Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

κοριτσακι μου οντως αυτα ειναι πολυ δυσαρεστα γεγονοτα....

αλλα σκεψου οτι εχει μια μικρουλα τσαχπινουλα σαν κ εσενα που δεν θελει να σε βλεπει ετσι :D:D:D:D

παρε μια βαθεια ανασααααααααα κ ασε ολα αυτα τα στεναχωρα στο πισω μερος κ σκεψου θετικα!!!!!!!!!!!!!!

τι ωραια που εχετε παρτακυ θα ντυθεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσαρες μου σας αφηνω...

παω να φτιαξω τα μαλλια μου κ να ετοιμαστω κατα τις 6 αναχωρουμε θα τα πουμε το βραδακυ

βασω καλα να περασετε σημερα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

κ συ σταμμυ μου για αυριο αν δεν μιλησουμε κ θελω να σαι καλυτερα :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταμυ για παρε λιγο τα πανω σου κουκλα μου και κοιταξε αυριο να

περασεις τελεια...........

Τρελη μου μαγειρισσα φιλακια πολλα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φευγω κι εγω θα τα πουμε απο την Τριτη που θα ξαναγυρισω στην δουλεια...

Φιλακια πολλα καλα να περασουμε ολες οτι και αν κανουμε και ελπιζω η

εβδομαδα που θα ερθει να ειναι δυναμικη και να ειμαστε ολες μεσα....

ΦΙΛΟΥΡΕΣ :!::!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια τ´ι κανετε;; Έχω χάσει Πολλά επεισόδια!!! Επιξα στη δουλειά και στο σπίτι και δεν πρόλαβα να μπω καθόλου!!!! Τώρα όμως που είμαι;;; ΠΗΛΙΟ!!!!! Κάθομαι στη καφετέρια του ξενοδοχείου που έχει Ίντερνετ και μπορω να σας γράφω!!!! Το δωμάτιο τέλειο!!!! Ακούω όμως δυσάρεστα. Τ´ι επαθες σταμουλα μου;; Τ´ι κακά μαντάτα είναι αυτά;;; Εύχομαι σύντομα να νοιωσεις καλύτερα και αύριο να περάσεις τέλεια!!!!

Φιλακια σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ...

Οπου κι αν πατε για τριημερο αν πατε κι οσες πατε κι οσες ηδη ειστε :lol: (ουφ τα ειπα...) να περασετε τελεια!!

Σταμμυ ναι την εφτιαξα την κλειδαρια ξηλωθηκα παλι...απλα συνειδητοποιω πως εδω και 3 βδομαδες που ζοριζοταν το κλειδι να μπαινει...(και που οπως μου ειπε ο μαστορας σιγουρα παραβιαστηκε το αυτοκινητο μου) ειναι ακριβως η ημερομηνια που μου εκλεψαν το τσαντακι μου...αρα το παζλ ολοκληρωθηκε....καποιος το ειδε στο πατωμα του αυτοκινητου ανοιξε "κυριος" το πηρε και ξανακλεισε...καλο??? εχω φρικαρει γαμωτο και πανω που προσπαθουσα να το ξεπερασω, τσουπ να το παλι μπροστα μου...

τελος παντων γινονται αυτα...εσυ εισαι καλυτερα σημερα? Καλα να περασετε στο παρτι και να χαιρεσαι τον αδερφο σου!

Βικουλίνι μου που εισαι??

Βικυ ακουσα φευγετε? Καλα να περασετε! Η βδομαδα μου κι ειδικα η μερα μου σημερα πηγαν τελεια (αν εξαιρεσεις την κλειδαρια και την ταλαιπωρια που δεν ερχομουν σπιτι μου)! Είμαι πολυ χαρουμενη γιατι πηρα μια ανασα και εκλεισα τρυπες 2 μερες τωρα οικονομικα...λες επειδη μου χυθηκε ο καφες μου??? :lol:

Αδερφουλα μου να τα χιλιασετε!! Θα σε παρω αυριο....

Κοριτσια επειδη κανω δουλειες και εκανα ενα μικρο διαλειμμα...κι ο μικρος ουρλιαζει θα ξαναμπω το βραδυ...παω να συνεχισω...μας εχει παρει τ' αφτια...

Θα γραψω για ολα μετα ναι?

Φιλια σε ολες!

