχαα! Μιλαμε για αγαπες. Θελω να οω ειμα;ι χαλαρη σε αυτα τα θεματα. Μη νομιζετε... Αλλα φοβαμαι τα πιτμπουλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα μου, τσίτα σε βρίσκω!!!

και δεν το συνηθίζεις!!!

δοκίμασε το καμιά βδομάδα και βλέπεις...

καλή η σωστή διατροφή των παιδιών μας, αλλά και η ηρεμία μας θέλει προσοχή!!!

πολύ καλά τα πήγες με τις εξετάσεις, απλά πήρανε λίγα άτομα.

τώρα που είπα πήρανε...

αυτού του τύπου τα ρήματα τα γράφω έτσι...

ο προίστάμενός μου μου τα διορθώνει και τα γράφει "πήραν" πχ...

χωρίς το ε στο τέλος.

γιατί έτσι θέλει.

νομίζω οτι όπως το γράφω εγώ είναι πιο σωστό;

τι έχετε να πείτε κυρία;

Μαράκι μου έβαλες ιδέα να φτιάξω γαϊπατζάχ!

το ξέρει καμία;

ο δικός μου έχει μειώσει πολύ το φαγητό.

μη δει κουτάλι... κάτι παθαίνει...

θέλει να τα πιάνει όλα με το χέρι!

το θέμα είναι οτι έτσι τρώει ελάχιστη ποσότητα συνεχώς ακούω έαν "μαμ"!!!

είναι και πολύ ιδιότροπος τις τελευταίες μέρες...

λέτε να είναι δόντια;

χαχαχα!!!

τι να σε πω ρε Μαράκι...

εξαρτάται...

εγώ δε θα είχα πιτμπουλ κατ' αρχάς...

αν το ήθελε ο άνδρας (ο οποίος θέλει σκύλο), και γεννούσα, θα το έστελνα στην πεθερά.

αν, όμως, ήμουν από τους ανθρώπους που λατρεύουν τα σκυλιά, θα προνοούσα να διαμορφώσω την αυλή μου με τρόπο που μπορεί να φιλοξενίσει τον σκύλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!!

περιμενω να ερθουν να μας παρουνε για το φωκακι που λεγαμε.....

η Μαρια ρυθμικη τελιωνει σε ενα μισαωρο...η Αγγελικη εφαγε μπισκοτα κ εκανε παλι χαλια το χαλι...τα νευρα μου...γιατι σκουπιζα ?????

Μαρακι εγω με το σκυλακι ,θα το επετρεπα μονο εαν ειμαι κ εγω εκει μπροστα...κ εαν ηταν μικρο δλδ κουταβακι ...τα φοβαμαι πολυ αυτα τα σκυλια...

εμεις ειχαμε μολοσσο!!!! πεθανε πριν γεννησω την Αγγελικη απο γεραματα...με την Μαρια επαιζε λιγο αλλα ηταν σαν γαιδουρακι μπροστα της :lol:

Α! το κακο με τα πιτμπουλ ειναι οτι εαν δαγκωσουνε δεν ανοιγει το σαγονι αμεσως ...ασφαλιζει κ εκει γινετε η ζημια ...νομιζω

αλλα μπορειτε να παιζετε ολοι μαζι , δεν θα γινει τιποτα ....

καλοκαιρακι εδω 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια τραχανας...στην κατσαρολα βαζεις νερο λιγο βουτυρο και ελαχιστο αλατακι, μολοις βρασει το νερο βαζεις τον τραχανα , τον βραζεις 1 ωρα και οποτε χρειαστει προσθετεις νερο, μολις τον δεις να χυλωνει ριχνεις τυρακι και ετοιμος..ουτε μπαλακια ουτε τιποτα!!!!καλη τους ορεξη!!

Νανα εχεις δικιο αλλα ειμαι κουρασμενη και εχω εξουθενωθει να ξυπναω καθε μερα απο τις 6..

στον πηραν εχει δικιο ο προϊστ..το ε στο τελος ειναι στα πλαισια του ιδιωματος...

