Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΑΡΕΣ @ ΜΑΝΑΡΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο21


Recommended Posts

Φρόσω τι εννοείς αλλο η πλάκα με το καλαμάκι;

Δηλ. αν κοψουν το μπιμπερο και πινουν με το καλαμακι, δε θα πινουν για πολύ;θα βαρεθουν το καλαμάκι;

Ο δον δεν πινει γαλα;

Και ηθελα να σας ρωτησω, απλο φλυτζανι πότε δινουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νανούκα κι εγω εφτιαξα το απογευμα σαμαλι αιγυπτιακο γιατι ηρθε μια φιλη με την κορη της 3,5 χρονων.

Της εριξε και κανα δυο φιλια στο στομα ο δικος μου!

Φροσω κι εγω επιβεβαιωσα τον ανδρισμό του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρόσω τι εννοείς αλλο η πλάκα με το καλαμάκι;

Δηλ. αν κοψουν το μπιμπερο και πινουν με το καλαμακι, δε θα πινουν για πολύ;θα βαρεθουν το καλαμάκι;

Ο δον δεν πινει γαλα;

Και ηθελα να σας ρωτησω, απλο φλυτζανι πότε δινουμε;

Πίνουν νερό με το καλαμάκι μικρή όμως ποσότητα.

Αν τα βάλεις να πιουν 250μλ δεν θα τα πιουν.

Καποια ίσως για να μην είμαι απόλυτη.

Ο δον όχι δεν πίνει γάλα.

Με το κόψαμε το μπιμπερό τέλος και το γάλα και έπινε κι αυτός πάρα πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε αν είναι έτσι... τότε κι ο δικός μου είναι τσεκαρισμένος!!!

τη φίλη μας την Αθηνούλα τη φιλάμε συνέχεια!!!

χαχαχα!!!

χαζοαγορομάνες όλες μας!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ο γαμπρος μου κ γκομενιαρης :lol:

καλε τι παθατε κ βιαζεστε να μεγαλοσουνε τα μπεμπε σας ???? (ετσι εκανα κ εγω καποτε :roll: )

ολα θα ερθουν με τον καιρο τους ...

συμφωνω με φροσω...τελος το μπιμπερο τελος κ το υπερβολικο γαλα ..η Μαρια με το ζορι τωρα κ με δημητριακα την ξεγαλαω ασε....

την πιπιλα οταν πηγε παιδικο γυρο στα 2κ κατι...την πηραν τα πουλακια απο τα κεραμιδια κ της ειχαμε βαλει δωρακι πρωι πρωι κ ξετρελαθηκε!ευκολα την κοψαμε κ ηταν κ πολυ εξαρτημενο παιδι με πιπιλα,λιγο το βραδυ ζοριστηκε αλλα την χαιδευα κ την ηρεμουσα

η Αγγελικη πινει νερο απο κανονικο ποτηρι γυαλινο...

τι αλλο ?

α!κουρευτικα κ εβαψα μαλλι...30 ευρο καλο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειωσε

αχ τι ωραιοοοο!!!

οσο για το γαλα που λετε - κι εγω πιστευω οτι μετα ειναι δυσκολο να πιουν ολο το γαλατακι τους με το καλαμακι

μωλις τελειωσα τις φακες μου

αυριο εχω τρεξιμο

εχω να παω με την κουμπαρα μου να πλερωσω τα του γαμου

και μετα θελει να βγαλει για καφε - να πω την μαυρη αληθεια καλα θα ειναι - αλλα δεν εχω χρονο καθολου

εχω να παω σουπερ μαρκετ

να γυρισω να σιδερωσω 3 πλυντηρια

να βαλω σκουπα που κατω γινεται της που.. το κα..