Ιωαννακι περαστικα σας! Με το καλο σπιτι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τ´ι κ´ανεις κατερινακι;;; Ηρεμησες λίγο με τις πληρωμές εεε;; Μπράβο κοριτσάκι μου σε σκεφτόμουν πολυ! Τ´ι κουλο κι αυτο με την κλειδαριά!!!! Να είναι το τελευταίο ζουζουνα μου!!! Καλε το Ιωαννακι τ´ι έπαθε;;; Καλα ποσά επεισόδια έχω χάσει Παναγία μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia omorfa!!!ti kanete?emeis epitelous spiti mas!!!pwpw...ti talipwria itane ki auti..alla to paidaki mou na nai kala..ki ola ta alla...perisseuoun!kai eixa olous tous m@lakes sto nosokolmeio na mou lene..ma kala stin katastasi sou ti kaneis?giati den kathetai kapoios allos me to paidi?ta neura mou!tespa tha sunexisoume antiviwsi gia 6 meres akoma kai mas eipane oxi polles eksodous kai oxi epafi me kosmo...!exw vevaia k ena kalo neo!piga giatro xtes (ston emvruokardiologo ) kaai to mwraki mas einai mia xara!episis ksetulixtike apo to lwro kai pire thesi pros ta katw ..xaxa..

diavasa oles ti selides alla den exw kouragio na apantisw ksexwrista..simera!aurio omws tha epanelthw!makia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπ να μαι παλι! Επιτελους κοιμηθηκε και ο μικρος!!

Σαβουριαζω τυροπιτακια που εκανε το πρωι :D

Αδερφουλα πολυ χαιρομαι που ολη η εβδομαδα πηγε καλα!!! Ειδες η θετικη ενεργεια τι κανει? ;) Τελικα το κλεψανε το τσαντακι απο το αμαξι ε? Τους φουστιδες! :evil: Γιαυτο και εγω αν τυχη και αφησω κατι στο αμαξι το βαζω παντα κατω απο την θεση οσο πιο πισω μπορω.. Ευχαριστω για τις ευχες!

Βικακι καλα να περασετε,που θα περνατε ηδη δηλαδη! :) Ο Παυλος δουλευει βραδινος ναι.. 9 με 6 το πρωι οποτε παλι μοναχουλα...

Ιωαννακι μου χαιρομαι που ειναι πολυ καλυτερα ο μικρος!! Και για το νινι επισης! Τζαμπα μας ανησυχουνε οι γιατροι καθε φορα και εκει το κανουν πιο πολυ ρε γμτ..Θελω να σε δω με κοιλιτσααααα!!!!! :)

Βικουλινι μου ψωφια θα εισαι σημερα ε? Περασατε τουλαχιστον καλα?

Βασουλα εξπερ θα σε κανει το Βικακι μας!!! Σε ολους μας ανοιγει την ορεξη καθε φορα!

Τονακι μου ξανα μετακομιση? Μα καλα τι εγινε? Δηλαδη μπηκατε στο νεο σπιτι, τακτοποιηθηκατε και μετα τα μαζεψατε ολα και παλι πισω στο δικο σας? :shock::shock: Πω πω και μονο που το σκεφτομαι κουραζομαι! Το νινι καλα?

Ειναι καμια εδω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΚΑΛΕ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΣΕΛΙΔΕΣ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΕΤΡΕΧΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ....ΑΠΟ ΤΗΣ 7 ΠΑΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΞΑΠΛΩΣΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΣΥΚΩΘΗΚΑ ΠΑΛΙ ΣΙΔΕΡΩΣΑ 2 ΛΕΚΑΝΕΣ ΡΟΥΧΑ Κ ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΣΑΛΑΤΕΣ ΚΤΛ...ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΑΡΚΕΤΑ...ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΓΡΙΝΙΑΖΕ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ...ΤΕΣΠΑ ΦΑΓΑΜΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ....ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΕΦΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΜΤ...ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΝ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ... :?

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ;;;;;;;ΕΛΑ ΕΝΑ 2ΗΜΕΡΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΕΡΑ....ΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΧΑΣΕΙ ΜΩΡΑΚΙ;;;;;;;;;ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΠΙΑ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ!!!ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙΑΛΛΟ!!ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ!!!! ;)

ΒΙΚΑΡΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΤΕΣ;;ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΕΦ ΜΟΥ ΕΣΥ!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ Ε;;;;;;;;;;;;;;;ΑΝΤΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ;;;;

ΛΕΝΑΚΙ;;;;;;;ΤΥΡΟΠΙΤΑΚΙΑ ΠΑΛΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΓΙΑΜΙ ΓΙΑΜΙ... :lol:

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ...

ΤΙ ΑΛΛΟ ;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ!!

