Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Φίλες μου εγκυούλες γεια σας,

Νάσια μου και καλή μου Ηλιάννα να χαίρεστε τους αγαπημένους σας!

Ηλιάννα τι ωραίο που καταλαβαίνεις το μωράκι σου!!!Απλά τέλεια.......

Demoyla και Beboulino καλοσορίσατε και με το καλό τα μωράκια σας!

Θέλω να γίνω μαμά την πάτησα και εγώ με την ταβέρνα, γύρισα άρρωστη.

Τελικά το μόνο που τρώω είναι μακαρόνια και πατάτες.

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 259
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

.ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ.....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΛΠ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΟΙ ΦΑΓΗΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΛΠ.ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam μου έμαθα οτι με ψάχνεις :YMHUG::YMHUG:

ευχαριστώ για το ενδιαφέρων !!

εγκυούλα ακόμα δεν είμαι, ακόμα προφυλακτικό χρησιμοποιούμε. Απο εβδομάδα θα κάνουμε καλλιέργεια

σπέρματος, αν θεραπεύτηκε η προστατίτιδα πάμε για σπερμοδιαγραμμα και μετά βλέπουμε τι θα κάνουμε

ανάλογα με την βελτίωση της κινητικότητας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, πού χαθήκατε;

Εγώ συνεχίζω ακόμη να πηγαίνω με την παλιά ώρα. Κατά τις 12 και κάτι σηκώθηκα σήμερα. Σα μολύβι ήμουν στο κρεβάτι και δεν μπορούσα να κουνηθώ...

Τώρα φτιάχνω πατάτες φούρνου και σαλάτα.

Εσείς πού είστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!!τι κανετε??????πως ειναι οι κοιλιτσες????????

εμεις σημερα ξεστρωσαμε,ο αντρας μου δηλαδη!!!!ειναι λιγο νωρις αλλα δεν με πηραζει καθολου!!!!!!!τα χαλια ηταν μες στη μπιχλα!!!οσο κ να τα καθαριζεις αν δεν τα πλυνεις........ α κ βαλαμε κ τον αγγελακο στο δωματιο του!!!!!

μερεντουλα μου που εισαι κοπελα μου??????χαθηκες!!!!!!! :x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ολα θα πανε καλα γλυκια μου!!!!!!

που πηγατε ολες καλε????? :-s:-s:-s:-s:ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::!!

α εγω το βραδυ ποναγα χαμηλα (κατι σαν ''σουβλιες'' ωρες ωρες) κ ανησυχησα μηπως εχει να κανει με την αποκολληση,υστερα απο τοση κουραση!!!!!σημερα δεν ποναω ελαχιστα καποιες στιγμες!!!!

αντε για ελατε να τα πουμε!!!!!.......

πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου,

τι κάνετε?

από εχθές με έχει πιάσει και συχνοουρία,

δεν με φθάνανε όλα τα άλλα!!!

Θέλω να γίνω μαμά μου ανοίγεις την όρεξη

οι πατάτες φούρνου είναι από τα λίγα που

τρώω!

Ηλιάννα μου ωραία που είσαι καλύτερα σήμερα!!!

Σας φιλώ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φίλες μου εγκυούλες...

κοριτσάκια μου ευχαριστώ για άλλη μια φορά όλες σας για τις ευχές για τον αντρούλη μου!

τώρα επέστρεψα στο σπίτι μου, έλειπα από το πρωί είχα πάει στα Μουδανιά να πάρω τα αποτελέσματα από τον προγεννητικό...όλα φυσιολογικά, έχω ακόμα αντισώματα ερυθράς (απορώ γιατί το επαναληπτικό το είχα κάνει πρίν από 15 χρόνια τουλάχιστον!!!!!!!!) Σήμερα όμως ένα περίεργο πράγμα βρε κορίτσια, αισθάνομαι πάρα πολύ καλά, ούτε ανακατωσούρα ούτε αναγούλα ούτε τίποτα...να ανησυχήσω????????????

Άννα Μαρία μου ξινή σου βγήκε η βόλτα στην ταβέρνα? Εντωμεταξύ μου θύμησες τα πορτοκάλια κι έχω λυσσάξει να τρώω πορτοκάλια :lol::lol: Αααα! Η μαμά μου τις πατάτες φούρνου τις λέει πατάτες ορφανές επειδή δεν συνοδεύονται από τίποτα (π.χ. κρεατάκι)

Μερεντούλα σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έρθει πολύ σύντομα ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!