και ανακαλυψα οτι τα μπατζουρια απο μεσα θελουν οπως και δηποτε πλυσιμο γιατι εχουν 1 τονο σκονη

οσο για τα γκομενικα

εμενα στον παιδικο αγαπανε και οι δυο την ελενιτσα- το νινι την λενε

αλλα την κακομοιρα την φωτεινουλα της αλλαζουν τα πεταλα καθημερινως - την δαγκωνουν - της τραβανε μαλλια - μιλαμε το εχουν μαδισει το κοριτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ Μάρκερ!!!

από τώρα θα έχουμε κόντρες για τα κορίτσια;

εμένα το πάτωμα μου είναι μονίμως χάλια!

σκέψου οτι σήμερα ήρθε η κοπέλα που με βοηθάει στις δουλειές και τα καθάρισε όλα!!!

αν έρθεις και δεις την κουζίνα μου... θα νομίσεις τι έχω να σκουπίσω μια βδομάδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη Μαρ τι τελειωσε και χαιρεσαι? :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

4 ποστ και γραφεις το ιδιο! Θες να μας πεις κατι?

Τι εβλεπες? Τσοντα?

χαχαχα!

Αλλα στην ετ3?

Μολις γυρισα απ'εξω.

Ενα θα πω. Και τη τροφη μασημενη πρεπει να την αφησω για να τη δωσουνε. Τι να πω. Δε λεω αλλα.

Αν εχει μια απορια δε μπορει να με παρει η χριστιανη ενα τηλ!

Απεριοριστο εχουμε μεταξυ μας! χαχα Τι να πω η ερμη!

Δε λεω αλλα! Δε λεω!

Καληνυχτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello ladies

Τι κανετε μαναρες και μαναρια?Εγω ειμαι ετοιμη να πεσω στο πατωμα...Εχθες ειχαμε παρτυ απο τις 3 την νυχτα εννοω μεχρι τις 8 το πρωι,Καλο ε?Σερνομουνα ολη μερα σημερα.Σε συνδιασμο με μαγειρεματα,πιατα,ρουχα ηρθε και εδεσε...Εβαλα ενα μαρτινι για να χαλαρωσω φανταστειτε και να παω να ξεραθω.Πραγματικα ομως...

Εσεις καλα βλεπω σορρυ κοριτσια μου δεν θυμαμαι και πολλα να σχολιασω.

Κεικ επειδη καποια στιγμη ρωτησατε φτιαχνω με μελι και λαδακι αντι για βουτυρο, εγινε πολυ πολυ νοστιμο.Α και αντι για τεσσερα αβγα ας πουμε εβαλα δυο.Αλλα δεν πολυεφαγε.Πιο πολυ χαλια εκανε κατω και στο σαλονι να τα τριβει παρα ετρωγε.

Πιπιλα και μπιμπερο δεν πιασαμε ποτε οποτε δεν εχω θεμα.Νερο πινει με ποτηρακι.Αλλα και εμεις ακομα αλεσμενα.Τρωει και απο μας ρε παιδι μου κομματια αλλα οχι ποσοτητα για να χορτασει.Το φαι της παντα αλεσμενο για να φαει την ποσοτητα που πρεπει.

Μαρακι παλι εγραψε η πεθερα ε???Αντε μην σε φουντωνω βραδιατικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!εχω μερουλες να μπω,οταν μπενω για λιγο σας διαβαζω.νανα μου κ εμενα το πατωμα μονιμος ειναι χαλια.κ εμενα εχει 3 με 4 μηνες που πινει απο το ποτηρι,απο 8 μηνων επινε με καλαμακι.σημερα κοριτσια θα παω να δω τον μπεμπη στην κοιλιτσα μου!!!!!!να δουμε ποσο μεγαλωσε,27 εβδομαδων ηταν 1531 τωρα για να δουμε ποσα εβαλε το νινακι μας?θα σας γραψω οταν ερθω,να δουμε γυρισε με το κεφαλι προς τα κατω,ειμαι 32 εβδομαδων,σημερα λογικα θα μας πει την τελικη ημερομηνια που θα γεννησω ο γιατρος,με καισαρικη θα γεννησω γιαυτο,στην αρχη οταν πηγα με ειπε στο περιπου 1 μαιου αν κ πητ ειχα 13 μαιου(40 εβδομαδων)στην καισαρικη τα περνουν γυρω στην 38η.τα λεμε μετα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

πραγματικα ουτε θυμαμαι τι πρωτοδιαβασα...