ΒΑΣΩ ΕΧΕΙΣ ΤΡΙΗΜΕΡΟ;;;;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΧΝΑΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΤΩΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ!!!ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΠΟΔΙ!!!Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΜΕ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ!!!ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠ;ΘΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κ ΠΟΙΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΚΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΨΙΛΟΠΟΝΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΟΥΝ ΦΑΓΑΚΙ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΤΟΝΑΚΙ!!ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;;;;;;;ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι κανετε κοριτσακια μου; εμεις εδω περναμε τελεια!!! βαλαμε μπρος και για το δευτερο!!!!! βικουλινι μου καλο μου τι κανεις; παλι κουραζεσαι;; θα σε μαλωσω!!!

ιωαννακι τι επαθε καλη μου ο μικρος;; συγνωμη που ρωταω αλλα εχω χασει επεισοδια!! περαστικα και σιδερενιος να ειναι ο Χαρουλης μωλε!! και μην ακους τι λενε, αν δεν ειναι κοντα του η μανουλα ποιος θα ειναι;;;

τονακι γιατι καλε ξαναμετακομισατε ;; ειχε προβλημα το σπιτι;;; περαστικουλια και σε σας!! φιλακια κοριτσακια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΙΝΕΙ...ΧΘΕΣ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ ΚΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΕΙ...Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕ ΗΠΙΑ NORGESIC KAI ΞΑΠΛΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ 12 ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΩΣ ΤΙΣ 17.00!!! ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ..ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΕΝ ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 12.00. ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ...ΑΜΗΝ...ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ ΑΚΟΜΑ ΨΗΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΙΣ 19.00...ΜΟΛΙΣ ΦΑΜΕ ΜΠΑΝΙΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΥΠΝΟ!!! ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ NORGESIC ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΓΛΙΤΩΣΩ ΟΥΤΕ ΣΗΜΕΡΑ.... :lol:

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ...! ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΑΖΙ? ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ Ε? ;) ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟ ΛΕΩ...

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΣΥ ΣΥΝΕΒΑΛΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ!! ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ, ΣΤΕΙΛΕ ΚΙ ΑΛΛΗ ΣΤΕΙΛΕ ΚΙ ΑΛΛΗ.... :D

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΕΝΤΕΛΩΣ. ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΩΡΕ, ΑΝΤΟΧΕΣ ΕΧΕΙΣ? ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ!

ΤΟΝΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 2 ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΣΕΝΑ!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ...ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝ ΤΑ ΠΙΑΣΩ ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΝΩ...ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΚΑΛΑ? ΕΣΥ ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΙΓΟ? Η΄ΜΠΟΥ???ΑΑΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ. ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ? 11/6? ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. ΚΕΡΔΙΣΑ ΕΝΑ 4ΗΜΕΡΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΒΑΣΙΛΗ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΟΥΜΕ. ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΟΥΠΕΡ. ΑΝ ΜΑΣ ΘΕΛΕΤΕ ΦΥΣΙΚΑ... :lol:;)

ΑΣΠΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ? ΜΠΕΣ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΕΙΑ..ΑΝΗΣΥΧΩ...

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟ ΠΡΩΪ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ...ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΗ ΦΥΓΕΙΣ...ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?

ΤΟΝΙΑ ΚΡΗΤΗΚΟΠΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΗ? ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ? Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ??

ΒΑΣΟΥΛΑ ΩΡΑΙΟΣ Ο ΧΟΡΟΣ ΕΧΤΕΣ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ!

ΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΩΪ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΕΓΩ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΞΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ: ΜΠΑΡΜΠΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ? ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗΣ. ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ? ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ. :cry: ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ? ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΧΟΡΟΥ?

ΣΤΑΜΜΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΑΡΤΥ? ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ?

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΛΛΕΙΨΗ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ..ΠΟΤΕ ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΘΗΝΑ? ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ Ε? ΑΝΤΕ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙΣ! ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ!

ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΗΝ ΚΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΙΣΙΩΣΕΙ Η ΜΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ...ΑΧ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ Η ΜΕΡΑ...ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΤΕΛΕΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ ΜΟΥ...ΑΧ Η ΔΟΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΗ... ;):lol::oops:

ΦΙΛΙΑ ΙΣΩΣ ΞΑΝΑΜΠΩ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΜΜΙΑ ΜΕΣΑ... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ...ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝ ΤΑ ΠΙΑΣΩ ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΝΩ...ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΚΑΛΑ? ΕΣΥ ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΙΓΟ? Η΄ΜΠΟΥ???ΑΑΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ. ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ? 11/6? ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. ΚΕΡΔΙΣΑ ΕΝΑ 4ΗΜΕΡΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΒΑΣΙΛΗ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΟΥΜΕ. ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΟΥΠΕΡ. ΑΝ ΜΑΣ ΘΕΛΕΤΕ ΦΥΣΙΚΑ... :lol:;)

ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΤΩΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!ΑΧ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!!!!!ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΣ 11 ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ 100%...ΘΑ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΩΣ ΤΕΛΟΣ ΜΑΡΤΙΟΥ!!!!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!!!!! :D:D:D ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΝΑ Κ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ Κ ΤΑΞΙΔΑΚΙ!!!! ;) ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΚΕΦΙΕΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΧΩ....ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ ΗΡΕΜΗΣΑΝ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΣΗ Κ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΣΟΥΠΕΡ!!! ;););)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!!!!!!!!!!!Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΟΠΟΤΕ ΔΩΣΤΕ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););)

ΒΙΚΑΡΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΠΑΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑ :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ;;;

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΛΕΝΑΚΙ ΕΛΕΝΗ ΡΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΝΙΑ ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΒΑΣΩ Κ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΞΕΧΝΑΩ Κ ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΤΩΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!ΑΧ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!!!!!ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΣ 11 ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ 100%...ΘΑ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΩΣ ΤΕΛΟΣ ΜΑΡΤΙΟΥ!!!!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!!!!! :D :D :D ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΝΑ Κ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ Κ ΤΑΞΙΔΑΚΙ!!!! ;) ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΚΕΦΙΕΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΧΩ....ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ ΗΡΕΜΗΣΑΝ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΣΗ Κ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΣΟΥΠΕΡ!!! ;) ;) ;)

ευχαριστω βικουλινι μου, χτες κοιταζοντας τις φωτο στο p.c. λεω μπας να βαλω μια απο τα νιατα μου που ημουν χαλαρη...να μου ανεβει το ηθικο...τοτε ηταν στον γαμο μας...και μολις πριν μια βδομαδα ειχα σταματησει τις 4 δουλειες που εκανα και θα συνεχιζα με την μια!! ναι καλα διαβασες...4 εκανα ταυτοχρονα για να παντρευτω...(οικονομικοι λογοι) και τι καταλαβα... :lol: τωρα τρεχω και δεν φτανω... :lol: οσο για το ταξιδι βασικα το κερδισε η μαμα μου αλλα επειδη δεν μιλιεται με τον μπαμπα μου σιγα μην πανε και ταξιδακι...μου το εδωσε κατευθειαν...αλλα εχει λυσσαξει να κρατησει τον Νικολα να παμε μονοι μας...αλλα εγω δεν νομιζω, θα τον παρω μαζι να δει και το Μαρισάκι μας!!!! ;)

Τι σας ελεγα χτες? Παω να δω το φαί μην καει ε? Δεν θα το πιστεψετε! Ηθελε κανα 15 ακομα και μοσχομυριζε το μπο@@λο .... και λεω ας κατσω λιγο στον καναπε...ξαφνικα ακουω ενα δυνατο μπαμ σαν μικρη εκρηξη και φως απο την κουζινα! (ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΜΟΝΟ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΟΥΡΝΟΥ) και πεταγομαι πανω φωναζω τον Βασίλη απο το μπαλκονι γιατι λεω παει εξεραγει ο φουρνος μας...και τελικα ειχε σκασει η λαμπα !!!! :shock::o

εγω καπως ετσι!! :(:twisted::evil::evil::evil: το φαγητο γεματο μικρα τριμμενα γυαλακια!!!!

ελεος!!! παραγγελνω πιτσες επι τοπου ετοιμη να εκραγω κι εγω...ρε πουστη μου για 10 λεπτα υποθεση...αν το ειχα βγαλει 2 λεπτακια νωριτερα....και φαινοταν τοσο τελειο...κριμα ο κοπος μου να καθαριζω πατατες με την μεση μιση που ειχα....

Ε σας ειπα? Θα φερω παππα να μας διαβασει! ναι σε μια βδομαδα. Απο αυριο νηστευουμε για πρωτη φορα στη ζωη μας 40ημερο. Το νιωθω τοσο αναγκαιο οσο δεν παει πλεον! Είδωμεν!

Κοριτσια παλι σας ζάλισα συγνωμη~κλεινω παω για μπανακι γιατι θα βγω για καφεδακι alone θα αφησω τα αντρακια μου για λιγο...δεν σας λεω ομως με ποιον και που...χαχα θα σας πω αργοτερα αν με αφησει...