Ηλιαννάκι κι εμένα με πιάνουν αυτές οι σουβλιές χαμηλά...ξεστρώσατε από τώρα? Μπρρρρρρ ακόμα έχει κρύο καλό μου...κι εμένα τα χαλιά μου θέλουν γερό πλύσιμο αλλά δεν τα σηκώνω από τώρα. Γενικά με νευριάζει το σπίτι μου το καλοκαίρι που είναι ξέστρωτο...

Δώρα μου από συχνοουρία άλλο τίποτα!!!!!! Ειδικά την νύχτα δεν ευχαριστιέμαι ύπνο γιατί κάθε μισή ώρα πρέπει να σηκώνομαι...Νομίζω όμως ότι όσο θα μεγαλώνουν τα σποράκια μας και η μήτρα ανεβαίνει πιο ψηλά δεν θα πιέζεται τόσο η κύστη και δεν θα είναι τόσο έντονο (από όσο θυμάμαι δηλαδή από την προηγούμενη εγκυμοσύνη)...το τελευταίο δίμηνο θα επανέλθει δριμύτερη!!!!!! :shock:

Βανεσάκι, Μύριαμ, Demoyla, Beboulino, Efi21, Τιτίνα, (δεν πιστεύω να ξεχνάω κάποιο από τα κοριτσάκια μας) τί κάνουν οι κοιλίτσες???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, τι κάνετε;

Εγώ πήγα σχολείο και γύρισα, και πρόλαβα να δω το μισό "Νησί"!

Το απόγευμα πήγα και πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής, γιατί δεν μπόρεσα να πάω άλλη μέρα, ήταν και το τριήμερο και με άγχωσε κάπως ο μικροβιολόγος. Μου λέει "εεε, καλά είναι για τις μέρες που είσαι... χμ... εεεε... μήπως είδες αίμα;" Δεν ξέρω γιατί, 900 μονάδες σε μία βδομάδα καθυστέρησης είναι λίγες; Πάντως σίγουρα η σύλληψη έγινε αργά.

Όσο για χαλιά, εγώ δεν έχω, ούτε κουρτίνες, οπότε δεν έχω κι αυτό το άγχος! Τον Σεπτέμβρη μπήκαμε στο σπίτι κι ακόμα πολλά πράγματα δεν τα έχουμε πάρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EDWWWWWWWWWWWWW EIMAI PAALIIIIIIIII :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

HMOU ARWSTOULA STO KREVATI ME AMYGDALITIDA KAI ARXISA NA ANEVAZW PYRETO KAI XAPLWNA KAI META ARXISA DOULEIA KAI KOURAZOMAI POLUUUUUUUUUUUU :roll::roll::roll::roll::roll:

SIGA SIGA LIGO LIGO THA TA KATAFERW ;););););););)

PESTE MOU OLES TA NEA SAS

TITINAKI

HLIANAKI

MYRIAM

OOOOOOOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSS

SAS PETHYMHSAAAAAAAAA :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΣΕ ΕΨΑΧΝΑ ΓΙΤΙ ΨΙΛΟΧΑΘΗΚΕΣ Κ ΑΝΗΣΗΧΗΣΑ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Κ Η ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ Κ ΓΩ ΠΑΩ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΑ 2 ΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΝΙΩΘΩ ΠΤΩΜΑ...ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΞΕΣΤΡΩΣΕΣ?ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΛΥΝΩ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ.ΤΕΝΤΥ ΝΤΙΟΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΕΧΩ ΧΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΠΑΘΑ ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΟΛΙΤΙΔΑ Κ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΠΟΝΟΣ ΑΠΕΡΗΓΡΑΠΤΟΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΛΑΧΑΝΙΚΑ Κ ΟΣΠΡΙΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!!!egw gyrisa apo germania tan fantastikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!pws perasan etsi oi meres re gamwto :(:(:(:( kala h germania fantastikh kamia sxesh me ellada!!!!!!exasa ligo ta nea sas alla siga siga tha ta mathw!!!!!!eyxomai ola na einai kala!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου εγκυούλες,

Καλή μου Muriam περαστικά,νομίζω αν κόψεις

τα λαχανικά και τα όσπρια θα γίνεις περδίκι!

