Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΑΡΕΣ @ ΜΑΝΑΡΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο21


Recommended Posts

πΡΙΝ ΛΊΓΟ ΧΛΑΠΑΚιασα 3 φρυγανιες (οι τελευταιες ητανε) και στην τελευταια διαπιστωσα ότι ειχα... σκουληκακι :?:shock::shock::shock:

καταλαβαινετε οτι μου ρχετε να τα βγαλω ε ???

*-:)*-:)*-:) Πιες μια κουταλιά ξύδι! :-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s Δε κανω πλάκα! [smilie=brushteeth.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μλάκα δε κανω πλακα!

Σοβαρα μιλαω!

Είναι κάτι σαν εξιλίριο. Το χρησιμοποιουσαν οι αιγυπτιοι...

Αλλα και στις μερες μας ειναι γνωστο οτι λειτουργει σαν αντιδοτο.

Οταν λες το τακτοποιησες? Εκανες εμετο? [smilie=puke.gif][smilie=puke.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να μπω ενα γρηγορο γεια κ μεχρι να σας διαβασω περασε μια ωρα..παρλαπιπες..

ισμηνη καλη επιτυχια..

χρυσουλα εγω θα σου πω μονο αυτο:η αγγελικη κοιμηθηκε στις 10 χτες βραδυ,ξυπνησε στις 8 για γαλα!!!!κ ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 10!!!εσπασε καθε ρεκορ!!!κ μονο με 3 κοφτες κουταλιες κοιμαμαι μεγαλωνω!!!!

καλε δεν σε πιεζω..καθε μανουλα ξερει τι ειναι το καλυτερο..

απλα εμενα με εσωσε!!!!!!!!!!!!

κ εγω πριν το βραδινο γαλα κατα τις 8 της δινω λιγη σουπιτσα η τραχανα..

κανει θαυματα!!!

τζουλ απο την αλλη βδομαδα να βρεθουμε.ακομα ο λαιμος μου ειναι κλειστος.

σαν τπν βαγγελη τον φορτηγατζη μιλαω..

μαρκερ κ εγω ειχα την απορια τι εβλεπες στην ερτ3!!!

σοφακι γτ ρε τετοιο παρτυ??????

φιλια παω να κανω τη γυμναστικη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου.

Τι κανετε?εμεις καλα.Η Λυδια παιζει και εμεις πινουμε καφε.Βρεχει σημερα εδω.Οχι πολυ αλλα μας χαλασε την βολτα.Ευτυχως ΣΚ δεν δουλευει ο μπαμπας μας και θα βολταρουμε.

Τζουλια κρεατακι με φρυγανιτσες? :lol::lol::lol:

Καλυψω ειδες?Ειδες και'συ μια ασπρη μερα.Επιτελους!

Νανα το τελειωσες το φωτιστικο που εφτιαχνες?Που το θυμηθηκα ε? :shock:

Σωσω που εισαι?Χαρα?

Ισμηνακι χαθηκες και'συ.Αντε καλη επιτυχια με την εργασια σου.Ελπιζω και το Ιολακι μας να μην ειναι ακομα αρρωστο.

Ντομ θεα τι κανεις?

Καλε Μαρακι 78 δεν ηξερα οτι εχεις διασυνδεσεις με τον διαιτολογο της Μενεγακης.Προχθες χαζευα φωτο και τον ειδα.Πριν καταλαβω οτι ειναι αυτος νομιζα πως ηταν ο αντρας σου. :lol:

Επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα συνταγη τραχανα, σελ.35 παρακαλώ.

Εγραφα στη Μαρκερ πώς να τον φτιάξει.

Τζούλια η τρελοζακυνθινιά θα σε στείλει, όχι το σκουληκάκι.

Αλλα καλα σε ρωτησε, πώς το τακτοποιησες δηλαδή;;;

Μα ρε Μαρακι, το αιγυπτιακό ελιξίριο πολύ μου άρεσε!

Μήπως μπανιαρεσαι με σαπουνι Κλεοπατρα!

Μαρκερ εξακολουθείς να αποφεύγεις να πεις τι εβλεπες στην ΕΤ3;Βρε μηπως ειχε δικιο το Μαρακι;;;

Σοφη καλά είμαι. Κούρεψα τον Μπιλακο σημερα.Αντρακι σωστο, όταν ειναι φρεσκοκουρεμενο.

Πού ειδες παρακαλω τον Παπαλαζαρου σε φωτο με το Μαρακι;

Εγω δεν εχω δει τιποτα!Και δεν ξαναλεω τιποτα για φωτο βαφτισης!

Θα τον δω φανταρο, παει και τελειωσε!