σιγουρα θυμαμαι τα σοκολατενια της Νανας και τα παγωτακια της Φροσως!!!!Φροσω θα το κανω και εγω για το μεγαλο μωρο του σπιτιου...

Νανα εγω στην κουμπαρα μου στο Λονδινο θα της στειλω μια ζακετα που της αγορασα απο την Αραχωβα γιατι εμαι σιγουρη οτι αν την εβλεπε θα της αρεσε πολυ και δεν θα ερθει και για Πασχα :(

Λοιπον αποφασισα να μην του το δωσω το κοιμαμαι μεγαλωνω γιατι αν και δεν εχει ζαχαρη ειμαι σιγουρη οτι θα τον φουσκωσει..και ο γιατρος εδω και η νονα του ειπαν οχι κατηγορηματικα!!!θα τον αφησω..καλοκαιριαζοντας μπορει να αλλαξει ωραριο..

πιπιλα εμεις την κοψαμε μαχαιρι τον Σεπτεμβριο,που σας ειπα..το μπιμπερο δεν θα βιαστω..ας το κοψει και μετα τα δυο..ελπιζω να μην κοψει και το γαλα μαζι!!βεβαια ετσι φοβομουν οτι θα θελει να τρωει παντα κομμενα τα φαγητα..και το βραδινο ξυπνημα δε με ενοχλειτρελα για κοιμαται αμεσως μολις φαει ..το πολυ πρωινο ομως με εχει λιωσει..!!!θα κανουμε υπομονη!!!

απο νουμερο φοραει 25 :mrgreen: τελη Νοεμβριου φορεσε 24 και μεσα Φεβρουαριου πηρε 25αρι.Στα nike του ειναι κανονικα κατι diesel του ειναι λιγο πιο ανετα..

ολο για εμας ειπα σημερα... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα καλημέρα...

Διάβασα λιγάκι τα νέα σας αλλα ένα μου έκανε εντύπωση....25 νούμερο παπούτσι?????????????

Χρυσούλα???? Τον βλέπω το Θανασακη 2 μέτρα..μαζί με τα αγόρια της Φρόσως...χαχαχαχαχ

Τζουλ το μαδερ στελνει πάλι Ελλάδα? είχε σταματησει νομίζω..

Με ενδιαφερει το θεμα..είχα ψωνίσει απειρα πραγματα σε απιστευτες τιμες..

Εμενα με στριμωξαν να κανω μια εργασια μεχρι το τελος του μήνα και πρέπει να στρωθω..

Φιλακια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμηνη μια μεγαλη καλημερα!!!!

τ κανουν τα πανεμορφα παιδακια σου???

η αληθεια ειναι οτι δεν ειχα σκεφτει οτι ειναι περιεργο...δεν το ειχα ψαξει καθολου..αλλα το καταλαβα..

αν εξαιρεσεις εμενα ο αντρες της οικογενειας ειναι γενικα ψηλοι..θα δουμε..

γερός να ναι..

καλη τυχη με την εργασια σου!!

φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ρε συ Μαρκερ, αλήθεια, τι έβλεπες στην ΕΤ3;;όλο ντοκιμαντερ με ζωα έχει!Εγω δεν τρελαινομαι γιαυτα, δεν ειμαι και πολύ του ποιοτικού :oops:

Ελπιζω να μην σκοτωθουν οι διδυμοι για το ιδιο γκομενακι...κριμα...

Χρυσούλα μπορείς να του δίνεις λίγο φαγακι πριν το βραδινο γαλα.

