Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

ελα με αλαφρια πηδηματακια σιγα σιγα ........... :ymsmug::ymsmug::ymsmug:

τοσο ντορο εκανα για σενα συστησου αμολα και καμια κλανιτσα αμα λαχει δεν ειναι ντροπη...........

βροντες ρε ...... ατομικες πυρινικες φευγουνε με δουλευεις τωρα [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφησες τουλαχιστον να φανε τιποτα και οι αλλοι? Ποπο βροντες που ακουγονται!!! =))=))=))

εννοεις οτι ειμαι και κλανιαρου και μοναχοφαου ρε :-w:-w:-w:-w:-w

τι να πω ??? κανε φιλους να δεις καλο!! :-s:-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι απλα με φωναξανε. Λοιπον Σια μου ας πουμε λογο ημερας.Εγω ειπα να χασω κανα κιλο , παρολο που ειμαι κανονικη στα κιλα γιατι το παρακαναμε τελευταια.

babies_11.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ που με καλωσορήσατε στη παρέα σας!!!!!Κορίτσια είστε τρομερές!!! =))=))=)) Μου φτιάξατε το κέφι!!!! :lol::lol::lol::lol:

Lil μου τρομερό το μωράκι σου =))=))=))

Χουανιτάκι μου λόγω του οτι έχω πρόβλημα με το θυρωειδή μου πίστεψε με σ'αυτή τη διαδικασία θέλει να είναι άψογο αλλά μην ανησυχείς είναι κάτι που φτιάχνει εύκολα αρκεί να παίρνεις τα φάρμακα σου αν χρειαστεί

cuando μου αν κατάλαβα καλά είσαι απο τα μέρη μας;;;Κρήτη;;;;

Μερεντούλα μου όπως πάντα μες το κέφι έτσι;;; 8-}8-}8-} Μπράβο κορίτσι μου να μας φτιάχνεις και μας τη διάθεση :D:D:D Άντε λίγες μερούλες έμειναν και τέρμα η αγωνία....περιμένουμε να μας πεις τα ευχάριστα :x:x Το είπα και στην αδερφή μου γι αυτό το site και μου είπε θα μπει...Σε λίγες μέρες θα χοροπηδάτε και οι δύο απο τη χαρά σας [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Καλή επιτυχία και στα υπόλοιπα κορίτσια που περιμένουν αποτελέσματα!!!!Να είναι όλες υψηλές χοριακές!!!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pali xamos ginete #-o#-o#-o#-o

ti egine kale oles fasolada fagate??? :shock::shock:

krima na leipw k to barethika to malli mou isio!!!!bre sia esy pou eisai eidiki sti koup mporoume na kanoume kati k gia to xrwma????olo mabro mabro.....mabrisa :-l

mariap kalws irthes glykia mou :YMHUG::YMHUG:[smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif]:P:P eimai sigouri pws edw.....tha matheis na rixneis k esy tis porditses sou :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αϋπνίες... #-o#-o

τι αγωνία ειναι αυτή βρε παιδάκι μου ; :-ss:-ss:-ss

σήμερα δεν ένιωσα παντός τίποτα, πάνε τα τσιμπιματάκι μου :((:((:((:((

τα θέλω πίσω!!! :((:((:((

κλανίτσες όμως..... [smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif]

άνθρωπο σκοτώνω, κοντεύω να περάσω και την Σία :lol::lol::lol:

και κάτι παράξενο... ενώ το στήθος μου ήταν πάντα τούρλα λίγες μέρες πριν την περίοδο τώρα τίποτα!!

Αχ βαχ :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχ, βρε κορίτσια, θα σκάσουμε απο την αγωνία μας αυτό το Σαββατοκύριακο...

:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

Cuando μου, φοβερή η θεία από την Κρήτη!!! Είναι πολύ psychic, όπως είμαι και εγώ..., γι' αυτό πιστεύω ότι το όνειρο είναι προφητικό... ο πατερούλης σου είναι ενήμερος και περιμένει το εγγονάκι του!!!!

Καλοσωρίζω και όλες τις νέες αφίξεις στο πόστ LIL, mariap1, stroumf80 και twiggy :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Μην ανησυχείτε κορίτσια, σε αυτό το πόστ, μέχρι να μείνετε εγκυούλες θα σας διαφθείρουμε πλήρως... :lol::lol::lol::lol::lol:

Γειά σας levou και MaDi, σας πεθυμήσαμε [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Ρε παιδιά, τι έγιναν η kimon και η pipitsazouzouna;;;;;;; :?::?::?::?::?::?: Ειδικά η πιπίτσα έχει να γράψει από το προηγούμενο πόστ... ελπιζω να είναι καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!!!!!!!!μερεντακι;το τρωμε το νυχακι; :-ss:-ss:-ss

αερινη ποτε εφτασες τις 17 βδομαδες!!!!!!!!πως περναει ο καιρος!!!πωπω!!!!!!!!!...καλα ειστε;βλεπω το ταραξατε χτες...μυρισε μεχρι την ισπανια... :lol::lol::lol:

εδω εχουμε ηλιο παντως...και οσο για μενα προτιμω να μη σκεφτομαι..δεν βλεπω φως..μπουααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Ελινάκι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Βρε, καλώς την Αέρινη !!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Να είσαι καλά που μας θυμήθηκες :x:x:x:x:x Πράγματι, πως πέρασε ο καιρός!!!! 17 εβδομάδες!!! Σαν χθες μου φαίνεται... Εμείς, ακόμα εδώ, στον αγώνα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Cuando και Μερεντούλα υπομονή, κορίτσια, λίγες ημέρες έμειναν... Θα φάμε και εμείς τα νύχια μας μαζί σας :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou :D:D

oles kala???xiotissa mou ti kaneis esy???proxwrame??pws ta pas me tis enesoules!!!!!