Νανουκα δεν ειπα εγω στην παιδιατρο τιποτα για το γιο μου, εκεινη μου ειπε οτι ειναι γεροδεμενος! :D

Μαρκερ Βαγκ μια απορια που εχω καιρο.

Η Μαριαννα με ποιον ειναι λογοδοσμενη;Με τον Στελιο ή τον Νικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έκανα ότι το εικονιδιο της μαριας69 :lol::lol::lol::lol::lol:

αντε να βρε8ουμε Καλυψω απο βδομαδα !!! γουσταρω !!! :D

η Σωσω μου ελειψε πολυ ... το ομολογω...

να τωρα σοβαρά ρε κοριτσια , δεν 8α γουσταρατε να είμασταν σε ενα μεζεδοπωλειο με τα κρασιά μας ( :oops::lol::lol: ) , τα ουζα μας και τα μεζεκλικια μας , μονο γυναικες και να ξεκατινιαζομασταν ???? (οχι πως δεν το κανουμε κ τωρα ... αλλα λεμε ρε παιδι μου ...) :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαι μέσα για τα μεζεκλίκια!!!

χαχαχα!!!

πω πω ρε σόφη... στη σκέψη μου είσαι;

ανέβαινα πάνω και πήρε το μάτι μου το φωτιστικό και σκέφτηκα: "κάποια στιγμή πρέπει να το ολοκληρώσω..."

χαχαχα!

μου έστειλε μήνυμα η aegean για προσφορές πτήσεων μέχρι τον ιούνιο.

τέλη ιουνίου θα ερχόμασταν και θα γυρνούσαμε Ιούλιο.

να πάμε τις βρίσκω πολύ φθηνές!

να γυρίσουμε είναι πανάκριβες!

λέτε να βγάλω τις πρώτες και να περιμένω για τον γυρισμό καιμιά προσφορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας

αρχικα μου

με ρωτατε χωρις να ειμαι μεσα

εμ το χασατε!!!!!

καλα να παθαιτε

ηταν μια εκπομπη με μια αμερικανιδα δημοσιογραφο εγκυο που εκανε ρεπορταζ για τις εγκυους - την αγορα εγρασιας - τα προβληματα εγκυμοσυνης και τις μεθοδους γεννας

αχ τι ωραιο που ηταν

εδειχνε γεννα στο σπιτι στο νερο - ολη την διαδιακασια

καισαρικη με τον μπαμπα μεσα

φυσιολογικο τοκετο\

τεχνητη

κλπ

πολυ καλη σας λεω

3ον σημερα εχουν φαει τον κωλο τους ολο το απογευμα

4ον παλι σημερα δεν θελανε τον τραχανα

μηπως ειναι μλκια ο τραχανας που τους πηρα;

τον γλυκο τραχανα της βλαχα πηρα

τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello girls!

Πάω για ύπνο σε λίγο. Νυστάζω...

Τζουλ μπλιαχχχχχ. Πού ήταν μέσα ή πάνω κι αν ήταν μέσα ποια μάρκα ήταν να μην την πάρω;

Γεια σου Ντομ με τον άνδρακλα :D !

Χρυσούλα 25!!!!! :shock: νούμερο! Πλάκα με κάνεις; Τί νούμερο θα φοράει στα 18; 49;

Φέρτον εδώ να κάνουμε ομάδα μπάσκετ. Μας λείπει ένας παρακαλώ. Ας είναι και για πλέι μέικερ πιο κοντός.

Σας είπα οι δικοί μου λατρεύουν και τη σπανακόπιτα. Τους φτιάχνω μόνη μου για να ξέρω τί βάζω.

Τρελαίνονται. Μέχρι να ψηθεί, κλάινε, ουρλιάζουν. Ευτυχώς που έχω φούρνο ψηλά εντοιχισμένο, θα είχαν μπει μέσα.

Το μεσημέρι που γύρισα τί να δω :shock: ;

Είχε πάρει ο αντ. ψάρια από τη λαϊκή, προφανώς άφησε τις σακούλες στο πάτωμα και είχαν πάρει ο καθένας από ένα ψάρι και έπαιζαν ξιφομαχίες. :((~x( .

Καλά τους κόβω χειρότερους από το δον.

Αυτό το παλιοτομαράκι πάει το χρ. στη λεκάνη του την ανοίγει κι αυτός βουτάει τα χέρια μέσα.

αχ βαχ....

Ισμήνη τί δουλειά θα κάνεις; Για το διδακτορικό;

Χρυσούλα ήθελα να σε ρωτήσω με τις εξετάσεις τί έκανες;

Η σωσώ και η Χαρά πού είναι; οεο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε Μαρκερ

και γω βλάχας δινω τραχανα ... γουστα ειν αυτα ...