Να εχετε μια υπεροχη Κυριακη ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κατερινακι τι μουτζες ειναι αυτες? τι γκαντεμια?

κανε εναν αγιασμο κοριτσι μου

κι εγω ξεκιναω νηστεια για 40 μερες απο αυριο

φετος δεν ξερω αλλα νιωθω οτι θελω να το κανω μετα απο πολλα χρονια

καλημερα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΑΣΤΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΣΤΕΣ...ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΩΣ ΤΗΣ 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ....ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΟΝΤΕΨΕΙ ΝΑ ΤΡΑΚΑΡΩ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ :?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΑΡΘΕΙΤΕ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΚΑΦΕ!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ;;;;;;;ΠΟΤΕ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΤΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ;;;;;;;;

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΙΑΣΜΟΥΣ...ΑΦΗΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΘΥΜΙΑΣΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ!!!!!

ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΤΙ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ Κ ΕΚΛΕΓΑ ΣΑΝ ΜΩΡΟ ΠΑΙΔΙ....ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΞΥΠΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΝΑ ΣΥΚΩΘΩ...ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΤΟ ΠΑΠΑ ΣΗΜΕΡΑ :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!ti kanete koritsakia mou!epitelous pira ta panw mou...

sas euxaristw oles gia tis euxes....

katerinaki mou kouklara eisai genika alla i photo ta spaei!!!oso gia to euxelaio epeigontws to xreiazeste!!!!ante na pate ki eseis ena taksidaki na xalarwsete!kai egw to xarouli den ton afinw..alla sti fasi pou eisai tha sou xreiastei na eiste liges meres mono oi 2 sas kai na min se noiazei tipota!

flwrianaki etsi se thelw..dwstou me ton antrouli sou...xexe!o xaris eixe pneumonia...mono pureto eixe k pigame paidwn na tou dwsoune kamia antiviwsi kai kanontas aktinografia...mas lene to fantastiko!apo ti deutera to prwi eimastan mesa..kai vgikame tin paraskeui!!

lenaaaaaaaraaaaaa mou theleis kai photo me koilitsa?den kserw an tha me xwraei kamia photo...xaxa plakitsa 8 kila exw parei!tha vgalw kai tha ti valw omws..den mporw na sou xalasw xatiri!

aspaki mou upomoni den kserw ti allo na sou pw!elpizw na min einai tipota sovaro!ki an theleis emeis edw eimaste na se akousoume!!!

bikara mou pou eisai re filenada?mpika egw kai efuges esu????

bikoulinaki iremise koritsaki mou!!!dustixws i zwi einai polu mikri gia na xaliesai..kai episis autii einai i kaluteri ilikia twn paidiwn sou..grapsta ola...kai emeis edw eimaste gia oti thes!kala..pali kormara exeis ginei ee!!!exases kai pio polla i mou fainetai?

eraki mou kali prosarmogi...den katafera na se gnwrisw!!dustixws!!tha erthw sto toronto omws!!xaxa!steile mas neakia otan mporeseis!

tonaxan perastika sas!!!ax talaipwria ki esu twra me tin koilitsa!!!me to spiti ti paixtike kai gurisate pisw?

tonaki28 pws pas me to vuzianariko opws les ki esu??o alex tin paleuei???pes mou na mou dwseis kouragio....

antriana pou eisai re thirio???ola kala?ta zouzounia sou?

vasw mou exeis adeioula?kala na peraseis..

stamoulini min pefteis..ola einai grammena..einai na ginoun dustuxws...vale mpros esu ki emeis edw eimaste tha se stiriksoume!!

elenaki mou eksafanistikes ki esu apo oti eida e!!!ola kala?

elisaki pws pane ta antrakia sou??

filakia se oles!sugxwrste me an ksexasa kapoia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννακι μου, να είναι πάντα καλα ο Χαρουλης!!!! Εύχομαι να μην ξαναπερασετε τέτοια ταλαιπωρία!!!! Άντε με το καλο να γεννηθεί και ομπεμπουλης να ολοκληρωθειτε!!!!! ´οσο για μένα... Τον έχω βάλει κάτω :lol::lol: Αλλα δεν είμαι στις γόνιμες :cry::cry: !!!!

Βιπουλινι μου αύριο το πρωί φεύγουμε. Άντε δεν βλέπω την ώρα να δω τον γιοκα μου!!! Μου έλειψε της ερημης της μάνας!!!!!

Πάω να την πεσω λίγο τώρα!!! Ελπίζω να μπω το απογευματακι να τα πούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...