Titina καλωσήρθες από την Γερμανία!

Καρδούλα μας έλειψες!

Θέλω να γίνω μαμά πώς είσαι?Διάβασα τα νέα σου στο άλλο πόστ

Ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Νάσια, Ηλιάνννα και σε όλα τα άλλα κορίτσια σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!!!

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!!!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ??? ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛ ΑΠΟ ΤΙΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ...1 ΜΕ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ.... ΠΦΦΦΦΦ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ... ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ..Η ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss ΤΡΩΩ ΝΥΧΑΚΙΑ :P:P ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΕΠΑΘΑ ΚΟΛΙΤΙΔΑ...ΕΛΕΕΙΝΟΣ ΠΟΝΟΣMURIAM MOY!!!! ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΑΑΑΑ!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕ!!!!!!!!! ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Πήγα στον αιματολόγο και είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, αφού κάνω ενέσεις και παίρνω ασπιρίνες!! Για να δούμε...

demoyla, πόσων εβδομάδων είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι kalosirthes!!!!fadazomai tha exeis gemisei bataries kai tha eisai mia xara!!!

demoyla k ego perimeno to idio!!!mu eipe oti tha me parei 2-5 apriliu na kanoume iperixo gia na akousoume kardoula!!!anipomono tosoooo kai anisixo poli!!!

thelo na gino mama min agxonesai ola tha pane kala!!!k emena sto proto radevou o giatros me kataagxose afu arxise na milaei gia palindromi, exomitrio, mikro sako ktl.eleos....

muriam perastika koritsaki mou!!!

nasiula, kardoula 2, hlianna pos eiste eseis???? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια...

δεν πάω καλά σήμερα...νεύρα πολλά, θέλω να δείρω και την πεθερά μου, παραλίγο να κάψω και το φαγητό της μπουμπούς...οι ορμόνες χορεύουν μάλλον, αγχώθηκα κιόλας γιατί εδώ και τρείς μέρες δεν έχω απολύτως καμία ενόχληση, ούτε ναυτίες, ούτε ζαλάδες, ούτε αναγούλες, ΤΙΠΟΤΑ! Λέτε να έπαθε τίποτα το σποράκι μου? Αν δεν είχα καθόλου ενοχλήσεις από την αρχή δεν θα αγχωνόμουν αλλά ήμουν χάλια και εντελώς ξαφνικά σταματήσαν όλα! Θα πάω στον γιατρό την επόμενη εβδομάδα να δούμε τί γίνεται!

Φιλάκια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vanessaki βλέπω κι ο δικός σου γιατρός είναι πολύ ενθαρρυντικός!

Πιστεύω ότι ο δικός μου τσαντίστηκε που είχα τόσο καιρό τις εξετάσεις και δεν του τις πήρα.

Νάσια, μου φαίνεται πολύ φυσιολογικό που θέλεις να δείρεις την πεθερά σου, όλες αυτό θέλουμε!!!

Άντε κορίτσια, μακάρι να πάνε όλα σε όλες μας καλά. ν' ακούσουμε καρδούλες όσες δεν έχουμε ακούσει και να κρατάμε σε οκτώ (ή λιγότερους) μήνες τα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEN ANTEXW ALLO VRE KORITSAKIA MOU :roll::roll::roll::roll::roll:

MIA XARA HMOUNA MEXRI TWRA MONO LIGES ZALADES EIXA ALLA TWRA DEN MENEI TIPOTA MESA STO STOMAXI MOU DEN MPORW :roll::roll::roll::roll::roll::roll::?:?:?:?:?

PEINAAAAAAWWWWW TRWWWWWWWW ALLA AMESWS TA VGAZW :o:o:o:o:o:o:o:o

ZALIZOMAI KAI KANW POLLOUS EMETOUS KAI DEN XERW TI NA KANW :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou htan panemorfa sthn germania alla kaname synexeia voltes kai to vrady hmoun poly kommatia kai me epiane ponokefalos kathe mera omws....eixa trelathei!!!!!!alla perasa poly omorfa!!!!!eyxomai se ola ta koritsia pou tha pane ston giatro na pane ola teleia kai na akousete tis kardoules sas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Πήγα στον αιματολόγο και είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, αφού κάνω ενέσεις και παίρνω ασπιρίνες!! Για να δούμε...