τι βλεπω ? σε άλλο θέμα κάνεις και τον ''Ασκητη'' ??? :lol::lol::lol:

λογικα το ντοκυμαντερ 8α το χει κ στο ιντερνετ ρε οποια 8ελει ;)

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΙΑ ΕΤΣΙ ??? ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΧΑΛΑΖΙΟ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o

ΦΡΟΣΩ σπανακοπιτα τρωει κ μενα πολυ !

μπα το ντουλαπι μου 8α φταιει , δεν μπορει , μια ζωη ελιτ αγοραζω ρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2ο θεμα περικαλω

καλα χρυσουλα απο τωρα ειναι μπασκεμολιτσας

μπραβο ρε θηριο - πωπω αντρακλας

ισμηνη μου αν και δεν ξερω γιατι - μαλλον το εγραψες αλλα εν το ειδα

καλη επιτυχια οτι και ναναι

Φροσω μου σκεψου το αλλιως

μπορει να θελουν να γινουν ψαράδες!!!! :lol:

ελπιζω να μην εφαγαν κανα λέπι

σπανακόπιτα εε;;

εγω μεχρι τυροπιτα εχω δωσει

ζουλια μου

απο Ασκητικα αλλο τιποτα

στο σεξ δεν υπαρχουν πιστευω πρέπει

κατι πιστευω κατι βρισκεις να γινει ενδιαφερον

τωρα εαν γουστραρει ο αλλος περιεργα

εαν μπορεις να εκτελέσεις γιατι οχι

εαν μπορεις λογικα υπαρχει συμβιβασμος!!

εε τι λετε κανω για διάλεξη

θα βγάλω κανα φράγκο;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Τζούλια! Δεν μπορείς να κάνεις κάτι να το προλάβεις τώρα στην αρχή;

Τραχανά εμένα τον ξινό τρώνε με φέτα μέσα.

Δεν σας είπα. Έμαθα κάτι πολύ ευχάριστο σήμερα.

Ο γιος ενός πολύ φιλικού ζευγαριού των γονιών μου απέκτησε σήμερα το πρώτο του παιδί

μετά από προσπάθειες 13 ετών. Έμενε έγκυος η κοπέλα αλλά τα έχανε μέχρι τον 5ο μήνα.

Προτελευταία προσπάθεια με εξωσωματική είχε γεννήσει τρίδυμα. Έζησαν ένα μήνα στη θερμοκοιτίδα

και κατέληξαν και τα 3 :( .

Μετά έχασε την ημέρα του β επιπέδουν δίδυμα και εκεί που τα παράτησαν ξαναέμεινε έγκυος φυσιολογικά και σήμερα κρατάνε το αγγελούδι στην αγκαλιά τους!

Αυτή η κοπέλα κι αν είναι ήρωας έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκερ 8α κανει 8εραπεια , πηρα πριν γιατρο

Φροσω όντως Ηρωιδα ρε !!!!!!! αυτα κ αν ειναι προβληματα , τελος καλο όμως !!! παντα χαρες να εχουνε !!!

Στον ασκητη δουλευες ??? χαχαχαχαχαχ τον έχω λιγο βαρεμένο ... δεν σου κρυβω... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φροσω ...δεν παιζει ...αυτο με τα ψαρια ! :lol:

το αλλο με την λεκανη της τουαλετας το εχουμε κανει κ εμεις :oops:

μαρκερ κ εγω σημερα τετοιο τραχανα εδωσα κ εφαγε δυο πιατα :o

δυστοιχος δεν μπορεσε να κανει η γιαγιακα μου ντοπιο σπιτικο για φετος

σας ειπα ..παει το μηχανακι μου ....πριν καιρο ειχαμε κακοκαιρια κ νοτιαδες ,δλδ κατι σαν μινι τσουναμι...ολοι οι θαλασσα βγηκε κ επιασε στερια ...πηγε κ απο ενα παρκιν πηρε 2-3 μηχανακια κ μερικα αμαξια κ τα εκανε μια μαζα μια ψυχη.. το μηχανακι μου ηταν εκει!τωρα δεν περνει μπροστα ...θα κανει ο μαστορας μια προσπαθεια ,μεχρι 300ευρο δινω...εαν θελει πιο πολλα ...πετατω καλυτερα λεει...

εχει περασει καιρος κ ακομα σταζει θαλασσινο νερο....

τζουλ στον παιδων!αυριο κοιολας!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκερ 8α κανει 8εραπεια , πηρα πριν γιατρο

Φροσω όντως Ηρωιδα ρε !!!!!!! αυτα κ αν ειναι προβληματα , τελος καλο όμως !!! παντα χαρες να εχουνε !!!