geia sou aerini...na xairesai to sporaki sou... :D:D opote thymasai na mpaineis na mas fysas na paroun ligo ta myala mas aera :D:lol:

cuandooooooooo kai merentaaaaaaa perasan oi meres!!!to fagame to gaidaro koritsia!!!ligi ouritsa emeine!!!!etoimasteite na kokkinisete k allo ti listoula mas!!!na omorfainei siga siga!!!!

tha perimenoume oles mazi gia ta efxarista :-ss:-ss:-ss:-ss@-)@-)@-)@-););););)

xairetw oli tin ypoloipi pareitsa!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωρεεεεεεεεεεεεε τι νυχια μονο? :-ss Θα κουρευτω γουλιιιιιιιιιι απο την αγωνια μου κοριτσια βαστατε.Αλλα δεν ανυσηχω, θα με κλασει η Σια και θα ξανα βγαλω μαλλια!!!! 8-}=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!

Μαρικάκι την ίδια απορία έχω και εγώ, μα που πήγαν αυτά τα δύο κορίτσια ; ελπίζω να είναι καλά!!

Αναστασία είσαι σίγουρη ; :-B

θες να σε κλάσει η Σία ; 8-}8-}8-}8-}:-?:-?:-?

σε βλέπω ξανθιά :lol::lol::lol::lol::lol:b-(b-(b-(b-(b-(

Αέρινη φιλιάκια στην κοιλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!

Μαρικάκι την ίδια απορία έχω και εγώ, μα που πήγαν αυτά τα δύο κορίτσια ; ελπίζω να είναι καλά!!

Αναστασία είσαι σίγουρη ; :-B

θες να σε κλάσει η Σία ; 8-}8-}8-}8-}:-?:-?:-?

σε βλέπω ξανθιά :lol::lol::lol::lol::lol:b-(b-(b-(b-(b-(

Αέρινη φιλιάκια στην κοιλίτσα!!

Να σου πω την αληθεια δεν ειμαι και πολυ σιγουρη!!! :-? Λες να με καραφλιασει τελειως? @-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω το μαλλι με την ενδιαμεση χωριστρα [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] το μαλλι στρουφιτας [smilie=icon_smurfin.gif] [smilie=icon_smurfin.gif] το ξυρισμενο γουλι γλομπος μαλλι [smilie=icon_scratch.gif] [smilie=icon_scratch.gif] [smilie=icon_scratch.gif] για οποια θελει πολυ μαλλι [smilie=munky2.gif][smilie=munky2.gif] το μαλλι χειρομβοβιδα [smilie=bom.gif][smilie=bom.gif][smilie=bom.gif] το φυτευτο μαλλι, το ποτιζεις και μεγαλωνει [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] το μαλλι μαργαριτα τωρα για τις αποκριες [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] για τις κερατουκλες μας [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] το χιπ-χοπ μαλλι [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] το μαλλι τρελαθηκα γιατι θα γεινω μαμα [smilie=hippy2.gif][smilie=hippy2.gif][smilie=hippy2.gif]

και τελος το μαυρο εξφεντονιζε αραπικο μαλλι [smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif]

περιμενω παραγγελειες!!!!!!!!! [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλω το μαλλί ''τρελάθηκα γιατί θα γίνω μάνα'' [smilie=hippy2.gif][smilie=hippy2.gif]

και δεύτερη επιλογή αν δεν μου κάτσει το άλλο

που το ποτίζεις και μεγαλώνει [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σε ολη την τρελοπαρέα!!!!!!

Σια μου εγώ θέλω αυτο με την ενδιαμεση χωρίστρα [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] πρέπει να το βάψω και σ'αυτήν την απόχρωση;γιατι νομίζω οτι θα με χλωμιάζει :lol::lol::lol::lol:

Νομίζω οτι μπήκα στο σωστό ποστ έχω ρίξει το γέλιο της αρκούδας =))=))=))=))=))

Καλέ η μια καλύτερη απο την άλλη είστε κορίτσια :P:P:P:P

Θέλω να εχω κλανίτσες τώρααααααααα [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Μερεντούλα μου μια μέρα έμεινε!!!!!!Και τα ευχάριστα έρχονται!!!Μια αγκαλίτσα για να μη μου αγχώνεσαι :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Δεν έχω αφήσει νύχι για νύχι απο την αγωνία μου :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Cuando μου καλά αποτελέσματα και σε σένα την Τρίτη :x:x:x:x

Ωχχχχχχχχχχ το φαγητό μου μάλλον καίγεταιιιιιιιιιιιιι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ μου, εγώ θέλω το μαλλί γουλί γλόμπος [smilie=icon_scratch.gif] [smilie=icon_scratch.gif] [smilie=icon_scratch.gif] [smilie=icon_scratch.gif] [smilie=icon_scratch.gif] γιατί το βαρέθηκα... @-)@-)@-)@-)@-)@-) άσε που όταν γίνω μανούλα δεν θα έχω χρόνο να το φροντίζω... :lol::lol::lol::lol:

Λοιπόν, αμόλα την κωλοβομβίδα να παίρνουμε σειρά, γιατί τελευταία έχει πέσει πολύ δουλειά στο μαγαζί... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...