Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

cuando μην τα παρατάς τώρα !!!

ασε ρε κορίτσι μου τα συμπτώματα στην άκρη!!

να είσαι ήρεμη σε λίγες ώρες θα ξέρεις!!

μια μεγάλη αγκαλίτσα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μερεντουλα και χουανιτακι...σημερα ειμαι λιγο νταουν...ολο θελω να κλαιω..πεφτωωωωωωωωωωωωω...μπουαααααααααααααααααααααααααααααααααααα....κλασικα συμπτωματα...ασε ρε χουανιτακι που το εχεις ακουσει να χλαρωνει το στηθος και να σαι εγκυος;μπουχουχουχουχουουουουου.....αστε με να κλαψω και θα μου περασει... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά σου λέει η Μερεντούλα, μην μας πέσεις τώρα cuando μου. Τίποτα δεν έχει τελειώσει ακόμα. Ψυχραιμία και δύναμη!!! Είπαμε, δίνουμε τις μάχες μας, χάνουμε και κερδίζουμε έδαφος συνεχώς, αλλά σημασία έχει να κερδίσουμε τον πόλεμο. Γι' αυτό βάστα γερά φιλενάδααααααααα!!!!!

Όχι τίποτ' άλλο, αλλά πως θα σε σηκώσουμε;;; μας πέφτεις λίγο μακρυά... #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s και θα αποκάμουμε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Για να σε δώ να χαμογελάς λίγο...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειστε ολες γλυκουλεεεεεεεεεεεεεεεες!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: θα αλλαξω κομμωση και θα επανελθω δριμμυτερη!!!!παω μια βολτιτσα σας αγαπω πολυ!!!!!!!!μερεντουλα βαστα γερααααααααααααα!!!!!!!!!!το χουμε το κολοκυθακι!!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ Μ....ΚΙΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ,ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ....ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!!

ΑΝ ΘΕΣ ΚΛΑΨΕ....ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες βρε χουανιτακι μου;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock: εχουν δει και τετοια τα ματια σου;καλο θα ηταν..ειμαι λιγο στην απογοητευση αλλα θα ανεβω!!!!!!σημερα ειναι η μερα της μερεντουλας!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάρες μου!!!!!

Μερεντούλα μου έφτασα δέρμα δε πάει άλλο :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss Αχ έχω σκάσει,εχω κάνει αυλάκι απο το [smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif] περιμένω νέα σου.....Ναι είμαι απο Κρήτη και δεν την αλλάζω με τίποτααααα [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

cuando μου πίστεψε με τίποτα δεν είναι δεδομένο και ποτέ δε ξέρεις με σιγουριά...κι εγω τότε έλεγα οτι θα αδιαθετούσα κι ομως ήμουν έγκυος!!!!!οπότε ψηλά το κεφάλιιιι [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σια μου το όνειρο θα το ξαναζήσουμε έτσιιιιι;;;;;;Απλά πρέπει να περιμένουμε λιγάκι :-ss:-ss:-ss:-ss και θα έρθει και η δική μας η σειρά!!!!! ;);););)

Βρε κορίτσια μήπως με τις περίεργες κομμώσεις πλακώσουν οι άντρες με τα μαύρα [smilie=glasses6.gif] [smilie=glasses7.gif] γιατί θα μας περάσουν για εξωγήινους και μας εξαερώσουν;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariap1 δεν πας πίσω και εσύ απο τρέλα :lol::lol::lol:

σε έκοψα απο την αρχή :-bd;));));));))

Αχ Κρήτη... [smilie=sunny.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif]

cuando να πας την βόλτα σου και κοίτα να γυρίσεις αισιόδοξη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε μερεντούλα κατέβα και θα σε φιλοξενήσω εγώ.....Θα γίνει χαμόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]Περιμένω :-w:-w:-w:-w:-w

Κορίτσια η πρόσκληση ισχύει και για σας!!!!! ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαπ..κι εγω απο κρητη ειμαι!!!!!!!!μονο που δε μενω εκει αλλα παω συνεχεια καθως εχω ολη την οικογενεια και φιλους εκει...γυρισα πιο ανεβασμενη...ο,τι γινει κοριτσια τι να κανουμε;μπορω να κανω κατι να μην ερθει;οχι!!!οποτε...!!!!!στην αναμονη..μερεντουκο!!!καθαρο το βρακακι μας;κατι καλο μου μυριζεται... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irtha k egw!!!! #:-s#:-s

polles agkalitses gia ta koritsia mou... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

merenta k cuando KALI EPITYXIA !!!!!ksimerwnei mia megali mera......yupiiiiiiii

cuando mou xairomai pou ekanes ti bolta sou k to filosofises to thema!!!!!oles peftoume :(:( skopos einai omws na mporeis na sikwtheis!!! ;);) krata geraaaa k kali ypomoni!!!einai poly dyskolo kalo mou...alla makari na ginotan alliws!!!!!!opws leei k to xouanitaki mas.......ormones!!!!!!