Στον ασκητη δουλευες ??? χαχαχαχαχαχ τον έχω λιγο βαρεμένο ... δεν σου κρυβω... :mrgreen:

Αν τον έχεις για λίγο καλά είσαι... :lol:

Δεν θα ομιλήσω διότι είναι δημόσιο το σάιτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρόσω πώς είναι από κοντά;Γιατι φαινεται πολύ συμπαθής.

Τον συμπαθησα περισσοτερο οταν ασχοληθηκε με την πολιτικη και τα παρατησε γιατι δεν άντεχε.

Σκεψου τι ρεμουλες εβλεπε ο ανθρωπος και απηυδησε!

Μπράβο στη φίλη σας που γέννησε!Μπραβο η κοπέλα, δεν το έβαλε κατω!Μετα απο τοσες στεναχωριες ο Θεος της χάρισε την ευτυχία.Αγόρι ή κορίτσι;

Ρε συ τι γελιο με τα ψαρια!Αλλα φανταζομαι σοκ οταν ειδες το θεαμα.

Καλα κι αυτος ο χριστιανος κατω τα αφησε;Δεν τους τα εδινε κατευθειαν στα χερια;

Μαρκερ εγω εχω σπιτικο τραχανα απο την πεθερα, δεν ξερω να προτεινω μαρκα, αλλα εχει μια προτιμηση στον ξινο!Μήπως να δοκιμαζες κι αυτον;Πώς τον μαγειρευεις;

Τζούλια αν ηταν το ντουλάπι δεν θα έβρισκες νομιζω σκουληκια αλλα μαμουνια.

Δε νομιζω να φταιει η μαρκα.Κι εγω ελιτ παιρνω, μαλλον έτυχε.

Τι θεραπεια θα κανει;αντιβιωση;

Συμπεθερα παει το μηχανακι...παει...τι μαρκα ηταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο στο ζευγαρι που εχει νινακι τωρα!

εχουμε πολυ δυναμη εμεις οι ανθρωποι τελικα!

σημερα εκανα αιτηση για να ειμαι στην απογραφη κατοικων που θα γινει σε λιγο καιρο...

δεν ξερω ,πως θα ειναι ...κ αν με παρουνε ,

εχει κανει καμια σας κατι τετοιο????

ο αντρας μου λεει οτι θα μαθω κ τους Αλοννησιωτες ,γιατι τωρα ξερω ονοματα αλλα δεν ξερω φατσες κ το αναποδο..

:lol: κ ολο κοτσανες πεταω :lol:

χοντα 120κβ αστρεα ;)

παει κ το φλας ,μας κλεψανε κ το φαναρι το μπροστινο...δεν φτανει αυτα που τραβηξε εκαναν κ πλιατσικο μετα τα κωλοπαιδα :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς κανανε πλιατσικο;το αφησατε καπου για μερες;

ασε κι εγω οταν παω Λιμνη ολο μπερδευομαι με τα ονοματα και τα παρατσουκλια τους.

Ολο τα παρατσουκλια τους χρησιμοποιουν και δεν ξερεις πώς να τους φωναξεις μην παρεξηγηθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tέλειωσε το με το δεξί. Πάω για ύπνο.

Αλέκα θα το ξαναφτάξεις το μηχανάκι; Μήπως σε συμφέρει να πάρεις καινούργιο;

Α Ντομ δεν τα ξέρεις καλά. όταν ήταν βουλευτής ψηφίστηκε το ασυμβίβαστο δηλ ένας βουλευτής δεν έπρεπε να ασκεί το επάγγελμά του. Μετά από πολύ σκέψη αποφάσισε να μην χάσει την πελατεία του και παραιτήθηκε από βουλευτής.

Δεν λέω άλλα αν θες με μέιλ μόνο.

Πάντως μην τον συμπαθείς χαχαχααα τουλάχιστον για λάθος λόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς κανανε πλιατσικο;το αφησατε καπου για μερες;

ασε κι εγω οταν παω Λιμνη ολο μπερδευομαι με τα ονοματα και τα παρατσουκλια τους.

Ολο τα παρατσουκλια τους χρησιμοποιουν και δεν ξερεις πώς να τους φωναξεις μην παρεξηγηθεις!

Τώρα που είπες Λίμνη. Σκεφτόμαστε να πάμε διακοπές στις Ροβιές για το καλοκαίρι.

Είναι ωραία; Η παραλία έχει άμμο, η θάλασσα είναι ζεστή και καλή για παιδιά.

Τί ξέρεις λέγε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...