demoyla, πόσων εβδομάδων είσαι;

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 5-6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.. 1-5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛ.ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ!!! ΑΓΧΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ ΑΓΧΟΣ !!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!! ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩ ΕΣΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ?? ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι kalosirthes!!!!fadazomai tha exeis gemisei bataries kai tha eisai mia xara!!!

demoyla k ego perimeno to idio!!!mu eipe oti tha me parei 2-5 apriliu na kanoume iperixo gia na akousoume kardoula!!!anipomono tosoooo kai anisixo poli!!!

thelo na gino mama min agxonesai ola tha pane kala!!!k emena sto proto radevou o giatros me kataagxose afu arxise na milaei gia palindromi, exomitrio, mikro sako ktl.eleos....

muriam perastika koritsaki mou!!!

nasiula, kardoula 2, hlianna pos eiste eseis???? :P:P

ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΡΦΩΜΕΝΗ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΙΙΙ!!!! ΠΦΦΦΦΦΦ !!!!!!! ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ !!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλες μου!!!!!!!!!τι κανετε?????τι κανουν τα μωρακια??????εγω ημουν πολυ χαλια αυτες τις μερες γι'αυτο δεν ειχα μπει!!!ειχα ανακατωσουρες κ ζαλαδες!!!!σημερα ειμαι καπως καλυτερα!!!!!

αυριο εχει γενεθλια κ η κορουλα μου!!!!!!!!!αχ σαν αυριο πριν 3 χρονια ηρθε στον κοσμο!!!!!!την αντικρυσαμε!!!!της δωσαμε τα πρωτα της φιλακια κ τις πρωτες της αγκαλιτσες!!!!!!!τι συγκινητικο!!!!!!!

παλι συγκινηθηκα!!!!! :(:(

το σαββατο εχουμε παρτακι!!!!!!!θα τους κανω τα γενεθλια κ στα δυο μαζι γιατι 1/4 εχει γενεθλια η κορη μου κ 16/4 ο γιος μου!!!!!!! οποτε αφου εχουν μονο 15 μερες διαφορα τους τα κανω μαζι!!!!!!

(ουτε κανονισμενα να τα ειχα ε???? :lol::lol::lol: )

καρδουλα μου περαστικα σου κοπελα μου!!!!!

τιτινα μου καλως ηρθες παλι πισω!!!!!!!

αννα μαρια μου,νασια μου, ντεμουλα μου,τεντυ ντιον, βανεσσακι,μπεμπουλινο, μυριαμ κ ολα τα κοριτσια πολλα φιλακια κουκλιτσες μου κ την αγαπη μου!!!!!!!!!

συγνωμη αν ξεχασα καποιες ε?????

ευχομαι σε ολες μας να πανε ολα καλα κ να εχουμε τα μωρακια μας σε λιγους μηνες!!!!

αχ εγω περιμενω την τριτη να παω στον γιατρο!!!!ειμαι μες στο αγχος κ μ'αυτο!!!!αντε να δουμε τι γινεται κ μετην αποκοληση γιατι το εχω παραχ..σει το θεμα!!!δεν ξεκουραζομαι σχεδον καθολου!!!!!

πολλα φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΥΤΗΧΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΙΚΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΗΡΕΜΗΣΑ....ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΤΟΥΣ ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑ!!!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΩΡΗΣΕΣ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΣΕΣ ΚΑΑ!!!!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΤΕΝΤΥΝΤΙΟΝ ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΣΑΣ ΦΙΛΩ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου εγκυούλες και καλό μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηλιάννα μου να χαίρεσαι τα ζουζουνάκια σου και με το καλό

να υποδεχτείτε και το τρίτο!!!

Muriam πολύ χαίρομαι που ησύχασες από αυτό τον παλιοκολικό!

Καρδούλα κάνε λίγη υπομονή θα περάσουν όλα!

Νάσια μου τι σου έκανε αυτή η πεθερά σου και σε σύγχησε;Μη δίνεις σημασία!

Θέλω να γίνω μαμά,Demoyla, Vanessaki,Titina και σε όλα τα υπόλοιπα

κορίτσια (συγγνώμη αν ξεχνάω κάποια) στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...