k esy koukla mou anebasmeni eisai e???bravo bravo!!!!!etsi koritsia..psila to kefali k proxwrame mprosta :P:P:P[smilie=walk.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando συμπτωματα δεν υπαρχουν ειπαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το στηθος μπορει να ξεπρήστηκε γιατι δεν παιρνεις πια ορμονες κοριτσακι!κι εγω δεν ειχα πρησμενο στηθος ουτε εχω ακομη τοσες μερες μετς την χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφήστε καλε τα συμπτωματα κατα μερους.Κι εγω τοσο καιρο αυτο εκανα και αρρωσταινα στο μυαλο χωρις λογο.Αν θα ειστε θα το καταλαβαιτε να ειστε σιγουρες!!!cuando μου αρεσε αυτο με το καθαρο βρακακι!!! =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΚΑΙ ΒΡΟΧΕΡΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΚΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΕΞΩ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ :)

ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΨΑΧΝΕΤΕ!!!!!!!!!!! :lol:

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ????ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΩΣ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ??? :P

ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ!ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΑΡΤΗΣ!!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando συμπτωματα δεν υπαρχουν ειπαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το στηθος μπορει να ξεπρήστηκε γιατι δεν παιρνεις πια ορμονες κοριτσακι!κι εγω δεν ειχα πρησμενο στηθος ουτε εχω ακομη τοσες μερες μετς την χοριακη!

κικιτσα λες;μακαρι!!!!!ακομα δεν εχεις ε;εμενα παντως συνηθως πρηζεται και ποναει το στηθος στα δευτερα μισα του κυκλου..αλλα το προηγουμενο βραδυ πριν την ακατανομαστη χαλαρωνει..τωρα εχει 3 μερες και...που ειναι πιο χαλαρο..ισως να παιζει κι αυτο που λες..απλα ολο αναρωτιεμαι αν θα πρεπε να νιωθω κατι..νομιζω πως αυριο το πρωι θα ξερω..εμενα συνηθως η ακατανομαστη ερχεται πρωινες ωρες.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα πριν πάω βόλτα με την merenta μου να

ρίξω μια ματιά ;;);;)

cuando χαίρομε που γύρισες αισιόδοξη :YMHUG::YMHUG:

κορίτσια ακόμα τίποτα, η αλέκα χι χι πουθενά 8-}8-}8-}

αλλά είμαι ψύχραιμη, δεν χαίρομαι ακόμα....

(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασία μου με τρελαίνει το λιονταράκι σου =))=))=))=))

Cuando μου η ακατανόμαστη εξαφανισμένη;;;;;;Να πάει και να μην ξαναγυρίσει για τους επόμενους 9μήνες.Να φύγει να πάει αλλού....γιατί αλλιώς..... [smilie=violent1.gif] Απο ποιο μέρος ειναι οι δικοί σου;

Μερεντούλα λίγες ωρίτσες έμειναν και τα ευχάριστα έρχονται!!!!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ακατανομαστη καλα θα κανει να ειναι αυριο εξαφανισμενη που ειναι 14 μερες..αλλα δεν το πιστευω..πηγα και τουαλετα..αρα δουλευει το εντερακι αρα δεν εχει σπορακι... :? ...αυριο θα δειξει και αν δεν ερθει..την τριτη θα ξερουμε πιο πολλα...ο μπαμπας ειναι απο κρητη και μεγαλωσα ηρακλειο..απο το οροπεδιο λασιθιου καταγωγη μπαμπα...εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο Ηράκλειο ζω...Μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου άκου με και μένα κι εγώ τότε ήμουν 100% σίγουρη οτι θα μου ερχόταν η ακατονόμαστη και είχα πλαντάξει στο κλάμα :((:((:((:(( κι όμως ήμουν έγκυος....ο θεός μόνο ξέρει...όλες δοκιμασίες που πρέπει να περάσουμε είναι....θα δεις που την Τρίτη θα [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif] .Λοιπόν αύριο θα μας πεί τα ευχάριστα η μερεντούλα,την Τρίτη εσύ και μετά θα πάρουμε σειρά εμείς!!!!!!! [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πηγαινοερχομαι ηρακλειο..παω συχνα..αντε ευχομαι καποια μερα να γνωριστουμε και να χουμε καροτσακια... :P ...δεν εχω συμπτωματα γι αυτο εχω την απολυτη σιγουρια της ακατανομαστης..φτου φτου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κλαμα εγω το ριξα χτες...σημερα ηρεμη αυριο..τρωμε νυχι και παλι ολη μερα..μερεντουλα νυχτωσε...η ακατανομαστη εχασε το δρομο η μου φαινεται;αντε μια θεορατη χοριακη αυριο!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...