Εμενα μου το προτεινε αυτο η παιδιατρος την τελευταια φορά που ηρθε.

Ωστοσο, δεν το εχω εφαρμοσει γιατι δεν ειναι ιδιαιτερα φαγανος.Ουτε ξυπνα τη νυχτα γιατι πειναει.

Παιδια δεν θελω να περιαυτολογησω αλλα εχει και γαμω τις κορμαρες! 8-)

Ειναι γεροδεμενος, το ειπε και η παιδιατρος.Ισως ξεγελανε τα μαγουλακια του-κληρονομια απο μενα-αλλα δεν ειναι στρουμπουλος!Χαρμα οφθαλμων ειναι το πουλακι μου! :D

Οταν τον αλλαζω, του τραγουδαω ΄΄κορμι θανατηφορο΄΄ :lol:

Φροσω εγω τον εχω αρχισει εδω και λιγες εβδομαδες οπως σας εχω πει με καλαμακι.

Ευτυχως πίνει κανονικά την ποσότητα που επινε.

Μονο μερικα βραδια που ειναι κουρασμενος, μαλλον τον δυσκολευει το καλαμακι, αυτος θελει να πινει αραχτος και γκρινιαζει, του δινω σε μπιμπερο.Αλλα το πρωι, οκ, το πινει ολο.

Μαλλον καταλαβα ποιο λετε εκπαιδευτικο ποτηρακι.Τι μαλακας ειμαι και το χα ξεχασμενο στο ντουλαπι.

Ειχα παρει απο τα τζαμπο ενα κανονικο πλαστικο ποτηρακι με 2 χερουλια, κλειστο απο πανω με καπακι που εχει 3 μεγαλες τρυπες.Αλλα το φυλαξα, γιατι πριν μηνες του ετρεχε πολυ απεξω και τον εκανε λουτσα.

Τωρα θα το ξαναδοκιμασω.

Αυτα της αβεντ δεν τα ξερω, θα μπω σε κανα σαιτ τους μηπως εχει φωτο.

Φωτεινη εσενα ειναι περιπτωση ρε!Δε θα με κομπλαρεις εσυ εμενα, όπως πριν πολλούς μηνες που ελεγες οτι ετρωγε κοτοσουπα και ξεχωριζε μεσα στο στομα του το κοτοπουλο, τα λαχανικα, το ζουμι κλπ.

Ειχα ΄΄μεινει΄΄ τοτε που τα διαβαζα!

Εμενα μου εχει δωσει ΠΗΤ 13 Ιουνιου αλλα δεν φτανει ποτέ μεχρι τοτε, τα παιρνει νωριτερα.

Αν μετρα και το ιστορικο μου που γεννησα μολις μπηκα 37η, χωρις ραντεβου, με επιασαν οι πονοι, τοτε μπορει και τελη Μαϊου.

Καλε εσενα ειναι οντως ανεπτυγμενος!Εγω προχτες που πηγα 27η εβδομαδα ηταν 1.147γρ

Α!Φρόσω...σιγουρα ρε συ συμφερει το φρεσκο;

Εγω εχω την εντυπωση οτι η σκονη κρατα περισσοτερες μερες και ειναι πιο οικονομικη.

Ετσι οπως τα ειχα υπολογισει προχειρα καποια στιγμη για τον δικο μου, το αλμιρον με συνεφερε.

Ισμηνη, Τζούλια, Νανούκα φιλακια!

Συμπεθερα, μη ζηλευετε, ο λογος ειναι λογος!Τωρα ενα δυο φιλακια δεν ειναι σοβαρο!Αντρες ειμαστε...

Σωσω, λατρεια, Αλέκα, Βαγκ πού ειστε καλέ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ ο μικρος θα βγει θηριο....

ασε που γεννας πολυ καλη εποχη!!!!η κολλητη μου τελευταια εβδομαδα Μαιου και περιμενουμε πως και πως!!!