Μαρακι συμφωνω απολυτα για τα καλα της επαρχιας στη διατροφη ---το συγκεκριμενο σκυλι ουτε κατα διανοια...ανατριχιαζω και μονο που το φερνω στο νου μου...απο φοβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε γαμωτο πιστευω οτι ακομη και πανω στο παιχνιδι χωρις κακη προθεση μπορει να βλαψουνε ενα μωρο...

Εχω πολλα παραδειγματα απο κοντινα προσωπα.

Καλα αυτο με τα σαγονια. Τη ξαδελφη μου τη δαγκωσε πιτμπουλ. Ηρεμο,φιλικο του γειτονα. Η ξαδερφη μου ειχε τοτε ενα ντοπερμαν. Οποτε καταλαβαινετε λατρεια με τα σκυλια γενικως. Της ειπανε οτι μαλλον μυρισε το αλλο... Μαλλον.

Την αρπαξε απο το μπουτι γιατι τελευταια στιγμη σηκωθηκε ητανε χαμηλα ητανε διπλα στον λαιμο της. Του σπασανε απο τις κλωτσιες για να την αφησει 3 πλευρα. Εχει ακομη τις τρυπες.

Χωρια τη λαχταρα ενα σωρο εξετασεις. Και ειχε και αιμορραγια και φοβηθηκανε σε 1η φαση για αρτηρια. Παναγια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το είδα το βίντεο και δε μου άρεσε...

τρόμαζα κάθε φορά που έβαζε το χεράκι του στο στόμα του σκυλιού!

καλά ε... είμαι πολύ νοικοκυρά!!!

χαχαχα!

καθάρισα το αυτοκίνητο μου!

έπλυνα αυλή...

έβαλα ηλεκτρική 2 φορές

:shock::shock::shock:

μαγείρεψα (μπιφτεκάκι με πληγουράκι)

πήγα και την πεθερά στην αισθητικό να κάνει το μουστάκι της!!!

χαχαχα!!!

ο μικρός βρήκε τη χαρά του στην αυλή με τα νερά!!!

έκλαιγε με ληγμούς όταν τον βάζαμε μέσα...

μου το χάλασες ρε Χρυσουλάκι!!!

χαχαχα!

αυτό γίνεται σε όλα τα ρήματα τέτοιου τύπου;

πάντως, μας είχε πει η φιλόλογος μας στην 3η λυκείου οτι το σωστό είναι το πήρανε...

ό,τι να 'ναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑχαχα! Και γω το ηξερα με το ν στος τελος! χεχεχεχε! Θα μου βαλετε αριστα κυρια?

Σπασικλακι! χαχαα

Γεια σου ρε νοικοκυρουλα χαρωπη!

Η πεθερα το στριβει το μουστακι? :oops::oops::oops::oops::oops::oops: χαχαχα

Και ο δικος μου μετα νερα αλλο πραμα! Τις προαλλες εκλαιγε γιατι ηθελε να βουτηξει στη θαλασσα στη παραλια εδω στη χωρα! χαχα Οτι να ναι!

Καλα εδω σπιτι μη δει να καθαριζω βεραντα! Φοβαμαι μη γλυστρισει ομως...

Εγω σημερα εκανα χυλοπιτες μοσχαρι για το μωρο εμεις κουνουπιδι γιαχνι. ΠΟλυ νοστιμο το τρωνε πολυ εδω.

Αλλα μαλλον το βραδυ θα ερθει ενα ζευγαρι για φαγητο και θα φτιαξω κατι σε ζυμαρικο. Μπορει αυτο με τις γαριδες που ειχα κανει προχθες.

Καιιιι εκανα και κέηηηκκκκκκκκκκ! Ναιιιιιιιιι!

Με κακάο. Μιλαμε βγηκε θεικο...

Γιατι το εκανα με λουρπακ! χαχαχααα!

Τι νοστιμια!

Λάιτ πολυ! χαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • αν χρειαστείς κάτι άλλο μου λες!
    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...