η μαμα μου που τον εχει εκεινη την ωρα, το απογευματακι, του δινει ή ο,τι εχει μενει απο το μεσημερα ναλογα το φαγητο ή τραχανα ή αλλη σουπιτσα..

Ντομ δε νομιζω οτι ξυπναει επειδη πειναει..δε γνεται να πειναει τοσο πολυ πια!!!!εχει γνει συνηθεια!!!

ρε μη σας ξεγελανε τα κιλα του..μονο μαγουλακια εχει..και δεν τρωει τιποτα παραπανω!!!δεν θα μεινει ομως ποτε νηστικος!!!χθες στα ηρεμα του τον μετρησαμε γυμνο 15, εχασε και ενα 400αρι και 91 ποντους..

το ξερω σας εχω πρηξει με τα βραδινα αλλα τι να κανω?????

Τι να κανω μωρη Ντομ?? :lol::lol::lol:

Εσυ μαρακι??για ολους κατι εχεις να προτεινεις..στο δικο μου θεμα εχεις σηκωσει τα χερια ψηλα??? :lol::lol::lol:

στη δουλεια μονο οι αντρες εχουν οικογενεια..ολες οι κοπελες ειναι ελευθερες..αρα δεν κανω τον κοπο να το αναφερω καν!!!

τωρα δεν εχει τιποτα απο ρουχα--μονο παπουτσια ευτυχως!!θα παω Σαββατο για ψωνια μονο για τον μικρο!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε και ενα ευχαριστο..

δυο μαλλον...

επανηλθα στα κιλα προ της εγκυμοσυνης ακριβως!!!!!

και εκλεισα εισιτηρια για ταξιδακι τον Ιουνιο!!!πριν ξεκινησω τα καλοκαιρινα!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

ξερω.χε.....τε αλλα να πω και κατι καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε Ντομ με το κορμί το θανατηφόρο!!!

τι ήθελες να σου πει η παιδίατρος..

αν της έλεγες συνέχεια: ‘’δεν είχει υπέροχο κορμί ο γιος μου;’’

τι ήθελες να σου πει;

όχι;

χαχαχα!!!

πού να κάνεις και τον 2ο το γιο...

καλέ, πες πώς φτιάχνεις τον τραχανά;

Χρυσούλα, ο προϊστάμενος μου έλεγξε μία επιστολή και μου διόρθωσε το ’’ελλιπη’’.

μου έλει γράφεται με ει.

όχι του λέω... με ι γράφεται...

να επιμένει αυτός...

ρώτησα φιλόλογο, του είπα!!!!!!!!

και τι φιλόλογο!!!!!!

χαχαχα!!!

Ισμήνη, καλη επιτυχία με την εργασία!!!

Τέλεια Χρυσούλα!

πού θα πάτε ταξιδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeρούδια ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΟΜΩΣ !!!

πΡΙΝ ΛΊΓΟ ΧΛΑΠΑΚιασα 3 φρυγανιες (οι τελευταιες ητανε) και στην τελευταια διαπιστωσα ότι ειχα... σκουληκακι :?:shock::shock::shock:

καταλαβαινετε οτι μου ρχετε να τα βγαλω ε ???

Σημερα ειπα του Θανου που ειχε σκαρφαλωσει πάλι '' 8ΑΝΟΟΟΟΟΟ , Τι ειπε η μαμα ??? τι ειπε?????

Θανος (ο παπαγαλος) '' Τι είπε ??? Τι είπε ???

Ισμηνη καλη επιτυχια , ναι το μοδερ δεν στελνει αλλα ξερω ενα μεσιτικο σάι που στα ψωνιζει απο αγγλια κ στα φέρνει (ελληνικο το σαιτ) με μια μικρη επιβαρυνση (την άλλη βδομαδα που 8α παραλαβω 8α σου ακριβως) το σαιτ στο στελνω κ με πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
    • αν χρειαστείς κάτι άλλο μου λες!
    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...